• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
perada - paráda, tak to nás bude celkem dost :slight_smile:
5. dub 2010 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak si sraz užijte.............závidím vám :wink:

Já bych chtěla jít ve čtvrtek podle počasí do ZOO..Táda zvířátka miluje :slight_smile:

Tak dneska by měla být finálovka kuchyně,tak pak nahodím na FB fotky.

A něco pro zasmátí.........přes známýho jsme sehnaly indukční varnou desku místo 19000 nás stála10500 a nemůžem na ní vařit,neb moje nádobí na to nejde a to je ZEPTER za 20000,ale mám ho už deset let a před tím indukční vaření nebylo.Teď už na to nádobí dělaj,ale to fakt nekoupím,tak čekáme až se nám s ZEPTERU ozvou,měli by snad dělat nějaký podložky pod ty starší hrnce..........tak sem zvědavá na cenu ,jinak to budem prodávat a kupovat normální varnou desku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, kámošla si k vůli desce kupovaly nádobí cca za 20000!! Taky deska nešla. A pak elektrikář zjistil, že to mají blbě zapojený... ( dělal jim to známej ) Tak docela mazec, no.... dej si na to bacha :slight_smile:
No jinak omlouváme se že jsme nedorazily, ale Pepča opět chrní, teplotu nemá, ale je trošku na pěstičku. Ach jo, ty zuby....
6. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru zapojený to je dobře........přímo od pána co dělá u Baumatiku...........jen na indukční desku musí být nádobí magnetický vaří to na bázi elektromagnetu..........studená voda se začne vařit za pár sekund.......takže je velká úspora elektriky
6. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
tak vzpomínám na loňský den jako na poslední s pupíkem.....večer jsme jeli.... :grinning:
dnes večer místo do porodnice razím do kina :grinning:
6. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tak srazík jak jinak opět super, dětí bylo hoodně a i se vyřádily.
Filípeksppal přesnídávku,přebalila,odsála jsem ho a během chvilky spinkal:slight_smile:
tak jsem si chvilku ofrkla a vyluxla jsem a dala prát deky z gauče..

Ladu, koledníček pěknej :slight_smile:

Moni, noo tak to je teda bomba stroy se sporákem, to nasejří :frowning2:( tak snad ty podložky nebudou drahý..

Veru,škoda,čekaly jsme tě...

Terka taky nedorazila,psala ráno sms,že Majdulka probrečela noc a ráno ještě chrupkala.. škoda,ale někdy to je opravdu tak,že když se má někam jít, tak se něco přihodí..

jééé Maty má zítra rok !!!
6. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka taky nebyla?????
no tak snad příště už se sejdeme i s ladunkou....
Val,jojo zítra.....
6. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o podložkách na Zepteru už slyšeli ale v čechách zatím nejsou tak to mě pěkně nas....

jé tak dalšícho velkýho chlapáka tu budem mít a na co jdeš my se chystáme příští týden na Ženy v pokušení

Jíťo a kdovšechno byl..............sem ti nedávno psala IP došlo ti to
6. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jdu právě na Ženy v pokušení :grinning:
6. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla Marcel,Iren,Hanča,Radka a já a byli jsme tam nějak do 11,30, takže super .-)

Moni,jojo IP došla,ale když Marcel napsala,že je velkej,tak už x landera ne e :frowning2: potřebuju golfky, no prostě něcomenšího než ten můj kočár :grinning:
Moni a jak s cestou do Pekla ? vy máte se ségrou auto ??

a taky Maruška tu nějaký čas nebyla... :frowning2:
6. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
slyšela jsem že je to móóóc dobrý tak pak napiš jaký to bylo
6. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Srazík super, no a nebudete věřit Elí chrupká, odvezli jsme Marcelku s Kájou na autobus frčeli dom, pak se Elí najedla a že chce spát, no a fakt usnula, tak teď tu řádím na PC a mám chvilku klídek, než se mi můj malej dáreček zase vzbudí. :sunglasses: :sunglasses:
6. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, no to je supe,r tka to budem muset zajít častěji do pumpkinu :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já určo pojedu svým autem a v kolik plánujete vyjet?????????
6. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přesně jak píšou ostatní, srazík parádní :slight_smile: Foto: http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/6._4._2010_-_MC_Pumpkin/

Kája v buse usnula, cestou z busu jsme se musely nutně stavit pro rohlíky, páč dáma si vyžádala a fakt ho celej snědla - a to dnes dopo v Pumpkinu furt něco tlačila do bříška, nechápu, ale dobře že měla chuť k jídlu :slight_smile:
Teď už se mi pečou kuřecí řízky a Kájuša kouká na Bolka a Lolka, spát asi už ne e, když si dáchla v buse.
6. dub 2010 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, no neke,že Kája měla hlad :grinning: ale když jí tak chutnaly ty perníčky od Iren :slight_smile:

Moni, tak dobře :slight_smile:
tak musíme doladit my tři auta .. :slight_smile:
já bych to viděla zas jako minule néé? stavíme se v Globu nebo tak nějak na obědě.. a asi nepojedem přes stráž,ale rovnou na liberec přes Bor, co říkáte?
6. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako Kája teď ještě snědla kus řízku :astonished: salát teda nechtěla, že prej ho nejí - no včera ho v Provodíně jedla opice

val - no ona měla ještě před návštěvou Pumpkinu malý koláček, pak ty perníčky, pak zase koláček, banán, u autobusu jsme napůl snědly perník s náplní. To u ní není normální že se tak cpe, ale čas od času takový den má :grinning:
ty teď házíš na rajče fotky ne? se mi totiž ukazuje počet 55, ale ještě jich tam tolik není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zase mě to stvořeníčko v bříšku kope dolu do močáku :grinning:
6. dub 2010 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, to bude raubíř teda :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo pojedu se ségrou tak ať se zase v autě vzadu nemačkaj ,minule to bylo pěkně těsný a to sem měla jinou autosedačku

Marcel to je hezký :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípek se po 2hodinách probudil,tak jde papat a pak půjdem ještě ven.

zatíííím papa :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc me to mrzi, Majda brecela celou noc skoro, spala po chvilkach a rano ji teklo z nosu-sputila se ji ryma :frowning2: Tak ma chudinka otekle ocicka a odsavame a kapeme kapicky.Ted ji sel manza zmerit, jestli nema i teplotu.Pritom vcera ji vubec nic nebylo, uplne v pohode :unamused:
Jdu aspon juknout na fotky.
6. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky - srazík super - fotky ještě víc.. :grinning:
My přišli dom, Jiří chvíli spal a za hodinu jsme už zase razili ven, dnes je tam krásně. No a přišli jsme před chvílí.. super den.. :wink: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,kopanečky ti závidím :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu Val, to je nadhera, opravdu super fotecky, moc vam to vsem slusi a Filipek je uz velkej klucina teda.Taktez jsem na FB videla fotecky Ladunky Vitecka a to je taky bomba :wink:
6. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitnko...super,moc moc krásné fotky :wink:
6. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - paráááádaaaa fotečky :slight_smile: a nejlepší je ta lavorová :grinning:
6. dub 2010 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo moc pěkný fotky...........ségra se u ní taky nechávala fotit

na FB jsem dala nový fotky jak bydlíme krom kuchyňe........neměl čas to je tak když to dělá kámoš
6. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek