• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Dobré ráno ! Tak včera na UTZ - mimi se zdá vpořádku, ale zas to dr. vidí o týden menší než předtím dr. v České Lípě, takže musím ještě za 2 týdny na kontrolu opět do toho Gennetu, až tedy mimčo zas trochu povyroste. Fotku nemám, nešlo nic kloudného vyfotit - ale nevadí, z 12 tt máme pěknou fotečku.

Já se dnes vzbudila v 6.30 h, tak už jsem i po snídani. Kája vstala v 7h, teď baští kuličky s mlíčkem a po půl půjdem do školky.
26. bře 2010 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
včera jsme vyrazili do Lípy na Avatar.....mě to teda nelákalo,ale chlap chtěl,tak jsme jeli....
no pohádka.
Val.....ještě nemám nic,jen jdeme všichni v bílém tričku a riflích a malému ještě neco vezmu sebou......
26. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Rosmann jsou jen pleny Pampers co jsou bílý. Teď nevim, jak se jmenujou. Jsou jenom do č.4 a mají na ně slevu. Jsou teď za 249 korun a k tomu 80 korun sleva na kuponu, tak vyjdou na 170 a mají 52 kusů ty 4ky. Akce je do 27.3. měsíce. Já se tam chystám v sobotu :slight_smile:
26. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já dávám kávičku, dám prát pračku a možná půjdu i něco dělat :grinning: Kájuša bude ve školce spát, tak času mám dost :wink:
26. bře 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-jee to mi neco pripomina, ja mela ve 12tt Majdu vetsi o tyden a pak porad doktorka rikala, ze je zas mensi dokonce o 14dni :slight_smile: Tak si vyber,hlavne ze je v poradku-jsem zvedava co budete mit :slight_smile:

Radko-taky mam rada prirozeny fotky :slight_smile: Mne staci kdyz nas vyfoti bracha zrcadlovkou na zahrade :grinning:

Bobisku-prej jsou to ty Pampers premium care,ale my pouzivame Huggies nebo DM Babylove :slight_smile:

Jinak Madlenka vcera rekla máma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konecnee.A uplne cumim jak uz rozumi, najde hracku kterou chci -reknu treba:"kde mas medvidka Pu" a ona se rozhlizi a pak ho najde a ma radost,smeje se :slight_smile: V lese ukazuje stromecky -to ji zas naucil deda. No a ted taky obcas stoji sama, treba se drzi jednou rukou, v druhy ma hracku a najednou koukam-ona stoji a drzi tu hracku.Nejak to leti.
Matyasek za chvilinku rok vid Piku, si pamatuju jak jsme jeste chodily na cvico s pupikama :grinning:
26. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - já už moc na to přehazování termínu nedám. Každý dr. to vidí jinak ... Ještě tedy ten UTZ za 2 týdny, tak doufám že to bude vše v pořádku
26. bře 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela dva-podle toho utz ve 12tt 19.5.09 a podle MS 30.5.09 a narodila se 23.5.09 :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky maminy,

mori - já měla termín jeden a to 2.5. a Jiří se narodil 2.5. ... :grinning: :grinning: :grinning: Vzorný kluk..
26. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Marcel,t o je dobře,že kontrola dopadla v pořádku a ohledně té velikosti, je to u každé těhulky, jendou tak a podruhý zase jinak a ve finále to bude ok :slight_smile:

Piku, já teda avatar neviděla,ale když jsem viděla ukázky, tak mě to ani nelákalo,když jsem viděla,že je to animovaný a já mám spíš ráda filmy,který jsou reálný..

tak akci na pleny jsem prošvihla, nevadí, máme zásobu :slight_smile:

já měla ten první na 15,12, a druhý na 8.12. a rodila jsem 14.12. :slight_smile:

mě ted doprala pračka, umyla jsem okno v kuchyni, Filípek už půl hodinky spinká, vařím polívku...
takže vzorná manželka :slight_smile:

u nás opět vstávačka v 5,45, Filda má prostě v sobě budík.. pak kojo a vylezli jsme z postele v 6,15.
nechala jsem manžu spát, ale byla jsem teda kantáre, v obýváku jsme si hráli na zemi ,tak jsme se natáhla a normálně bych ho zakápla. pak jsme šli tátu v 8 vzbudit a já si lehla do pelechu, tak jsem si tak klimbla na půl hodinky, snídaně byla připravená,Filípek byl taky v pohodě..
zase jsem šla chrápat až skoro v 1, to je hrůůza :frowning2:
26. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no dobře, jak se to vezme, zatím se to dr. zdá dobré, ale na kontrolu stejně ještě musíme - kdyby to bylo úplně OK, tak už by nás dr. nezval. Furt jako neví proč jsem měla tak nízkou tu jednu hodnotu z krve :unamused:
Ty chodíš docela často takhle pozdě spát co ? To já takhle vydržím jen jednou za čas, chodím dřív. Včera jsme šli teda chrnět po Ordinačce :grinning:
26. bře 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel ahá, to o krvi jsi nepsala :-/

jojo chodím takhle dost často,kort když manža není doma, tak se zaseknu na pc :frowning2:

ted jako volali z finančáku,že jsem měla proplacenou dovolenou a tudíž si mě manžel nemůže odpočítat,ale bylo mi řečeno,že se dovolená nepočítá do výdělku, tak ted tam musím volat, mě serou :angry: :angry: :angry:
26. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - to o krvi jsem říkala na srazu :wink: proto jsme museli do Gennetu
26. bře 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....ono to je jako by na půl animace a na půl není....ale jak říkám,jednou stačilo a nadšenec Avataru nejsem :unamused:
26. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynko, i kdyby jsi měla tu dovolenou vzatou do výdělku, tak mi neříkej, že by jsi se nevešla do 63 tisíc. Já jsem od července pobírala mateřskou a brali mi to jako výdělek, protože je to pod nemocenskou nebo co a vešla jsem se do 63 a manža si na mě ten odečet dělá a hází to furt pěknej balík
To se nenech a pořádně si na ně dupni :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Lenory: Kamoska u vás byla fotila se ještě s bříškem a fotky parádní... Už jsme se domlouvali se sestrou že k vám taky zajdem a nechám vyfotit i Yvču chci mít nakou památku :slight_smile: Vaše fotky se mi strašně líbej :dizzy_face:
26. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak u nás si krásného počasí vůbec neužíváme, jsme zavřený doma...mě třeští hlava od rýmy, Peťulín má zvýšenoui teplotu a rýmamu teče proudem až se dáví..no hnus snad bude brzo zase dobře a bude klid...:frowning2:
byla tu teĎ Val , tak jsem jen seběhla dolů, Filípek pěkně ťapal pěšky :slight_smile:

Val, já si taky vybírala dovolenou a normálně mě Petr zahrnul k sobě do daní... :confounded: tak snad dobře pochodíš na FÚ.

Mori, dobře že to hlídaj... přeju na příští návštěvě samé dobré zprávy.

My se jdem zase natáhnout... :pensive:
26. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andaro, Madlenka je šikulka! :dizzy_face: radost sledovat ty jejich pokroky, viď. :slight_smile:
26. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojkyyy.. Jiřin se dnes poprvé sám postavil na nožky.. :wink: tak jdu zase hledat dudlík.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš - volala mi dnes paní z Áji, že sedajda bude za víc jak měsíc.. :unamused: mají beznadějně vyprodáno a jsme někde v pořadí. :rolling_eyes:
26. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko,mates se postavil na valentýna :grinning:
Tak gratuluju k pokroku...ted už to bude zkoušet pořád :grinning:
26. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori já vím,ale jak jsi psala o kontrole v Liberci, tak jsme myslela,že už jako vše v pořádku víš :slight_smile:
a nové testy dělat nebudou ? uvidíte za 14dní,ale určo to bude dobré :slight_smile:

bobisku, bohužel jsem si s tou dovolenou proplacenou vydělala 71.tis. :frowning2: mateřskou jsem měla až do května, pak proplacená dovolená za mateřskou a od června rodičák, pitomý 3litry a 24tisíc je v pééérdeli :sweat_smile: no co se dá dělat :frowning2:

Raduš, trička jsou mooc krásný, úplně jako nový,ale ty jsi mi tam dala tričko navíc, to ti musím zaplatit, na MMB jsi měla tři tríča

chudinka Péťa, šel s Radkou dolů a když viděl Filípka venku,tak chtěl asi taky ven, jsem ho slyšela za dveřma plakat :frowning2:
26. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo - to je právě ta méně radostnější zpráva.. :sweat_smile: :grinning:
26. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dnes konečně vytáhli ven kolo, šlo jí to pěkně, i nějaký fotky jsem nadělala :slight_smile:
26. bře 2010 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Normálně jste mě zláklai a taky přemýšlím, že se půjdeme nafotit, ještě to proberu s manžou. Některé fotečky tam má paní moc hezké.
Mori - držím palečky ať je vše v pořádku. Jsou to akorát zbytečné nervíky, když tě takhle pořád někam honí. :confounded:

Perad - to jste si nevybrali moc dobré období na rýmu a nachlazení, venku je tak krásně....Tak se brzy uzdravte a baciláky vyžeňte.
Pikus - já teda Avatar neviděla, ale podle ukázet mě to taky nějak neuchvátilo, kámoška na tom byla v Bolce a měla brejličky a prý jí z toho bylo zle.

My dneska byli celý den venku, dohrabala jsem zahradu, vyprala asi 4 pračky a krásně to venku uschlo, vyvětrala peřiny, ostříhala keře a kytičky, udělala velikonoční výzdobu a nakonec jsem ještě to prádlo stihla vyžehlit a celý barák vysát a vytřít. Pejskům jsem vyprala pelíšky, tak je maj voňavý a ty potvory tam ani nechtěj jít, asi smradlavý byly lepší :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra jedem do LBc na velkou oslavu, tak se už docela těším, jen máme ještě po cestě spoustu zařizování, tak snad to stihneme a v neděli do Prahy na "Děti ráje", všichni říkaj, že je to moc hezké, tak se těším :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko...no nemám chvilku klid....jen když spí :grinning:
26. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám čtyřletého synka Matěje a čekáme druhé, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s českolipskou porodnicí, před čtyřmi roky jsem tam rodila, ale je to dost dlohá doba tak jestli je to tam pořád takový nebo jiný? mě osobně to před čtyřma rokama přišlo v pohodě, možná proto že jsem z toho byla celá vykulená;)
26. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....rodila jsem tam v dubnu,skoro před rokem.
byla jsem prvorodička,neznalá a vyjukaná....a já si nestěžuju,možná jsem se od sestřiček mohla víc dozvědět,ale zase nebylo skoro co radit,matyášek papkal hezky,jinak jen spal,byl hodný,tak jsem žádné "problémy"neřešila.
Měla jsem nadstandartní pokoj a super....
Jinak porod jsem měla rychlý a myslím,že pohodový....za mě Lípa ano :wink:
26. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa - díky;) my to měli před čtyřma léty taky bezproblémové, až na žloutenku. Některé maminky co znám tak říkaly, že protivný personál, ale zase o těch maminkách vím, že jsou trochu histerky takže asi tak...
26. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyášek měl taky žloutenku....§
je pravda,že jedna sestřička mi tam taky "nesedla"....ale jak říkám,nějak všechno šlo samo a tak jsem byla i já v klidu a v poho,Mates taky.......
26. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodila v Lípě 2x a 2x říkám paráda. Mám jenom dobrou zkušenost a sestřičky i doktoři prima :slight_smile:
26. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek