• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Áááááhooooj :slight_smile: tak se zase jednou ukazuju. Nějak teď nenetím. Petřík už je živější, má koukací hodiny, takže se mu věnuju a když spí tak to jsme většinou venku nebo doma dělám nutné věci jako úklid, žehlení, nádobí či spánek :slight_smile:

Brouček nám pěkně roste, dělá radost i když včera nás zase parádně potrápily prdíky...

Markét, to je krásná mimiváha :slight_smile: Vidím, že se furt držíš v celku...a to tě dr. strašil co? :slight_smile: tento týden už tu máš manžela tak to může přijít ne? Nebo ještě ne? S bytem držím palce...já to znám, loni jsme kupovali byt a bylo to o nervy..děsný. Drahý, nebo ty pěkné byly hned fuč..takže to chtělo fakt rychlost v prohlídkách i zaplacení zálohy.

Prado s mlíkem to mě mrzí..já se hrozně bála, že se mi neudělá..dávalo si na čas :wink: a teĎs e bojím abycho ho měla dost. Piju jak duha, snažím se líp jíst . Petřík je občas totiž k nedojedení a já se strachuju, ať se mi stihne mlíko do dalšího kojení zase udělat :grinning:

V nemocnici jsem byla hrozně moc spokojená..jak na rizikovce před porodem tak na novorozeneckým. Byli jsme dýl v nemocnici kvůli žloutence, takže jsem stihla poznat všechny směny sestřiček, o Petříka se mi na fototerapii skvěle postaraly a hlavně mi pomohly s tím kojením. Naučili mě plno poloh a jak na to. Měla jsem to ztížený tou zlomenou klíční kostí, ale fakt dobré. Taky jsme dali malou pozornost při odchodu na novoroenecké odd. a i na sesternu a pak samozřejmě PA na sál co byly u porodu.
Jen jsem nebyla na tom nadstandartu...v po kdy jsem nastupovala bylo všechno volné a že po porodu mě tam dají...no a pak byl ten nával, takže smůla. Ale i tak to bylo fajn na pokoji s tou druhou maminou (ze Stráže) jsme sis kvěle rozuměly.

Andilku koukám ty už jsi taky třicátnice!! Blíží se finiš..od třicítky to uteče jako vodááá a mimátko budeš mít u sebe :wink:
A máme dneska 17.10 ... kopli jste už do základůůůů? :slight_smile:

Mori, ježíška už taky pomalu začínáme pořizovat, však je to tu za chvilku!!!
:astonished:
Na letošní vánoce se obzvlášť těšíme :slight_smile:

tak já běžím zase něco dělat, Petřík spí v kočárku na balkoně.
Mějte se!
Ahoooj :slight_smile:
17. říj 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Ráďo, koukám, že jsi se do toho dostala úplně super!!!! Tak ať vám malý dělá jenom samé radůstky.
No mě se to bříško už pěkně kulatí, v pondělí jedu k doktorovi na kontrolu a na ultrazvuk. Tak snad bude všechno v pořádku.
Jelikož na úřadech jsou opravdu brzdy, ještě jsme nezačli, museli jsme odvolat tu firmu co nám měla dělat základovou desku, jenže byl problém, že v tom dalším termínu už nemohli, takže jsme sháněli firmu jinou, naštěstí jsme sehnali, ale začínáme až 5.11., no každopádně nestíháme, bydlet do Vánoc nebudeme. Tak teď vymýšlím, jak se vejít do pidibytíku. :confounded:
Markét, takže tě zbytečně straší, viď? A všechno je jak má být!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky!
Tak se hlásím z dovolené. Všichni 3 jsme to bez úhony zvládli. Akorát to letadlo mi fakt nedělalo dobře. Letěla jsem poprvé a už nikdy více! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdu na kontrolu a utz. a měli by být i výsledky z úterní krve. Koukám, že Ráďa to s Péťou krásně zvládá a všichni si sebe vychutnávají. Je to nádhera. Tak teďka budeme čekat na Margaret. :slight_smile:
Mori, je mi babičky líto, ale víš na co jsem myslela?? Já mám takovej divnej názor, že když někdo nový příjde na svět, musí z něj někdo odejít. Jinak Praha je nádherná. Já tam byla 4 roky na intru když jsem chodila na hotelovku. Ale bydlet bych tam nemohla. Je to na mě moc cizí a já mám ráda když jdu po městě a těším se že potkám někoho známého. Ale jinak jezdím do Prahy moc ráda nakupovat, ostatně jako všechny ostatní :grinning:
Irčo, Zahrádky jsou nádherné, určitě nebudeš litovat. Také jsme tam chtěli pozemek, ale už nebyly. :frowning2: Tak koukáme jestli někde nějaký hezký a cenově dostupný neuvidíme.
Jinak Keňa je strašně zajímavá. Je tam fakt strašně velká bída, lidi mají domy na kůlech z plechu bez elektriky, bez vody, no hrůza. Jinak ta příroda je tam fakt kouzelná. Strašně moc zvířat. Už od rána nám lezli opice přes otevřený balkon do pokoje. Jsou tam velké ještěrky(to nebylo nic pro mě):confounded: Chameleon mi šel přes cestu u hotelu, na safari (kam jsme letěli také letadlem :confounded: )jsme byli 3 dny, byli v blízkosti slonů, žiraf, zeber, atd. a všichni volně pobíhali a žili v jednom parku. Jediné šelmy tam byla volně rodinka gepardů, jinak lvy tam měli jen v kleci aby jim to tam nevyžrali.
Byli jsme v místní vesnici kde si místní zřídili vlastní školu, protože ty státní jsou opravdu dost drahé a byla to škola kde se ředitel staral tak o 8 malých dětí které byly bez rodičů. Nechali jsme jim nějaké peníze, oblečení a nějaké léky co jsme měli s sebou. Zrovna tam jedna paní umírala na malárii a minulý týden tam pohřbili jedno dítě. Fakt je to tam úplně o něčem jiném a kdo tam nebyl a neviděl to, tak to asi úplně nepochopí. Seznámili jsme se tam s místním číšníkem a když mi řekl že dělá za 1300! Kč za měsíc, od rána od 6h do 11h do noci, tak mu manža navrhnul ať jede s náma do Evropy. Byl neskutečně rád. Tak jsme si řekli že to dotáhneme tak daleko jak to jen půjde a už sháníme papíry z ambasády, emigrační policie atd. Takže asi takhle o naší dovolené. Když pak člověk přijede zpátky, tak si váží vůbec toho, že má kde bydlet i když je to jen malý byt, ale má tam vše co potřebuje! Koukám na dost věcí jinýma očima. Takže buďte rádi že máte krásné zdravé děti a jste šťastní. To je to nejhezčí co může člověk mít. Hezký večer holky a mimískové ať vám dělají jen radost!!! :dizzy_face:
17. říj 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak zatím jsem ještě vcelku :wink: na mého gyn. jsem se vyprdla a už chodím do rizikové poradny a tam je to vpohodě :dizzy_face: Manžel se mě pořád ptá kdy už půjdeme rodit a dělá si ze mě srandu-že prý mi klesá bříško :slight_smile: Ale pro jistotu jsem si už konečně zabalila tašku :sweat_smile: Jo a už máme vybraný byt-takže ted běháme po uřadech a bankách,no hrůza,ale ted hlavně musím vklidu odrodit a pak si dělat starosti o zařizování bytu!tak se mějte,zatím papa Markéta :dizzy_face:
18. říj 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Evunko, tak tě zase vítám doma, jsem ráda, že jste to zvládli v poho a všichni tři jste zdraví, že žádnýho viráka jste si nepřivezli s sebou :wink: Keňa je určitě zajímavá země, ale jak říkáš hodně chudá.Až si člověk občas říká, že je to divné jaké jsou to velké rozdíly.
Jak jsi psala mori o té babičce a o tom umrtí, taky jsem slyšela parkrát za život, že se dělá mamlým mminkum místo na zemi a že ty příbuzní je potom z nebíčka ochraňují, třeba na tom něco je. :confused: :confused:
Markét, to je fajn, že máte byteček, tak gratuluju, ale teď buď opravdu v klidu, ať máš hodné a zdravé miminko a až s ním pak můžeš zařizovat všechno kolem nového bytu! :dizzy_face: :dizzy_face:
No a my nový domeček do konce roku mít nebudem, jelikož pořád není stavební povolení, firma už má ukončený stavební plán a my tam nejsme, jelikož... Ach jo! Ani nevíte jak mě to moc mrzí a jsem z toho na šišku, jelikož si nedokážu představit, jak to tady všechno s malou zvládnu, musíme nějak přestavět byt, aby to bylo alespoň na chvíli únosné. :cry: :cry:
19. říj 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Nějak jsem nestihla dřív nakouknout.
V úterý mě byla ostříhat kamarádka, tak po delší době zas vypadám jako člověk. I mě hezky vyfoukala - většinou se mi vyfoukání od holiče nelíbí. Stříhala mě poprvé a jsem moc spokojená. Hned jsem se šla vyfotit na občanku. Ještě jsme si ji totiž od stěhování nevyměnili. No ve středu jsme to už napravili - trvá to měsíc, to je doba, hrůza.

Včera jel manžel opět do autoškoly, tak jsme na něj čekali u jeho babči v Provodíně. Měla tam koláč s hruškovýma povidlama, tak Kája ochutnala. Sama do něj kousla (já jí to samo držela u pusiny). Moc jí chutnal!

Dnes jí hned zkusila dát ke snídani housku se sýrem (trojúhelníčkový). Nakrájela jsem jí to na kousíčky a dlabala. Měla k tomu čajík.

Jo a ve sředu jsem jí našla 7. zub ! :grinning:

margaret - to je super, že jste sehnali byt! To to moc dlouho netrvalo ne? Teď ještě vyběhat to okolo, snad to nebude moc složité. Ale určo vše vyjde a vy budete bydlet tam, kde si přejete :wink:

evunka - sem moc ráda, že jste se vrátili všichni v pořádku!!! Co kontrolní prohlídka u gyndr., dobrý? Já věřím že jo :slight_smile:
Dovolená asi musela být krásná :dizzy_face: i když jste poznali i tu horší část života lidí :pensive: Obdivuju vás, že to zařizujete tomu čísníkovi. Pokud to vyjde, kde bude bydlet a tak?

andilekir - jak máte velký byt? Sice budete bydlet později, ale taky se dočkáte :wink:
19. říj 2007 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky stím bytem jsme moc neváhali,byli jsme okouknout 3 a až ten poslední se nám opravdu líbil,ono totiž moc bytů v Ltm 3+1 nejsou :unamused: a tady ten má 76m2,tak se už těším na nové bydlení,ale ted samozdřejmě nejvíc na mimi :slight_smile: Iren tak to je škoda,že se budete stěhovat až po novým roce,co? :frowning2: Mori jseš kočka a ty malou ještě kojíš? :dizzy_face:
19. říj 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
margaret - jéé, díky! To potěší. Ale na té fotce to není moc vidět, tan střih. Ale cítím se skvěle :wink:
Já nikdy nekojila, neměla jsem mlíčko. Furt to byly jen takové kapičky, ale bohužel se nevytvořilo. Od narození je na Nutrilonu.

Jinak jsem jí dnes po delší době opět zkusila dát pít z hrnečku s pítkem. Hurááá! Už jí to jde, tak z něho už celé odpoledne pila. Dostala ho v červenci k svátku, ale furt jí to nějak nešlo. Tak mám radost :dizzy_face:
19. říj 2007 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori nemáš zač :slight_smile: Tak to jsem si nějak nevybavila,že nekojíš :pensive: No vidíš jaká je Karolínka šikulka,ted jsem i mrkla do alba a je kouzelná :slight_smile: hlavně ty její kukadla :confused:
19. říj 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Radu tak co ten váš prďolka,ještě ho trápí prdíky ?:fearful: Ono se říká že kluci na to trpí,ale to já jsem u Tomči neznala :wink: ,jo a malej je krásnej a řekla bych,že je hodně podobný na tebe,co? :sweat_smile: Tak vám všem přeji hezký víkend :sunglasses:
20. říj 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jak trávíte víkend? Kluci mi odjeli na výstavu aut do Prahy, tak jsem doma sama a už je mi po nich docela smutno. Místo abych si užívala klídečku, bych je tu raděj měla. Zítra jedeme k mamce do Lbc na obídek, prý bude králík :sweat_smile: :sweat_smile:
Mori - máme byteček 1+1 k tomu dva docela velké psi, tak nevím jak to tady uspořádáme, je sice hezké, že už je barák skoro zaplacený, dokonce i objednaná nová postel,kterou přivezou v prosinci, ale to hlavní není, ten barák!!! :cry: :cry:
Markét je moc fajn, že jste ten byt sehnali, to bude hezké zařizování, to potom budeš chodit po krámech, vybírat a zařizovat, to jsou už fajn starosti.
Mori mě taky nějak nedošlo, že vlastně nekojíš, ale jak vidím, teda čtu, zvládáte to holky úplně suprově, no hold, když to nešlo, tak jste si šikulky poradili jinak, že? :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, já mám pracovní víkend. U doktora to dopadlo dobře. Doktor říkal že můžu normálně bez omezení pracovat jak dlouho chci. Tak jsem zvědavá jak dlouho mě nechá. Už jsem viděla a slyšela jak miminku tluče srdíčko, vy to všechny znáte, ale pro mě to bylo něco úplně nového. Byl to takovej příjemnej pocit že je všechno v pořádku a že je mimi zdravé. Termín náme 23. května, takže času fůůůra.
Teda Iren, to vás fakt obdivuju a držím palečky s předěláváním. My máme 2+0, ale i tak si myslím že je větší než 1+1 a to jsme jen my 2 + 1 činčila a už teď přemýšlím co budeme muset předělat. To by mě taky pěkně štvalo kdyby si dávali tak na čas s tím stavebním povolením. Ty radíš margaret ať se nenervuje a vidím jak se nervuješ ty s tím baráčkem. Takže zapomeň na problémy a mysli na příjemnější záležitosti, jasný??? :wink:
Mori, úplně jsem si dokázala živě představit podle tvého vyprávění jak Kája ochutnává ten koláč s hr.povidly, jaké dělá obličejíčky a jak je to pro ní nová,zajímavá chuť :slight_smile:
Jinak tady v Lípě byt 3+1 je docela pálka, to už je opravdu lepší postavit si někde v okolí baráček a jste už napořád ve svém. Viď Iren? :wink: Ale ty Litoměřice budou určitě v pohodě. Tak hodně štěstí.
20. říj 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi tak to je dobře že jste vpořádku :slight_smile: Ten byt je hodně drahý,ale kupujeme ho do osobního vlastnictví,takže náš bude a baráček by se nám samozdřejmě líbil,ale manžel jezdí za prací a já bych tam sama nebyla ani za nic a výhoda je že moje rodiče bydlí ve starší zástavbě,kde mají velký kus zahrady,tak že máme kam chodit a né být jenom kolem paneláku,víš :wink:
20. říj 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pravda. Když bych měla být sama v baráku, brrr. Tak to fakt ne. To je pak ten byt k nezaplacení a když ho máte do osobního vlastnictví, tak to už je vůbec nejlepší. :slight_smile: A o tom že je to 3+1, tak to už nezbývá nic jiného, než ať se tam hezky zabydlujete a velebíte si ho :dizzy_face: Litoměřice jsou krásný. Ségra tam jezdila do školy. A co musím uznat, ač nejsem chlap ani na opačné pohlaví, že tam mají moc moc hezké holky. To je město, kde jsem skoro nepotkala ošklivou holku nebo ženskou. Zkus si toho někdy všimnout a pak mi povíš tvůj názor. :wink: Dobrou noc.
20. říj 2007 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :slight_smile: Já jsem se tam narodila a 22let žila,takže to tam znám :wink: Jo a ty hezký holky,no však se podívej na mě :sweat_smile: :grinning: :confused: sem toho příkladem-chachacha :wink:Jo a dneska se mi zdálo,že už jsem porodila,ale byl to bohužel jen sen :frowning2: Tak si užíjte neděli ikdyž je ošklivo :confounded:
21. říj 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
evunko děkuju za uklidňování, už jsem to hodila za hlavu a ono tonějak dopadne,je pravda, abych se nervovala kvůli nějaké šílené úřednici je blbost,k takže teď přemýslím kam s postýlkou , přebalovákem a tak. No ten náš byteček má 39 m2 a je docela dobře rozmístěný, tak snad to nějak na chviličku půjde, jen mě ještě trápí kam s kočárkem, jelikož většina sousedů je kuřáků a při otevření dveří si okamžitě zapalují, bojím se, že když nechám kočárek na chodbě bude nakouřenej a tahat ho každý den do druhého patra bez výtahu se mi moc nechce. No uvidíme.
evunko poslouchat miminkovské srdíčko je úžasné, já se na to vždy moc těším a počkej až ho začneš cítit jak se hýbe :dizzy_face: :dizzy_face: I když já už to mám občas i s něpříjemným dloubáním do žeber a tak podobně, ale zase je to záruka, že je živé a má se čile k světu.
Dneska jsem byla u doktora na kontrole,byl i ultrazvuk, tak mi vše ukázal a vysvětlil, bylo to moc fajn, musím uznat, že pan dokotor je moc milý a jsem ráda, že ho mám. Už je prý i na čase se přihlásit do porodnice, takže si musím udělat výlet do Frýdlantu :sweat_smile:
Markét tobě už se to hezky krátí, že? Takže hezky odpočívej, ať se ti ten tvůj sen o porodu už brzy splní
:sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iren dnes jsem byla na kontrole a prý se to tam k porodu vůbec nechystá :frowning2: ,mimi je ještě hodně vysoko a odpočívat moc nemám-mám chodit hodně na procházku a sem tam nějaký ten sexík,aby jsme to popohnali :confused:
22. říj 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, fakt ti to takhle hezky doporučili? No, tak to zní dobře, to se asi bude tatínkovi líbit, že? Ten můj by byl rád, jelikož já teď docela zase často spím a jsem unavená a podle toho to u nás v tom sexíčku vypadá :wink: :wink:
22. říj 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! To je počasí co? My byli včera odpo s Kájuš na prochojdě skoro 2 hoďky. Teda já pěkně vymrzla, už o víkendu jsem vytáhla zimní bundu (novu co jsem dostala za nalezení prvních zoubků :wink: ). Kájuš si i v kočárku pěkně dáchla, jen obličejík jí vyčuhoval :grinning:

Jak jsem psala o tom hrnečku s pítkem. Vodu a čajík už pije jenom z něj, hezky se to naučila. I si ho sama drží za ouška, šikulka moje. Když pije mlíčko z lahvičky se savičkou, tak to si drží jen v leže - neumí si to zvednot, asi se jí to blbě drží, bo to nemá ouška.

Taky jsem minulý týden začala zkoušet dávat na nočník. Se jí to teda moc nelíbilo. Tak jsem ji 3 dny nechala být a včera jak jsme přišli z prochajdy, tak jsem ji zas šupla na hrnec. Už jí to vůbec nevadilo a dokonce se vyčůrala :grinning: :grinning: :grinning: Asi to byla jen náhoda, ale hezká náhoda. No budem zkoušet dál.

Jinak Kája včera se mnou snídala makovec (kupovaný) a měla poprvé včera jogurt. Koupila jsem bílou Holandii. Myslela jsem, že jí to jako nepojede, bo to je takový kyselejší, ale dlabala, jak kdyby týden nejedla :grinning: Snědla půl toho velkýho kelímku nato tata. Už jsem jí to musela vzít, aby se při tý sváče nepřežrala :grinning:

My teď máme taťku zas v autoškole, ale už snad naposledy, bo ve čtvrtek jde už na zkoušky. Jsem zvědavá. Jako jízdy budou určo v poho, ale neměl moc času dělat si testy. No snad to zvládne.

Markét - teda já ke konci těhu už ani nevěděla co to jako je sex - sem nebyla schopná se v posteli otočit na druhý, natož nějaký tuli tuli. Měla jsem megabřuch, sem byla ráda, že se valim :grinning:

andilekir - sice jsem nekojila, což mě mrzí nejen kvůli tomu, že neměla mateřské mléko, ale i prostě kvůli tomu kojení - je to takový hezký, když to mimí pije od maminky :slight_smile: Svět se nezboří že, moje mamina taky mlíko neměla a žiju :wink: Třeba si to vyzkouším příště :slight_smile: :wink:
Naštěstí Nutrilon jí chutná od narození, tak problém nebyl.

evunka - my jsme taky měli 2 + 0 a proto jsme šli po v létě do většího, aby měla Kájinka pokojíček. Už teď má plno krámů a vše je zatím tady v obýváku. Ale brzo se to změní - jak se udělá pokojík, šup tam s tím :dizzy_face:

Radko - Peťula je fakt frája v těch hadříkách :grinning: Takový mrně a už riflíky :dizzy_face: To my začli nosit riflíky až ve 3 měsích, bo se narodila v zimě, tak byli furt kombinézky.
A jak to jde s malým? Jak spinká? A co prdíky, pomohlo vám něco?
23. říj 2007 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky však já se už také sotva valím :fearful: nabrala jsem hodně -18 kilo :frowning2: :angry: já chci už jít RODIT :rolling_eyes:
23. říj 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
mori teda vy jste šikulky! No pro malou jsou to samé nové a nové chutě, tak se nediv, že ji chutná, konečně má něco pořádného :wink: :wink:
S tím nočníčkem to je skvělý, super začátek, no vždyť říkám pořád, že jste šikovný holky! To jsi měla určitě velikááánskou radost co? :grinning: :grinning:
Mori já když měla Míšu, tak jsem kojila jen měsíc a taky je v poho, žádný nedochůdče! Je pravda, že potom vyrostl na kozím mlíku a něco na tom bude, že je hodně na iminitu, protože já neznala, že by byl Míša někdy nemocný. Teď ale doufám, že mlíčko pro malou bude :dizzy_face: :dizzy_face:
Markét to už se asi ani pořádně neotočíš, že? Tak držím palečky ať se miminkovi co nedjřív chce ven. :slight_smile: :slight_smile:
Mori, když si měla malou na zimu, kolik si měla kombinézek? Máme dvě, tak snad to odnosíme.
23. říj 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilkir - já měla 2, ale z toho ta jedna byla půjčená od kamarádky a nám byla velká. Takže jsem používala pouze 1, tu naší. Stejně to v kočárku není vůbec vidět, bo jsou prckové celý zabalení ve fusaku a čouhá jim jen obličejík.
23. říj 2007 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nejdříve moc moc gratuluju Markétě k bytečkuuuuu :slight_smile: to je senzační!!!! sa OV je to super! My taky ten menší kupovali tak aby byl v OV a né drzžstevní a pak ho kupovat ještě jednou.

andilku, teda to je pech..ale zvládnete to doma. Vydržíte a pak budete mít super bydleníčko :slight_smile: Věřím, že to ale naštve, kvůli njaké pipině na úřadě... :frowning2:
Jo ty jsi se ptala tehdá někde na ten Sebamed, že? :slight_smile: Tak já mám zatím jen olejíček na tělo a mycí emulzi. POužila jsem to jen jednou, protože mi sestra doporučila používat to od jednoho měsíce a ať se zatím držím toho co jsmepoužívali v nemocnici a dostali to domů tj. na tělo Leniens a koupat v čisté vodě nebo Oilatum. Petřík se začal trochu loupat a jak používáme to Oilatum - rotok do vody, zmizelo to. Je to i pro dospělé a fakt perfektní!! Doporučuju!!!
Takže na Sebamed najedeme teď :slight_smile: Jinak ho chválila, že je to asi to nejlepší a nejšetrnější co je na trhu.

Evunko vítejte zpátky, super že jste si to tak užili a hlavně v pořádkus e vrátili i s mimi :slight_smile: Držím palce, ať se vám daří dál!!!

Markét bříško chápu...a z kil si nic nedělej, uvidíě že to půjde dolů se dvěma dětmi :wink: Nakonec ti dr. řekl úplnej opak co? Tenkrát jsi přišla vyděšená, že to bude brzo a můsíš se šetřit a nakonec to máte popohánět :slight_smile: Snad to brzy přijde a bude to rychlovka a vše OK :slight_smile:

Mori malá si teda dává do nosu. Nevěděla jsem že už takhle brzo se můžou dávat normální potraviny.
Jo, Petříka si vystrojuju :slight_smile: Prdíky vyháníme masáží a v nejhorším Sabíkem, jde to dobře. zlepšilo se to. A spíme taky dobře...občas s usínáním blbne, chce prostě koukat a být v obýváku, takže usíná kolem desáté jedenácté.

JInak jsme včera byli u dr. na KO. Ostuda jako blázen :slight_smile: Malej ráno toho moc nenaspal. chtěl furt koukat a usnul cestou tam jenže to je asi 10 minut od baráku tak jsem ho v čekárně probudila svlíkáním a spustil řev jak nikdy...řval celou dobu i ve vnitř, takže jsme se s dr. skoro neslyšeli nobyl k neutišení. Nepamatuju si ani jeho váhu, jak jsem se z něj potila..ale přibral o hodně víc..to to hodinové kojení... má buď 4650g nebo 4950g :slight_smile: Klíční kost je srostlá a dobře. Ručička je v pořádku. Uvidíme co na to ještě ortoped.
24. říj 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren ty ultrazvuky mi chybí....bylo to tak krásný :dizzy_face:
24. říj 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radko - uááááá, my měli 4660 g v 10 týdnech :grinning: To je pěknej macík :grinning: Ale Kája měla při narození 3100 g, tak je jasný, že v tom bude rozdíl.
Snad se mu spaní upraví a bude usínat dřív. Pro nás by to byl trest, bo chodíme do pelechu celkem brzo.
Jinak s jídlem už pomalu zkoušíme. Zubů má dost, tak ať kouše. Co takhle slyším okolo, tak začínají i dřív s normálním jídle - ale to jsem se teda neodvážila.
24. říj 2007 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

v poslední době moc nestíhám. Dneska jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, kolik budeme vážit, ale podle vzhledu to vypadá, že jsme konečně přibraly, tak uvidíme.
25. říj 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Radko jsem ráda, že jsem koupila dobrou kosmetiku, to potěší, když zjistíš, že je to pro mimi opravdu dobré :sweat_smile: :sweat_smile:
Manža Tom mi v noci odjel na služební cestu do Německa a dopolene jsem odvezla i toho svého druhého mladšího chlapa Míšu na vlak, jel k babičce do Lbc, tak jsem tady osiřela. No ještě že mám ty pejsky,alespoň někdo mi dělá společnost.
Rádi koukám,že se malý umí pěkně ozvat, ale tojhe dobře, alespoň víš, že ho máš :wink: :wink: hlavně je fajn, že ta klíční kost, je dobrá a ručička v pořádku.Ale je to kus chlapa že? :grinning: :grinning:
Mori já myslím, že je to tak akorát s tím normálním jídlem pro Káju, když všude píšou a říkají o různých alergiích na jídla, tak se nestačím divit, co dneska všechno existuje. My za mlada chroupali neumytou mrkev ze záhonku a dneska aby byla skoro vydesinfikovaná :astonished: :astonished:
25. říj 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir: koukám, že se Ti to pomalu krátí,co? ještě pár týdnů a budete mít broučka u sebe.

Tak nás paní dr. pochválila, Míša měří 52cm a váží 4150g. Konečně přibrala.
25. říj 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Radu děkuji :dizzy_face: jakto že Petříka kojíš po hodině,tak často?A co vnoci,kolikrát se budí když chodí chrupajdit tak pozdě? :confused:Jinak koukám že tu všechny dětičky dělají maminkám samou radost :sweat_smile: to je dobře-já už chci mít také miminko u sebe :cry: ale když ono se mu nechce ven! ACH JO :unamused: :pensive:
25. říj 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margaret, vydrž, určitě budete mít Nikolku už brzo u sebe a taky Vám bude dělat jenom radost.
26. říj 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek