• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikusko-prave az kolem 21h :wink:
1. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,tak to je super,mates chodí v 8 a v 5.15 většinou vstává,dostane mlíko a ted se ještě naučil naštěstí usnout.... :grinning:
2. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze u nas s tim vstavanim tak spatny neni, malej chodi spinkat v 7 nekdy v pul 7 a rano v 7:10 oci jak na lusknuti vyvaleny a je po spanku.... Ono to bude asi jeste horsi co? :grinning: jen to kojeni v noci je mazec myslim, ze mam mlika dost, ale od te sedme da 4-5 hodin a pak jedeme do rana po dvou hodinach, pres den kazde dve hodiny tak se od nej ani neutrhnu :rolling_eyes::dizzy_face:
2. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz ma nachystanou jidelni zidli i se servisem :grinning: to sem blazen co? Mam to v albu
2. dub 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko,krásně jsi mu to nachystala,však neboj,uteče to jako voda....a Vítek je krásnej,roste jako z vody vid :wink:
2. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo je to laska a fakt to leti
2. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se těším,že vás konečně taky někdy potkáme.....kd v lípě vůbec ladu bydlíš??
2. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu ja se taky tesim :slight_smile:)) jen nevim jak as kluk vydrzi posedet... Musime porad neco ukazovat, chodit po byte v naruci nebo jiny aktivity na kline nevydrzi jen kdyz mu dovolim sedet, ale to jeste nemuze a von to hrozne rad :zipper_mouth::slight_smile:
2. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko,tak budeme chodit spolu....mates taky už nevydrží v klidu,takže jsem mu pořád za zadkem :grinning:
2. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mates je velikej krásněj kluk ....sem hotová z těch jeho očí on je má jak obrovský studánky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to má......holky budou závidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
konečně je hezky vid a děcka nemusíme tak balit na ven :grinning:
2. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky
bydlíme teda jestli se tomu dá tak říkat,teď nám začínaj ty správný galeje.Nedočtu snad to nebude vadit,přišla sem vás pozdravit a jdu na ložnici.Pá
2. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Pridavam se do klubu neposednych deti -takze treba v klidu vypite kafe v Unionce neprichazi v uvahu :grinning:
Piku-blizi se vam ten rok co, to je hroznyyy, vzdyt jsme pred chvilkou rodily.
Ladusko-tak sem Vitecka ukazovala Majde a ona se na nej hrozne smala a natahovala ruce,jde po nem jak blazen :grinning:
2. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
byla jsem ráno s Filípkem u té doktorky, koukla se mu na očička a hned řekla, že má zánět a nebo alergie (
vyfásli jsme léky a ve středu jdem na kontrolu, když to bude nebude dobrý,tak půjdem na oční...
takže spalničky neproběhli, jen se modlím,aby to nebyla alergie...

jsme po obědě, manžel dneska oběhal na mém autě technickou, a ted půjdem zabalit ohrádku-už jsem jí prodala
2. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, balonky jsem už Filípkovi koupila,ale jen těch 50ks, to mu bude stačit, polovinu jsme jich musela schovat, bo jsem nedělala nic jiného než sbírala pořád balonky a když jsem je sebrala,tak je zase hezky vysypal a nechtěl uklízet :sweat_smile:

Marcel, já přeci nepůjdu domů v 9,30,když od 9 je otevřeno :grinning: psala jsem v 10,30 ..

jéé holky, kde jsou ty časy,kdy jsme si s Filípkem vychrupávala do 9 :grinning:

takže sraz v úterý beru na vědomí :slight_smile:
2. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadu, tak to mě Filípek chodil tak kolem 22hodiny chrupat,když byl takhle malej a kojení jsem měla do 1/2 roka každé dvě hodiny... mazec :slight_smile:
2. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,to mi povídej,nedáno jsme cvičily vid....a bude to rok :astonished:
Val,tak at to fildu přejde a nic to není....
pepa dnes vařil,já měla leháro...teda...myla jsem 2 okna,ale to bylo hned :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky ! My byly dopo s Kájou nakoupit, pak jsme se stavily u mamky na kafi a Kája tam chtěla pak obědvat, páč měli kuřátko a to ona může :grinning: Pak jsme šly hned dom, aby si odpočala a na 15.30 h jdem do MC a jde se do hasičárny, tak se na hasiče těší :grinning:
Večer nám taťka odjíždí na vandr do Hrádku nad Nisou, vrátí se v neděli - to možná pro něj sjedem autem :wink: když budou na nějakém rozumném místě.

Tak doufám, že tu večer bude někdo na pokec dámy :wink:
2. dub 2010 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme šli odpo ven i s manžou a Filípkovi začaly téct slzy z očička, chudinečka, úplně je měl červený a to jedno očičko i pod měl červený, v lékárně jsem vyzvedla nějaký spešl kapičky a šli jsme do unči a tam jsem mu kápla a hned to měl dobrý.. tak snad ty kapky zaberou a nebude to žádná alergie..
v unče bylo teda narváno, měli nový dortíky straciatelový,tak jsem neodolala :slight_smile:

týý jooo MArcel, 20tt ,to snad není možný, když si vybavím,jak jsi nám oznámila,že jsi těhu v 8tt a ted ??? :wink:
2. dub 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u hasičů dobrý, Káje se líbilo, ale jak to trvalo už hoďku, tak už to moc nevnímala ... no a šly jsme domů dřív, páč jí byla kosa a ruce měla fakt zmrzlý

mužík už odjel, tak jsme tu samy holky

val - jj děsně to letí. I já tomu nemůžu uvěřit že už jsem v půlce :astonished: :slight_smile:
2. dub 2010 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val tak snad bude mít FIlípek brzo očička v pořádku...super že mu kapky udělaly dobře :slight_smile:

Dneska si naši odvezli Peťulína, tak je to doma takový divný :sweat_smile: no a my jdme začali malovat kuchyň....snad to půjde dobře a zítra bude hotovo :slight_smile:
2. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piko-kdy bys chtela druhe mimco? :slight_smile:
2. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melo byt Pikus :grinning:
2. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, kdepak jste všici?
Val - ona prý teď řádí nějaká oční viroza. byli jsme v Lbc u našich a tam to měli v očích všechny děti, ale vyléčili to prý doma, že topřešlo samo, no a přijedem domů a Míša rýmu a červené opuchlé oči,t akže to chytil taky, tak jen doufám, že Elí se v yhne, to by bylo horší. Míša už je velkej.

Mori - na tu Míšu asi nee, přeci jen je Elí neposeda a všude by lítala, až bude starší. Díky, že jsis na nás vzpomněla. Užojte si to holky ju?

Včera jsem byla nakoupit ve městě a pokoupila jsem každému něco nového, aby je nepokakal beránek, jen sobě nic, takže je to jasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Elí mi chodí spát kolem 19.00 a vstává kolem 8.00, což je super, ale v noci se ještě tak 2x budí a napije se trošičku čaje.

Včera jak jsem byla ve městě, tak Míša hlídal doma Elí a jak je bez plínek, tak se mu pokakala, ale zvládnul to bravurně, pokakaný věcičky přepral, Elenku vysprchoval a ani mu u toho nebylo špatně, je to šikovná chůva :grinning: :wink: Ani nevím, kde se to v něm bere. :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes vařéím poprvé žemlovku, tak jsem zvědavá jak se povede a protože jí Míša nejí, tak ještě buřguláš a polívku brokolicovou, no jsem dneska jak vývařovna.
3. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, tak srazík teda píšu do kalendáře. No abych Vás viděla, musím Jiřímu posunout spaní, tak až bude na srazíku extrémně protivný, tak pádíme dom. S nad chvilku vydrží. :wink:

Val - v kolik budes vycházet? Bych sla s tebou. :slight_smile: Jdu v osm ze školky, tak pak v těch devět můžu klíďo jít.

Iren - no to je Míša šikula. Opravdu. :wink:

Spaní - náš Jiřin chodí mezi 18:30 - 19:30 spát. No a ráno ve čtvrt na sedm je jak rybka :grinning: :grinning: nás všechny budí nějen do školky, ale i Mílu do práce.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak manzela ma celej tejden volno, takze se prijedem juknout, aspon na chvilku. :slight_smile:

Val-zanet v ocicku mela Majdulka jako uplne malinka, to ji byl asi mesic, teklo ji z nej a mela ho cerveny, bylo to ze slunicka a tak jsme kapali Ophtalmo septonex a hned dobry :wink:
3. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar- konečně vás taky po dlohé době uvidíme? Tak to je fajn, vezmu ti sebou tu bundičku ju?
3. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Andarko,tak antiko nemám,ale nějak se nesnažíme.....
Ale chtěla bych mateřskou navázat na tuto.....vlastně nějak dýl stejně čekat nemůžu...
3. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko-ok, vezmi ji sebou :slight_smile:
Pikus-taky nemam antiko a nesnazime se a tez bych chtela navazat materskou :slight_smile: Tak doufam, ze nam to zas vyjde nastejno a budem spolu chodit cvicit :wink: Jinak krasnej darek bude mit Matyasek.
3. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar,tak to by bylo fajn vid....tak se musíme pak nějak sladit :grinning:
3. dub 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek