• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
joji,hezký kočárek,ale sporťák.. ten mám :slight_smile:

Tery a jsi spokojená s kočárkem ?
12. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val kočárek pěkný, je to sporťáček, takže do deštíku nepůjde, ale na placku jak píše Maruška :grinning:,. hauck značku nemusím, četla jsem že jsou dost poruchový, zkus ale načíst reference na diskuzích o kočárcích....určitě jej nějaké mamči mají a napíšou jak jsou (ne) spokojený... :wink:
zlatíčko se vzbudilo po 3hodinách :slight_smile:

dneska mě zlobil,tahal trička ze skříně :angry: ale leze mu další stolička
Jinak my nevěděli co v SO dělat když mělo být hnusně a nakonec jsme jeli do Babylonu do Lunaparku, v plánu byl i dětský hrad,a le na ten nedošlo :grinning: Bylo to tam príma..ovšem sama bych tam p asi nezvládla jak lítal...dost atrakcí je pro starší ale i pro našeho divocha se tam něco našlo. Pak se prospal v kočárku a my courli po obchodech a večer jsme byli všichni vyřízený :grinning:
12. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa on je to fakt sporťák, jsem myslela,že když jsou ty kolečka takhle malý,že jsou to už golfky ..... :frowning2:
ale je teda lehkej, nějakých 7,5kg

Raduš, no vidíš,tak nakonec vydařená sobota :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko......borůvkový čajík mají u nás v lékárně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-tak mame ho jen k dr, nebo na nakupy-takze na to je fajn,ale na velky jezdeni ne-e -ma maly kolecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Piku-faaakt?Teda v Lipe v hlavni ho nemaj a u vas jo? :grinning: :grinning: Ja si ho ted objednala od jedny mamci z mmb, vyslo to s postovnym stejne jak stoji v obchode.Tak az dojde, budu te prosit o koupeni :wink:
12. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, já mám tyto, teda jen jiny typ, ale vypadaji stejne a nemuzu si je vynachvalit. :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32467619&tab=8
12. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tyhle peg perégo se mi líbí,jen se mi nelíbí dát za ně tolik peněz :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jasan,koupím :slight_smile:
joji,co mi to děláš.....PP chciiiiiiiiiiiii moooooocccccc.... :grinning:
12. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani jj ty jsou super...my nemít jaho hlavní kočár Peg pérego AT4 , tak bych je brala jako golfky :slight_smile: :wink: Mají hodně předností a negativa snad ani nevím :grinning:
12. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus vždyť máááš PP :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
12. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím....ale ne golfky :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - jj jsou drahý ale myslím že fakt stojí za to. Ani v nich byla od 11m. do dvou let a pořád vypadají jak nový, jen kolečka už ne :grinning: jsou ojetý. Ale jinak fakt paráda. Jen je mám bez hrazdicky, ale nikdy nevadilo. :slight_smile:

jj holky PP snad nejlepší co znám.. :slight_smile: :grinning:
12. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji souhlas....jsem ráda že jsem chytla ještě jako sporťák AT4 :slight_smile: a kamarádky co mají taky PP, tak nemají problémy a nenašly nic co by jim na něm vadilo. :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš - jj jsou to asi nejlepší kočárky. A to jsem ho původně vůbec nechtěla.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ted bych nevyměnila za nic.. :grinning:
12. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val a co Jané energy?
12. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak se hlásím, celá bolavá, ale živá!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Počasí teda nic moc, mlha, občas sněžilo, asi na 10 minut sluníčko, ale lyžování jsem si teda super užila. Jsem nadšená a mám ze sebe radost, že jsem lyžovat nezapomněla, jen ta fyzička, budu muset začít víc makat. :wink:
Stihla jsem vás i dočíst.
Ohledně Pekla, Val - není mezi 8.00 - 9.00 moc brzy? my vstáváme v 8.00 a myslím, že jsme minule vyjížděli v 10.00 a bylo to akorát a nechala bych asi sraz zase někde buď na pumpě, nebo při cestě, u Crystalu mi to přijde zbytečné zajíždění do města. Ale to záleží na vás. Budeme akorát na obídek v Globusu, což si mylsím, že je akorát. Cestu je směr Harrachov a pak je tam na plotě, odbočka na Peklo, takže to není zas tak složité.
Andar - borůvkový čajík mají i v Kaufu c CL, občas jsem ho kupovala, ale Elí moc nrchutnal. Teď objednávám už jen ty velká balení přes MMB, je to výhodnější.
joji - ty musíš něco hubnout jo? Vždyť se ztratíš čéče!!!!!
Val - hodně úspěchů v hubnutí, jsem na tebe zvědavá, jak to zvládneš, musíš informovat.
Mori - srazík bychom určitě mohli, jen nám se nehodí čt, ale to víte. A docela bych zase do Pumpkinu.

Co se týká golfek, tak my máme toto
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=100861
a veliká spokojenost a ne jen moje, všechny maminky si ho moc chválí, moc záporů jsem na něj nenašla.
12. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda baby jste toho nakecaly, ale jediná Irča jako poslední se zmínila že srazík jo - takže Čt + Pá ne e. Tak zbývají ještě 3 dny příštího týdne :wink:

My nakonec do Provodína nejely, páč muž musel jet busem, tak jsme s Kájou jen sjely do té Mimoně a jsme doma. A peru, klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren - no jo no.. potřebuju zhubnout.. :grinning: ono to v té mikině co nosím není tak vidět, ale do plavek by mě nikdo nedostal a to už mám na to s tím něco udělat jen dva měsíce.. ten čas letí.. chjo.. :D
A jsem taky pro srazík. Snad dorazíme, vládne u nás zase rýma.. :sweat_smile:
12. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko-diky za tip na cajik:slight_smile:
jo a Majdince jsme ted v Penny koupili tuto houpajdu na zahradu http://www.dvv.cz/houpacky-a-provazove-zebriky/drevena-houpacka-konik-3v1-pri... ale za 299Kc :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, vítej zpátky živá a zdravá :slight_smile:)

kondička na lyže musí být, jinak je to fakt záhul na ty nohy...

můžem se klidně srazit na pumpě, je mi jedno kde,ale pojedem na N.Bor néé?? takže pupma taková větší jedině na špígru shell a nebo na výjezdu Benzina..tak hoďte tipy.. ale jedem v neděli,takže provoz ráno nebude..
já si ani nepamatuju v kolik jsme minule vyjížděli :grinning: ale klidně můžem v 10 jak se vám to holky šikne, aspin si Filda do Liberce schrupne, bude to mít akorát časově.

Iren a mohli by jsme teda jet s tebou a nebo s Maruškou, kdo se nás holky sím sím ujme ? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

já taky minule objednala přes MMB ty inst.čaje, ta plechovka 400g vyšla na 85,-,takže za cenu té 200g

Marcel, tak víš,že u mě srazík je vždy ok a nesmíme chybět :grinning: a jestli vyberete unionku nebo pumpkin je mi jedno, ale minule to bylo v pumpkinu príííma, plno nových věcí a děti si hoodně vyhrály :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, ta houpajda je super,taky jsem na ní koukala v letáku :slight_smile: a cena taky :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klidně zas ten Pumpkin, všechny děti si tam vyhrály hezky :slight_smile:
takže jsme: já , val, iren, joji - kdo další se přidá ?
12. dub 2010 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Houpačku mají taky u nás v penny,dnes jsem na ní koukala :slight_smile:
A srazík...jak bude matesovi,nerada bych ho chrchlajícího tahal někam mezi děti...
12. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - a máte nějaký den že nemůžete ? aby se to nekrylo ..

holky tak já vyprala i tu mojí bílou kabelku co furt nosím - jsem potřebovala vyprat ten vnitřek :grinning: a vypadá že to přežila bez újmy na zdraví :sunglasses:
a taky jsem hodila do pračky kozačky - jsou bílé a je to ta broušená kůže nebo jak se to jmenuje, no takový ten semiš. No zatím dobrý, ale uvidíme až uschnou .. nerada bych aby s nima něco bylo, páč nebyly zrovna levný :sweat_smile:
Jsem obojí hodila na krátký porgram asi 15 min., tak snad dobrý

no a ještě jsem zametla a vytřela, tak jsem zas trošku aktivka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuska nemůže v pondělí kvůli plavání, takže zbývá úterý a středa :slight_smile:

Marcel, budou určo dobrý, možná je trošku nějakým měkkým kartáčem na boty přetáhneš a budou zase semišky :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val nene plavání bylo v úterý,ted se nám přesunulo na pátek.....
takže opět....na nás neberte ohled,bud dojedem,nebo ne.....
12. dub 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek