• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Ahojda ve spolek :slight_smile: My byly dnes s Kájou u mamky na obědě, dělala kuře na paprice s knedlíkem, jsme si šmákly :grinning: A vzaly jsme dnes ven i kolo, neb počásko bylo celkem slušný :slight_smile:
Teď jsem házela asi 2 h nějaký inzeráty zase na net, ať mi tu neležej zbytečný věci - jako neba mě to, tak zas pokračování příště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Hani, tak nějak vyrazíme před tou 9hodinou,at jsme tam včas a Filípek si nějakou chvilku pohraje, byhc to viděla tak na 8,45 od baráku.. :slight_smile:

holky,tak to se na úterý těším :slight_smile:

iren, tak to je Míša šikulka :slight_smile: bude mít průpravu pak do manželství :slight_smile:
joo a néé že příjdeš v úterý do pumpkinu posra..á :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já koupila akorát Filípkovi a mamče
3. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
líbí se mi tenhle x lander
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32722780&tab=0

jak je to,když se složí, není moc velký ?
4. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
kdybych se sem nedostala,všem vám přeju moc krásné velikonoce :slight_smile:
4. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé, to je "náš" kočár :slight_smile: já nevim no, nevim jak máš velkej kufr. My předtím vozívali ve Formanovi, teď v Dácii a tam jsou kufry velký
4. dub 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tady maj pěkný nádobí pro děti http://www.kuchyne-domacnost.cz/detske-nadobi-a-zbozi/c-1189/ já bych si tam chtěla objednat formu na beránka a zajíce :slight_smile:
4. dub 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Dneska bylo kupodivu docela hezky, já pořád čekala, kdy jakože začne pršet a ono jen pár kapek, byli jsme celé odpoledne venku. Dopol jsme vařila králíka na smetaně s knedlíkem a květákovou polévku a odpo jsme šli s kámoškou a dětma na prochajdu a pak dělali dřevo a najednou půl šestý. Elí už spinká, padla za vlast, byla dost utahaná.

Val -doufám, že to po velikonocích bude v poho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a beránek nepřijde. :wink: :wink: :wink:
X-landera jsem taky měla a na složení je super, ale má dost široký rozvor, jak píše Marcelka do většího kufru bez problémů, ale do menšího by se museli sundávat kolečka.

Mori - tak to úterý platí v 8.30 u nemocnice? Jo a vezmu tu tašku s věcma ju, třeba si něco vybereš.

Holky tak krásné velikonoce a ať vás někdo alespoň malinko vyšupe, ať jste pořád krásné!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
jen tak rychle na skok.Přeju vám krásné velikonoce ať nedostanete moc na prdelku a jen co bude čas se za váma přijedu podívat ať domluvíme taky Peklo
PÁPÁPÁPÁPÁ
4. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
koukám že tu pokec nevázne ikdyž tu nejsem:slight_smile:
Čtu,že máte v uterý sraz a kdyby jsem neměla vyjímečně v uterý ranní tak bych se přišla alespon na chvilku podívat neb mám jinak celý týden odpolední:frowning2:no tak snad to vyjde jindy.
Přeji vám všem veselé velikonoce a malý výprask aby jsme si mohli ještě sednout:slight_smile::slight_smile:
Moni-vám přeji aby ten chaos se stěhováním a upravami brzy skončili a mohla jsi být v pohodě:slight_smile:věci mám pro tebe přichystané:slight_smile:
Jinak Honzík dostal nějaký ekzém,hold budeme mít problémy na furt neb má po manželovi citlivější pokožku a to se nedá nic dělat.
Mažeme to dvěmi mastmi a snad to do týdne bude pryč:slight_smile:
5. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
Moni,tak at se brzy zabydlíte a určo to budete mí krásnéééééé
Holky,bacha na zadečky :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=0MFt-togVBk
a náš tanečník :grinning:
5. dub 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
jen popřeji Veselé Velikonoce :slight_smile:

jedeme k babičce a Filípek půjde hodovat :slight_smile:
mějte se papa
5. dub 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jíťo, tak my se budeme snažit být v 8:45 u Tebe u bráku. :slight_smile: bydlíte v posledním vchode směrem od nás, že? :slight_smile:

Přeji všem Hezké Velikonoce. :wink:
5. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - jj platí to u nemocnice v ten čas. Jasně, na hadříky mrknu :wink:

My jedem na skok k mojí mamce zda tam Káje něco nechal zajíček :wink: a pak k babče do Provodína.

A všem hezké Velikonoce ! :dizzy_face: Pa zítra v Pumpkinu, těšíme se :slight_smile:
5. dub 2010 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, snad to najdu :grinning:
5. dub 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš koledníček.....a pak byl trošku zmožen :grinning:
5. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Hani, jojo, poslední vchod od vás :slight_smile:
když to nebudeš stíhat, nic se neděje .. :slight_smile: budu se snažit to stihnout ju?

Tery,kdyžtak volej :slight_smile: at nebloudíš jako kikimaruška:slight_smile:

Piku, jůůů Maty už jako koledníček :slight_smile: krásnýý :slight_smile:

Filípek byl taky, hodím nějaké foto na FB, taky byl pak docela zmoženej a já taky, jsem si pak dala u mamči šloofu před obídkem :slight_smile:
5. dub 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-ja mam mobil akorat na Pikusku myslim:slight_smile:Kdyztak mi pisni tvuj do IP :wink:

Piku-peknej kolednicek, skoda ze vas zejtra neuvidime, Majda ma chlapy rada :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám že plánujete zítra srazík. No možná by jsme se mohly ukázat, nemáme nic v plánu. I když lezou nám dva poslední zuby, tak dneska trochu bojujeme s teplotou.... Tak kdyžtak na 9 v Pumpkinu??
5. dub 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko-ano v 9 v Pumpkinu :wink:
5. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, pošlu a jinak tam bude Filípek :grinning: :grinning: aspon nebude mít konkurenci v Matyáškovi :grinning:
5. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ myslim, ze chlapu bude dost :grinning:
5. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.. my by jsme šli taky ale ja zejtra musim už v 7 k dr a nevim kdy se dostanu domů... Hlídat bude mamka..Tak snad jindy :frowning2:
5. dub 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé velikonoce tetky koníkové :sunglasses:
5. dub 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko,krása...
holky,vždyt my máme stejně plavčo zítra :unamused:
5. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, mám na Tebe telefon jsem koukala, tak kdyžtak budu ráno volat nebo psát, co a jak.. :wink: Nebo jestli používáš skype, tak na facebooku mám kontakt, tak si mě přidej a napsala bych ráno na skype. :slight_smile:
5. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku - a od kolika máte plavčo?
5. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme ho od 8.50....do půl 10.....
5. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - já na tebe tel. mám, tak když dlouho nepojedeš, tak ti cinknu třeba :wink:

piku - tak z plavča rovnou za náma :wink: Ale on asi chrupe co po plavání ?

My se vrátili až k večeru, Kájuša dostala celkem 5 nadílek, takže sladkostí má bůhví do kdy :confused: no on jí tatínek s tím pomůže :grinning:
5. dub 2010 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No spinká a navíc jezdíme ve dvou,vozím kamarádku s holčičkou.....
Takže po plavču to nejde.
5. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my naopak nejspíš dorazíme, jsme doma dřív :slight_smile: To jste rády co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koledníčci jsou užasní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek