Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
valentynka
31. bře 2010
Iren, dnes se jde fotit Filípek jen sám,ale asi paní řeknu,jestli by nám neudělala jednu fotku společnou..

společný budem dělat v létě, budem opálený, hubený 😃D
pikusa
31. bře 2010
Tak my budeme fotit jak společně,tak i jen Matese......
kikimaruska
31. bře 2010
Ahojky holky...malej spinká po obédku, a já uzmula bráchovy notebooka 😃 .Ten stan s beruškou je krásnej, taky do něj jdeme...původně jsme měli vyhlídký tento:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31169278&tab=1
ale ta cena teda strašná, jdem určo do berundy 😉
Hoky kde a co jsou ty Lidové sady?
bobisek
31. bře 2010
Val, tak pak hoď info. jsem zvědavá na průběh focení, taky se tam chci nechat objednat. díky 🙂

Herest, Minařík má v pátek těhule dopoledne a pak končí (s ordinační dobou)
andilekir
31. bře 2010
kikimarusko - Lidové sady jsou v Liberci kousek od zologický
moriautor
31. bře 2010
Kája bude doma ještě v úterý, tak bysme do Pumpkinu mohly. Ale nevim jestli budu mít auto, páč manžovo je momentálně nepojízdné a nevím zda do té doby ho bude mít. To bysme busem vystoupily u nemocnice, tak kdyby nás třeba Iren vzala sebou nahoru a pak zas hodila dolů 😉 Šlo by to Irčo prosím ?

kikimaruska - Lidové sady http://www.lidovesadyliberec.cz/detsky_koutek/i... Loni jsme tam byly s Janou s dětma, tak mrkni i na naše foto http://maarsel.rajce.idnes.cz/LIBEREC_-_Detsky_... Pro prcky to tam je opravdu fajn x-)

Holky tam je dneska kosa, blééé 8-( Včera tak nádherně, kafíčko jsme daly s manžou odpo na balkoně a dnes to teda fááákt nepůjde až přijde z práce :-S

Jsem byla na obědě u mamky, páč dopo volal její přitel že bude dělat halušky - tak jsem tam šla a pochutnala si 😃 Pak nákup, lékárna (kupovala jsem Káje olej do koupele a zítra dojde těl. mléko - oboje na ten její atopák, nic levného :-x ) no a za chvilku pro ní jdu 🙂

Co vy Iren, nerozmyslela jsi se s tím přestavením pro děti ? Já dnes byla pro vstupenky, Jana s Honzíkem jdou s náma x-)
kikimaruska
31. bře 2010
Jejda, Mori dík za fotky, vypadá to tam opravdu krásně 🙂 , tak pokud budem moct , rádi se přidáme určitě 😉
Venku je to fakt nic moc :-| a včera bylo tak hezky...Přidávám fotečky z testování berušek... 😃 a jednu z procházky...ikdyž ted už kočárek mívám spíš jako doplněk na odpočinek a spinkání...chodí víc a víc... 🙂
kikimaruska
31. bře 2010
tak tady
andilekir
31. bře 2010
Jasně Marcel, že bychom vás vzali, to je samo, jen pondělí je Velikonoční takže bychom museli hnedky v úterý.
moriautor
31. bře 2010
iren - jj já psala úterý 😉
heresta
31. bře 2010
Bobisek: děkuju moc 😞 tak tam zavítám zítra odpo... :-|
valentynka
31. bře 2010
ahoj ahoj ahoj 🙂

jééé Maruško, taky budeš pořizovat berundu joo? já asi taky, bude tomít Filípek i na zahradu a v létě se užije,že si zaleze do stínu a může si tami schrupnout, udělala bych mu tam hnízdečko 🙂
jůů Kubík zase vyrostl za ten měsíc... berušky super 🙂
valentynka
31. bře 2010
holky focení supééér 🙂
nejdřív byl Filípek teda doost zaraženej 😃 koukal samozřejmě kde to je a co je okolo a vůůbec se nechtěl usmát, občas jsme vyloudili úsměv 😃 pár foteček jsem viděla,bo paní to má přímo z foťáku rovnou do pc,takže jsme to mohli hned vidět a jsou moc hezké, je na nich Filípek už jak velkej kluk..
fotil se i jako naháč a chtěl si sednout do lavoru a ve finále se do něj vyčůral 😃 😃 tak jim ho tam pokřtil... 🙂

joo a taky bude mít pár originálních fotek s opravdovou vrtačkou a nářadím,bo medvěd ho jaksi nezajímal 😃 ale nářadí to mělo úspěch 🙂
paní nám udělla ještě i společnou fotku,tak jsem zvědavá jak tam budu vypadat, to bude katastrofejšn :-N 😃
moc se těším na fotečky ,měly by být 6.4.,
moriautor
31. bře 2010
val - tak to bude bomba s nářadím 😃
Já se dnes ptala ve školce, kdy budou fotky hotové - fotili se min. čtvrtek a prej jim firma řekla tak za 3 týdny :-o jako v dnešní době teda fakt dlouhá doba 8-( To sou mi služby teda a za levno to taky nemaj :-x
pikusa
31. bře 2010
Ahojík zase
My nakoupili tříkolku,hned v 1.krámě jí měli v akci a padla nám do oka,matese jsem povozila a bylo rozhodnuto 😃
Pak jsme mu ještě koupili k nar.kyblíček a bábovky na písek a čmeláčka z večerníčku.
Val a kde jste teda byli???V Lípě???
já jsem zvědavá na ten zítřek 😃
valentynka
31. bře 2010
jůů 3týdny, to je teda dlouho, to je fakt.. 😞

no nikoho prý ještě s nářadím nefotili, on je hroznej montér 😃
valentynka
31. bře 2010
Piku, jojo v Lípě, u té paní jak tu psala 🙂

já jsme na vás taky zvědavá 🙂 ale řeknu vám holyk,že jsem teda doma byla lehce nervozní 😃 😃 😃 😃
pikusa
31. bře 2010
Val,tak se těším až nám fotky ukážeš 🙂
a taky jsem nervozní..... 🙂
valentynka
31. bře 2010
hele já byla asi po 15minutách spocená jak nevím co, jak jsem tam Fildovi asistovala, bo se vždy otočil zády a tak.. 😃 😃
ale už se nemůžu dočkat foteček 🙂
moriautor
1. dub 2010
Dobré ráno ! Tak my do MC nejdem, páč jsem se večer dozvěděla že je dopo zavřené, že jak se oteplilo, tak přestali chodit lidi :-| Tak jsem prozatím zapla pračku a pak uvidíme co dál ..
Ani vařit nemusím, páč jsem připravila oběd v podvečer, abysme dnes mohly do toho MC, tak mám hotovo
valentynka
1. dub 2010
ahooj 🙂

Marcel, ted mi došlo,že pátky mají právě zavřené.
Vy jste měli jet dneska , tak to jsem nevěděla,že i čtvrtky jsou zavřený,to je škoda, jdu mrknout na jejich stránky
valentynka
1. dub 2010
psala mi paní fotografka,že prý společný fotky se mooc povedly, tak mě navnadila ještě víc a nemůžu se dočkat 🙂
laada
1. dub 2010
Ahoj holky 😉 až bude sraz tak mi dejte vědět do IP abych se na vás přišla podívat 😉
moriautor
1. dub 2010
val - né jet, ale jít 😃 tady ve Stráži víš 😉 tady maj jinak otevřeno i v pátek, ale prostě teď dopo nefungujou vůbec, že tam bylo prázdno no :-|
Zítra se jde odpo s MC k hasičům, tak se půjdem podívat 🙂
Mrkni co u nás chystaj: http://www.otevrenodetem.cz./co_nas_ceka.html
valentynka
1. dub 2010
jéé Laada se na nás příjde podívat, tak to uspořádáme srázek co nejdřív néé?
co takhle příští týden, hodte kdo jak může a nemůže 🙂

Marcel, ahá, já myslela k nám do Lípy, mi nedošlo,že už ho tam máte taky :-N
moriautor
1. dub 2010
val - my psaly včera s Iren o úterku dopo, že bysme mohly do Pumpkinu - Kája bude ještě v úterý doma
valentynka
1. dub 2010
že bych udělala ? ale musím koupit trubičky 🙂

http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/400-krem...
valentynka
1. dub 2010
no tak to byhc přišla max. na hodinu, bo Filípek chodí spinkat ..

no nikdo se nějak k tomu úterku nehlásil 😞
jojinkacl
1. dub 2010
AHojky,
my bychom snad taky dorazili, ale záleží na tom v kolik se tam sejdete.
valentynka
1. dub 2010
Joji,to by bylo super, posledně jsme byli hned ráno na 9.. pokud by to bylo déle,tak by jsme teda nepřišli 😞( bohužel

Začni psát odpověď...

Odešli