• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Čauky čumím jak blázen...............kde je ten krásnej starej kůň...........

Tak mi makáme a makáme mě ztoho jebne..........kdyby jste viděli ten bordel,ale už se to rýsuje
21. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle to bylo předtím
21. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonisku,tak at je malýmu brzy dobře,at zoubečky moc nebolí..

Mini, suprově se vám to rýsuje, za chvilku to budete mít komplet, těším se na celkové fotečky před a po :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
JJJ ta hospoda,kam se chodí na obědy je fajn...dlouho jsem tam brigádničila :slight_smile:
Byla jsem včera na zábavě,mamka hlídala a v poho..a já se vyřádila.
Moni,hezky budujete.....bude to krásný :wink:
A průjem a zvracení......my už to máme za sebou....celá rodina....
21. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak dnes to bylo už trošku lepší, nacpala sem do něj banán mixovaný v čaji (to mu dávali v létě v nemocnici, protože banán jinak nijak nepozře, to raděj umře hlady než banán)...pořád tedy ještě byl uknouranej, spavej a rozjela se už rýma, teplotky zatím taky ustoupily a zvracená žádné, tak snad už bude jen líp :slight_smile: .
Jinak sousedka mě vzala sebou do Prahy, malého hlídala babí (na babičku je fixovaný o 150 % víc jak na vlastního tátu, který je pro něj čím dál víc cizí... :confused: :fearful: :pensive: ...a po mnoha letech jsm si poprvé koupila na jaro hezký kabátek...a sama mám moc radost,, že se zase udělám trochu hezčí a že mi to bude slušet (jsem zvyklá na sportovní styl a nic "dámského" v šatníku téměř nemám...). No a zítra mě čeká oběhat zase úřady, OP,ŘP a přepsat auto....to je pořád papírování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
I my posíláme brzké uzdravení všem....pa pa
21. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka:slight_smile:
tak víkend utekl jako voda a zase jdu makat:slight_smile:
Dneska pojede Honzík zase k babí ale snad týden uteče rychle jako ten minulý a bude zase s snámi doma.Manžel má tento týden noční tak ho vyzvedne odpoledne v pátek a budou spolu válčit neb já přijdu každý den tak na jedenáctou domu.
Na víkend budeme muset vymyslet nějakou akci která by se Honzíkovi líbila:slight_smile:
Jinak se mi líbí že už se na nás kouká sluníčko,je to přeci jen lepší:slight_smile:než ten déšt a nebo zataženo:frowning2:
22. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jen se chci zeptat jak to uděláme s těmi pyžámky?klidně jsem ochotná se nějak domluvit a i se sejít ale u mě je to spíše až tak na 16:00 hod,ale až příští týden:slight_smile:nebo se mi nabízela Irenka že by ti je předala:slight_smile:
22. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,

jsem něco málo dočetla.. :wink:

Teri - story s Topolinem teda nic moc. :unamused: koukala jsem k tý paní, a dle toho co tak píše, se divím, že vůbec kdy někomu něco dodala, má tam psaný docela bludy.. :confounded:

jo jo, Topolino směřovat ke mě.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: teda pokud někdo má zájem. Koukněte na MMB na moje albíčko, dávám, tam stále nové věcičky. :slight_smile: Tak reklama by už stačila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

žirafa - taky jsem koukala že je to tak jak to je. Jednou jsem se docela divila, že jsem koupila Ani bačkůrky s žirafou a zdravotní nebyly ani omylem. Chjo... klamání zákazníka jako prase.. :angry:

Bobisek - taky vítám zde. :wink: koukám že máme dítka věkově od sebe úplně stejně.. :grinning: teda téměř.

No a u nás nic nového, všichni zdraví... ťuk, ťuk, ťuk :grinning: ANi ve školce a Jiřin jde právě spinkat. :slight_smile: Odpo jdeme na kyčle a doufám že to bude ok. :grinning:
22. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
konečně máme krásně :slight_smile: huráááááá fusak letí do skříně :grinning:
22. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všichni marodi ať jsou brzy fit.

Kikimarusko - a kam bude malej chodit do skolky? :slight_smile: jestli nebude chodit třeba s Ani. :grinning:

Teda venku je tak krásně.. a my trčíme doma.. :confounded: jsem normálka asi o víkendu ztratila klíče od bytu a zjistila to dnes ráno, když nebylo čím zamknout.. :grinning: :grinning: no tak musím být doma a počkat až přijde Míla s novýma klíčema.. chjo..

Holkýýý .. kdy chystáte další srazík? Dokud mám děti zdravý, tak můžu dorazit.. :grinning: a rovnou bych Irence vzala věcičky. :wink:
22. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo - přesně tak, teď budeme honit parádu.. :grinning: :grinning: :grinning: Jiřin byl bez fusaku už v pátek a děsně si to užíval, zjistil že na nohách má boty, a celou cestu venku vysel předkloněný na kočáru a držel si boty.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji,Mates už byla taky bez fusaku....to měl najednou místa :slight_smile:
A boty...nemáme,nesehnala jsem...nějak do ničeho nedostal nožičku :unamused:
22. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi psal Míla, že se šel po obídku projít do auta, a našel moje klíče.. jůů.. už zase můžu ven jako normální lidi.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Péťo, to mi neřikej, to má tak silnou nožku? Vždyť je to takový "hubeňourek" :slight_smile: No Jíra, má ty botky na suchý zip a dají se docela dost rozevřít, jinak by možná taky měl problémy. :unamused:
22. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji,my byli v sobotu na zábavě a cestou ve výtahu mi klíče spadli až dolů do šachty :unamused: :grinning:
včera jsem otravovala souseda vedle ze vchodu,tak mi je vyndal.
Joji,on jak ještě krčí ty prsty k tomu.....no nic jsem nekoupila.....ale budu muset pokoukat znova.
Joooo sandálky šly,ty se jako by otevřely celý...ty sucháče :grinning:
22. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně že klíče máš, já z toho byla celý den nervózní, ona to taky není žádná sranda v dnešní době ztratit klíče. Jsem je mohla ztratit před barákem nebo něco a než jsme se vrátili dom, mohli jsme taky mít vybílený byt.. a to byhc se asi divila.. :cry: no, hlavně že je už mám. :grinning:
Tak jestli bude nějaký srazík než koupíš botky, tak můžeš malýmu zkusit Jiřinovo botky a třeba pak koupíš taky Nextový. :wink:
22. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně bych mu nextový koupila,ale prostě musíme to vyzkoušet.....
Nám když jednou ukradli auto,měl v něm Pepa i klíče od bytu....takže jsme taky raději měnili zámek.
22. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vyzkoušení není problém. :slight_smile:
Jen aby se tu domluvil ten srazíkk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No ukradnout ještě auto, tak to je na mašli.. :wink: jj, kdybych je nenašla, asi bychom taky vyměnili zámek, stejně už nám nějak blbne. No ale nejlepší je, že jsem vůbec nevěděla celý víkend že klíče nemám, že. Fakt, kdyby blbost kvetla, jsem jak šípkový keř.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčátka !
Tak co myslíte s tou virózou ??? No samo že jsme to s mužem chytli od Káji - jako včera jsme trpěli jak psi :angry: Já od rána, muž spíš až odpo ... ale hrůza děs, doufám že to dlouho nezažijem :astonished: Zvracení, průjem, vedro / zimnice, fuj :rolling_eyes:
Večer a v noci Kája opět zvracela, nestihla to, takže do postele, takže převlíkačka, no veselo :confounded: Takže dneska praní, ale vše na sluníčku parádně schlo :slight_smile: Dnes zůstal doma, zítra už půjde do školky ..
Dnes jsem byla na kontrole na gyndě a zhubla jsem 2 kg, to po to m včerejšku. Pak jsme museli ještě do Mimoně, měli jsme nějaké vyřizování a dom jsme po tom včerejšku přijeli úplně KO, tak jsme odpo proleželi

bobisek - my bydlíme ve Stráži pod Ralskem, takže do školky chodíme tady :wink:
22. bře 2010 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pridavam dve fotecky z dneska :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak tady druha.
22. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar.....teda tolik zubů :grinning: Mates pořád jen 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mori...jjo taková viroza vyčerpá,vím sama :unamused:
22. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já se ve vás trochu musím vyznat a tak budu maličko tápat než se do toho dostanu.
Mě to vůbec nedocvaklo Mori, že jsi od Stráže :grinning:
A jakou máte, holky, zkušenost vy s Českolipskýma školkama. Prosím písněte mi nějakou recenzi, díky :slight_smile:

Pikus, malej náš už má 4 zuby a klofe jako vzteklej :grinning:

Taky jsem včera zkoušela boty do kočáru a nemohla jsem mu je narvat, tak budu muset vytáhnout starou dobrou zásobu po Dádovi a vyzkouším mu větší, aby byl v tom kočárku frajer
23. bře 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - tady chodí do školky asi jen ještě Anička od jojinky, jinak půjdou další až od září :wink:
23. bře 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky.
bobisku - jj, myslím že chodí tady z dětí zatím jen Aninka. Chodí na špičáku na Východní a spokojenost.. :wink:
23. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri - fotky krásný, malá je kouzelná.. a zubů plnou pusinu.. :grinning: Jiřin už jich má pět, ale na Vás teda nemá.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no MArcel, tý jo, tak to muselo být drsný a že jste to chytli i vy ? tak snad už to je za vámi ... u nás naštěstí v pohodě, asi to bude tím,že jsme nikde nebyli mezi lidma
23. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....byli jsme plavčit....
U nás virozovala celá rodina...i naši....i ségra.Takže to opravdu řádilo fest....
Bobisek...Matyášek si se zubama dává na čas :grinning:
23. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak konečně jsem vás dočetla, od čtvrtka nám nešel internet a já byla jak bez ruky, doma se mi všici smáli, že jsem závislák. :frowning2:
Jé koukám, jak vás zmohly virozy, no nám se to snad vyhnulo, takže doufám, že to tak zůstane, jinak všem přejem, aby se brzičko uzrdravili, páč je to pěknej hnus, střevní problémy. :confounded: :confounded:
Taky mě to teda dostalo s těma botičkama, čemu má pak člověk věřit, chce pro děti to nejlepší a hele ono to tak není. Tak to je síla.
Joji - chceš říct, že už mám u tebe Topolino? Teda já ne švagrová. Tak mi to prosím hlavně spočti, abych jí skásla o prašule, nebo by ti je poslala na účet ju? :wink:
Bobísku - vítám tě zpět, si tady pěkně dlouho nebyla. :sweat_smile:
Moni - to jsou ty rekonstruovací začátky, ale bude to fajn, pak si už jen dáte nožky nahoru a budete si užívat baráčku.
Pikus - už zase chodíte plavčit, nebo ještě pořád. Ale myslím, že teď vám začal zase další kurz ne? A pořád jste v té výřivce.
Mně z nedělního cvíča pekně bolely nohy a abych to ještě jo potvrdila, hrabala jsem včera zahradu, bylo nádherně, Elí si krásně hrála na písku a já hrabala a hrabala, večer jsem toho mělaplné brejličky, ale šla jsem na cvíčo ještě tady, pak oslavička ve vinárně a dnes jsem chodící bolavá mrtvola. :confounded:
23. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak venku opět hezky až vám závidím že jste doma a mužete courat venku,ale já si udělala procházku hned po ránu,vyrazila jsem v deset a vrátila se v pul dvanácté a bylo to super:slight_smile:
Jinak odpolední směna utekla jako voda a jela jsem domu a večír byli jen tři stupně,Brrrrrrrrr
Petruš mužeš mi zjistit jak to chodí v té restauraci s jídlem,když by jsem se tam měla potom stravovat?moc děkuji:slight_smile:
Jinak všem přeji zdravíčko bez nějakých ošklivých viru a hezké procházky venku:slight_smile:
Už se těším až vyjde čas a dáme řeč:slight_smile:
23. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko,kurz nám bude ted končit....jedeme 2.a pak by jsme měli mít od dubna 3.ve větším bazénu...
a bez netu????jak jsi to přežila?? :grinning:
23. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek