• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
No taky doufám,že tam ještě porodím,s tím jsem se tam loučila....že ještě jednou :wink:
26. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Iren, tééda tak to jsi měla pracovní den,ale šlo to určo hezky od ruky a hned je z toho lepší pocit vid?
já hrabání zahrady nesnáším, každý rok to dělám u mamči na zahradě už od svojí puberty a jsem z toho vždycky doražená, bo mech všude a tak nejdřív jedněma hráběma a pak na čisto druhýma, ufff ale jedem s mamčou na střídačku

kláro, já taky tak nějak v pohodě, porod byl během 5minut císařem a sestřičky v pohodě, až na jednu, ale to bylo na rizikovým,bo na porodním bylo plno
a filípek se taky slunil, taky byl trošku žlutý
27. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dělat roštěnky s rýží, přijela dcera s přítelem, ted šli k babče a Filípek je v postýlce

tak zatímmmm
27. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyášek taky v postýlce,ale něco si tam brouká.....
píšu si s paní,co nám upeče dort,dokonce je z Mimoně,tak paráda :slight_smile:
27. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčátka :slight_smile: My jsme po obědě a za chvíli jedeme do Lípy do bazénu, když je venku hnusně. Nepotkáme tam někoho ?
27. bře 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Ja rodila chvilku po Pikusce a Jojince a tez si nemuzu stezovat, ikdyz to trvalo 21h :slight_smile: Zazila jsem dve smeny PA a doktoru a vsichni super,dokonce jsme se zasmali.Ted kdyz si vzpomnenu na ty moje kecy, tak se nedivim :grinning: Mela jsem sebou manzela celkem 12h a byla jsem moc rada.Majdulka byla taky super, bez problemu papala, spala, zloutenku mela taky,ale jen lehkou,stacilo slunicko a pustili nas o den driv.Takze taky doufam, ze se tam jeste vratim.Jo a dokonce tam dela PA jedna holka od nas, je moc hodna, sice tam nebyla kdyz jsem rodila ja,ale zazila jsem ji na kontrole :slight_smile:
Ted asi pred 14dny tam porodila dalsi holka co znam, tady od nas taky a ta PA je jeji nej kamoska a mela ji u porodu,prej ani doktorka nestihla prijit a mely odrozeno-takze u porodu mela nej kamosku a manzela, co vic si prat.

Pikus-o te pani co pece mi ted rikala kamoska a ukazovala fotkyna netu,ma nejaky stranky a super.Takze se pak pochlub, budete mit Krtka?
27. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko-ja do bazenu nevlezu skoro ani doma, stydim se :sweat_smile:
27. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Muzu Vas moc poprosit o hlas pro nasi Eli, dekuji!
Pavlina
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/3591/
27. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jojo krtek bude...a jasan,že dám foto a poreferuju :wink:
27. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tak se mi Filípek před chvilkou poblinkal v postýlce :frowning2:
jsem ted všechno zaprala a hodila prát.
on na mě volal, tak jsem tam po chvilce šla, zase se mi tulil na prsa, pak si sednul a najednou šavle.

ted jsme ho dali spinkat, tak snad to bude dobrý a modlím se,aby neměl tu virozu co ted řádí :frowning2:
27. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojík.
jj tak yjsem radila v Lípě, vše ok. Jen možná by bylo lepší více všeobecných informací od personálu. Mě to teda nevadilo (druhý porod) ale prvorodičky se tam v tom trochu plácaly.. :sweat_smile: První porod v LBC a dopuručuji všema deseti.. :grinning:

Pikus- já naopak z porodnice odcházela se slo "už nikdy... bohudík" :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Val - tak ať je prďolka brzy v pořádku. ANi občas taky takhle se poblinkala a pak byl klid. Třeba mu jen něco nesedlo.
27. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Val,jak je Filípkovi???
Jojinko,však máš splněno :grinning:
28. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám že diskutujete o sto šest.
Já nějak nestíhám,tak spíše jen dočítám co je tu nového.
Všechny ás moc zdravím a budte zdraví.
Filípkovi at se nerozjede žádná nemoc třeba to byla jen reakce na nějaké jídlo které mu nesedlo.
28. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Tak včera v bazéně fajně, Kájuš se vyřádila, půjčili jsme jí tam nafukovací vestu, tak plavala i sama :dizzy_face: no spokojená byla :slight_smile: Měla samo hrooznej hlad :grinning: tak si tam musela dát párek v rohlíku :wink: A pak po odchodu ještě u Kaufu hranolky, u těch teda v autě usnula už v Lípě :grinning: Byla totálka hotová jak po ó nespala :grinning: Doma jsme teda celkem brzo odpadli všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Akorát teda škoda, že v bazénu už nemaj k půjčení více pomůcek na plavání pro děti :unamused: loni si tam půjčila toto: http://maarsel.rajce.idnes.cz/CERVENEC_2009/#DSC00021.JPG s tím se jí plavalo fakt dobře. Ta vesta včera jí furt lezla nahoru jak voda nadnáší a ona je hubeňour. Nevíte zda se to dá někde v ČL koupit ?

andara - tu PA myslíš Jahnovou viď ?
A za co se jako stydíš :grinning: To já bych v tom případě nemohla vylízt ani na ulici :sweat_smile:

piku - nevíš odkaz na ty stránky co o tom píše Terka ? bych jukla jak paní peče ... tady ve Stráži nám totiž cukrárnu zrušili, kde pekli ty pěkný dortíky a provozovnu budou mít v Hamru. Tak to už je pak jedno, zda pojedem tam, či do Mimoně

joji - to jsem netušila, že jsi taky rodila v Liberci :slight_smile: já tam půjdu i teď :wink:

Holky byli jste někdo v Lunaparku v Babylonu ? Nevím jak to je, zda se zaplatí jen vstup který uvádějí na stránkách a pak už si děti chodí na různé atrakce jak chtějí, anebo se ještě platí vstup na atrakce. To asi ne teda si myslím, ale třeba tam někdo z vás byl ...
28. bře 2010 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
FOTO leden + únor http://maarsel.rajce.idnes.cz/
28. bře 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,v babylonu zaplatíš za vstup do Lunaparku a jsi tam už jak dlouho chceš....a děti jdou kam chtějí.....jen nevím ted,jestli spíš odejít.....a pak se vrátit.Dřív to šlo,ale pak to nějak zrušili.
A tady dortíky
http://dorty.artmama.cz/user/2547/images
28. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojík.

Mori - jj, v Liberci. :slight_smile: Podruhé jsme ani nad tím nepřemýšleli. Stejně bychom tam ani nestihli dojet. Za tu hodinu bychom se nikam nedostali.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
A dortíky doporučuju ze Cvikova. To už je jedno jestli do Mimoně, Hamru nebo Cvikova.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.dortycvikov.cz/
28. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo ve Cvikově mají taky dobré a krásné dortíky :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
28. bře 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,super fotečky i video..... :wink:
28. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Pc stále v nedohlednu, malej je u táty, tak šup na chvilku sem.

Mori: je to tahle podkova? http://www.babysport.cz/vodni-sporty/nadlehcovaci-podkova-560x520x38-dena/
Jinak Krásné video na kole :wink:

tak vás jdu zkusit dočíst....
28. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiki - já to nazývala podkovou, ale je to rybička - už mi to jedna kočka našla z únorovek na MMB http://www.babysport.cz/vodni-sporty/plovak-ryba-400x300x38-dena/
28. bře 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk.Jsme ted prijeli ze Senova :slight_smile:
Mori-jj Petru Jahnovou myslim, znas ji? a za co se stydim, proste za sebe no :sweat_smile: kdyz se mam svliknout, no des :grinning: Jen v porodce mi to bylo jedno.
Jo a tu vec jak s ni Kaja plave jsem ted nekde videla na netu na prodej.Zkusim to najit :wink:
28. bře 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - já se s ní neznám, ale manžel :wink: Ale když jsem byla těhotná, tak jsme jí potkali v nemocnici v lékárně, tak jsem se dozvěděla co dělá ...
28. bře 2010 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Tery, tak to já abych chodila do bazénu v nějakým rubáši :grinning: :grinning: jakože mi je taky dooost trapně,že jsem tlustá, snad to shodím

ten plovák ryba je dobrý,Filípek se v něm krásně udrží a kope o 106:slight_smile:
28. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája kuchařinka :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípek zatím v pohodě, ráno jsme jeli plavat a pak nakoupit do kaufu a k mamče na oběd, tam dorazil i manža z práce, pak jsme se šli odpo projít.
ted pusinečka chrupká už 2 hodiny..
28. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,budeš ten plováček-podkovu objednávat?????že bys vzala 2 a já si jednu pak vezmu taky......
28. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky, tak já bych si tu rybku taky kdyžtak vzala
nevíte do kolika let to je ?
28. bře 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

žijeme,ale nestíhám.Předávačka se nám protáhla k poslednímu tak makáme ať se můžem nastěhovat do trošku hotovýho baráku.Jen kdybych nemusela chodit do práce,celej víkend a ještě zítra jdu,na dnešek sem si sehnala dvě brigádnice(kámošky) a budem uklízet celej barák od prachu jak bourali zdi na nový kabely,ten tam bude poletovat snad ještě půl roku.

Jani ty pýža si určitě vemu,kolik že to bude,že bych využila nabýdky Irči,neb nevím kdy se dostanu do lípy.

A propo se taky musíme domluvit na to Peklo
29. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek