Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
26. bře 2010
Dobré ráno ! Tak včera na UTZ - mimi se zdá vpořádku, ale zas to dr. vidí o týden menší než předtím dr. v České Lípě, takže musím ještě za 2 týdny na kontrolu opět do toho Gennetu, až tedy mimčo zas trochu povyroste. Fotku nemám, nešlo nic kloudného vyfotit - ale nevadí, z 12 tt máme pěknou fotečku.

Já se dnes vzbudila v 6.30 h, tak už jsem i po snídani. Kája vstala v 7h, teď baští kuličky s mlíčkem a po půl půjdem do školky.
pikusa
26. bře 2010
Ahojík holky....
včera jsme vyrazili do Lípy na Avatar.....mě to teda nelákalo,ale chlap chtěl,tak jsme jeli....
no pohádka.
Val.....ještě nemám nic,jen jdeme všichni v bílém tričku a riflích a malému ještě neco vezmu sebou......
bobisek
26. bře 2010
Ten Rosmann jsou jen pleny Pampers co jsou bílý. Teď nevim, jak se jmenujou. Jsou jenom do č.4 a mají na ně slevu. Jsou teď za 249 korun a k tomu 80 korun sleva na kuponu, tak vyjdou na 170 a mají 52 kusů ty 4ky. Akce je do 27.3. měsíce. Já se tam chystám v sobotu 🙂
moriautor
26. bře 2010
Já dávám kávičku, dám prát pračku a možná půjdu i něco dělat 😃 Kájuša bude ve školce spát, tak času mám dost 😉
andara
26. bře 2010
Mori-jee to mi neco pripomina, ja mela ve 12tt Majdu vetsi o tyden a pak porad doktorka rikala, ze je zas mensi dokonce o 14dni 🙂 Tak si vyber,hlavne ze je v poradku-jsem zvedava co budete mit 🙂

Radko-taky mam rada prirozeny fotky 🙂 Mne staci kdyz nas vyfoti bracha zrcadlovkou na zahrade 😃

Bobisku-prej jsou to ty Pampers premium care,ale my pouzivame Huggies nebo DM Babylove 🙂

Jinak Madlenka vcera rekla máma x-) x-) x-) konecnee.A uplne cumim jak uz rozumi, najde hracku kterou chci -reknu treba:"kde mas medvidka Pu" a ona se rozhlizi a pak ho najde a ma radost,smeje se 🙂 V lese ukazuje stromecky -to ji zas naucil deda. No a ted taky obcas stoji sama, treba se drzi jednou rukou, v druhy ma hracku a najednou koukam-ona stoji a drzi tu hracku.Nejak to leti.
Matyasek za chvilinku rok vid Piku, si pamatuju jak jsme jeste chodily na cvico s pupikama 😃
moriautor
26. bře 2010
teri - já už moc na to přehazování termínu nedám. Každý dr. to vidí jinak ... Ještě tedy ten UTZ za 2 týdny, tak doufám že to bude vše v pořádku
andara
26. bře 2010
Ja mela dva-podle toho utz ve 12tt 19.5.09 a podle MS 30.5.09 a narodila se 23.5.09 🙂
jojinkacl
26. bře 2010
AHojky maminy,

mori - já měla termín jeden a to 2.5. a Jiří se narodil 2.5. ... 😃 😃 😃 Vzorný kluk..
valentynka
26. bře 2010
ahoj holky,
Marcel,t o je dobře,že kontrola dopadla v pořádku a ohledně té velikosti, je to u každé těhulky, jendou tak a podruhý zase jinak a ve finále to bude ok 🙂

Piku, já teda avatar neviděla,ale když jsem viděla ukázky, tak mě to ani nelákalo,když jsem viděla,že je to animovaný a já mám spíš ráda filmy,který jsou reálný..

tak akci na pleny jsem prošvihla, nevadí, máme zásobu 🙂

já měla ten první na 15,12, a druhý na 8.12. a rodila jsem 14.12. 🙂

mě ted doprala pračka, umyla jsem okno v kuchyni, Filípek už půl hodinky spinká, vařím polívku...
takže vzorná manželka 🙂

u nás opět vstávačka v 5,45, Filda má prostě v sobě budík.. pak kojo a vylezli jsme z postele v 6,15.
nechala jsem manžu spát, ale byla jsem teda kantáre, v obýváku jsme si hráli na zemi ,tak jsme se natáhla a normálně bych ho zakápla. pak jsme šli tátu v 8 vzbudit a já si lehla do pelechu, tak jsem si tak klimbla na půl hodinky, snídaně byla připravená,Filípek byl taky v pohodě..
zase jsem šla chrápat až skoro v 1, to je hrůůza 😞
moriautor
26. bře 2010
val - no dobře, jak se to vezme, zatím se to dr. zdá dobré, ale na kontrolu stejně ještě musíme - kdyby to bylo úplně OK, tak už by nás dr. nezval. Furt jako neví proč jsem měla tak nízkou tu jednu hodnotu z krve :-|
Ty chodíš docela často takhle pozdě spát co ? To já takhle vydržím jen jednou za čas, chodím dřív. Včera jsme šli teda chrnět po Ordinačce 😃
valentynka
26. bře 2010
Marcel ahá, to o krvi jsi nepsala 😕

jojo chodím takhle dost často,kort když manža není doma, tak se zaseknu na pc 😞

ted jako volali z finančáku,že jsem měla proplacenou dovolenou a tudíž si mě manžel nemůže odpočítat,ale bylo mi řečeno,že se dovolená nepočítá do výdělku, tak ted tam musím volat, mě serou ]-( ]-( ]-(
moriautor
26. bře 2010
val - to o krvi jsem říkala na srazu 😉 proto jsme museli do Gennetu
pikusa
26. bře 2010
Val....ono to je jako by na půl animace a na půl není....ale jak říkám,jednou stačilo a nadšenec Avataru nejsem :-|
bobisek
26. bře 2010
valentynko, i kdyby jsi měla tu dovolenou vzatou do výdělku, tak mi neříkej, že by jsi se nevešla do 63 tisíc. Já jsem od července pobírala mateřskou a brali mi to jako výdělek, protože je to pod nemocenskou nebo co a vešla jsem se do 63 a manža si na mě ten odečet dělá a hází to furt pěknej balík
To se nenech a pořádně si na ně dupni 🙂
heresta
26. bře 2010
Ahoj...

Lenory: Kamoska u vás byla fotila se ještě s bříškem a fotky parádní... Už jsme se domlouvali se sestrou že k vám taky zajdem a nechám vyfotit i Yvču chci mít nakou památku 🙂 Vaše fotky se mi strašně líbej x-)
perada
26. bře 2010
ahojky holky,

tak u nás si krásného počasí vůbec neužíváme, jsme zavřený doma...mě třeští hlava od rýmy, Peťulín má zvýšenoui teplotu a rýmamu teče proudem až se dáví..no hnus snad bude brzo zase dobře a bude klid...😞
byla tu teĎ Val , tak jsem jen seběhla dolů, Filípek pěkně ťapal pěšky 🙂

Val, já si taky vybírala dovolenou a normálně mě Petr zahrnul k sobě do daní... :-S tak snad dobře pochodíš na FÚ.

Mori, dobře že to hlídaj... přeju na příští návštěvě samé dobré zprávy.

My se jdem zase natáhnout... |-|
perada
26. bře 2010
andaro, Madlenka je šikulka! x-) radost sledovat ty jejich pokroky, viď. 🙂
jojinkacl
26. bře 2010
AHojkyyy.. Jiřin se dnes poprvé sám postavil na nožky.. 😉 tak jdu zase hledat dudlík.. :-N 😃 😃 😃
jojinkacl
26. bře 2010
Raduš - volala mi dnes paní z Áji, že sedajda bude za víc jak měsíc.. :-| mají beznadějně vyprodáno a jsme někde v pořadí. 8-(
pikusa
26. bře 2010
Jojinko,mates se postavil na valentýna 😃
Tak gratuluju k pokroku...ted už to bude zkoušet pořád 😃
valentynka
26. bře 2010
Mori já vím,ale jak jsi psala o kontrole v Liberci, tak jsme myslela,že už jako vše v pořádku víš 🙂
a nové testy dělat nebudou ? uvidíte za 14dní,ale určo to bude dobré 🙂

bobisku, bohužel jsem si s tou dovolenou proplacenou vydělala 71.tis. 😞 mateřskou jsem měla až do května, pak proplacená dovolená za mateřskou a od června rodičák, pitomý 3litry a 24tisíc je v pééérdeli :-N no co se dá dělat 😞

Raduš, trička jsou mooc krásný, úplně jako nový,ale ty jsi mi tam dala tričko navíc, to ti musím zaplatit, na MMB jsi měla tři tríča

chudinka Péťa, šel s Radkou dolů a když viděl Filípka venku,tak chtěl asi taky ven, jsem ho slyšela za dveřma plakat 😞
jojinkacl
26. bře 2010
Péťo - to je právě ta méně radostnější zpráva.. :-N 😃
moriautor
26. bře 2010
My dnes konečně vytáhli ven kolo, šlo jí to pěkně, i nějaký fotky jsem nadělala 🙂
andilekir
26. bře 2010
Ahojky holky!
Normálně jste mě zláklai a taky přemýšlím, že se půjdeme nafotit, ještě to proberu s manžou. Některé fotečky tam má paní moc hezké.
Mori - držím palečky ať je vše v pořádku. Jsou to akorát zbytečné nervíky, když tě takhle pořád někam honí. :-S

Perad - to jste si nevybrali moc dobré období na rýmu a nachlazení, venku je tak krásně....Tak se brzy uzdravte a baciláky vyžeňte.
Pikus - já teda Avatar neviděla, ale podle ukázet mě to taky nějak neuchvátilo, kámoška na tom byla v Bolce a měla brejličky a prý jí z toho bylo zle.

My dneska byli celý den venku, dohrabala jsem zahradu, vyprala asi 4 pračky a krásně to venku uschlo, vyvětrala peřiny, ostříhala keře a kytičky, udělala velikonoční výzdobu a nakonec jsem ještě to prádlo stihla vyžehlit a celý barák vysát a vytřít. Pejskům jsem vyprala pelíšky, tak je maj voňavý a ty potvory tam ani nechtěj jít, asi smradlavý byly lepší 😃 😃 😃
Zítra jedem do LBc na velkou oslavu, tak se už docela těším, jen máme ještě po cestě spoustu zařizování, tak snad to stihneme a v neděli do Prahy na "Děti ráje", všichni říkaj, že je to moc hezké, tak se těším 😎 😎 😎
pikusa
26. bře 2010
Jojinko...no nemám chvilku klid....jen když spí 😃
klar_jana
26. bře 2010
Ahoj, mám čtyřletého synka Matěje a čekáme druhé, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s českolipskou porodnicí, před čtyřmi roky jsem tam rodila, ale je to dost dlohá doba tak jestli je to tam pořád takový nebo jiný? mě osobně to před čtyřma rokama přišlo v pohodě, možná proto že jsem z toho byla celá vykulená😉
pikusa
26. bře 2010
Ahojík....rodila jsem tam v dubnu,skoro před rokem.
byla jsem prvorodička,neznalá a vyjukaná....a já si nestěžuju,možná jsem se od sestřiček mohla víc dozvědět,ale zase nebylo skoro co radit,matyášek papkal hezky,jinak jen spal,byl hodný,tak jsem žádné "problémy"neřešila.
Měla jsem nadstandartní pokoj a super....
Jinak porod jsem měla rychlý a myslím,že pohodový....za mě Lípa ano 😉
klar_jana
26. bře 2010
pikusa - díky😉 my to měli před čtyřma léty taky bezproblémové, až na žloutenku. Některé maminky co znám tak říkaly, že protivný personál, ale zase o těch maminkách vím, že jsou trochu histerky takže asi tak...
pikusa
26. bře 2010
Matyášek měl taky žloutenku....§
je pravda,že jedna sestřička mi tam taky "nesedla"....ale jak říkám,nějak všechno šlo samo a tak jsem byla i já v klidu a v poho,Mates taky.......
bobisek
26. bře 2010
Já rodila v Lípě 2x a 2x říkám paráda. Mám jenom dobrou zkušenost a sestřičky i doktoři prima 🙂