Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
23. bře 2010
Tak Kájuška byla už dnes ve školce a v poho. Ale říkala mi učitelka, že prej od minulého týdne nějak nechce baštit :-| a to tam jedla předtím všechno. Tak já budu muset domluvit, aby hezky papala ..
Jo a musím dnes vyfouknout vajíčko, má přinést do školky 😃
Teď už chrní, tak snad se brzo vzbudí ať můžem jít ven, když tak svítí sluníčko x-)
perada
23. bře 2010
Čauky holky,

Bobisku vítej 😉 To to bylo tak hrozný, že jsi musela D8du přestat dávat do školky? :-S Některé děti to sníší hůř, ale za čas je to prý vpohodě... kam chodil?

My byli dneska u zápisu, šli jsme hned ráno, tak jsme dostali rovnou i potvrzení o přijetí..uf...tak od září nám to začne :-N

Botičky už máme koupení, tak pak ještě nějaké na lítačku. Výběr nic moc..všechno Essi, nakonec máme Pegres a za úžasnou cenu! Zírala jsem, na netu jsem je viděla o dvě stovky dráž! 🙂 Santé moc neměli 😕

Pikus, všechny malé děti krčí prstíčky při zkoušení...byla to vždy hrůza no a je i teď, nejlepší je , když jdeme vybírat boty i s tátou + je ochotná prodavačka .-) 😃 Paráda je vybírat sandálky, co člověk hned vidí, kde mají paleček 🙂
perada
23. bře 2010
Hani, dneska jsme konečně sjeli do toho Boru kvůli autosedačce, mají tam pořád ty dvě, prý by nějaké měly přijít tento týden, tak nám pak cinknout. Chci barvu stone 😉

Andaro, fotečka krásná 🙂

Monisko, práce vám jde pěkně od ruky!!!
moriautor
23. bře 2010
tak se tu hrabu v tom novém koni a právě jsem zjistila, že v profilu jsem měla jméno ještě za svobodna a taky že v profilu můžu mít foto Káji a i manžela a nějaké info o nich

jo a taky že si různé fotoblogy můžu hodit do "oblíbených" , tak už jsem si vás tam naházela 😉
To že to jde i s diskusema dát do oblíbených už vím, to jsme udělala hned a nemusím to furt hledat :-p aspoň nějaká pozitiva na nové verzi

perada - teď vstala Kája a jak tu vidí fotku s Péťou, tak povídala, že Péťa byl ve školce x-)
moriautor
23. bře 2010
Tak my byli venku, kolo jsme prozatím nechali doma, páč trochu fouká a nerada bych aby se hned nachladila. Tak si dáma musela vzít ven nákupní vozík 😃 páč kočárek na panenky jsme reklamovali a čekáme na vyřízení
Teď čekám na Prostřeno! - koukáte někdo na to ?
valentynka
23. bře 2010
ahoj holky,
našla jsem super fotky z ateliéru, mrkněte 🙂
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

http://www.photo-lenory.ic.cz/
bobisek
23. bře 2010
Holky, jsem mimo mísu. Prosím, co to je Topolino?

Jé Mori, já si těď všimla, že čekáte miminko. Tak to moc gratuluju 🙂
moriautor
23. bře 2010
bobisek - děkuju 🙂

val - hezký fotečky paní dělá, to si musím pamatovat 😉
laada
23. bře 2010
Ahoj holky,
taky se "sžívám" s novým koněm 8-(

Andar téééda Májuška je velikááá krásná holka x-) že by nevěsta pro Vítečka ? 😉

koukám na vloženej odkaz z ateliéru tak tomu nebudete věřit, ale minulý týden sem tam nechala vyblejsknout našeho kluka tak čekám kdy nám paní dodá fotky 😉

Mori fakt si nenecháte říct co čekáte?

Topolino kupuju v Neugersdorfu (jezdím k našim do Rumburka) tak to máme pár kilometrů za hranice je to fakt kvalitní zboží 🙂
moriautor
23. bře 2010
laada - fááákt 😎 😃 u Karolínky jsme se taky nechali překvapit 😎
laada
23. bře 2010
ted koukám na fotky z toho ateliéru a nejsem teda moc nadšená ...určitě nám paní dodá všechny fotky označený jejím ateliérem 8-( a taky mi přijde že někde to přehání s photoshopem .... modelky mají tak "vyžehlený" obličej že vypadají jak barbí doufám, že tak neupraví Víťu :-N
laada
23. bře 2010
našemu klukovi rostou zuby tak to bylo dnes uplakaný odpoledne až ted sem mu dala čípek aby se chudinka vyspinkal |-| a hned zabral
pikusa
23. bře 2010
Ladunko,už zoubečky???? 😃 tak at ho to netrápí....
Já jsem zvědavá na to naše focení 😉
lenory
23. bře 2010
ZDRAVÍM ZDE VŠECHNY PŘÍTOMNÉ MAMINKY
ZVU VÁS SRDEČNĚ DO NAŠEHO ATELIERU KTERÝ SÍDLÍ V BÝVALÉM TELECOMU
OBJEDNEJTE SE NA FOCENÍ SVÝCH RATOLESTÍ, ZŮSTANE VÁM KRÁSNÁ PAMÁTKA
A VKAZ PRO laadu PÁR FOTEČEK UŽ JE VLOŽENO NA WEBU, OZVU JE NA TEL.

http://foto-sluzby.ic.cz/!foto6/deti/index.html

PŘEJI KRÁSNOU NOC A KRÁSNÉ SLUNÍČKOVÉ RÁNO LENKA 😎
bobisek
24. bře 2010
Ahojky, včera jsem projížděla ten odkaz fotek s manželem a oba jsme nadšený.
Počkáme na daně a necháme se tam zvěčnit taky, aby jsme měli památku.

Valentýnko, díky za odkaz - i paní Lence
bobisek
24. bře 2010
Laadu, mě se ty fotky Vítečka moc líbí. Je kouzelnej. už jsi je zkoukla?
pikusa
24. bře 2010
Ahojík...
teda fotky parádní,nádhera......Víteček je kouzelnej 🙂
laada
24. bře 2010
Aha tak ste fotky viděly dřív než já, děkuju za odkaz , je fakt povedenej x-)
pikusa
24. bře 2010
Ladunko...nojo viděly a je to nádhera 🙂
jjj26
24. bře 2010
Ahoj🙂
musím také potvrdit,že fotečky od paní jsou pěkné,asi se nechám inspirovat a nechala bych udělat fotky pro Honzíka jen nevím zda se to povede,neb se nerad takhle fotí,no uvidíme.
Jinak včera už mě zapojili do klasického pracovního procesu a byl to mazec stíhat tu klasickou rychlost,uf,uf,uf.
Ale tak snažila jsem se,ale od rána mě bolí celý člověk,auva😞
Holky nechcete se sejít tento týden dopoledne alespon na chvilku?stýská se mi po vás🙂🙂
moriautor
24. bře 2010
laada - tomu nevěřím že by vám dala fotky označené svojí značkou. To se tak dává na net, aby to nikdo nekopíroval 😉 byla bych v klidu 😉

jani - věřím že to je záhul, kor po 3 letech doma :-| ale časem to určo bude lepší, jak se zajedeš 😉

Taťka šel pro Káju do školky, doufám že jí hned zaženu do postele, ať pak můžem jít ven 🙂
pikusa
24. bře 2010
Mori,ty bláho...19tt,jsi skoro v polovině :-o :-o 😃
bobisek
24. bře 2010
Mori, a kolikátýho máš termín. Já mám Mišku 27.srpna 🙂
Užij si léto holka, vim do čeho jdeš 😃
Já byla připoutaná na balkoně s hnátama v dětským bazénku a ven jsem nemohla dopoledne celý těhu, protože mi bylo do oběda furt zle až do porodu. A pak navečer už jsem byla tak nateklá a unavená, že jsem fakt nechodila nikam
Máš bájo vyhlídky 😃
moriautor
24. bře 2010
piku - teď mi to už počítaj dle UTZ ve 12 tt a to jsem dál - v pátek končím 20 tt :-o 😃 Mazec co, taky nechápu :-N

bobisek - ooo děkuji za utěšení :-o :-o :-o 😃 si nemysli, přesně vím co mě čeká. Kája je narozená v únoru, ale pupek jsem teda měla u ní mega - no jak to tak vidím, tak i teď mě čeká nemalé bříško a k tomu ty vedra, uffffff =-) Já teda nevolnostma netrpěla ani při první těhu, ani teď, takže aspoň to mám dobré 😉 Teplo mi je už od začátku těhu, přitom tlak mám dobrý - takže v létě budu asi chcípat. Termín mám podle MS 24. 8. , dle UTZ 13. 8. - hezký čísla, páč 24. je manžel a já 13. (tedy jiné měsíce 😉 ).

Karolínka přišla ze školky vyřízená, lehla na gauč a do 5 min. byla tuhoň, tak jí pak taťka přenesl. No spí už 3 hoďky 🙂 ale jako už by se mohla vzbudit, když je tak hezky - takový vyspávání si má nechat na ošklivý počasí.
jojinkacl
24. bře 2010
AHoj maminy,

tak jsem si tu v pondělí "zpívala" jak mám zdravé děti. Odpo ANinka přišla ze školky, celé odpo měla průjem :-| (malovaly ve školce vyfouklý vajíčka, tak jsem měla obavy aby neměla salmonelu), včera zůstala doma, nic jí nebylo. No a dnes měla jít do školky, v noci na mě volala, tak jdu za ní a ona horečku.. teprve teď jí klesla a už tu lítá a nic jí není. Mě z těch dětských nemocí omejou..

Mori - to to letí. No ségra, jak se mnou byla na srazíku, má za měsíc a půl termín.. 😃 a to na srazu neměla ani břicho.. 😃
jojinkacl
24. bře 2010
Iren - Topolino bude s největší pravděpodobností v pátek. 🙂 Dám Ti pak vědět. 😉
Bobisku - Topolino je oblečení pro děti. 😉
valentynka
24. bře 2010
ahooj holky,

tak jsem dala odkázek na paní a koukám,že se ujal🙂
musím paní napsat,že na 100% příjdem, máme to jen přes kopec 😃

a Marcel má pravdu Laadu, to se dělá jen na internetu,aby to někdo neokopíroval a nevydával za svoje fotky, hodně velkou zkušenost s tím má Andara

Joji, tý joo, ségra už bude rodit, to není možný.. 🙂

já byla na finančáku donést daně manželovi a mamče a pak ještě na sociálce odnést mamče, pak jsme se cournuli přes město a přijeli v 5, ted už snad brouček spinká, nic neslyším
lenory
24. bře 2010
Zdravím, jen pro upřesnění podpis na fotografii - je na každé mé fotografii, je to podpis autora na jeho díle jako na obraze, docela mě ta diskuze zarazila, jelikož už dávám podpis do fotek asi 4 roky a nikdo se nad tím nikdy nepozastavil, tak ted koukám i já 😃
Jinak každého ráda uvidím a těším se. Lenka

http://www.photo-lenory.ic.cz/
valentynka
24. bře 2010
Dobrý večer Leni,
právě jsem Vám písla mailik 🙂
lenory
24. bře 2010
Dobrý večer, už máte odpověd 🙂 a děkuji.... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli