• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Marcel to je ta lavorová jak jsme mu musela říct, jak je velikej Filípek,aby se aspon usmál :grinning:
byl zaraženej jako prd :grinning: :grinning:

Moni viděla jsem, super ložnice, budete mít hodně úložného prostoru,toho není nikdy dost a na kuchyn se těším-jojo když dělá kámoš :frowning2:( už by jsi ji chtěla viď?

se holky těším na ty vyvolané fotky a taky na ty ostatní až uvidím :slight_smile:

Filípek už chrupčí,usnul hned brouček
ted jsem dodělala vajíčkový salát a za chvilku dorazí manža
6. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já zapoměla napsat že byl Táda poprvý na bruslích
6. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky, tak hlásím že Pc máme, ale dočíst Vás stihnu až zítra. Přikládám fotečku z dnešního prvního motorkování :slight_smile: A něco nového ohledně Pekla? Pojedu sama, nebo se někdo přidá v Cl?
6. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Karolínku už mám ve školce, já dávám kávu a půjdu něco dělat.
7. dub 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
tak ukázka dortíku
a tady fotečky....jméno i heslo je mimon
http://jindrucha.rajce.idnes.cz/Matyasek/#album
7. dub 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - úúúžasný fotečky !!! budete mít krásnou památku :dizzy_face:
Ještě mi prozraď kolik jsi dala za dort ? A jak chutnal ? Vypadá parádně, ale aby byl i chuťove dobrý že jo - já že třeba bych pak paní taky poprosila :wink:
7. dub 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, večer dočtu, trochu nestíhám, za chvilku půjdeme ven, dneska má být krásně. :dizzy_face: Běžím jen popořát Matyáškovi všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně moc zdravíčka a ať je stále veselý a spokojený :dizzy_face: Dortík je naprosto úžasný, přeju ať se vám oslavička vyvede. :dizzy_face:

Pikusko, fotky jsou naprosto úžasný! Vypadají přirozeně a to se mi moc líbí. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já pádím zabavit Péťu, pěkný den holky.
7. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýsek má dnes narozeniny :dizzy_face: my máme přání jediný.... štěstí, zdraví ...štěstí, zdraví ... hlavně to zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Fotky máte překrásný :dizzy_face:
7. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,díky za přání....
mori,dort ještě nemám,bude až dnes odpoledne,jen mi paní poslala foto,takže pak napíšu jaký byl.
Nápln a vše kolem si můžeš vybrat a stojí kolem 700 korun.
7. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Samozřejmě taky přejeme Matyáškovi krásné 1. narozeniny !!! Hodně štěstí, hlavně zdravíčko a pěkné dárečky :wink:
7. dub 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take se pripojujeme ke gratulaci Matyaskovi k rocku :slight_smile: uz je to velkej kluk, nejak to uteklo.At ma vsechno v zivote proste fajn :wink:
Dortik uzasnej a na fotecky jdu juknout.
7. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotecky jsou boziii,fakt nadhera :wink: Slusi vam to, dobra je jak mate videt jen nohy a Mates je celej :grinning: a v tom kufru a s kostkama.Parada. :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mě se taky ty fotky,líbí,jsem nadšená..... :slight_smile:
A díky za matese :grinning:
7. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matlafouskovi k jeho prvním narozeninám přejeme sto dalších..........hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky,hodné rodiče a kupu dárků........fotečky jsou nádherný :slight_smile:
7. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni....no jo matlafousek---to mi chybělo :grinning: díky
7. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa: matyskovi vše nej k 1 ročku :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresto :wink: :wink: díky
7. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mám tu bezpečnostní zarážky z Ikei http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90148691 a pak ještě s názvem Rationell a jsou modré - ale je to to samé. Obě balení jsou úplně nová, nerozbalená - koupili jsme toho moc. Nepotřebujete to někdo ? Bych to nechala za tu cenu Ikea Family.
7. dub 2010 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Maruško, no konečně jsi se ukázala :grinning:
máte doma pěknýho motorkáře :slight_smile:)

Piku, dort vypadá mooc hezky:slight_smile:

matyáškovi taky přejeme všechno krásné k jeho prvnímu roku a hoodně mooc zdravíčka a lááásky :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska si jdu pro fotečky,ted mi paní psala,že už jsou :slight_smile: už se nemůžu dočkat :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško, no ještě ty auta musíme doladit, já nevím jestli do té doby budu mít golfky :frowning2: mám velký kočár... :frowning2:
Iren říkala,že bych se se svým kočárem k nim do auta vešla,že mají velký prostor..

co máš ty za autí ??
já mám renaulta 19, takže kdyžtak můžu jet solo, nebude mi to vadit :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si prohlídla fotečky.. Piku moooc kráásný :slight_smile: jak je tam maty v kulichu,tak mi příjde,že je podobný na taťku :slight_smile:

kolik si budete nechat vyvolávat fotek ? je to těžký z takového množství coo?
7. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak oslavička za námi....a Mates teplotkuje...38.8....dostal čípek a s tatínkem leží v posteli...
7. dub 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, jééjda :frowning2: tak snad to do rána přejde ..

a co oslavička a dortík ??
7. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dortík opravdu vynikající.....dobrota to je :wink:
A oslavička taky,jen Matyáška nejvíc zajímal sestry pejsek :grinning:
7. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš, zvířátko :slight_smile:
Filípek je jak divej po psech,kočkách a ptáčcích :grinning:
7. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidáváme ke gratulaci a Matýskovi vše nej nej a ať je brzy fit!!!

Val - do Pekla můžete jet s námi auto je veliký, však se vejdeme s Marcelkou jsme se taky parádně vešli, tak jak chceš?

Elí má pořád trošku kašel, tak jsme byli venku jen na chviličku odpolko. Zítra už začnu balit a musím jim navařit na víkend, aby mi tu neumřeli hlady. :astonished: :astonished:
7. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-jejda, ja ted Majdince namerila taky 38-tak dostala Panadol a uz je to lepsi,ale porad spinka pres den prdelka moje :frowning2: nejvic se mnou v objeti.
A deda ji dnes koupil mini auticko, prodavaj je v Pompu, maj nekolik druhu a ma takovy zluty a ted hasice a naucil ji, ze kdyz se zeptame:Madlenko, kolik mas auticek? tak odpovi:dve :slight_smile: :slight_smile: sikulka moje.Pak umi krasne rikat:kde jeee? a dej, nebo dá.
7. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, tak jak chceš :slight_smile:)

Tery, tak to je Majda šikulka,že už takhle povídá, to Filípek bude asi po mě :grinning: jsem teprve na 22 měsících mluvila jak dělá kravička a tak :grinning:
ale jako vykládá po čínsky, to jo, to mu jde suprově :slight_smile:

joo a Elenka jak se rozpovídala, to by jste koukali, byla roztomilá :slight_smile:
7. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek