• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
joo a včera jsem potkala Janu,ale bohužel na přechodu,takže jsme ani nepokecaly :frowning2:(

a dnes jsem potkala Verču s Pepčou u doktorky a pepíno má anginu :frowning2:(

a jinak Filípek dopadl s těma očičkama tak,že zánět tam není... což já doufala,aby tam spíše byl,aby se to vyléčilo,než aby to měl jako alergii.
tím pádem to nasvědčuje,že bude alergik,ale definitvně se to potvrdí až za rok,pokud to opět bude mít. Příznaky jsou totiž jako u alergika :cry: :cry: :cry: dostal zineryt kapičky ráno a večer-ty jsou do pusinky a ještě jedny , ty jsou doočička a to mám dát tehdy,poku je bude mít hodně zarudlý,nebo mu z nich bude téct :frowning2: tak jsme z toho špatný, jen doufám,že to dopadne dobře a nic takovýho mít nebude ...

očkovaný na spalničky ještě nebyl,ale na tu žloutenku A, dala jsem v lékárně za ní 840 a u sestry ještě 100 za píchnutí.. do roka musí na další dávku,ale je to lepší,že můžu být klidná,že něco někde nechytne...
7. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

tak venku se udělá hezky a děti začnou marodit.............všem marůdkům přejeme brzké uzdravení a posíláme pohlazení a pusinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Táda už umí říct jak se jmenuje i příjmení,kolik mu je a kde bydlí...........za chvilku jdem k zápisu do školky...........nevíte prosím co budou chtít na co se ptaj atd :sweat_smile:

Holky vy budete brát kočár sebou?????

Já platila žloutenku 922 a 100 za píchnutí a další dávku má mít do půl roka........už nevědí jak na dětech vidělávat :angry: :angry: :angry:
8. dub 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Dítko ve školce, tak klasila po ránu kávička :grinning: Dnes se budou ve školce fotit, tak jsem jí místo tepláčků nastrojila do sukýnky :wink: i sandálky má, aby se nefotila v bačkorách :grinning: A bude tam dnes spinkat.

Jo a včera nám dorazil kočárek pro panenky z reklamace - nejdřív jako psaly, že technik se vyjádřil tak, že adaptér na korbičku byl zlomen špatným zacházením - takže mi ho pošlou zpět a zaplatím si ještě poštovný. Tak to se mi jako nelíbilo, tak jsem jim psala, že moje dítě se chová k hračkám slušně atd. .... a najednou to šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: V podstatě krom koleček jsme dostali nový kočár - korbičku starou si nechali, ale podvozek teď máme 2x :grinning: Tak jestli bude holčička, tak bude mít skoro nový koočárek jednou (páč jsme Káje dali zatím ten starý).
Člověk se prostě nesmí dát a ono to pak jde :wink:

Taky mi včera volali z Dětského ráje, kde jsem si objedanala přebalovací podložku - měli v akci za 300,- a prej že už nejsou ve žluté barvě, že jedině zelenou, modrou či tyrkysovou. Tak jsem to zrušila, páč tyhle barvy se mi do ložnice nehodí - ložnici máme broskvovou.

Ani jsem vám neříkala jak Kája brzo večer po Pumpkinu usnula - nejdřív si teda dáchla v buse cestou domů, ale pak doma už nespala. Tak usnula v 17.30 h a spala až do 7 h ráno - v noci se tedy vzbudila na záchod a pití, ale hned vždy usnula.
Jinak včera pokračoval její žrací den :grinning: co přišla ze školky, tak zas furt něco cpala do bříška :grinning: Tak jsem zvědavá jak dnes :sweat_smile:
8. dub 2010 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - Kája kašel i rýmu už dobrý, kašlala jen 2 noci a rýmu 2 dny a je to OK, tak jsem ráda :slight_smile:

piku - jak dnes ten roční chlapák? nerozjelo se to ?
8. dub 2010 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:
koukám srazík jako vždy super,takže mě opravdu mrzí že mi to nevyšlo:frowning2:
potkala jsem se s Jítou ale na tak blbém místě,na přechodu pro chodce že jsme nemohli ani pokecat:frowning2:
Jinak dodatečně Matýskovi vše nej,nej,nej k tomu prvnímu ročku a hlavně plno síly a elánu na zlobení:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Snažím se vás alespon dočítat aby jsem byla v obraze co se tu děje nového ale už mám mín času na napsání tak se na mě nezlobte,jo?:slight_smile:
8. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Moni, tak to je Táda šikulka :slight_smile:
já beru kočár stopro sebou, kdyby jsme třeba byli venku,tak at si Filda schrupne, chodí ještě 2x denně

Moni,mě řekla,že je tam odstup do další dávky 6-12měsíců.. je to fakt,že už nevědí jak na dětech vydělávat, všude se ted vydělává jen na dětech, hrůůůza a když chceš dítě chránit,tak za to cáluješ jak mourovatá :confounded:

Marcel a má dneska novou sukýnečku jak jsi koupila ?
tak koukám,že opravdu budem dávat pumpkin častěji,že vámdítka pak hezky spinkají:slight_smile:

Piku, tak jak Maty, co teplotka ?
8. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - nene, ta ještě není ani vypraná :sweat_smile: dnes má riflovou, ještě jí na sobě neměla - ještě tam byla cedulka, je z KIK a za dobrou cenu jsem koukala: z 209,- na 60,- :sunglasses:

jůů teď jsem mrkla z balknu a máme tu novou klouzajdu žlutou - měli jsme tu zelenou a byla už pár dní nepřístuná, nevim ani co s ní bylo, ale vím že už blbě jezdila. Tak to budou dětičky rádi :slight_smile:
Dnes je fakt krásný počásko, Kájuša se ráno těšila, že odpo vytáhne kočárek :wink:
8. dub 2010 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,,,
teplotka celou noc a kašel,tak jsme šli ráno k dr.
Máme prothazin na noc ....na sklidnění.
jinak ted chvilku usnul,jinak na mě vidí jako klíště a brečí...
8. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel,to máte super,když máte hřiště přímo u baráku , tady na špígru není nic :frowning2:(( semtam někde něco jo,ale je to bída..

u nás je taky krásně, ted žehlím, Filípek ještě spinká, umyla jsem si vlasy a večer jdu na to hubnutí,tak na mě myslete , budu hodinu cvičit, se zítra nepostavím na nohy :grinning: :grinning:

Piku,to mě mrzí, tak at ty léky pomůžou, chuděrka :frowning2:(
8. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no hřiště tu právě není, jen 1 kluzajda a u toho 2 houpačky závěsné + pískoviště. Nic moc no. Hřiště s více prvky je ve městě a tam já nerada chodím, páč tam je naprosto debilní písek - děsně jemnej a máš furt plný boty písku :rolling_eyes: by tam člověk snad musel v holinách aby se nespadlo do boty. Takže tam chodíme zřídka, páč Kája tam potřebuje přidržovat na prolejzce :unamused:

Já teď taky vyžehlila a jdu ještě rychle vyluxovat.
Odpo dojdem ze školky pro ten kočárek a půjdem na poštu a nakoupit. Chci dělat buřt guláš, tak musím koupit párky :wink:
8. dub 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,ale to je super.. my tady nic moc na špígru :frowning2:(

já dělala vepřový plátky s rýží, jsme se najedli a mamča ted vzala filípka ven
8. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám skorem sbaleno, teď jsem mluvila s kámoškou co měla jet taky a nejede, protože jí dneska srazilo auto manžela na kole, tak je v nemocnici. To to hezky začíná. :confounded: :confounded: No snad to bude fajn, zalyžuju si, opálím a celá se vrátím. Jen nevím jak vydržím bez toho mého mrňavého Zlatíčka, takhle dlouho jsem bez ní ještě nebyla. :frowning2:
Holky mějte se tu fajn a v pondělí pa! :sunglasses:
8. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Iren, užij si to a hlavně se vrať celááá !!!!!!
9. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
tak od rána je mates bez teploty,v noci už taky neměl....tak snad bude už v poho...
jen kašel má...
Iren,užij si to :wink:
9. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda :slight_smile: Tak to ráno vypadalo, že bude hnusně, ale už leze slunko :dizzy_face: Tak snad odpo bude trochu teplo a půjdem asi na písek, páč jsme letos ještě nebyly :sweat_smile:
Taťka se nám vrátí až po půlnoci, páč končí v práci dřív a jede busem do Teplic jako řidič.
Jinak já mám na plotně buřt guláš :grinning: a k večeru s Kájušou asi upečem bábovku ze šlehačky - nevim proč, jsem jí nějak po sobě koupila, tak ať se mi nezkazí. A počkám na malou pomocnici, páč jí to hrozně baví míchat :wink:
9. dub 2010 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,tobě tam ty týdny pěkně skáčou :slight_smile:
já mám francouzské brambory od včera,tak nemusím vařit :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku viď :grinning: jako je to pěknej čipera - cítím už kopanečky každý den :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře......jen at se hlásí :grinning:
9. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už taky nááádherně :slight_smile: se těším ven :slight_smile:

já nevařím, ted mi volal Mm,že jde s autoškolou na oběd a já mám stejnak už hubnoucí den...

čipera čipera :o))))
9. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo ven....my teda nemůžeme :frowning2: ale je krásně...
9. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no jooo, jak bylo včera :grinning: ses ani nezmínila
9. dub 2010 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nikdo neptal :grinning: :grinning:

po 5minutách jsem chtěla odejít a vzdát to, bo se začal cvičit aerobic a na to já jsme teda poleno jak dělaný :grinning: :grinning: jsem skákala jak koza, naštěstí i ostatní ženský na tom byli obdobně,ale mě to tak našťavilo,že jsme opravdu chtěla odejít
pak přišly normální cviky, takže už dobrý, dneska svaly docela dobrý, cítím,že jsme něco dělala.
jiank odedneška píšu jídelníček,co jsem snědla,kolik , v jakou dobu, co jsem u toho dělala, s kým jsme byla..
odpo si musím nakoupit nějakou zeleninu a začít už dietněji jíst
dneska bych chtěla večer dát aspon 1/2hodinku na stepru
9. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky jsme byli dnes radsi u dr.Popelka tam nebyl,tak ho zastupovala dr.Safrankova :wink:
Jinak rano to vypadalo ze bude hnusne a pak najednou krasne,nasi jedou do Litomeric na Zahradu Cech.
9. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foto s dortíkem
9. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky.. :slight_smile:

Jíťo držím palce.. ty to zvládneš.. :wink:
Já se teď taky cpu pořád zeleninou.. dnešní obídek byla jen grilovaná zeleninka :grinning:
A cvičení večer nemá vůbec smysl, cvičit se musí rááááno.. :sweat_smile: :grinning: zbytečně si na noc rozproudíš krev a bude se Ti špatně spát. Chce to ráno cvičit a dát si energeticky vydatnou snídani, aby si do večera v poho vydržela na té zelenince.. :grinning:
9. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - to je jako důležitý s kým jis byla ??? :astonished:
9. dub 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-super fotky a dortik bych si hned dala:slight_smile:
Jinak holky, nevite kde sezenu tento caj? http://lekarnamodrahvezda.cz/obrazek-zbozi/hipp-caj-boruvka-13820?IdKategorie=-1&IdSkupina=-1&IdVyrobce=-1 proste nikde nemaj Hipp boruvkovej :frowning2: ani v hlavni lekarne v Lipe.
9. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-jakej cajik pije Matysek?
9. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar.....myslím,že tento čaj mají u nás v Tescu......
A mates má fenyklovej a nějakej ovocnej.....
9. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

tery, my chodíme k dr.šafránkový :slight_smile:

Piku, fotečky hezký s dortíkem, dostal taky Maty ochutnat ?

Marcel, je to důležitý pro další vývoj v dietě.. má to smysl v tom,že tě někdo může ovlivňovat při tom jídle,že když třeba jí on, tak ty si dáš taky, nebo ti může nabízet a tak :slight_smile:

já budu mít psáno asi pořád,že jsme jedla u pc :grinning: :grinning:

Tety já nikdy ani borůvkovej neviděla :frowning2: neporadím

joo Piku a ty fotečky z ateliéru, budete tam mít taky ten podpis fotografky na fotkách nebo to je jen na netu ?

na těch mých fotkách si ani nevšimneš,že tam nějaký podpis je..
9. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek