• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj JITUŠ:slight_smile:
směnu máme ted zatím ranní a bud pujdu už příští týden do Mimoně a nebo budu ještě ve Stráži a budu mít odpolední aby jsem byla s tou směnou která nás zaučuje
17. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak za Honzíkem jezdíme a voláme si takže je to dobrý,ale už se těším na výkend aby jsme mohli podniknout něco společně:slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani čtu jak zápasíte s prací a s hlídáním, a u mě to takto bude docela podobně...jelikož práci mám v DC, bydlím ted tady....školku jsme naštěstí taky sehnali tady (v DC ani náhodou)...no a samozřejmě plánuju nějaké vlastní bydlení, nejspíš opět v DC...no ale bez chlapa a na směny (12-ky,16 ky, noční, svátky,víkendy) asi těžko, a se školkou tady...takže ráno do školky odveze babi, ze školky vyzvedne babi nebo děda....a když budu mít volno, tak asi nepujde, abychom byli spolu....se docela děším, ale přijít o směnnost, jít do kanceláře (když stejně nebude místo)to je několik tisíc dolu a jako samoživitelce by mi to hodně chybělo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě to nedalo a taky jsem jukla do banky a rodičák nedorazil !!

si fakt z lidí dělají blázny, to není možný :angry: :angry: :angry: :angry: by pak těm lidem měli vyplatit škodný za ty úroky na platbách :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no já sem zvědavá kdy se připíše...poprvé mi přijde z CL, už mi včera došel i potvrzující dopis...já to poznám hned, dojde mi z banky SMS :wink: , ale zatím nic nic. Ale jak říkám, budu jásat, protože mi peníze chodili 28 a já si neustále pujčovala a vracela, protože mi termíny splatnosti až tak moc posunout nemohli... Výplata mi chodila k 9, pak nemocenská ke 12, mateřská k 15 a rodičák 28 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , takže s placením pěknej guláš...
17. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcel. Káju jsem viděla i zdravila..Peťulín samo prolezl o třídu vedle :grinning:

Jani, věřím, že toho musíš mít plný brejle..snad se brzo zajedete, ještě že máš ty rodiče viď... :pensive:
Maru, je to začarovaný kruh..samoživitelka to má s prací opravdu složitý :frowning2:

Mě rodičák taky nedorazil. ale vždy se mi připsal nejpozdějí 18 tého...tak snad zítra. Jinak je to fakt kurvárna tohle....lidi nezaplatí něco v čas a už si účtujou penále..ale opačne nic..... :angry:
17. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Joji, díky za info ohledně autosedačky :wink: my se snad v sobotu vypravíme do NB ji obhlídnout, barvu chci zase šedočernou a iso nemáme...ale koukala jsem, že je součástí nějaká gumička co se dá okolo opěradla hlavy, takže prázdná sedačka lítat nebude...
17. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jjj - jsem netušila, že vstáváš tak brzo ..
17. bře 2010 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to s tou žirafkou u essi je drsný teda, jako viditelný klamání spotřebitele :angry: :angry: :angry:
17. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, že bych byla první :confused: :grinning: , lítám tu v tom teda jak slov v porcelánu... My bojujeme stále s ošklivým kašlem, do včera i s teplotama, občas zvracení...no drží se nás to už týden, ale naštěstí už snad pomalu polevuje...
19. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy jste se někam zatoulaly :grinning:
19. bře 2010 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky,takže druháá :slight_smile:
maruška, jéjda, tak at se prďolka brzy uzdraví...
u nás jen rýma, pořád odsáváme,ale už se to taky lepší

za hodinku jedem k mamče, beru si in-line brusle a pojedu se vyvenčit, manžel prý pojede na kole a babi půjde s Filípkem na procházku :slight_smile: jen doufám,že nebude pršet
20. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.....
tak mi bude trvat,než si zvyknu :unamused:
20. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, nebude vadit, když se k vám přidám.
Když tohle téma začínalo, tak jsem semka nakukovala.
Můžu navázat znova?
:slight_smile:
20. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobisek....no jasan :wink: musíš :grinning:
20. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak už to tu ožilo :slight_smile: Vítám novou maminku :slight_smile: ....já koukala, že tu mám i ve soupečku nějaké skupiny, rozdělené asi podle toho kdy se malý narodil a z jakého jsem okresu a tam jste všechny vy, vaše albíčka (jako okres CL ) a i spousta dalších maminek, které sem sice nechodí, ale jsou tam dané, protože jsou okres CL.... Malej dneska zase nic moc, ráno i zvracel, nechce se mu vubec doj jídla...ted chvilku chrupe a já jdu na obídek...tak zatím pa
20. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdravím při sobotě :slight_smile: Tak na novou verzi koně si musím zvyknout, na střechu chodím zřídka a moc se mi to nelíbilo. No ale zvyknem si že :wink:

Kája mi v noci 2x blindila, říkala že jí bolí bříško, chtěla několikrát kadit, ale nešlo to - tak to šlo pak vrchem, pak zas zkoušela kadit, pak chtěla několikrát pít, takže jsem během 2 hodin byla u ní asi 20 x ... vždy jsem se uvelebila v pelíšku a v tom volala. Takže ráno jsme byla jak praštěná palicí a musela to dospat.
Dnes už teda neblindí, ale má dost průjem. Nikdy to neměla, netušim z čeho by to teď mohla mít ... Teď zas chrupe, chtěla si sama lehnout, tak asi něco fakt není úplně OK

bobisek - vítej, dloooouho jsi tu nebyla. Tak koukej chodit častěji :wink: :slight_smile:

kikimaruska - kde to je ten seznam z CL ? Nějak to nevidím ..
20. bře 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori-
Tak je to na Fotoblogu - a v tom sloupečku mám Oblíbené kategorie, je tam Českolipsko a Maminky červenec 2008...nevím zda to není děláno podle příspěvků, ale to asi ne, jelikož jsem hodně chodila do Ústí nad labem....a tuhle kategorii tam nemám...

Nejedná se ale o oblíbené diskuze, které jsem si nastavila sama...je to na fotoblogu :wink:
20. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kiki - dík
20. bře 2010 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky sem nejak mimo z te nove verze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale povedlo se mi snad nahrat novou fotecku.
20. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Andar....majdulka se ti tam nějak nevešla......... :slight_smile:
20. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky, teda to jsou změny :grinning: Přijde mi to dost nepřehledný...vzhled hodnotím teda k horšímu...

Mori, říkali to v TV, že řádí nějaký vir...zvracení, případně průjmy. Dost lidí okolo nás to puž prodělalo, my zatím odoláváme..tak snad to vydrží a Káje ať je brzo líp...

Já jsem taky dneska jak praštěná po hlavě...včera jsme zase po dlouhé době pořádali doma hrací večer...dorazila naše banda a hrály se Monopoly, Aktivity a Člověče nezlob se :slight_smile: Já to teda zabalila "už" ve dvě, ale ráno to byl teda mazec...dneska zapluju brzo :sweat_smile: .
20. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
takže já už si taky prožila to zvracení a prujem a je to opravdu nějaký vir,dokonce i v práci mistrová to někde chytla a byla doma neb se u toho nic nedá,člověk je z toho uplně ko:frowning2:
Jinak nový koník se mi taky nelíbí ale asi s tím nic neuděláme:frowning2:
Už jsem měla být ted od pondělí v Mimoni ale mistrová přišla že tam pro mě nemají místo,že některým holkám co tam jsou to tak nejde takže budu ještě týden jezdit do Stráže ale máme odpolední.
Jinak ve Stráži jsem spokojená tak snad to bude ok i v té Mimoni.Jediné co jsem zatím vyzvěděla je,že tam není jídelna na jídlo a musí se chodit na hotovky do hospody tak si asi budu nosit jídlo z domova.
Ráda bych vás viděla a dala řeč ale ted to bude obtížné:frowning2:
20. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
perada - ale to už je dýl ne, co mluvili o tom viru v TV ? Jsem si myslela, že už to bude pryč, tak to asi dotáhla ze školky ... bůhví co tam kdo "donese"

jjj - a jak dlouho se tě to zvracení / průjem drželo ? Kája měla průjem naposled nějak po obědě a zatím klid, tak uvidíme co zítra.
A na sraz určo zase někdy dorazíš, se uzposobí tvojí směně :wink:
20. bře 2010 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marcel:slight_smile:
Já až budu v Mimoni tak budu mít jen ranní a bud dělat od 7-15 hod. tak nevím:frowning2:
Jinak prujem a zvracení jsem měla jen jeden den ale teda jsem z toho byla uplně ko,ale pak už dobrý i jídlo v klidu.Trvalo mi to tak cca celé od začátku do konce 4 hodky:frowning2:
Jinak jak se ti vede mamino?.-)
20. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku-taky koukam, ale kdyz na to najedes mysi vidis obrazek celej.Jinak aktualni fotky jsou na facebooku :wink:
20. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsem to asi zakřikla...ke kašli se přidalo zvracení i průjem,..dost mi to připomíná průběh, kdy jsme v létě prodělali rotaviry....je to takřka uplně stejné, jen to zatím nedošlo tak daleko, jako v létě.... :confounded: (týden v nemocnici na infekčním a na kapačkách, připoutaný k postýlce)... Tak snad už....
20. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky,

vítám zase bobiska, doufám,že ted už budeš chodit pravdielně a neztratíš se nám :slight_smile:

zítra musím nového koně prolustrovat, přijeli jsme od mamči až večer, tak jsem ted na xchvilku zaběhla...

Marcel, nemá to Kája ze školky ?

Jani, tak třeba uděláme spicha ve Stráži v cukrárně odpoledne :grinning:DD až bude slunčíko a teplíčko

Maruško, držím pěsti,at se to nerozjede...

tohel měl Filípek před horama a to taky řádily ty rotaviry..
20. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jsem tu, ale od včera nestíhám. Dočtu a dopíšu. Díky za pivítanou
21. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, kam prosím chodí malá do školky?
Já jsem měla Dadu na Severu, ale vydržel mi tam 2 dny a pak jsem ho musela odhlásit, protože měl histerii. A to jsem si myslela jak je otrkanej. A ono prd. Začal mít noční můry a bál se všeho.

Jinak marůdkům přeji brzo zdravíčko

Náš Mišák má dneska spavou a horečku. Asi roste zoubek, tak snad to taky bude brzo v pohodě
21. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek