• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
valentynka: tak to je ok...asi nejspíš třeba u Crystalu....tam bude klid a místo, že na sebe můžeme počkat :wink: ,už se mooc těším.
Jinak labutě máme na Ploučnici a Ploučnice nám protéká velký kus zahradou...jsou tu občas k vidění, většinou jsou ale dole na jezu a ted když jsou zvyklé na krmení, tak jsou poblíž a přijedou když nás vidí. jedou i kachny, ale ty potvorky je odeženou a nic jim nenechají, takže je musíme podělit. Jinak Kubík na ně haleká a smeje se, ale když vylezou, tak se schovává za mě opodál, je vidět, že se bojí, přeci jen oni jsou když se postaví vělký jako on...a je to kus ptáka, že :grinning: . V Lípě nevím kde, ale párkrát jsem je taky viděla na Ploučnici ve městě...škoda že tam není nějaký rybník, v DC na rybníku jich jsou desítky...i kachen a v Ul občas taky :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - labutě jsem viděla nedávno u zastávky busu U Jezu :wink: jsem si je i vyfotila na mobil

Holky písněte mi do IP, kdo budete chtít tu plovací rybku a jakou barvu ju http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12018615&tab=8

Já jedu zítra dopo na kontrolu na gyndu, tak mi zas dopo uteče.
11. dub 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co chodite plavcit, mam kamosku s 5ti mesicni holcickou a v utery maj prvni lekci a ona nevi co sebou ma vsechno mit? :wink:
11. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky maminy

Val - no ono je to tak, že mám 8kg nahoře narozdíl od váhy před těhu s Ani, a nedělá mi to dobře, takže spíše ze zdravotních důvodů. Ono taky k mojí výšce mít témeř 60kg je nim moc.. :grinning:
A zeleninku pod gril, nebo když se mi nechce rozpalovat troubu, tak na pánev olivový olej a rychle osmahnout, osolit, opepřit a baštit :slight_smile: dělám si červenou papriku, cuketku, cibulku, rajčata atd..

Teri - malá se tedy krásně udrží. :slight_smile: Jiří to stále trénuje a už se brzy taky udrží sám. :sweat_smile: :wink:

My chodíváme na kačenky na Ploučku.. Labutě jsem tu taky neviděla, na ty jezdíme k zámeckýmu rybníku do DC.
11. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, v Dc jich je hoodně :slight_smile:. Holky musím se pochlubit. Scháněla sem Kubíkovi ještě nějaké povlečení, ale na malou postýlku stále. Chtěla sem nějaké veselé, neokoukané a ne drahé licenční (stejně zatím medvídka Pů atp neocení), to až na velkou třeba Fíka. Našla sem tohle pejskové. Není to moc dobře nafocené, ale myslím, že bude hezké :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiki - to jsem někde asi na MMB zahlédla :wink: pěkný, s pejskama se mu bude líbit :slight_smile:
11. dub 2010 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, my máme pejsky rádi...tak když už nemáme doma svýho, aspon v postýlce :slight_smile:
11. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiki - he he, my máme taky pejska v postýlce - už od narození (dostala ho už když byla v bříšku, je natahovací s melodií, tak poslouchala už v bříšku) - její miláček, spinká s ním dodnes :slight_smile:
11. dub 2010 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, v postýlce máme taky jednoho...dostal ho ještě v porodnici. Nehraje, ale chrápe :grinning: , tedy chrápal, jenže když byl pak špinavý a infekční po těch rotavirech, tak jsem ho musela vyprat-tedy vypárat strojek, zašít...a už teda nechrápe :grinning: No já sem už ale pitomá, hledám ti tu tu fotku pejska...a on to je medvěd :confused: :grinning: :grinning: :grinning: , no asi začnu brát ginko bilobu...to je špatný
11. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kiki - já toho našeho pejska taky prala v pračce (už to potřeboval :grinning: ) a pak fungoval :wink: teť už spíš nejde starobou, že se hodně natahoval
11. dub 2010 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, takovýhle ale tři malý měl Kubula na autosedačce, na tom závěsu :slight_smile: , moc se mi líbili...a Karolínka má teda velkýho :slight_smile:
11. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mě už dorazil muž (jezdil busem), tak já mizím. Dobrou !
11. dub 2010 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou všem, jdu takyyy....
11. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

maruško, můžem se třeba nějak spichnout u crystalu :slight_smile:
jinak povlečení je hezké, bude se Kubíčkovi líbit :slight_smile:

holky, jako ta dieta, ta mě teda zkouší :grinning: :grinning: :grinning: nejradši bych se na to vys.... a jedla a byla tlustá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jako hcutě na sladký jsou a jsem taková už večer unavená a už usínám ve 22,30 místo mého o půlnoci :slight_smile:))
12. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já byla v Jablonném na gyndě. Mám se objednat na cukr :rolling_eyes: jako když si na to vzpomenu při prvním těhu, jak jsem tam málem 3x hodila šavli, fuuuuj. Se mi na tohle fakt nechce. Mi tu vodu daly teplou, tak to byl fakt hnus :angry:

Holky musím vám ukázat takovou blbost co jsem dnes koupila - štětku na WC, ale takovou boží :grinning: se bude hrozně líbit Kájušce až to uvidí :grinning: Máme na WC žlutou předložku a Kája žluté prkýnko, tak to i ladí :wink:

Za hodinku jdu pro Káju do školky, jedem pak do Mimoně na sociálku - potřebuju potrvzení o rodičáku za rok 2009 kvli manžovejm daním. Vyzvednem taťku ze školení pro řidiče busů a jedem do Provodína.
12. dub 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcle, nezávidím, mě dali taky teplou vodu a já tu šavli hodila hned po vypití :unamused: :unamused: naštěstí byl poblíž koš a žádný lidi

pěkná kačena :grinning:
12. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no já nechápu, proč to nevychladěj :angry: Jako a mě ještě dnes sestra říkala, prej ať jdu do ČL - tak jsme jí rychle vyvedla z omylu, že si dojdu u nás ve Stráži - byla jsem tu i při Káje. Jako na lačno jet do Lípy, tak to hodím šavli už předem :grinning:
Hele tohle je pro mě nejhorší zážitek z těhotenství, jako beze srandy :zipper_mouth:

Dámy koukejte si tady napravit ty "áčka" a večer vás tu očekávám - manža totiž jde na florbal a pak jede ještě busem, tak budu tuuu :wink:
12. dub 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě taky nejhorší zážitek :cry:
ke všem ujá to už prostě vypila a pak to všechno ze sebe vyhodila,takže jsem musela znova na ty odběry a znova to vypít :confounded:
naštěstí už mi to dali do studený,ale jako soukala jsem to do sebe pěkně,ale udržela jsem to..

já tu budu takýýý,bo manža šel ráno v 9, tak jsme smažila řízky :grinning: a příjde až zítra dopolko

venku hnusně, mě z toho jebne, žádný jaro :frowning2: doufám,že se to ted vyblbne a do pekla budem mít krásně

Marcel IP ohledně rybičky :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyby někdo nedočítal - mrkněte na stránku 325, je tam odkaz na tu plovací rybku - pak pište do IP kdo bude mít zájem ju :wink: ať to můžu objednat.

Jo a příští týden budu mít Káju doma, tak bysme mohly dát nějaký den srazík co ? Krom pátku tedy.

Tak já letím do školky
12. dub 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-krásná kačka :grinning:
Co se týče cukru, tak já to absolvovala v Ul. Měli jsme si SAMI donést jakýkoliv neslazený čaj, který nám vyhovuje a oni nám odlili do hrnku, dali ty svoje prášky a každá si vypila ten svůj a pak zapila zbytkem toho neslazeného. Měla sem to tedy studené a udělala sem si bílý čaj, jelikož ten mám vyzkoušený, že se dá pít i sladší a není to jako cecek třeba když se přesladí černý :wink: a já sladké ráda, takže jsem to ustála bez obtíží, ale mít to ve vodě a teplý...no za to bych taky neručila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosim jak je to s tim palvanim jak jsem se vcera ptala?
12. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, no co by si sebou měla vzít když jde plavat ?? :slight_smile:

plavky, to je jasný a pro dítě plenku do vody, župan a osušku, pro sebe taky ručník.
pak pro dítě mýdlo+ vatové tyčinky do nosu a oušek, musí se mu po té vyčistit, nějaký krém na tělo a teplý čaj a nějaké jídlo po plavání nebo jak to mají s jídlem..
¨pokud jde do bazénu v Lípě, tak je tam aklimatizační rpostor,kde by mělo dítě být min. nějak 10minut a pak teprve jít.
takže tam vždy filípek posvačí a jedem
12. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru si sebou tašku plážovou a tu si beru i do bazénu,kde pak mám ten župánek co mu dám po osprchování a když jdme z bazénu, po vykoupání dostane osušku, taky beru ještě náhradní plavací kalhotky pro jistotu

prostě normálka jako když jde plavat, nic jiného tam není..
12. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se vám líbí tyhle golfky ? jsem na ně ted narazila,ale asi o 500levnější, líbí se mi v barvě té zelinkavé a nebé černé

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32727640&tab=4

nevíte jaké jsou ty golfky hauck ?
12. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka-no ty vypadaj dost dobře. Jen nepíší jak se skládají, kdyby do deštníku jako golfky, tak bych do nich i šla, ale vypadá to že nejspíš jako sporták na placku....
12. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, trochu setíhačka...

Pikus fotky s dortíkem úžasný!!! Jak reagoval Matyášek na tříkolku? :dizzy_face: Případně další dárečky? :slight_smile: Cena za tak veliký a pracný dort mi přijde super! To ten náš poslední narozeninový - kulatý s autíčky stál 600 Kč...

Maruško, fotky slabutěma jsou krásný! já z nich mám respekt..jak se začne jen trochu přibližovat, prchám :grinning: TOho medvěda má Peťulín u našich, podědil ho nedávno, myslím že už taky nechrápe :slight_smile:
Plyšáci ho celkově moc neberou krom něktechých, ale vypracoval si závislost na své španělské dece, kterou musíme tahat všude...bez ní neusne... :sweat_smile: furt jí hledá a jinou vždy vyhazuje z postele. Jsem zvědavá kdy ho to pustí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Val, s hubnutím držím palce!

Iren jsem nestihla popřát, ale jinstě si to i tak moc užije! :grinning:

Mori, kačka roztomilá :slight_smile: Na test cukru taky nevzpomínám ráda, ale čekala jsem, že to bude horší :slight_smile: asi i proto jsem to docela vzládla. teplé jsem to myslím neměla, ale hlavně mě řekli že se nesmí jíst a ani pít! takže já měla tak šílenou žízeň, že jsem sestřičce říkala, že se už na to těším :grinning:
byl to hnus, dala nějaký limit, do kdy to musíme vypít, ale my všechny to do sebe vyklopily na 2x, protože se s tím crcat by bylo daleko horší... :grinning: Jedna mamča to měla tak vysoký, že se pak přiznala, že večer měla kus dortu (nechápu, já se dva dny předtím ničeho sladkýho ani nedotkla :grinning:) a musela za dva dny znova...to by se mi teda nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Val tys to měla hnedka...hrůza :frowning2:

Joji, v pátek Petr přivezl autosedačku od Áji, je naprosto parádní :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Val kočárek moc pěknej. Hauck ale nevím jaký je. Já se uplně zamilovala do jednoho kočárku když jsme byli v Boru u Áji. Ale mám golfky po Ani, tak kupovat nebudu.. :grinning: je to tenhle.. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26648226&tab=0
12. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,diky:slight_smile:
A ja mam sportovni kocarek Hauck Sport :wink:
12. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, díky.
mám dole 1,5 kg :slight_smile:)

Maruško, no to nepíšou jak se skládá, budu se muset podívat na recenze k haucku ....
12. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek