• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Tak my daly odpo prochajdu, šla s náma mamka, pak jsme na skok zašly k ní, vzala jsem si od ní kroucenou vrbu, tak už jí mám ve váze - zítra jí musím ozdobit :wink:

Zítra bude Karolínka ve školce chrupat, pak jí vyzvedne babička. My jedem odpo s mužem do Liberce do Gennetu na UTZ. A pak vyzvednout do Dětského ráje kočár z toho servisu, už je prý hotový - docela rychlovka, jen týden tam byl.
Jo a školka jde zítra do divadla, tak jsem zvědavá co zas bude ta prďola vyprávět :grinning: Maj nějaká představení docela často.

lenory - fotečky se mi jako dalším maminkám moc líbí, ale to že by tam byl na každé podpis, to by mi docela vadilo :unamused: Jde se domluvit i na tom, že by tam podpis nebyl ??? Skutečně jsem myslela, že to je jen na fotkách na netu :confused:
24. bře 2010 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme fotečky od profi fotografky a svůj podpis na nich rozhodně nemá a ani já bych takový fotečky nechtěla.. pardon. :slight_smile: Podpis paní fotografky je z druhé strany fotečky, kde ničemu nepřekáží. :slight_smile: Ale jinak fotografie jsou krásné, koukla jsem taky na odkaz.
24. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jo jo fotky se mi taky moc líbí, kontakt jsem si uložila, kdyby mě taky popadla vzpomínková manie. :sunglasses: :sunglasses:.
joji - já myslela, že Topolino už je, tak jsem švagrovce psala, že už brzy, takže v poho, pořád je ve vyčkávání. :wink:
Mori - teda hrozně to utíká a já ještě ani to tvoje bříško neviděla, no budem muset udělat zase nějaký srazík.
Stejně bychom se ještě měli před Peklem vidět, abychom domluvili detaily. :sweat_smile:
Dneska bylo opět nádherně, ale tady trochu foukalo, krásně mi uschlo venku prádlo, odpoledne přijeli kámošky, tak jsem jim ještě stihla upéct Nescafé řezy, tak si mlaskali až je z toho skorem 3/4 plechu pryč. Tak jsem ráda, že chutnalo. :sunglasses:
24. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,v Gennetu jsem taky byla na UTZ...jak na genetickém tak pak na 4D.... :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel mé fotografie můžete mít jen s podpisem, ale myslím že není problém se nechat vyfotit jinde, je tu plno fotografů.
Tak je mi líto vašeho zklamání, přeji krásný večer Lenka
24. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenora - tak to jsem docela překvapená že je tu plno fotografů - před 3 rokama jsme po ČL marně sháněli. Śkoda s tím podpisem :confounded:

iren - no bříško už je pěkně velký :grinning:
24. bře 2010 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori lenory je název firmy :D ne lenora , no asi jsme tu jediný kdo má atelier a vím, že na rozdíl od jiných fotografů naše firma dává origynály fotografií v plném rozlišení na cd + vyvolané fotografie, což nikdo jiný nedělá, tak to zase máme navrch k našemu autorizovanému podpisu na fotografii
mimochodem, když si prohlížím babiččiny fotografie z atelieru když byla malá, je tam vyražené logo fotografa a to je ještě hezčí :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to byl překlep, stává se
24. bře 2010 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedeme na focení do Jabloného,o Lipském ateliéru jsem nevěděla....a paní to má taky u fotek.
Lenory....nezlobte se....ale "origynály".....s Y je strašné :wink:
24. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj sorry neomluvitelné, ano myslím, že v Jabloném je také ateliér,
24. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.jindrakrobova.cz/index.html

tak tady je ten v Jabloném paní znám, fotí pěkně.
24. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenory :wink: to nebylo ve zlém,stane se že :slight_smile:
Ano,tam jedeme,dostala jsem konatkt,už máme termín...až pak jsem tady objevila vás....tak příště.
Když jsem chtěla vyfotit pupík a pak prcka nikde nic a najednou hned 2 ateliéry tady kousek.
24. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jsem se teda ,ale hrozně zastyděla :D....sedím celý den u notase a dělám fotky ze školky a už mi asi šibe :D
ted jsem fotila v proměně taky těhulku a pak příjde i s miminkem, tak se těším jak jim to pak dám dohromady...
náš atelier je tu nový, já fotím už dlouho a bylo toho tolik, že jsme otevřeli atelier.. tak vás rada uvidím :slight_smile:
24. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted mě mrzí,že jsem se jako těhule a pak s prckem někam nevypravila.....přece jen,krásná vzpomínka....
tak aspon ted,když ´mu bude rok.....
24. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo jsou to krásné vzpomínky, my máme i dorty :D pro holčičku i chlapečka :D , tak at se vám tam líbí a jste spokojená i když si myslím, že fotit dítě 3 hod je utrpení :grinning: , mám zkušennost, že dětičky moc dlouho nevydrží a nejlepší jsou ty první záběry
24. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme....já nechci ani tak klasiku s dortem,jen vzpomínku k roku,my všichni jako rodina a pak malého....
snad se povede něco pěkného.
24. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Dnes jsme byli v Liberci u kamosky, ceka miminko v dubnu,je 36tt.Budou mit taky prekvapko a ma teda pekny brisko,doktorka ji strasi, ze porodi do 37tt-ona uz nekdy ve 34 byla na kapackach-mimco moc dole,zkracenej cipek a otevrena na jeden.Ted uz ho skoro nema a otevrena na dva prsty, tak uvidime. :slight_smile: No vylet peknej.

Piku-tak fotky pupiku priste a s Matesem -to bude taky krasny :wink: Mne foto nabizela kolegynka z prace, jeji manzel otviral v tu dobu v Lipe atelier, nejak jsme to neuskutecnili,tak me to taky mrzelo,takze rikam, ze priste :slight_smile: Takze taky vim jen o nem a fotky ma hezky, takovy zivy,zadna moc velka uprava :wink:
24. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....snad fotky s Matesem a pupíkem budou :slight_smile:
24. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-no jasne :slight_smile: Mne manzel rekl, ze zacnem pracovat v tom cervnu 2011 :grinning: Sem zvedava.
24. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar - tak šup odkaz ještě na manžu kolegyně, ať máme s čím porovnávat :wink: Jakto že o tom ještě nevíme, když je to v Lípě :confused:
24. bře 2010 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mě to logo na fotkách vůbec nevadí. Já do toho další měsíc půjdu. Po pravdě jsem si ho ani nevšimla, když jsem si ty fota prohlížela.
už se těším, bude to paráda

Marodům přeju rychlou úzdravu. Nás to taky potkalo. Zatím prcek má rýmu a včera se tak pozvracel, že jsem se bála v noci ho nechat v postýlce, aby nezačal znova a neudusil se. Ale nezvracel, tak je to dobrý. Rýmu má, ale vesele válí po koberci sudy a doráží na psa, tak je to ok.

Andarko, tobě někdo zneužil fotky, jo? Jsem pochopila z příspěvku
25. bře 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko....
holky,mě to taky na fotkách nevadí....spíš naopak......
A zase máme krásný den.....to je super :wink:
25. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-on asi nema webovky, mam ho na FB v pratelich a tam ma fotky-ma tam vyfocenou svoji dcerku a neter :wink:
A mne by asi taky podpis nevadil.

bobisku-jj jedna blbka mi ukradla nejdriv fotky kdyz sem byla tehotna a vydavala za svoje a nejen mne a pak ukradla par holkam i deticky :angry: Proste hnus, takze tu uz fotky nemam, mam je na rajceti, kde je heslo a vi ho jen nekdo a nebo na facebooku.Kdyz sem vlozim nejakou foto, tak jedine s podpisem.
Ted jsem tady na konovi narazila opet na jednu co si vymysli, ma opet nekolik prezdivek a nechapu, ze ji to holky na tech diskuzich zerou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
koukám jak se to tu hezky rozjelo o focení :slight_smile:

taky mě mrzí,že jsem se nebyla nikde vyfotit s pupíkem, udělali jsme doma pár fotek u postýlky a bylo to,.
až bude druhý pupík,tak to rozhodně půjdu a budou to určo super fotečky.. i s Filípkem, to se mi moc líbí,když mají už dítě a jdou se fotit i s pupíkem :slight_smile:

s těma holkama co kradou fotky to je hnus hnus !! hold se to opravdu stává, udělají si několik nicků a vystupují pod někým jiným, to nechápu, musejí být nějak psychicky labilní :cry:

jdu paní napsat termín focení, čekala jsem včera na manžela, paní mi navrhla už příští týden, tak brzy jsem to nečekala :slight_smile: ale už moc se těším, už jsem tu včera vytahala Filípkovi hadříky, ve kterých by se mohl fotit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já ráno vyžehlila kupu prádla, teď už kuchtím brambory, majdu a masiko mám ještě ze včera, tak se trochu najíme a vyrazíme do toho Liberce.
Fajn že je zas hezký počásko :slight_smile:
25. bře 2010 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,já jdu ještě v pondělí k holiči,at tam ve čtvrtek nekazím matesovi fotky :grinning:
25. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj
tak jsme se byli s Filípkem projít, nechala jsem ho u prolejzek hrát si s těma kamínkama,tak je vždy vzal a hodil za ohrádku, no ale pak ty ruce, fuuuj :frowning2: už má to období,že chce pořád něco sbírat ze země :unamused: musím už na tu žloutenku,at něco někde nechytí

Piku, no to je jasný s holičem, se dej holka do pucu :grinning: :grinning: :grinning:
už máš vybráno v čem se bude Maty fotit ?

dnes jsem mu koupila riflovou kšiltovku u vietnamců a ještě jedny rifle next v sekáči za 70,- a k tomu jsme dostali mikču zdarma.
včera jsem objednala na MMB taky rifle next+košili a tričko next od jedné paní.

joo a 31.3. ve 14,30 se jde Filípek fotit, už se nemůžu dočkat, pak to bude ještě horší s tím čekáním na fotečky :grinning: :grinning: jak budu zvědavá a halvně abych jeuž mohla ukázat
25. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, tak bych se jedině mohla u tebe stavit sama,až příjde mamča, tak by Filípka pohlídala.ale to by bylo zase po obědě ..
no a nebo by jsme se šli s Filípkem projít ráno k tobě,ale budeš mi muset písnout kde přesně bydlíte,ulici a raději ještě číslo vchodu
25. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky užijte si focení :wink: Pikus těším se až okouknu práci paní z Jablonného, některé fotky paní Lenky mi přijdou moc retušované až je to nepřirozené :confounded: .. můj dojem teda. :frowning2: A podpis by mi tam taky vadil... každý fotograf to má holt jinak :slight_smile:

Val, my budeme zítra doma případně jen kolem baráku tak písni zítra jak budeš moct. Myslela jsem že jste mohli s Filípkem u nás chvilku pobýt, ale Peťulín začal dost rýmovat zase..konečně se mu ta zadní rýma spustila tak uvidím jak mu zítra bude...snad ti to alespoň jen předám. :confounded:

pro plínkařky :slight_smile: - Někde na diskuzi jsem četla že Rossmann má akci na Pampers a maminky si tisknou k tomu tento kupon http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-cz.pdf a vyjdou hodně levně..na kolik to nevím. To já jen že třeba se to některé z vás hodí :slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, tak by jsme se stavili nějak odpoledne až by odešla mamča a nebo by jsem šla s ní na prochajdu a stavili by jsme se pro to a když budete venku,tak to bude super :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek