Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andara
12. dub 2010
Noo tento tyden nemuzeme😞 jeste jsme nachcipany a manzel cely tyden v praci do vecera.
moriautor
12. dub 2010
teri - až příští týden 😉 to budu mít Káju celý týden doma, tak můžem i dopo. Tento týden mám osobně dost narvaný ..

holky ve středu tento týden mám sraz od 15 h v Unionce s holkama z MMB, tak kdyby se někomu chtělo, tak se klíďo můžete přidat. vždy tam někdo někoho dotáhne nového 😉 holky jsou fajn 🙂
valentynka
12. dub 2010
Piku já měla za to že v pondělí, no už se mi ty dny nějak splítaj dohromady ..
pikusa
12. dub 2010
Val.....no to je jedno.....stejně už je to ted pátek 😃 😃
moriautor
12. dub 2010
valentynka
12. dub 2010
Marcel, to bylo už předevčírem v telce, je to hrůůza !!! já bych nikdy dítě chůvě nesvěřila :-|
andilekir
12. dub 2010
Val díky za přivítání, no jsem šikula, ani jeden pád!!!! 😉
Val - klidně můžete k nám, se vejdem, už to máme vyzkoušené. Jestli teda neva. 😉 😎 😉
Já bych raděj na ten srazík ten Pumpkin, páč si tam Elí víc vyhraje a nemusím jí zas až tak hlídat.
Andar - moc hezká houpačka a ještě lepší cena. Já kupovala Elí tuhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13364724&tab=1
v růžovém s klaksonem a Elí na ní ráda troubí a tenkrát se mi balíček ztratil a paní na omluvu mi poslala rovnou dvě. 😃 😃
pikusa
12. dub 2010
Irenko,přesně tuto jsem brala matesovi k narozeninám.,....a od stejné paní 😃
moriautor
12. dub 2010
piku - tys tu rybku nechtěla ? já měla pocit že jo .. no někdo mi ještě chybí, ale nevim kdo - jak jsem to psala prvně, tak jste byly 4. fakt nevim kdo .. tak nevim zda už to můžu objednat =-)
Kdyžtak sem holky písněte že to nechcete, ať mám jasno že mi nikdo nechybí 😉
valentynka
12. dub 2010
Marcel, nechtěla to Maruška ?
moriautor
12. dub 2010
val - jo ta mi psala a taky jojinka
pikusa
12. dub 2010
Mori,jooooooooo jááááááááááá promin asi jsem to překoukla...
moriautor
12. dub 2010
piku - na str. 325 je odkaz, tak pak písni barvu
kikimaruska
12. dub 2010
valentynka: no oni oba dva cos dala odkaz vypadají podobně, neli stejně...i stejkná značka, jestli jen nemají rozdílná jména...Jinak dle rozměrů po složení je to asi určitě na placku...
jojinkacl : Zopíka máme doma skoro rok, ale červeného bez bublinek (starší kolekce) a nemůžu si ho vynachválit...jen se taky skládá na placku a časem bych oparvdu už jen skladné golfíky, aby v kufru nezabíraly místo a sportáka nechat na doma...
kikimaruska
12. dub 2010
teda to video sem viděla prvně, a je to hnus 8-( :-S 😞 ]-( ]-( . Ani sem to nedokoukala celé...Jinak tu houpačku co dala odkaz andilekir máme též, tu tmavě modrou, ale klakson máme žlutý.
perada
12. dub 2010
holky se srazíkem uvidím jak se domluvíte, dopo bude pro nás zase lepší, ve středu odpo máme cvičení, čtvrtek Yamaha..

Na video ani koukat nebudu 8-( zahlídla jsem to někde v tisku, v TV to hned přepínám.... 😞
perada
12. dub 2010
Iren vítej zpátky x-) to bylo vítáního doma, viď 🙂 Príma, že sis to tak užila. 🙂
perada
12. dub 2010
Já jsem teď objednala pro Petříka odrážedlo bez šlapek, tak se těším až dorazí a vyrazíme ven! x-) x-) Ten bude koukat 🙂
valentynka
13. dub 2010
ahoj holky,

RAduš, no to bude Péta nadšenej 🙂

my byli včera tady na špígru u vietnamců mrknout se na nějakou bundičku šustákovou,tak jsem tam vybrala za 95,- , bude to mít na ven a na písek a ještě čepici ten na chvilku na jaro.. a Filípek si tam hned sednul na tu motorku jak je jako odrážedlo a pěkne si to tam jezdil 😃 málem jsme odešli domů i s motorkou 🙂
ale na aukru jsem viděla ty motorky na baterky, ty sjou suprový a nestojej moc, něco kolem 700,- a to tadyta plastová malá stála 400,-
heresta
13. dub 2010
Ahoj holky...

Mori: včera jsem koukala na to video a chtělo se mi normalně brečet. Chudák dítě a jí bych zabila.. Ukamenovala sv**** jedna. ]-(
pikusa
13. dub 2010
Ahoj holky......
val a je na špígru ještě ten sekáč???tam měli fajn věci.....
Video....nekoukám,viděla jsem v tv a brečela jsem,já si hned představím matese...
heresta
13. dub 2010
pikusa: ja jsem si taky predstavila Yvcu je to šilený.. Fuj 😢 😢 😢
pikusa
13. dub 2010
No právě....proto raději toto nevidět vid.........
heresta
13. dub 2010
přesně tak 😢 Ja bych ji musela zabít ]-(
pikusa
13. dub 2010
Jooo já taky.,.,.....vem si,když na to přišli,co asi ta máma......muselo to být strašný
heresta
13. dub 2010
no to jo... nechtěla bych být v její kůži 😞
andara
13. dub 2010
Holky ja to radsi nevidela,na internetu sem si to nepustila a na zpravy nekoukam,jsou tam akorat samy hnusny veci! 😞 ]-( Fuj,ale jen si prectu titulek a je mi spatne 😞
Ja bych ji asi taky prizabila.
andara
13. dub 2010
Juu ted koukam, Heresto-ty cekas miminko? 🙂 Moc gratulujuu.
pikusa
13. dub 2010
Ajoooooooooooooooooooooo
Heresto,moć gratuluju i já 🙂 🙂 😉 😉
andara
13. dub 2010
Jaa chci takyy 😃 😃