• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Andar.....co ti brání :grinning:
13. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já jsem jak Terka na internetu jsem si to raděj nepustila na zprávy nekoukám a jen když čtu titulky tak už je mi z toho zle. Špatným zprávám se vyhýbám, protože si to okamžitě představim na sobě a rodině a ble ble ble!

Dopol jsem tu měla pána na praní koberců a super, konečně zase voní a svítí skoronovotou a ani to nebylo drahý. Potom jsme jeli do Lípy koupit pelíšek a hračky pro naší Ailu, protože je malá změna a jedem si pro ni už ve čtvrtek, tak se na ní moc těšíme, na dračici naší malou. :grinning:
Herest - gratuluju k dalšímu mimču, tak hlavně ať jste v pořádku.
13. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc děkuju holky... No dneska mi to dr.potvrdil :dizzy_face: za 3 tydny ny kontrolu jestli je srdíčko atd... ale určo budu zlý věci si nepřipouštim :grinning:
13. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herest-vsechno bude v poradku neboj :wink:
Piku-brani mi manzel :grinning: prej proste snazeni az v cervnu 2011 a do te doby nepusti a nepusti :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar... ja jsem taky rada ze se zadarilo az ted myslim si ze 2 roky jsou tak akorát :wink:
13. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky na zprávy nekoukám, ty šíelnosti, hnus.. ale zrovna jsme byla u televize a vysílali to,tak mi to nedalo,ale já být u toho,tak jí rozkopu držku...

týý jo, takový novinky žhavý:slight_smile:
Heresto,taky mooc gratuluju, vše bude v pořádku to je jasný a tak si to musíš i říkat, špatné se nepřipouštět :slight_smile:
Yvonka bude mít sourozenečka :slight_smile: krásnýýýý :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau dámy ! Tak my dnes byli na UTZ - naprosto úžasný zážitek !!! Doktorka velice příjemná a vše nám parádně popsala, fakt od kolínek až po nosánek :dizzy_face: Až mi tekly slzy :grinning: A ptala se nás jestli víme pohlaví - tak jsem řekla že ne, ale že to vědět nechcem. No nahlodala nás oba s mužem, ale vydrželi jsme :sunglasses: ona to prej teda ví, my viděli prd že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale úplně jsem cítila, že kdybysme teda řekli že to vědět chcem a řekla by nám to, že bych regulérně bulela :grinning:
Miminko je tedy vpořádku, takže paráda :slight_smile:
Pak jsme courali po Liberci, koupili jsme Káje hru Pojď si hrát (obrázkové člobrdo s Krtkem), mimču vaničku, pak nákup žrádýlka a dom jsme přijeli k večeru a totálka zničená. Káju vyzvedla ze školky babička.

Nedorazí někdo zítra odpo na chvíli do té Unči ?

heresta - :astonished: no já zírám, asi jsi neměla napsáno že se snažíte viď ? Gratuluju ! :slight_smile: aspoň tu nebudu samotná bříškanda :grinning:
13. dub 2010 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori....byli jste v tom genettu???tam jsou úžasní vid....
tak hlavně že je mimi v pořádku.....a teda já bych nevydržela....to jsem si říkala,že už to vydržím,ale v tom Genettu právě jsem podlehla :slight_smile: :slight_smile:
ale já stejně tušila kluka :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - ano v Gennetu. No užila jsem si to víc jak minule. Doktor nám minule nic nepovídal a bylo to hůř vidět, tak člověk ví prd. Dnes nám doktorka povídala vše, takže fakt zážitek :slight_smile: A doktorka se nám i dnes představila, podala ruku, moc příjemná byla ... takže nadšená jsem byla až dnes, minule to bylo jak všude jinde no.

Holky my dnes oběhali tolik hraček a nemůžem sehnat nějak hezkou hračku s natahovacím strojkem pro mimi. Moc toho nikde nemaj :unamused: spíš jen na zavěšení a šustěj. Když už něco bylo, tak blbá barva. Jedno se nám docela líbilo, i melodie, ale ... byla to myš, pod ní se natáhla opička a ta jí v podstatě lezla do (k) prdele :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,my jsme tam taky pak byli na 4D a super :slight_smile:
A hračku jistě seženeš ještě :wink:
A já jsem spokojená s projektorem od FP....není to natahovací,ale hraje a promítá na strop.....v noci,když se Mates vzbudí,pustím,on chvíli kouká a pak se ukouká do spaní :grinning:
13. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,tak moc a moc gratuluju ,že je všechno v pořádku :slight_smile:

jste teda statečný,že jste odolali :grinning: já se na to pohlaví strááášně těšila :slight_smile:
ale říkám,že to bude kluk jako buk a basta :slight_smile:)

já kupovala v prioru medvídka,který se natáhnul a hezky hrál,tak se mrkni tam do hračkárny,ale stál teda 250 :frowning2:(
13. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-super a podle mne to bude klucik :wink: urco videla pindika :grinning:
Tak ja chtela vedet pokazdy co ma mezi nozkama a nikdy jsme nic nevideli,tak bylo krasny prekvapko u porodu. A teda taky jsem tusila holcicku.Podruhy nevim nevim jestli si zas nechame prekvapko nebo ne. :wink:
13. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - my chcem něco jako má Kája toho pejska (dávala jsem foto nějak předevčírem) - prostě mazlíčka a pouštět to už teď bříšku :wink:
13. dub 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si teda podruhý taky nebudu nechávat překvápko , vědět chci co nejdřív to půjde :grinning:

Marcel, já taky hrála filípkovi,když byl ještě v bříšku :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori..jojo už vidím...
my máme myšáka a je z liberce z Chicca....ale byl dost drahej.....ale doted slouží :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jestli bude druhé,taky to nevydržím.....jen to možná nevykecám :grinning:
13. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mas fotecku prcka?
Hracku jsem dostala od svagrovky v porodce tuto:http://www.xcomputer.cz/simba-baby-hraci-broucek-z-mekkeho-plyse-d146910.htm toho ruzovyho motylka vlevo a pakod babicky jeste mame toho prostredniho prouhatyho :wink:
13. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - tak to je dobrá cena, páč my za toho pejska dali 500,- :astonished: http://www.baby-centrum.cz/cz-5-belle-a-bo-velky-hraci-strojek-pes.html?ezbozi=6712 kupovali jsme ho v N. Boru

teri - no právě že to je úžasný překvápko při porodu :dizzy_face:

val - ani ty nedojdeš zítra do Unči ?
13. dub 2010 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A treba od Nattou jsou krasny hracky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8914507&tab=0 :wink: nebo od Fehn tento dracek je super http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32616216&tab=1 :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - no ten pejsek je právě Nattou :grinning: tu značku dnes měli jen v Chiccu za Globusem, ale malej výběr - jen myši a bez strojku.
13. dub 2010 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hračkárna v Prioru je fakt super....mnoho věcí a prima ceny........
13. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mě dnes příjemně šokovali v hračkách Dráčik v OC Plaza - jsem tam kupovala tuhle hru http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=750084&kategoria=88 jako všude jinde maj ty ceny k 200,- (no pak jsem schválně koukala v Pompu a tam byla o 50,- dražší :astonished: )
13. dub 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pompoje vubec drahy :wink:
13. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar - no my dnes kupovaly v Pompu vaničku a zrovna cena dobrá :slight_smile: ono asi všude jak co ..
13. dub 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Mori - super kontrola.. :wink: a překvápko je zážitek.. tak yjsme jedno měli. :slight_smile:

Heresto - gratulace, a neboj, vše bude ok. :wink:
13. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
já mám do Pompa kartičku a sleva je tazím 5 % na nákup......je to tam drahé,ale stejně tam ráda chodím :grinning:
14. dub 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile: Dítě ve školce, kávička :wink:

Tak jsem právě napsala paní objednávku na rybičky, tak snad se brzo ozve :wink:

Holky kam to je v Lípě přestěhován ten Pupík, na náměstí ? Nebo se pletu ? Tam u Pianky to je zrušené že ? To toho asi v Lípě pro mimča moc není co ?
14. dub 2010 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,ano,prý je někde na náměstí....
bylo tam Chicco a už je to taky zrušené....
14. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děfčátka :wink:

Marcel, Pupík je přestěhovaný na náměstí vedle pošty a u pianky je to zrušené a přestěhované do ulice Čs. armády, v podstatě o ulici vedle souběžně, jak je tyršova škola, dříve tam bylo papírnictví na rohu, pak látky..
14. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - Čs. armády vůbec nevím kde, ani tu Tyršovu školu :confused: ježiš počkej, nemyslíš tam kousek od hotelu Merkur ?
14. dub 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek