• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Aha. mě chodí Jiřík kolem půl deváté spát, tak to bych dorazila asi později. No záleží jak kdo budete moct a hlavně jak dlouho tam budete. :wink:
1. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, jsou tam od 9 -12. ta já bych byla max do 10,30,aby jsme byli na 11 nejdéle doma a aby už byl v postýlce, nechci mu to posouvta,když chodí ještě 2x denně.
tak uvidíme jak holky to plánují
1. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nevíte o nějaké akci na velikonoční pondělí ? Taťku budem mít doma, tak bych ráda někam vyrazila, třeba něco velikonočního pro děti ... my byli loni v ZOO v Děčíně a pak na zámku - tam děti tvořili, malovali křídama na zem, hledali po zahradě vajíčka a ty pak předaly princezně a tam ji za to dala dobrůtky :slight_smile:
Byl to fajn den http://maarsel.rajce.idnes.cz/DECIN_ZOO_zamecka_zahrada_-_13._4._2009/
1. dub 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak do Pumpkinu bych mohla, musim jeste zjistit, jestli manza nebude v praci a mohl by nas hodit na chvilku,abysme vas videly:slight_smile: Majda vstava v 8,dostane mlicko a mohly bysme na 9 dorazit, spat pujde az po obede.
1. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
tak my byli dnes ve fotoatelíéru,tak jsem zvědavá na výsledek....pár fotek jsem viděla ve fotáku,zbytek paní dá na rajče a já si jich pak 30 vyberu a ona je nechá udělat.
Jinak Val,taky jsem byla hned spocená,bylo tam teplo a pak asistovat a chytat matese,všude lezl :grinning:
Srazík...nevím,mates má pak ve středu narozky,tak musím doma pořádně uklidit a pochystat.....a spát chodí tak na 11,takže uvidím.
1. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskagalaxie.cz/trikolka-7026-/gallery/4029142
a toto jsme včera koupili k narozeninám matyáškovi :wink:
1. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů , tak že by jsme po roce viděli Terku a Majdulku ?
bylo by to super,kdyby vás tatka hodil :slight_smile:

Piku, uklidíš až přijedete z Pumpkinu, to bude akorát :slight_smile:

jsem Piku zvědavá na fotečky :slight_smile: kdy je budeš mít na tom rajčeti?

jůůů ta je krásnáááá :slight_smile: to bude frajer Maty :slight_smile:
kolik jste prosím tě za ni dali ?
1. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,stan je fakt super....
Tříkolka stála 1200.....nová.
No se srazíkem fakt ted nevím ju????ale ráda bych....
1. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a fotky tak do týdne,pak si z nich vyberu ty,které budu chtít udělat
1. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

Val, Pikus s focením príma :dizzy_face: Napínají vás teda hoodně :grinning:

mori, mě to přišlo taky docela dlouho 3 týdny na to plátno, ale když si vezmeš kolik školek objezdí, kolik dětí vyfotí, pak to dostat na to plátno, to musí trvat takhle dlouho. Jinak samozřejmě se jdem taky fotit příští týden, tak jsem zvědavá, jak to Peťulín zvládne. Na focení od cizích je hroznej :grinning: A hlavně ty lidi z toho Brna se s tím moc nepárají...tenhle fotogram co fotil to plátno byl naprosto úžasnej, dětičky rovnal, zabavoval, super. No snad to dobře dopadne :slight_smile:

Pikus budete slavit narozeniny v týdnu? Dáreček pěkný, přeju ať se v tom Matyáškovi pěkně jezdí :dizzy_face: :dizzy_face:

ad srazík, se srazíkem paráda...do Pumpkinu moc rádi zajdem :dizzy_face: dopoledne je pro nás lepší.. ale v úterý jsme ještě u našich ve Stráži :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Vám krásné Velikonoce a jarní dny plné pohody! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak dorazíme na jinej sraz v úterý nás čeká očkování Hexa+Synflorix a jdeme právě dopo tak už se zase bojím, aby nebyla reakce :zipper_mouth:
Chtěla bych taky vidět Pikus takže si počkám až půjdeš i ty :wink:

perado péťa je teda už kus chlapa :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm, tak já nevím s tím uterým. na hoďku se mi tam jet nechce a moc vás tentokrát taky nepřijde :confounded:
1. dub 2010 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to asi presunem radsi ne?
1. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo.. tak zase nic.. :sweat_smile:
1. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,jojo v týdnu,Pepa je zrovna celý týden v práci,takže ve středu může přijet dřív,v sobotu by nemohl....tak proto ve středu.
Tak já jsem docela ráda,že srazík odložen.....Ladunku totiž taky moooooc ráda konečně uvidím :grinning:
1. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku,tak cenově taky docela dobrý, jsou i dražší :confused:
my taky budem mít fotečky do týdne, dnes mipaní poslala vzorek ,tak se jí pak pokusím sem dát :slight_smile:

jéé Raduš, to je hezká fotka a Péťa je kouzelnej zajíček :slight_smile:

Marcel a proč jako jen na hodinu ???

kdo by přišel holky?
já,marcel,iren,andara,joji,maruška-to je nás dost.. ale pokud chcete jindy... pokud to bude dopolko,tak my vždy budem tak hodinku,když odpolko,budem déle,ale to zase nemůže někdo jiný,takže se přizpůsobíme :slight_smile: no problem :slight_smile:
1. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, tak můžeme jíž někdy samy, jsem tam ještě nebyla. Radka nebo i někdo další by se určo přidal. :wink:
1. dub 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, tak jo :slight_smile:
tak až se Radka vrátí od rodičů
1. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no já to brala, že ty půjdeš v 9.30 h dom, že by pak asi odcházeli postupně všichni. Ale jako pokud srazoš bude, tak to si ujít nenecháme, to je jasňačka :wink: Tak to nechám na vás zda to v úterý dopo bude :slight_smile: M y se pak zas už do Pupkinu nedostanem, neb už Kája zas bude ve školce
1. dub 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak já počítám, že sraz v úterý v Pumpkinu bude, páč nás jde docela dost a vždy je to tak, že někdo nemůže, takže žádné odvolávání, v úterý v Pumpkinu od 9.00!!!!! :sunglasses: :sunglasses: .

Pikus - tříkolka super, to se bude Matymu jezdit.

Val - stan je moc moc krásnej a balonky taky budou? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak OK, počítám tedy s úterkem :slight_smile:

iren - já budu v ČL u nemocnice v 8.30 h
1. dub 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vaďo to budem muset brzo vstávat, páč bus nám už jede v 7.40 h :astonished:
1. dub 2010 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori počítám s tím, vyzvedneme vás. Taky budeme muset brzy vstávat, páč teď vstáváme kolem 8.00. :wink: :sunglasses:
1. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee já chci taky vstávat kolem 8....i kolem 7 by bylo fajn...mates je načasovanej na 5.15 :confounded:
někdy ještě se mnou usne...ted když je ráno tma...
1. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-my vstavame v 8-9:slight_smile:parkrat se postesti i dyl :slight_smile:
1. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko......neprovokuj,v kolik majdulka chodí spinkat??? :slight_smile:
1. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě mrzí, úterý fakt nemůžeme...tak snad zase až příště :frowning2:
1. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek