• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Noo tento tyden nemuzeme:frowning2: jeste jsme nachcipany a manzel cely tyden v praci do vecera.
12. dub 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - až příští týden :wink: to budu mít Káju celý týden doma, tak můžem i dopo. Tento týden mám osobně dost narvaný ..

holky ve středu tento týden mám sraz od 15 h v Unionce s holkama z MMB, tak kdyby se někomu chtělo, tak se klíďo můžete přidat. vždy tam někdo někoho dotáhne nového :wink: holky jsou fajn :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku já měla za to že v pondělí, no už se mi ty dny nějak splítaj dohromady ..
12. dub 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.....no to je jedno.....stejně už je to ted pátek :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, to bylo už předevčírem v telce, je to hrůůza !!! já bych nikdy dítě chůvě nesvěřila :unamused:
12. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val díky za přivítání, no jsem šikula, ani jeden pád!!!! :wink:
Val - klidně můžete k nám, se vejdem, už to máme vyzkoušené. Jestli teda neva. :wink: :sunglasses: :wink:
Já bych raděj na ten srazík ten Pumpkin, páč si tam Elí víc vyhraje a nemusím jí zas až tak hlídat.
Andar - moc hezká houpačka a ještě lepší cena. Já kupovala Elí tuhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13364724&tab=1
v růžovém s klaksonem a Elí na ní ráda troubí a tenkrát se mi balíček ztratil a paní na omluvu mi poslala rovnou dvě. :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irenko,přesně tuto jsem brala matesovi k narozeninám.,....a od stejné paní :grinning:
12. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - tys tu rybku nechtěla ? já měla pocit že jo .. no někdo mi ještě chybí, ale nevim kdo - jak jsem to psala prvně, tak jste byly 4. fakt nevim kdo .. tak nevim zda už to můžu objednat :confused:
Kdyžtak sem holky písněte že to nechcete, ať mám jasno že mi nikdo nechybí :wink:
12. dub 2010 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, nechtěla to Maruška ?
12. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jo ta mi psala a taky jojinka
12. dub 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,jooooooooo jááááááááááá promin asi jsem to překoukla...
12. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - na str. 325 je odkaz, tak pak písni barvu
12. dub 2010 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka: no oni oba dva cos dala odkaz vypadají podobně, neli stejně...i stejkná značka, jestli jen nemají rozdílná jména...Jinak dle rozměrů po složení je to asi určitě na placku...
jojinkacl : Zopíka máme doma skoro rok, ale červeného bez bublinek (starší kolekce) a nemůžu si ho vynachválit...jen se taky skládá na placku a časem bych oparvdu už jen skladné golfíky, aby v kufru nezabíraly místo a sportáka nechat na doma...
12. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to video sem viděla prvně, a je to hnus :rolling_eyes: :confounded: :frowning2: :angry: :angry: . Ani sem to nedokoukala celé...Jinak tu houpačku co dala odkaz andilekir máme též, tu tmavě modrou, ale klakson máme žlutý.
12. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se srazíkem uvidím jak se domluvíte, dopo bude pro nás zase lepší, ve středu odpo máme cvičení, čtvrtek Yamaha..

Na video ani koukat nebudu :rolling_eyes: zahlídla jsem to někde v tisku, v TV to hned přepínám.... :frowning2:
12. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren vítej zpátky :dizzy_face: to bylo vítáního doma, viď :slight_smile: Príma, že sis to tak užila. :slight_smile:
12. dub 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď objednala pro Petříka odrážedlo bez šlapek, tak se těším až dorazí a vyrazíme ven! :dizzy_face: :dizzy_face: Ten bude koukat :slight_smile:
12. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

RAduš, no to bude Péta nadšenej :slight_smile:

my byli včera tady na špígru u vietnamců mrknout se na nějakou bundičku šustákovou,tak jsem tam vybrala za 95,- , bude to mít na ven a na písek a ještě čepici ten na chvilku na jaro.. a Filípek si tam hned sednul na tu motorku jak je jako odrážedlo a pěkne si to tam jezdil :grinning: málem jsme odešli domů i s motorkou :slight_smile:
ale na aukru jsem viděla ty motorky na baterky, ty sjou suprový a nestojej moc, něco kolem 700,- a to tadyta plastová malá stála 400,-
13. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Mori: včera jsem koukala na to video a chtělo se mi normalně brečet. Chudák dítě a jí bych zabila.. Ukamenovala sv**** jedna. :angry:
13. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky......
val a je na špígru ještě ten sekáč???tam měli fajn věci.....
Video....nekoukám,viděla jsem v tv a brečela jsem,já si hned představím matese...
13. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa: ja jsem si taky predstavila Yvcu je to šilený.. Fuj :cry: :cry: :cry:
13. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě....proto raději toto nevidět vid.........
13. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak :cry: Ja bych ji musela zabít :angry:
13. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo já taky.,.,.....vem si,když na to přišli,co asi ta máma......muselo to být strašný
13. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo... nechtěla bych být v její kůži :frowning2:
13. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja to radsi nevidela,na internetu sem si to nepustila a na zpravy nekoukam,jsou tam akorat samy hnusny veci! :frowning2: :angry: Fuj,ale jen si prectu titulek a je mi spatne :frowning2:
Ja bych ji asi taky prizabila.
13. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu ted koukam, Heresto-ty cekas miminko? :slight_smile: Moc gratulujuu.
13. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoooooooooooooooooooooo
Heresto,moć gratuluju i já :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
13. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaa chci takyy :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek