• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Iren, dnes se jde fotit Filípek jen sám,ale asi paní řeknu,jestli by nám neudělala jednu fotku společnou..

společný budem dělat v létě, budem opálený, hubený :grinning:D
31. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my budeme fotit jak společně,tak i jen Matese......
31. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky...malej spinká po obédku, a já uzmula bráchovy notebooka :grinning: .Ten stan s beruškou je krásnej, taky do něj jdeme...původně jsme měli vyhlídký tento:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31169278&tab=1
ale ta cena teda strašná, jdem určo do berundy :wink:
Hoky kde a co jsou ty Lidové sady?
31. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Val, tak pak hoď info. jsem zvědavá na průběh focení, taky se tam chci nechat objednat. díky :slight_smile:

Herest, Minařík má v pátek těhule dopoledne a pak končí (s ordinační dobou)
31. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
kikimarusko - Lidové sady jsou v Liberci kousek od zologický
31. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kája bude doma ještě v úterý, tak bysme do Pumpkinu mohly. Ale nevim jestli budu mít auto, páč manžovo je momentálně nepojízdné a nevím zda do té doby ho bude mít. To bysme busem vystoupily u nemocnice, tak kdyby nás třeba Iren vzala sebou nahoru a pak zas hodila dolů :wink: Šlo by to Irčo prosím ?

kikimaruska - Lidové sady http://www.lidovesadyliberec.cz/detsky_koutek/index.php Loni jsme tam byly s Janou s dětma, tak mrkni i na naše foto http://maarsel.rajce.idnes.cz/LIBEREC_-_Detsky_koutek_-_Lidove_sady_15._8._2009/# Pro prcky to tam je opravdu fajn :dizzy_face:

Holky tam je dneska kosa, blééé :rolling_eyes: Včera tak nádherně, kafíčko jsme daly s manžou odpo na balkoně a dnes to teda fááákt nepůjde až přijde z práce :confounded:

Jsem byla na obědě u mamky, páč dopo volal její přitel že bude dělat halušky - tak jsem tam šla a pochutnala si :grinning: Pak nákup, lékárna (kupovala jsem Káje olej do koupele a zítra dojde těl. mléko - oboje na ten její atopák, nic levného :zipper_mouth: ) no a za chvilku pro ní jdu :slight_smile:

Co vy Iren, nerozmyslela jsi se s tím přestavením pro děti ? Já dnes byla pro vstupenky, Jana s Honzíkem jdou s náma :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, Mori dík za fotky, vypadá to tam opravdu krásně :slight_smile: , tak pokud budem moct , rádi se přidáme určitě :wink:
Venku je to fakt nic moc :unamused: a včera bylo tak hezky...Přidávám fotečky z testování berušek... :grinning: a jednu z procházky...ikdyž ted už kočárek mívám spíš jako doplněk na odpočinek a spinkání...chodí víc a víc... :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tady
31. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně Marcel, že bychom vás vzali, to je samo, jen pondělí je Velikonoční takže bychom museli hnedky v úterý.
31. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
iren - jj já psala úterý :wink:
31. bře 2010 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobisek: děkuju moc :frowning2: tak tam zavítám zítra odpo... :unamused:
31. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj :slight_smile:

jééé Maruško, taky budeš pořizovat berundu joo? já asi taky, bude tomít Filípek i na zahradu a v létě se užije,že si zaleze do stínu a může si tami schrupnout, udělala bych mu tam hnízdečko :slight_smile:
jůů Kubík zase vyrostl za ten měsíc... berušky super :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky focení supééér :slight_smile:
nejdřív byl Filípek teda doost zaraženej :grinning: koukal samozřejmě kde to je a co je okolo a vůůbec se nechtěl usmát, občas jsme vyloudili úsměv :grinning: pár foteček jsem viděla,bo paní to má přímo z foťáku rovnou do pc,takže jsme to mohli hned vidět a jsou moc hezké, je na nich Filípek už jak velkej kluk..
fotil se i jako naháč a chtěl si sednout do lavoru a ve finále se do něj vyčůral :grinning: :grinning: tak jim ho tam pokřtil... :slight_smile:

joo a taky bude mít pár originálních fotek s opravdovou vrtačkou a nářadím,bo medvěd ho jaksi nezajímal :grinning: ale nářadí to mělo úspěch :slight_smile:
paní nám udělla ještě i společnou fotku,tak jsem zvědavá jak tam budu vypadat, to bude katastrofejšn :sweat_smile: :grinning:
moc se těším na fotečky ,měly by být 6.4.,
31. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - tak to bude bomba s nářadím :grinning:
Já se dnes ptala ve školce, kdy budou fotky hotové - fotili se min. čtvrtek a prej jim firma řekla tak za 3 týdny :astonished: jako v dnešní době teda fakt dlouhá doba :rolling_eyes: To sou mi služby teda a za levno to taky nemaj :zipper_mouth:
31. bře 2010 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík zase
My nakoupili tříkolku,hned v 1.krámě jí měli v akci a padla nám do oka,matese jsem povozila a bylo rozhodnuto :grinning:
Pak jsme mu ještě koupili k nar.kyblíček a bábovky na písek a čmeláčka z večerníčku.
Val a kde jste teda byli???V Lípě???
já jsem zvědavá na ten zítřek :grinning:
31. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jůů 3týdny, to je teda dlouho, to je fakt.. :frowning2:

no nikoho prý ještě s nářadím nefotili, on je hroznej montér :grinning:
31. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, jojo v Lípě, u té paní jak tu psala :slight_smile:

já jsme na vás taky zvědavá :slight_smile: ale řeknu vám holyk,že jsem teda doma byla lehce nervozní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Val,tak se těším až nám fotky ukážeš :slight_smile:
a taky jsem nervozní..... :slight_smile:
31. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hele já byla asi po 15minutách spocená jak nevím co, jak jsem tam Fildovi asistovala, bo se vždy otočil zády a tak.. :grinning: :grinning:
ale už se nemůžu dočkat foteček :slight_smile:
31. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Tak my do MC nejdem, páč jsem se večer dozvěděla že je dopo zavřené, že jak se oteplilo, tak přestali chodit lidi :unamused: Tak jsem prozatím zapla pračku a pak uvidíme co dál ..
Ani vařit nemusím, páč jsem připravila oběd v podvečer, abysme dnes mohly do toho MC, tak mám hotovo
1. dub 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj :slight_smile:

Marcel, ted mi došlo,že pátky mají právě zavřené.
Vy jste měli jet dneska , tak to jsem nevěděla,že i čtvrtky jsou zavřený,to je škoda, jdu mrknout na jejich stránky
1. dub 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
psala mi paní fotografka,že prý společný fotky se mooc povedly, tak mě navnadila ještě víc a nemůžu se dočkat :slight_smile:
1. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink: až bude sraz tak mi dejte vědět do IP abych se na vás přišla podívat :wink:
1. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - né jet, ale jít :grinning: tady ve Stráži víš :wink: tady maj jinak otevřeno i v pátek, ale prostě teď dopo nefungujou vůbec, že tam bylo prázdno no :unamused:
Zítra se jde odpo s MC k hasičům, tak se půjdem podívat :slight_smile:
Mrkni co u nás chystaj: http://www.otevrenodetem.cz./co_nas_ceka.html
1. dub 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé Laada se na nás příjde podívat, tak to uspořádáme srázek co nejdřív néé?
co takhle příští týden, hodte kdo jak může a nemůže :slight_smile:

Marcel, ahá, já myslela k nám do Lípy, mi nedošlo,že už ho tam máte taky :sweat_smile:
1. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - my psaly včera s Iren o úterku dopo, že bysme mohly do Pumpkinu - Kája bude ještě v úterý doma
1. dub 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
že bych udělala ? ale musím koupit trubičky :slight_smile:

http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/400-kremrole-
1. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to byhc přišla max. na hodinu, bo Filípek chodí spinkat ..

no nikdo se nějak k tomu úterku nehlásil :frowning2:
1. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky,
my bychom snad taky dorazili, ale záleží na tom v kolik se tam sejdete.
1. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Joji,to by bylo super, posledně jsme byli hned ráno na 9.. pokud by to bylo déle,tak by jsme teda nepřišli :frowning2:( bohužel
1. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek