• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky!
Ráďo jsem moc ráda, že vám to takhle hezky vyšlo a jste už všichni doma spokojení. To je fajn a hlvně už to máš za sebou, to ti docela závidím, já se teď začínám zakulacovat a bříško pěkně roste. A jak mě nohy bolely při chůzi do schodů, tak je to čím dál horší, ještě se začínám zadýchávat a přitom mám zatím jen 8kg nahoře, co budu dělat až to bude 10 fakt nevím :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:
Raduš hezky se opatrujte ať z vás má taťka radost, když je takový šikula všechno pro vás hezky připravil.
Markét jak je tobě těch posledních pár dnů? Možná nějaký ten týden? Doufám, že se šetříš???!!!
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. říj 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojky mamino :wink: už jsem se nemohla dočkat,kdy podáš ovás zprávičku-že jste už doma :sweat_smile: Takže tě ten váš prďolka s přístupem na svět pěkně potrápil,co? :frowning2: Ale ted je hlavní abyste byli zdraví,zvádli kojení a dobře mu srostla ta kost-ale to vše určitě zvládnete,jelikož máš doma takového starostlivého taťku :dizzy_face:TAkže vám všem třem ještě jednou moc gratuluji a přeji jen to nejkrásnější :slight_smile: Jé já jsem ztoho nějaká naměko-už se nemůžu dočkat,až bude naše miminko také na světě!:sweat_smile: Tak hlavně hezky odpočívej :pensive: papa
2. říj 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš koukala jsem na vaše fotečky, no jsou úplně nádherné a Péťa je krásně vlasatý a chlupatý miminečko. No prostě se vám povedl!!!!! Už se na to naše také těším!!!! Stejně jako Markét. :wink:
2. říj 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iren neboj šetřím se a přes den pořád spim,když nemůžu vnoci :unamused:Také se chci podívat nafotky malého,ale nejde mi to :rolling_eyes:
2. říj 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, jakto? www.jaksezije.unas.cz :wink: No potrápil pěkně..a to jsme mu slibovali hory doly!! Pak ta silná žloutenka ... ale hlavně že je to za náma..vydržet se to dalo...no muselo :slight_smile: Měla jsem fakt senzační "směnu" pod. asistentek...

Iren díky :wink: Těšte se, máte opravdu na co..je to krásný držet uzlíčka v náručí..i když pláče a vzteká se :grinning:
3. říj 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky už jsem si Radu prohlídla vaše fotečky a malej je nádhernej klouček :confused:Byli jste už na procházce,když je tam tak hezky? :sunglasses: Jo a těším se,až se sejdeme :slight_smile:
3. říj 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Doufám, že mě vezmete taky na procházku, ráda bych viděla ty vaše prďolky naživo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Markét, s tím spaním jsme na tom stejně jsou noci, které prochodím na záchod a pak nemůžu usnout, ale zas na oplátku někdy spím jak dudek. Ale naštěstí to můžu dospat odpoledne, je to moc fajn. :wink: :wink:
Dneska jsem byla u kamarádky, která má termín porodu zítra, už se chudák jen valí a chtěla by to mít za sebou, vůbec jí to nezávidím. Tak doufám, že další návštěva u ní bude fakt už za ní v porodnici.
Raduš koukala jsem že jses rozhodla pro kosmetiku Sebamed, dáš mi vědět, jak si s ní spokojená? Taky jsem ji naší malé koupila, tak mě zajímá co a jak.
Tak se mějte moc hezky Irča! :sweat_smile: :sweat_smile:
3. říj 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holčiny! Nějak teď moc nestíhám na Net. Když je hezky tak jsme venku a přeci jen už je s tím naším dítkem víc "práce". Chce si hrát a taky ji musíme furt hlídat, protože leze už všude a nejvíc k našim domácím pantoflím :sweat_smile:

V pátek mi zemřela v ČL v nemocnici babička.Bylo jí už 82 let, ale bohužel to bylo dost nečekané. My jsme tam sice moc často nejezdili, ale stejně ...

Dnes jsme byli na výletě v Poděbradech - je tam v lázních manželova babička. Mě se tam moc líbí, tak jsem ani nic nenamítala. Kájuš od ní dostala komplet na zimu (bundu, lacláče, čepici), dupajdy a tríčo. Tak mě mile překvapila! My jsme tam Kájuš koupili čepičku a první botí. Noa pak sobě nějaké blbiny domů.

Jinak jsme si terpve včera s manželem uvědomili, že nemá nic na páteční pohřeb. Takže dnes jsme koupili v Mladé Boleslavi v OP Prostějov tmavé (né úplně černé) kalhoty a nakonec i sako (to jsme původně nechtěli). Sako je spíš šedivé a hodí se i k ryflím a moooc se mi v tom ten můj chlap líbí - a dobře se v něm i cítí.

perada - ať se vám doma všem dobře daří a ať vše zvládáte na 1 ! :dizzy_face:

Já už půjdu do hajan, přijeli jsme až ve 20 h a mám toho už dnes plné kecky.
3. říj 2007 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado, vítej doma!!!! Áť Vám Petřík dělá jenom radost.

Jinak, jak jsi byla spokojená v porodnici?

Holky, v poslední době koníka moc nestíhám, jsem úplně vyřízená. Od pátku tady mám rodiče a místo toho aby mi pomáhali(uklidit,navařit,vyvenčit psa,atd. )tak se spíš starám já o ně. no, ale ještě to budu muset do 14.10. vydržet, pak jedou domů.
4. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko děvčata :wink: Tak to Iren nevím jestli tě vemem na procházku :confused: (dělám si srandu)Na dnešek jsem spala docela dobře a Iren nezkoušela jsis dát před spaním meduňkoví čajík?Mě docela pomáhá :dizzy_face: Dopoledne jedeme na víkend do těch Litoměřic a půjdeme i okouknout někaké byty!Tak se mějte krásně :sweat_smile: ahojky :wink:
5. říj 2007 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkymoc se omlouvám ale nějak to nestíhám. :slight_smile: Móc gratuluji maminkám Pradě k Michaelce a Peradce k Péťovi. Koukala jsem na fotečky a jsou oba velmi pěkní!!
Peradko fotečky z porodnice mi připoměly můj porod. Ráda si zavzpomínám.
Jinak Adunka je už skoro půlroční takže kus už papá skoro všechno v příkrmech. Stále nemáme zub ale dásně jí moc bolí.
Tak se opatrujte. pááá
Snad už se tady ukážu dříve!!!
5. říj 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
prado už si tady dlouho nebyla, jak jde kojení, už dobrý? Doufám, že je všechno v pořádku a malá roste do krásy :sweat_smile:
Markét meduňku jsem ještě nezkoušela, ale bylinky mi vůbec nedělají dobře ani bylinkový těhotenský čaj nemůžu, je na mě moc těžký. Ale vyzkouším to.
No zrovna včera jsem skoro celu noc nespala, hlavně malá se tak hrozně mlela, že to ani nešlo. Tak jsem to dospávala ráno. Ještě, že už nechodím do práce.
Markét doufám, že dáš vědět, jak jste pochodili s bylením v Liťáku. :slight_smile: :slight_smile:
My snad už bychom opravdu 15.10. mohli poprvé kopnout na základy našeho baráčku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak hezký večer a opatrujte se!
5. říj 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky! Tak my byli včera v Kamenickém Šenově na tom pohřbu :frowning2: ... doufám, že na pohřeb nebudem muset zas hoooodně dlouho.

Pak jsme se na skok stavili v Novém Boru koupit pláštěnku na sporťák. Ve čtvrtek jsme totiž definitivně sundali hlubokou korbu a nasadili sporťák. Jak jsme byli totiž ve středu v těch Poděbradech, tak malá v restauraci vylézala z kočárku apod. Sedí už měsíc sama, tak proč ne - tam má aspoň rozhled.
Byli jsme zas v té prodejně nad knihkupectvím.

stanca - dnes jel manžel opět do autoškoly a chtěli jsme jet s ním. Ale od rána je hnusně, že to moc na kočárkování není :unamused:

Dnes to hádám na spací den, musím si udělat kafe, nebo usnu i v sedě.
6. říj 2007 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jak se daří, koukám, že nikdo nikde, dětičky vás pěkně zaměsnávají, že? No to se mám na co těšit :wink: :wink:
Mori spousta lidí mě strašilo, že se mi do korbičky X-landeru miminko dlouho nevejde a ještě na víc na zimu s fusakem, ale jak vidím, malá už je vlastně pěkně velká a až teď sundavaté korbičku, takže se strachovat nemusím, že se mi tam nevejde, že? Při předpokladu teda, že se mi nenarodí nějaký veleobr :grinning: :grinning:
Jinak já byla o víkendu zase u mamky v Lbc, tak jsme vyrazili do nově otevřeného Globusu, no mám zas na chvíli pokoj, je to hrozně veliké a mají tam opravdu všechno. Měli zlevněné plínky, tak jsem si hned balík koupila. :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: tak Iren v Ltm jsme okoukli jen jeden byt-no a vypadal hrozně a to za něj chtěli milion a ješte tak 300000 byjsme dotoho museli investovat :angry: ,takže sháníme dále :confused:Jinak je mi celkem fajn-zítra jdu poprvé na monitor a ve středu doporadny,tak uvidíme :wink:
8. říj 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno! Včera jsme jeli s taťkou do Doks (jel do autoškoly) a my šly s Karolínkou navštivit Adélku a její maminku Stancu :dizzy_face: Přišla tam ještě o 3 dny mladší (od Káji) Barunka s maminkou, tak z toho byly všechny holky nějaký vykulený :grinning: Pak dám do alba foto :wink:

andilekir - na malou korbu upozorňovala 1 prodavačka, že by byla malá, pokud by se nám dítko narodilo v létě. Ale ty porodíš v zimě jako já a na příští zimu budete určitě už ve sporťáku.

margaret - vy chcete jít bydlet do Litoměřic? To jsem nějak přehlídla ...
9. říj 2007 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Markét, tak mě napadlo... mám v Liťáku kamarádku, tak se jí zeptám jestli o nějakém bytečku neví, nic neslibuju, ale za zeptání nic nedáme, ne? :wink: Každopádně držím palečky ať se něco hezkého najde. Dej vědět, jak si dopadla v poradně :slight_smile: :slight_smile:
Mori, tak to jsem ráda, že nám ta boudička tak hezky vyjde, ale koukala jsem, že u podobných typů kočárků jsou ty korbičky všechny takhle malé.
Jinak pořád čekám, že má kamarádka má porodit každým dnem, teda měla už 4.10. a pořád nic, tak jí to vůbec nezávidím, snad se už brzy zadaří.
Tak se mějte moc krásně a opatrujte se!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori tos nepřehlídla já jsem otom na Koníku nemluvila-jen jsem to říkala holkám na srazíku :confused: ano je to tak,chceme se z Lípy odstěhovat,já totiž pocházím z Ltm-takže se chci vrátit do mého rodného města,víš manžel jezdí domů po 12dnech jen na víkend a já tu nikoho nemám s Tomikem jsem to zvládala,ale se dvouma dětma,nevim-takle mi rodiče semtam pomůžou,pohlídaj atd. :wink:Takže proto sháníme nové bydlení!Iren jseš hodná,ale ptát se nemusíš,my to sháníme přes realitky,víš :wink:Tak zatím pa :dizzy_face:
9. říj 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
margaret - to se vidíte jednou za 14 dní? To je hrozný, to bysme s manžou nevydrželi :astonished: Co dělá, smím-li se ptát?
9. říj 2007 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on už takle pracuje asi 3 roky, nikdy jezdí i potýdnu domů-ale už jsem si zvykla a nám to i vyhovuje,už bych si asi nezvykla ho mít každý den doma :confused:a zas když se chceme mít trochu lépe tak se nedá nic dělat.On dělá na stavbách technika a jezdí hlavně mimo ČR. :wink:
9. říj 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy a těhulko :dizzy_face: tak jsem včéra byla na monitoru a byl vpořádku,ale zato dneska vporadně-nic moc-opět jsem měla vysoký tlak 160/100 a tak mi gyn. řekl že mám přijít za týden na kontrolu a pak že by už bylo nejlepší nastoupit do nemocnice na vyvolání porodu :confused: takže uvidíme :fearful:Jinak v sobotu jdeme okouknout další byteček! :wink:
10. říj 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
margaret - tak to jsi na tom jako já, taky mi vyvolvali o 16 dní dříve kvůli tlaku a že jsem za poslední týden přibrala 3 kg (byla jsem dost zavodněná). no uvidíš po příští kontrole, ale už teď držím pěsti.
Tak třeba se bude byteček líbit :wink: Hodně štěstí ve hledání!!!

My zítra frčíme to the Prag. Už jsem tam nebyla rok a nemůžu se dočkat. Já musím k dr. a pak samo chci pocourat po obchodech. Budem tam spát a v pátek chci do mé oblíbené Ikei :grinning:
10. říj 2007 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ti Mori děkuji za držení palečku,pak dám vědět jak to bude,ale nevadilo by mi už rodit příští týden ,jo a doktor říkal že bude mimi veliké-tak já bych se ani nedivila :wink: když měl Tomášek 52cm a 3900g :slight_smile:Tak vy jedete do velkoměsta :confused: to budete utrácet co?tak pak písni co jste hezkého pořídily a hezky si to užíjte,pa :dizzy_face:
10. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsem byla obhlédnout českolipskou porodnici, kamarádka tam už dneska nasoutpila, tak jsem ji byla podpořit :slight_smile: Zítra jí vyvolávají porod, tak jsem zvědavá co budou mít.
Markét, koukám, že se ti to pěkně komplikuje, tak na sebe dávej prosím pozor ano? Ať sebou zas někde nesekneš :confounded: Držím palečky ať seženete byteček dle svých představ, někdy to dá zabrat.
Mori Ikeu mám taky moc ráda, taky tam máme v plánu jet, minule jsme byli v Kice a Mobel, Ikeu jsem nestihli, tak to musíme napravit.
Dneska jsem byla tady v Lípě v Hyper měli zlevněný miminkovský prací prášek, tak jsem si ho hned koupila a ještě dokoupila mimi kosmetiku co mi chyběla, no každopádně jsem tam stejně nechala majlant a to jsem v tom košiku toho moc neměla.
Tak se mějte krásně!
Irča
11. říj 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
V poslední době vůbec nestíhám, max. trochu dočítám.
malá Michalka poprvé tento týden během dne spí, je to balzám na uši-když nebrečí.Bohužel brečela chudinka hlady, mám málo mlíka, takže ode dneška přikrmujeme.

Jéé, Ikeu mám taky ráda, vždycky si tam něco koupím, mají tam fajn věci.
12. říj 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čusík ve spolek! Tak jsme se vrátili až včera. Ze čtvrtka na pátek jsme přespali v Praze u známých a pak jsme byli 2 noci neplánovaně v Provodíně u manželový babičky.
Super jsme courli po obchodech a taky jsme byli v té Ikee - no nějakou tu kačku jsme tam teda nechali. Taky jsme už pořídili nějakého Ježíška pro Karolínku. No spokojenost největší - město mi prostě chybí!!! V Praze jsem žila 2,5 roku.
Taky jsme se viděli s mojí svědkyní, zašli na obídek, pokecali - no fakt super výletek.
15. říj 2007 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda mori, vy si teda užíváte jste samý výletek. Ty si žila v Práze? To je docela rozdíl, ne? Když pak se ocitneš na takovém malém městečku jako je Stráž, to se ti nedivím, že ti to pořádné město chybí. :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky budu muset začít řešit vánoce, abych potom na poslední chvíli nešaškovala, že nic nemám a na víc, dokud se ještě tak nezadýchávám a ještě se nevalím. :confounded: :confounded: I když jsem si řekli s manžou, že mi si letos dáme k vánocům ten náš baráček a dárečky budoujen pro Míšu, ale stejně to asi nevydržím a něco mu koupím. :wink:
Pradi to je docela blbý, že máš málo mlíka, ale někdy tomu prsotě neporučíš, to je hold příroda. Tak ať malá hezky baští a jste obě spokojené :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - ve Stráži žiju od narození. Do Prahy jsem šla po škole - vždy jsem to Praze toužila! Ale pak jsem se dala dohromady s teď už manželem, rok a půl jsme se vídali ve volnu - buď jsem jela já sem, nebo on do Prahy a nakonec jsem se vrátila do Stráže za ním. Ale město mi fakt chybí!!! Byla jsem tam ve svém živlu :wink: :sunglasses:
Minulý týden jsme se cestou z Poděbrad stavovali v Mladé Boleslavi a tam se mi taky líbilo. Ale byty a pozemky tam jsou ještě dražší, než v Liberci - do Liberce bysme se chtěli časem přestěhovat.
15. říj 2007 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori- tak ty by jsi chtěla do Liberce? Já jsem původně z Liberce a musím říct, že se mi moc líbí, nejsem teda přímo z centra, ale je to Lbc 24 - Pilínkov, je to spíš už malá vesnička,ale součástí Lbc, je to tam moc hezké, je tam klídek, do města jezdí pořád nějaký autobus, no prostě fajn. Ale když jsme s manžou přemýšleli, kde postavit baráček, tak jsem se nakonec rozhodli v Zahrádkách, i když v Lbc, bych pozemek dostala od mamky, máme totiž velkou zahradu, stejně to zvítězilo tady. Už kvůli práci a známým a tak. Ale Liberec mám moc ráda. No doufám, že toho jednou nebudeme litovat. :astonished:
16. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem včéra byla na kontrole v nemocnici-dělaly mi i UTZ. a mimi váží 3400g -tlak jsem měla uplně normální-takže vše vpořádku a na další kontrolu jdu v pondělí. :wink:tak zatím pa :slight_smile:
16. říj 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek