Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
5. dub 2010
perada - paráda, tak to nás bude celkem dost 🙂
moniska24
6. dub 2010
Ahojky

tak si sraz užijte.............závidím vám 😉

Já bych chtěla jít ve čtvrtek podle počasí do ZOO..Táda zvířátka miluje 🙂

Tak dneska by měla být finálovka kuchyně,tak pak nahodím na FB fotky.

A něco pro zasmátí.........přes známýho jsme sehnaly indukční varnou desku místo 19000 nás stála10500 a nemůžem na ní vařit,neb moje nádobí na to nejde a to je ZEPTER za 20000,ale mám ho už deset let a před tím indukční vaření nebylo.Teď už na to nádobí dělaj,ale to fakt nekoupím,tak čekáme až se nám s ZEPTERU ozvou,měli by snad dělat nějaký podložky pod ty starší hrnce..........tak sem zvědavá na cenu ,jinak to budem prodávat a kupovat normální varnou desku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
verunkaronka
6. dub 2010
Moni, kámošla si k vůli desce kupovaly nádobí cca za 20000!! Taky deska nešla. A pak elektrikář zjistil, že to mají blbě zapojený... ( dělal jim to známej ) Tak docela mazec, no.... dej si na to bacha 🙂
No jinak omlouváme se že jsme nedorazily, ale Pepča opět chrní, teplotu nemá, ale je trošku na pěstičku. Ach jo, ty zuby....
moniska24
6. dub 2010
veru zapojený to je dobře........přímo od pána co dělá u Baumatiku...........jen na indukční desku musí být nádobí magnetický vaří to na bázi elektromagnetu..........studená voda se začne vařit za pár sekund.......takže je velká úspora elektriky
pikusa
6. dub 2010
Ahoj holky....
tak vzpomínám na loňský den jako na poslední s pupíkem.....večer jsme jeli.... 😃
dnes večer místo do porodnice razím do kina 😃
valentynka
6. dub 2010
ahooj holky,
tak srazík jak jinak opět super, dětí bylo hoodně a i se vyřádily.
Filípeksppal přesnídávku,přebalila,odsála jsem ho a během chvilky spinkal🙂
tak jsem si chvilku ofrkla a vyluxla jsem a dala prát deky z gauče..

Ladu, koledníček pěknej 🙂

Moni, noo tak to je teda bomba stroy se sporákem, to nasejří 😞( tak snad ty podložky nebudou drahý..

Veru,škoda,čekaly jsme tě...

Terka taky nedorazila,psala ráno sms,že Majdulka probrečela noc a ráno ještě chrupkala.. škoda,ale někdy to je opravdu tak,že když se má někam jít, tak se něco přihodí..

jééé Maty má zítra rok !!!
pikusa
6. dub 2010
Terka taky nebyla?????
no tak snad příště už se sejdeme i s ladunkou....
Val,jojo zítra.....
moniska24
6. dub 2010
tak o podložkách na Zepteru už slyšeli ale v čechách zatím nejsou tak to mě pěkně nas....

jé tak dalšícho velkýho chlapáka tu budem mít a na co jdeš my se chystáme příští týden na Ženy v pokušení

Jíťo a kdovšechno byl..............sem ti nedávno psala IP došlo ti to
pikusa
6. dub 2010
Moni,jdu právě na Ženy v pokušení 😃
valentynka
6. dub 2010
Byla Marcel,Iren,Hanča,Radka a já a byli jsme tam nějak do 11,30, takže super .-)

Moni,jojo IP došla,ale když Marcel napsala,že je velkej,tak už x landera ne e 😞 potřebuju golfky, no prostě něcomenšího než ten můj kočár 😃
Moni a jak s cestou do Pekla ? vy máte se ségrou auto ??

a taky Maruška tu nějaký čas nebyla... 😞
moniska24
6. dub 2010
slyšela jsem že je to móóóc dobrý tak pak napiš jaký to bylo
andilekir
6. dub 2010
Ahojky holky!
Srazík super, no a nebudete věřit Elí chrupká, odvezli jsme Marcelku s Kájou na autobus frčeli dom, pak se Elí najedla a že chce spát, no a fakt usnula, tak teď tu řádím na PC a mám chvilku klídek, než se mi můj malej dáreček zase vzbudí. 😎 😎
valentynka
6. dub 2010
Iren, no to je supe,r tka to budem muset zajít častěji do pumpkinu 😃 😃 😃
moniska24
6. dub 2010
Já určo pojedu svým autem a v kolik plánujete vyjet?????????
moriautor
6. dub 2010
Přesně jak píšou ostatní, srazík parádní 🙂 Foto: http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/6._4._2010_-_M...

Kája v buse usnula, cestou z busu jsme se musely nutně stavit pro rohlíky, páč dáma si vyžádala a fakt ho celej snědla - a to dnes dopo v Pumpkinu furt něco tlačila do bříška, nechápu, ale dobře že měla chuť k jídlu 🙂
Teď už se mi pečou kuřecí řízky a Kájuša kouká na Bolka a Lolka, spát asi už ne e, když si dáchla v buse.
valentynka
6. dub 2010
Marcel, no neke,že Kája měla hlad 😃 ale když jí tak chutnaly ty perníčky od Iren 🙂

Moni, tak dobře 🙂
tak musíme doladit my tři auta .. 🙂
já bych to viděla zas jako minule néé? stavíme se v Globu nebo tak nějak na obědě.. a asi nepojedem přes stráž,ale rovnou na liberec přes Bor, co říkáte?
moriautor
6. dub 2010
jako Kája teď ještě snědla kus řízku :-o salát teda nechtěla, že prej ho nejí - no včera ho v Provodíně jedla opice

val - no ona měla ještě před návštěvou Pumpkinu malý koláček, pak ty perníčky, pak zase koláček, banán, u autobusu jsme napůl snědly perník s náplní. To u ní není normální že se tak cpe, ale čas od času takový den má 😃
ty teď házíš na rajče fotky ne? se mi totiž ukazuje počet 55, ale ještě jich tam tolik není :-p
moriautor
6. dub 2010
zase mě to stvořeníčko v bříšku kope dolu do močáku 😃
valentynka
6. dub 2010
tak já už taky doplnila fotečky 🙂
http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/6._4._2010_-_M...
valentynka
6. dub 2010
Marcel, to bude raubíř teda 🙂
moniska24
6. dub 2010
Jíťo pojedu se ségrou tak ať se zase v autě vzadu nemačkaj ,minule to bylo pěkně těsný a to sem měla jinou autosedačku

Marcel to je hezký 😃 🙂 🙂 🙂 🙂
valentynka
6. dub 2010
Filípek se po 2hodinách probudil,tak jde papat a pak půjdem ještě ven.

zatíííím papa 🙂
andara
6. dub 2010
Ahojky, moc me to mrzi, Majda brecela celou noc skoro, spala po chvilkach a rano ji teklo z nosu-sputila se ji ryma 😞 Tak ma chudinka otekle ocicka a odsavame a kapeme kapicky.Ted ji sel manza zmerit, jestli nema i teplotu.Pritom vcera ji vubec nic nebylo, uplne v pohode :-|
Jdu aspon juknout na fotky.
jojinkacl
6. dub 2010
AHojky - srazík super - fotky ještě víc.. 😃
My přišli dom, Jiří chvíli spal a za hodinu jsme už zase razili ven, dnes je tam krásně. No a přišli jsme před chvílí.. super den.. 😉 😃 😃
pikusa
6. dub 2010
Mori,kopanečky ti závidím 🙂
andara
6. dub 2010
Juu Val, to je nadhera, opravdu super fotecky, moc vam to vsem slusi a Filipek je uz velkej klucina teda.Taktez jsem na FB videla fotecky Ladunky Vitecka a to je taky bomba 😉
pikusa
6. dub 2010
Jitnko...super,moc moc krásné fotky 😉
moriautor
6. dub 2010
val - paráááádaaaa fotečky 🙂 a nejlepší je ta lavorová 😃
moniska24
6. dub 2010
Jíťo moc pěkný fotky...........ségra se u ní taky nechávala fotit

na FB jsem dala nový fotky jak bydlíme krom kuchyňe........neměl čas to je tak když to dělá kámoš

Začni psát odpověď...

Odešli