• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Tak Kájuška byla už dnes ve školce a v poho. Ale říkala mi učitelka, že prej od minulého týdne nějak nechce baštit :unamused: a to tam jedla předtím všechno. Tak já budu muset domluvit, aby hezky papala ..
Jo a musím dnes vyfouknout vajíčko, má přinést do školky :grinning:
Teď už chrní, tak snad se brzo vzbudí ať můžem jít ven, když tak svítí sluníčko :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

Bobisku vítej :wink: To to bylo tak hrozný, že jsi musela D8du přestat dávat do školky? :confounded: Některé děti to sníší hůř, ale za čas je to prý vpohodě... kam chodil?

My byli dneska u zápisu, šli jsme hned ráno, tak jsme dostali rovnou i potvrzení o přijetí..uf...tak od září nám to začne :sweat_smile:

Botičky už máme koupení, tak pak ještě nějaké na lítačku. Výběr nic moc..všechno Essi, nakonec máme Pegres a za úžasnou cenu! Zírala jsem, na netu jsem je viděla o dvě stovky dráž! :slight_smile: Santé moc neměli :-/

Pikus, všechny malé děti krčí prstíčky při zkoušení...byla to vždy hrůza no a je i teď, nejlepší je , když jdeme vybírat boty i s tátou + je ochotná prodavačka .-) :grinning: Paráda je vybírat sandálky, co člověk hned vidí, kde mají paleček :slight_smile:
23. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, dneska jsme konečně sjeli do toho Boru kvůli autosedačce, mají tam pořád ty dvě, prý by nějaké měly přijít tento týden, tak nám pak cinknout. Chci barvu stone :wink:

Andaro, fotečka krásná :slight_smile:

Monisko, práce vám jde pěkně od ruky!!!
23. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se tu hrabu v tom novém koni a právě jsem zjistila, že v profilu jsem měla jméno ještě za svobodna a taky že v profilu můžu mít foto Káji a i manžela a nějaké info o nich

jo a taky že si různé fotoblogy můžu hodit do "oblíbených" , tak už jsem si vás tam naházela :wink:
To že to jde i s diskusema dát do oblíbených už vím, to jsme udělala hned a nemusím to furt hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň nějaká pozitiva na nové verzi

perada - teď vstala Kája a jak tu vidí fotku s Péťou, tak povídala, že Péťa byl ve školce :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my byli venku, kolo jsme prozatím nechali doma, páč trochu fouká a nerada bych aby se hned nachladila. Tak si dáma musela vzít ven nákupní vozík :grinning: páč kočárek na panenky jsme reklamovali a čekáme na vyřízení
Teď čekám na Prostřeno! - koukáte někdo na to ?
23. bře 2010 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem mimo mísu. Prosím, co to je Topolino?

Jé Mori, já si těď všimla, že čekáte miminko. Tak to moc gratuluju :slight_smile:
23. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - děkuju :slight_smile:

val - hezký fotečky paní dělá, to si musím pamatovat :wink:
23. bře 2010 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se "sžívám" s novým koněm :rolling_eyes:

Andar téééda Májuška je velikááá krásná holka :dizzy_face: že by nevěsta pro Vítečka ? :wink:

koukám na vloženej odkaz z ateliéru tak tomu nebudete věřit, ale minulý týden sem tam nechala vyblejsknout našeho kluka tak čekám kdy nám paní dodá fotky :wink:

Mori fakt si nenecháte říct co čekáte?

Topolino kupuju v Neugersdorfu (jezdím k našim do Rumburka) tak to máme pár kilometrů za hranice je to fakt kvalitní zboží :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - fááákt :sunglasses: :grinning: u Karolínky jsme se taky nechali překvapit :sunglasses:
23. bře 2010 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukám na fotky z toho ateliéru a nejsem teda moc nadšená ...určitě nám paní dodá všechny fotky označený jejím ateliérem :rolling_eyes: a taky mi přijde že někde to přehání s photoshopem .... modelky mají tak "vyžehlený" obličej že vypadají jak barbí doufám, že tak neupraví Víťu :sweat_smile:
23. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
našemu klukovi rostou zuby tak to bylo dnes uplakaný odpoledne až ted sem mu dala čípek aby se chudinka vyspinkal :pensive: a hned zabral
23. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko,už zoubečky???? :grinning: tak at ho to netrápí....
Já jsem zvědavá na to naše focení :wink:
23. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDRAVÍM ZDE VŠECHNY PŘÍTOMNÉ MAMINKY
ZVU VÁS SRDEČNĚ DO NAŠEHO ATELIERU KTERÝ SÍDLÍ V BÝVALÉM TELECOMU
OBJEDNEJTE SE NA FOCENÍ SVÝCH RATOLESTÍ, ZŮSTANE VÁM KRÁSNÁ PAMÁTKA
A VKAZ PRO laadu PÁR FOTEČEK UŽ JE VLOŽENO NA WEBU, OZVU JE NA TEL.

http://foto-sluzby.ic.cz/!foto6/deti/index.html

PŘEJI KRÁSNOU NOC A KRÁSNÉ SLUNÍČKOVÉ RÁNO LENKA :sunglasses:
23. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera jsem projížděla ten odkaz fotek s manželem a oba jsme nadšený.
Počkáme na daně a necháme se tam zvěčnit taky, aby jsme měli památku.

Valentýnko, díky za odkaz - i paní Lence
24. bře 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadu, mě se ty fotky Vítečka moc líbí. Je kouzelnej. už jsi je zkoukla?
24. bře 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
teda fotky parádní,nádhera......Víteček je kouzelnej :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak ste fotky viděly dřív než já, děkuju za odkaz , je fakt povedenej :dizzy_face:
24. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko...nojo viděly a je to nádhera :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:
musím také potvrdit,že fotečky od paní jsou pěkné,asi se nechám inspirovat a nechala bych udělat fotky pro Honzíka jen nevím zda se to povede,neb se nerad takhle fotí,no uvidíme.
Jinak včera už mě zapojili do klasického pracovního procesu a byl to mazec stíhat tu klasickou rychlost,uf,uf,uf.
Ale tak snažila jsem se,ale od rána mě bolí celý člověk,auva:frowning2:
Holky nechcete se sejít tento týden dopoledne alespon na chvilku?stýská se mi po vás:slight_smile::slight_smile:
24. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - tomu nevěřím že by vám dala fotky označené svojí značkou. To se tak dává na net, aby to nikdo nekopíroval :wink: byla bych v klidu :wink:

jani - věřím že to je záhul, kor po 3 letech doma :unamused: ale časem to určo bude lepší, jak se zajedeš :wink:

Taťka šel pro Káju do školky, doufám že jí hned zaženu do postele, ať pak můžem jít ven :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,ty bláho...19tt,jsi skoro v polovině :astonished: :astonished: :grinning:
24. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, a kolikátýho máš termín. Já mám Mišku 27.srpna :slight_smile:
Užij si léto holka, vim do čeho jdeš :grinning:
Já byla připoutaná na balkoně s hnátama v dětským bazénku a ven jsem nemohla dopoledne celý těhu, protože mi bylo do oběda furt zle až do porodu. A pak navečer už jsem byla tak nateklá a unavená, že jsem fakt nechodila nikam
Máš bájo vyhlídky :grinning:
24. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - teď mi to už počítaj dle UTZ ve 12 tt a to jsem dál - v pátek končím 20 tt :astonished: :grinning: Mazec co, taky nechápu :sweat_smile:

bobisek - ooo děkuji za utěšení :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: si nemysli, přesně vím co mě čeká. Kája je narozená v únoru, ale pupek jsem teda měla u ní mega - no jak to tak vidím, tak i teď mě čeká nemalé bříško a k tomu ty vedra, uffffff :confused: Já teda nevolnostma netrpěla ani při první těhu, ani teď, takže aspoň to mám dobré :wink: Teplo mi je už od začátku těhu, přitom tlak mám dobrý - takže v létě budu asi chcípat. Termín mám podle MS 24. 8. , dle UTZ 13. 8. - hezký čísla, páč 24. je manžel a já 13. (tedy jiné měsíce :wink: ).

Karolínka přišla ze školky vyřízená, lehla na gauč a do 5 min. byla tuhoň, tak jí pak taťka přenesl. No spí už 3 hoďky :slight_smile: ale jako už by se mohla vzbudit, když je tak hezky - takový vyspávání si má nechat na ošklivý počasí.
24. bře 2010 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj maminy,

tak jsem si tu v pondělí "zpívala" jak mám zdravé děti. Odpo ANinka přišla ze školky, celé odpo měla průjem :unamused: (malovaly ve školce vyfouklý vajíčka, tak jsem měla obavy aby neměla salmonelu), včera zůstala doma, nic jí nebylo. No a dnes měla jít do školky, v noci na mě volala, tak jdu za ní a ona horečku.. teprve teď jí klesla a už tu lítá a nic jí není. Mě z těch dětských nemocí omejou..

Mori - to to letí. No ségra, jak se mnou byla na srazíku, má za měsíc a půl termín.. :grinning: a to na srazu neměla ani břicho.. :grinning:
24. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren - Topolino bude s největší pravděpodobností v pátek. :slight_smile: Dám Ti pak vědět. :wink:
Bobisku - Topolino je oblečení pro děti. :wink:
24. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

tak jsem dala odkázek na paní a koukám,že se ujal:slight_smile:
musím paní napsat,že na 100% příjdem, máme to jen přes kopec :grinning:

a Marcel má pravdu Laadu, to se dělá jen na internetu,aby to někdo neokopíroval a nevydával za svoje fotky, hodně velkou zkušenost s tím má Andara

Joji, tý joo, ségra už bude rodit, to není možný.. :slight_smile:

já byla na finančáku donést daně manželovi a mamče a pak ještě na sociálce odnést mamče, pak jsme se cournuli přes město a přijeli v 5, ted už snad brouček spinká, nic neslyším
24. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, jen pro upřesnění podpis na fotografii - je na každé mé fotografii, je to podpis autora na jeho díle jako na obraze, docela mě ta diskuze zarazila, jelikož už dávám podpis do fotek asi 4 roky a nikdo se nad tím nikdy nepozastavil, tak ted koukám i já :D
Jinak každého ráda uvidím a těším se. Lenka

http://www.photo-lenory.ic.cz/
24. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer Leni,
právě jsem Vám písla mailik :slight_smile:
24. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, už máte odpověd :slight_smile: a děkuji.... :slight_smile:
24. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek