• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
joo a právě jsem pojedla dušené fazolové lusky se šunkou a šmákla jsem si a dala bych si ještě,bo toho bylo tak 100g :grinning:
9. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, vždyt ty nemusíš vůbec hubnout.... copak že ta zeleninka ?

ty si j dáváš normálka do trouby pod gril jo?

chtěka jsem i nějaký papriky ve sparu,ale jako chtěli 99,- za kilo, no nejsem blázen :sweat_smile:
9. dub 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
val,ani nevím,jak to bude s logem na fotkách....uvidíme.....
a dietku bych mělůa taky nasadit.....jsem nemožná,do ničeho se nevejdu....ale nemám tu pevnou vůli :confounded:
9. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já se taky do ničeho nevejdu :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky do ničeho nevejdu, furt tahám stejný hadry a přitom se sřkíních plno hadrůůůůů, booože.
musím ale už s tím začít,jinak bych s enemohla ani svlíknout v létě :frowning2:
9. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,ty máš nárok :slight_smile: :grinning:
A v létě se svléknu jen u nás na zahradě :grinning:
Andar.....až půjdu do tesca,podívám se tam na ten čajík borůvkový ju???
9. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,t o je divný,že se do ničeho nevejdeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-ok, budes hodna:slight_smile:Majda ma ted ten malinovo-sipkovy a chutna ji, redim ji ho teda min nez pisou, pac je docela sladkej.Ten boruvkovej je mi sympatickej, urco bude vybornej :slight_smile:
Jo a ja se nesvliknu ani u na sna zahrade :grinning:

Val-dneska prave doktorka Safrankova zastupovala Popelku.No ale teda des, cekali jsme tam pres hodinu a to tam moc deti nebylo a nakonec u ni v ordinaci byli 3minuty-Majdinka je jen nastydla nastesti, ona totiz celou noc kaslala, tak jsme radsi jeli.Takze ma kapicky na kasel a prej jinak je v poho, nic v krku a dychani taky ciste.
Zato tatinek nam odpadl, ma rymicku :grinning:

Mori-vsak uz mas taky peknej pupik :wink: Kdopak se tam asi ukryva?No jsem napnuta i z kamosky, termin ma nejak 23.4, ale dr strasi ze to bude driv-uz je na 2prsty a cipek hodne zkracenej, prcek natlacenej u vychodu :grinning: a taky budou mit prekvapko.
9. dub 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar....já ředím tak,že to má jen obarvené :grinning:
9. dub 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ja davam pulku nez pisou.Jeste mame cajik medunka s jablkem. Fenykl uz dosel,ale byl taky dobrej.Ale nas prdiky nikdy netrapily nastesti.
No a dnes sem preventivne koupila homeo na zoubky, pac zase slinta a strka si tam ruce a je mrzuta-mam podezreni na dvojky dole-uvidime.
9. dub 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Piku-cistite zoubecky?Ja teda jen vecer, mame kartacek od Oral-B a pastu Elmex :wink:
9. dub 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar...jojo ty jeho 2 klofáky čistíme :slight_smile:
a taky mu asi konečně vylezou další...slintá,pořád ruka v puse....
A Mates taky na prdíky nikdy netrpěl.
9. dub 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nemáte některá takovéto nálepky na zeď http://www.artsablony.sk/obchod/nalepky-na-stenu se mi tam líbí docela tohle do kuchyně http://www.artsablony.sk/tovar/932-255n třeba na stěnu k jídelnímu stolu. ale ještě je čas na rozmášlení co tam dát .. kuchyň máme v plánu na podzim
9. dub 2010 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-mne to prijde docela drahy za nalepku, to bych si to tam radsi namalovala pres sablonu :grinning:
9. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - jj pravda, nic levnýho to není .. ale já bych to tak nenamalovala :unamused:
9. dub 2010 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
mori,tyto šablony mají v LBC v tom novém Hornbachu,nebo jak se to tam nad Globusem jmenuje....a docela výběr :wink:
10. dub 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Iren ať se fajn lyžuje a počasí je super............. :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Andar já ten borůvkovej taky kupovala v tescu nebo i v dm :wink: :wink:

Marcel já mám v plánu taky takový obrázky..................já je mám přes aukro.....tady odkazy http://sk.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=14973452
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=11681353
a tohle sem koupila za 117.- http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=11681353

Fotky ze ZOO

tak co už se domlouvalo jak pojedem a v kolik????????????????????
10. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - nejde mi ukázat cos koupila - ukáže se celá nabídka prodávajícího
10. dub 2010 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Tery, jojo u doktorky je to vždy na dlouho, to mě štve a ve venitř jsem pak taky 3minutky a jdem.. ona když se rozpovídá,tak je to na dlouho :grinning:
jinak já taky ředím ty čaje, dávám více vody než píšou.. ale ted jak je nastydlý tak mu vařím šípkový čaj a dávám mu do toho med

taky jsme koupila tu elmex pastu, vždycky je vyčistím sama a pak si je Filípek ještě šmrdlá :slight_smile:

ty samolepky jsou hezký,taky s emi líbí,ale nám by se to nehodilo :frowning2:(

Moni,ještě se nic nedomlouvalo.. psala jsem návrh,ale žádná odpověď :frowning2:(((
10. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel tak znova http://www.aukro.cz/item987715784_samolepici_dekorace_na_zed_hlava_s_bublifukem.html
snad to už je ok

Val a co si navrhovala asi mi to uniklo
10. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - no to je taky dobrý :slight_smile: kam to dáš ? Tam jsou fakt jiný ceny, než jsem dala odkaz já ... Mě se to líbí, že to je zas něco jiného, že to zatím nemá každej ... klasický závěsný obrázky má naopak každý že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude to mít Táda v pokojíčku a myslím že od paní toho koupím víc.............líbí se mi i to na záchod jak jako vykukuje ze splachovadla :grinning:
10. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak já bych to viděla vyjet zase někdy mezi 8-9 hodinou,že se asi zase stavíme někde v Liberci na oběd,případně něco dokoupit a můžem být v pekle dřív a posedět venku a pak se ubytovat
10. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jedno videjko-Majdinka byla na apríla poprvé venku v botičkách :grinning:
http://img63.imageshack.us/i/poprvvbotkchnaaprla.mp4/
10. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar :wink: :wink: takhle se na nohou ani mates neudrží...
10. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....tak já to vše nějak nestíhám dočítat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky sem se chtěla zeptat, jak to bude s tou dopravou do Pekla...k nám se asi tedy nepřidá nikdo...(do auta). Tedy pokud bych mohla jet aspon s někým (jako v závěsu auta za sebou), tak bych byla moc ráda, jelikož jsem do těchto končin ještě nejela...takže, kdo se hlásí, že odjíždí z CL, okolí...a hlavně v kolik hodin? aa, už čtu, že píšete kolem 8-9 ráno....z CL?
10. dub 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k nám už třetí den připlouvají labutě, tak je chodíme krmit. Vylezou nám až na břeh...tak pár foteček , ať z toho taky něco máte ...
11. dub 2010 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Maruška, dáme spicha v Lípě a pojedem všechny najednou,takže se neboj :slight_smile:)
ještě se jednou podívám na cestu,bo si to moc z minula nepamatuju,tak at si to oživím :slight_smile:

jůůů labutě, jak na ně Kubíček reaguje ?
ani nevím jestli v Lípě jsou, jednou jsme byli krmit kačeny,ale na labutě bych se taky ráda podívala :slight_smile:

Majdinka je šikulka :slight_smile:

Piku, Maty ještě neprojevuje zájem nějak chodit ? si říká asi,že má ještě čas, že se ještě v životě nachodí hodně :grinning:
Filípek teda už od nějakýho 9měsíce chtěl cupitat za ruce a na 11,5 se pustil
11. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,Matyášek ještě nechce...jo když ho držím za hrudníček,tak jo...ale stále po špičkách.....
takže si ještě asi počkáme na první krůčky.
11. dub 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku,tak když jen po špičkách,tak to raději nee..
ono není na co spěchat,aspon ho nemusíš furt hlídat kam si to špacíruje :slight_smile:)
11. dub 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek