• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky
Dneska je pěkně ošklivo, tady od rána mrholí, Elí mi včera nastydla a má malinko rýmu, tak stříkáme do nosu a trénujem smrkání. Nočníkování docela zvládáme, jsem moc ráda.
Včera jsme byli ještě v OBI a nakoupila jsem si kytičky, chtěla jsem je dneska přesadit, ale když je takhle,t ak se mi ven nechce.
Jinak muzikál "Děti ráje" byl úžasný, kdyby to šlo šla bych znovu, opravdu super!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mori - Kája šikulka na kole, fotečky hezký. S Babylonem je to, jak píše Piku a dostaneš na ruku razítko a můžeš kdykoli odejít a zase se vrátit.
Moni - to je super, že nebudeš na úklid sama, každá ruka dobrá a práce jde hezky od ruky.
29. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,
tak mi celý díkend trávili doma, ale Péťovi už je líp..když nevstane s teplotou, vyrazíme na chvilku ven, musím poslat poštou balíčky.

Val, jsem ráda, že jsi s tričkama spokojená, Tchibo je fakt kvalita a i když jsme je dost nosili, jsou opravdu nezničená. To zelené je bonus! Jsem ti to v tom spěchu zapomněla říct.
Filípkovi už je dobře? to mu asi nesedlo nějaké jídlo :frowning2:

Pikus, rok se blíží co? :dizzy_face: Paní má krásné dortíky! Viděla jsem je i na facebooku. Na ten web jsem před narozeninama taky koukala ale nikdo blízko tam nebyl a teĎ tam vidím i paní z Lípy..to je super. I když já na Jizreský pekárny pěju jen chválu...a ten poslední autíčkový dort se paní fakt povedl! :slight_smile:

Iren, tak jsi se zase kulturně vyžila jo? :slight_smile: My se nějak nemůžem vykopat někam za kulturou... snad to bude časem lepší.

Mončo tak ať vám to jde dobře od ruky a pochlub se zase fotkama jak jste pokročili! :dizzy_face:

Mori fotky pěkný :slight_smile: Z8stěrka od makkiko dobrá viď? :slight_smile: My jí máme už pěkně dlouho a po x vyprání je pořád jako nová.
Ty jsi ale přísná trenérka :grinning: Kája je na kole šikulka. U nás se šlapáním taky není vůbec problém..nasedl a jel... :slight_smile:
Podkovu neznám, vypadá dobře, ale p by se určitě hned pustil, plaveme s rukávkama, případně kruhem ale pokukuju po nějakém tom páse...jen to nemám vyzkoušený.

Joji, mě paní z Áji říkala že ta naše barva bude naskladněná od 1.4., psala jsem i jiného net obchodu a tam mi napsali to samé...takže snad se brzo dočkáme. :confounded:
29. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když jsme se plácali doma, tak víkend utekl ...v pátek byl protivka s teplotou, takže jsme proleželi den, v sobotu taťka montil poličky doma, my malovali prstovýma barvama, vodovkama, kreslili na vyfouklá i papírová vajíčka, pak některý vajíčka Péťa matlal lepidlem a pak posypával barevným drobením, pekli jsme Brumíky :slight_smile: A včera byl táta celý den na fotbale, ale byli tu naši od rána, takže o zábavu bylo postaráno :slight_smile:

Fak jsem se bála jak to doma vydržíme a dobrý :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím ve spolek :slight_smile: My jeli dopo do České Lípy, měli jsme nějaké zařizování, resp. manžel. Já si koupila botky a Kájuše mikču :slight_smile:
Kája ve školce spinkala. A dotáhli jsme domů ze školky její velikonoční tvorbu :grinning: tak to samo máme vystavený :wink:

iren - na ten muzikál bych šla ráda taky :wink:

perada - jj zástěrka je super :dizzy_face:
No jo, na kole furt čumákuje okolo, co se kde děje - málem jsem si dala na držku já jak jsem šla mimo chodník a ještě tam sjet Kája, tak jsme na hromadě :grinning: Ale jde jí to fakt pěkně, tak jsem ráda. Jen se musí teda naučit, že má koukat na cestu :grinning:

No napadlo mě holky, že bysme někdy mohli vyrazit společně do toho Babylonu s dětma. Co vy na to ? Když už nejedu do toho Pekla, tak chci aspoň jinam s váma vyrazit :wink: Nebo toto můžem nechat až podzim / zima, když je to uvnitř a raději vyrazit sem:

http://www.lidovesadyliberec.cz/detsky_koutek/index.php - tady jsme byly loni s Janou a Honzíkem, a moc pěkný
http://www.detskysen.cz/ - tady jsem ještě nebyla
29. bře 2010 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj :slight_smile:
Filípek chrupká,tak popíjím kávičku.
vyprala jsem růčopéro kabát zimní, se bojím ho dát do pračky,abych z něho neměla půlku :grinning:
stáhla jsem záclony v obýváku a umyla okno..
odpo se stavila mamča a šla se na půl hodinky s Filípkem projít,ale to počásko je dneska fakt ošklivý, tak jsme využila chvilky a vložnici jsem povyházela pár hadrů manžových :grinning: s Filípkem to nejde a když by to šlo,tak tam spinká :slight_smile:

Raduš, tak moc děkuju za ten bonus :slight_smile: jsou to fáákt moc hezký trička, mamče se taky líbily :slight_smile:

mám zájemkyni o ohrádku,tak snad už se konečně prodá, musí se paní ještě domluvit s manželem..

Radauš, tééda ty jsi akční s Pétou :slight_smile:
jsem zvědavá na sebe,až bude Filípek větší,abych ho taky takhel zabavila malováním a tak :slight_smile:

Marcel, nooo super nápad vyrazit do Babylonu, jsem pro :slight_smile:
jdu omrknout odkazy
29. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidové sady vypadají taky dobře a dětský sen má dobrej název- dětské hřiště smeťák :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...Jen na skok jsem tu,:slight_smile:,Malej se nějak rozedl, hurá....tak jsem moc ráda. Jinak kdybyste objednávali tu plovací rybku, bereme taky jednu, pokud je to možné, moc díky...tak já zase letím..pa pa
29. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....nestíhám...
dopoledne holič,pak jsem myla okno a drhla kuchyń,pak ven....
Jinak mě Babylon holky neláká....je tam vždy moc plno a stejně by jsme si nepokecaly a jen hlídaly děti....to spíš to nějaké hřiště.
29. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Dítko ve školce, zapnutá pračka, kávička :slight_smile: Pak bych chtěla umýt aspoň 1 okno :sweat_smile: tak snad se dokopu :grinning:
30. bře 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojík holky,

Ani ve školce, malje spí.. no pohoda.. alespoň na chvilku. :grinning:

Budete někdo objednávat ty rybky? já bych si taky vzala. Deje vědět. Dík moc.
30. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám co jsem to napsala.. :sweat_smile: :grinning: básník chtěl říci, že "malej spí" :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já mám v plánu taky dnes další okno-v pokojíčku, záslona už stažená,tak za chvilku se na to vrhnu :slight_smile:

ráno jsme dělala řízky pro manžu, opět má tu spací v Boleslavi ,tak jsme sami až do zítra

dnesk amá být holky 16-19 st., to bude bááájo, přemýšlím,že zajedem k mamče
30. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já mám okno v obýváku hotové, pověšené prádlo na balkoně a pokračování zas zítra :wink:
Vypadá to, že bude dnes opravdu hezky, slunko svítí :slight_smile:
30. bře 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Raduš - teda fakt jste akční co ty pro toho Péťu nevymyslíš, super!!!! :sunglasses: To až nic nevymyslím, půjdu k tobě na radu. :wink:
Mori - to hřiště super, jsi šikula hledatel, Liďáky taky fajn, ale jak píše Pikus Babylon já taky ještě neberu, je to spíš pro větší děti, Elí je na to ještě malá, bála bych se o ní a nic bych z toho neměla.
30. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Babylon asi padá,ale Lidový sady asi budou :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OK Babylon necháme až třeba na zimu :wink:
Tak jak dorazíte z Pekla, tak nějaký den dáme ty Liďáky - to už určo bude i tepleji :wink:
30. bře 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme doma ze školky, ještě jsme skočili do obchodu a už je Kájuška v pelíšku. Zatím tam teda něco vykládá, ale jak jí znám za chvíli usne :wink:

val - ten maj na zahradě známí :slight_smile: předloni si v něm Kája hrála :grinning:
30. bře 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, super příběh, vtipnýýý :grinning: :grinning: :grinning:
tak bacha holky na Růžovku joo ? :grinning: :grinning: :grinning:

jeli jsme odpo k babi a vrátili se až v 8, fildu jsem vykoupla, napapal se, pohráli si a šel chrupat.. a zase se poblinkal :frowning2:
naštěstí to odneslo pyžámko a prostěradlo,tak zase sprcha.. pak už brouček usnul,ale teda nevím co to je ??

u mamči jsme vyhrabala celou zahradu před barákem, mamča po mě brala na čisto.
Filípek se vyřádil na písku, houpačce, bylo i dost dětí,tak byl jak v Jiříkově vidění.
pak pomáhal hrabat a před pátou usnul na hodku a půl :slight_smile:
tož náš den :slight_smile:

Marcel, mě se ten stan moc líbí,asi ho koupím :slight_smile: je takovej veselej.
nebude holky blbej pro kluka co ?
30. bře 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a paní mi dnes psala,že si ohrádku vezme :slight_smile:
tak jsem moc ráda, doufám,že to nějak zabalím :slight_smile:
konečně to zmizne z obýváku...
30. bře 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - nebude blbej, však to je na zahradu :wink: bude se mu určo ten ksichtík berundy líbit :slight_smile:

Já mám Káju ve školce a už tu sedím u kafe abych se probrala - v noci jsem se furt nějak budila, do toho 2x Kája volala že chce přikrýt, tak ráno se mi fakt nechtělo vstávat :confused:
Jako holky včera Kájuša chrupala od 12.30 do 16 h :astonished: No když spí doma po obědě, tak teď spává fakt dlouho. Dnes bude spát ve školce - je to lepší, páč tam spí do 14 h, dá si sváču a ve 14.30 h už odcházíme ze školky a můžem rovnou ven.

Zítra, v pátek a v úterý bude doma, páč jsou školní prázdniny a děti ve školce budou spojený. Tak se ptala učitelka, zda si jí můžu nechat doma. Tak teda jo a půjdem zítra s kamarádkou a jejím klučíkem dopo do MC. Páč by stejně furt Kája otravovala se školkou (jen se ráno vzbudí a už básní o školce :grinning: ), tak půjdem za dětma tam :wink:
31. bře 2010 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak jsem dala vanu,umyla si vlasy a popíjím kafíčko
Filípek kouká na školku.
odpo ve 14,30 budem už fotografky, už se moc těším.
ještě musím přežehlit nějaké hadříčky a připravit ti sebou

včera byl nádherný den a dneska teda zatím nic moc,snad se to vybere:slight_smile:
31. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no tak to už se těším na vaše fotečky jak se povedou :wink:
Kája se bude zase fotit příští týden ve školce, taková fotečka s jarním pozadím :slight_smile:
31. bře 2010 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
tak my jedem zítra na to focení....jsem zvědavá....a těším se.Musím taky pak připravit věci....
za chvíli jedem do Liberce koupit Matesovi dárek k narozkám---dostane tříkolku s vodící tyčí :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
včera bylo nádherně, byli jsme celý den venku i jsme tam obědvali :sunglasses: a dneska je zas tak ošklivo, no jo, ale je pořád jaro, takže co jiného očekávat. :wink:
Val - to je zvláštní to Filípkovo blinkání, že vždy jen před spinkáním. Snad to nic nebude a už to zmizí a budeš mít klid. No to jsem na vás zvědavá na ty fotečky, tak si to užijte a pak se předveď. :sweat_smile: :sweat_smile:

Mori - teda ta Kája tak hezky dlouho spinká a večer chodí spát v kolik a usne hezky? To Elí teda ani náhodou. Ale Kája je takový klidn hodňoušek, jsme zvědavá jaké bude to vaše druhé mimi. :wink: :wink:

Andarko - to je hezký příběh a myslím, že na tom něco je. Já když jsem se před 6 lety stěhovala do pronajmutého bytu, tak jsem řekla, že další stehování bude do mého baráku a hele je to tady!! :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:

Holky a co mi nějaký srazík, pořád nikdo nic!!!!!! Co nějaký ten Pumpkin nebo tak. :sunglasses: :sunglasses:
31. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tu tříkolku chci koupit Filípkovi ted,ale bude ji mít k svátku v květnu :slight_smile:
už jsem včera obhlížela, nebudu ale kupovat novou.. taky mi ji ještě nabízela Jana po Honzíkovi,tak možná bude od ní :slight_smile:

Iren, u nás už prší a je teda dooost chladno:frowning2:

no ted 2x blinkal po štávičce ředěný, ale jindy ji taky dostává, jak mi to výjde, jednou je čaj, jednou štáva, tak mu to asi nesedlo na tu kaši .. :frowning2:( uvidíme

já jsem pro srazík všema deseti :slight_smile: hdte do placu kdy můžete :slight_smile:

v pátek ráno jdem na očkování na spalničky, dnes mi volala sestra,jestli jsem nezapoměla :slight_smile: ale nechtěla jsem před tím focením,kdyby na to měl náhodou nějakou reakci
31. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - chodí tak ve 21.15 h spát. Dáma se totiž musí dívat na Ordinačku, ve středu na Ozzáka a pod. :grinning: Většinou tak do 15 min. usne. Spí celou noc, někdy se stane že zavolá že chce přikrýt, jen občas vyčůrat či napít. Ale hned zas spí :dizzy_face:
Když je hezký počásko, tak to je docela škoda, že spí doma odpo tak dlouho ..
No na druhý mimi jsem taky zvědavá a doufám že to bude hodný dítko jako Kája - jako nejsem zvyklá na zlobivce :grinning:
31. bře 2010 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím vás nechodíte některá k Minaříkovi?? Nevíte jak je tam v pátek?? Moc děkuju
31. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je škoda, že jsme nevěděli, že Marcelka bude mít Káju doma, mohli jsme to naplánovat na tento čtvrtek nebo pátek.
Takže kdy srazík???? Příští týden my můžem jen úterý středa, nebo odpol. vlastně kdykoli, ale já bych raděj šla do Pumpkinu, co vy na to?

Val, Pikus - a jaké máte vůbec focení vy s mimi nebo samotné mimi, nebo jste zapojili i manžílky? Já totiž přemýšlím, jestlijen nechat vyfotit Elí, nebo i se mnou, nebo všichni a pořád nevím.

Herest - nemůžu sloužit bohužel, nevím.
31. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek