• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori,já miluju v liberci nad Globusem to Chicco....mají tam všechno....a obchod je krásný....
sice dražší,ale zase výběr :wink:
14. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - tam jsme včera byli poprvé - obchod krásný, výběr všeho možného, ale zrovna ty hračky s hracím strojkem skoro nic :unamused: fakt bída všude. No měli tam zrovna tu myš s opicí u prdele :grinning: Tak dnes mrknu v Lípě - po netu se mi objednávat nechce, neb si to chci poslechnout :wink:
14. dub 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Ta Beruška přestěhovaná do ČSA je, ale pěkně malá, mají toho tam málo, myslím, že dlouho nevydrží. Minule jsem taky hledala, kde že je to ten Pupík a je na rohu na námku, mají to větší. Ani nevím co je místo něj.
Mori - výběr hraček je, ale když chceš něco konkr. tak se to špatně schání. A jak psala Pikuska, v Prioru to hračkářství je super, taky se mi moc líbí.
14. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,tak snad brzy pro prcka něco seženeš :wink:
14. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy máte zítra srazík?? Do Unči bych zašla. V kolik?
14. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, zítra srazík není.

dnes má Marcel sraz s holkama z MMB v Unionce od 3.
asi tam pojedu na chvilku,bo jsem si myslela,že manžel jezdí autoškolu do 2 a ted mi oznámil,že do 4 :angry: :angry: :angry:
14. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsme vyjeli vyzkoušet vozítko.....a nějak to matese zmohlo :grinning:
14. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus pěknýý :dizzy_face: My včera traky provětrali tříkolku :wink:
Heresto gratuluju k mimi :slight_smile: a přeju ať je všechno v pořádku. :slight_smile: Mori s Ko paráda! Taky bych asi nevydržela to nevědět..je to pěkný překvápko ale zvědavost je silnější :grinning:

Pompo je drahá jak na co...dost věcí ( v akci) jsme pořídili levnějši než na netu... :slight_smile:

Dneska je venku nic moc, dopo jsme uklízeli, modelovali a odpo vyrazíme všichni na cvičení, tak se Péťa zase vylítá :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, to je kársný vozítko a Matýsek teda frajer :slight_smile: a jak brouček usnul :grinning: to víš, zase nové zážitky a v hlavičce se toho pak honí..že si musí pak odpočinout :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle usnul poprvé....to se ještě nestalo.....
14. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Herestě gratuluji k miminku a Mori k UTZ :slight_smile: . V Pupíku jsem byla nedávno a jak píší holk, je na náměstí na rohu vedle pošty. Chystám se tam ke konci dubna omrknou Litelway golfky... Jinak my máme taky natahovacího medvídka na měsíčku, hrál moc hezky a doted, jen se mu utrhlo to madlo na stahování, tak sem přišila..ale hlavně veškerý tyhle hračky a i většina kolotočů maj stejnou melodii a mě ta stejná všude už lezla docela krkem a malýmu brácha (strejda)koupil k prvním Vánocům Rákosníčka, natahovacího, byl teda trošku dražší, jelikož je licenční, ale krásně hraje a má jinou melodii, každý večer před usínáním si ho natahuje Kuba sám :slight_smile: Můžete kouknout...a Mori, je tam i ten medvěd...stále :grinning:
14. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, to si musel krásně vychutnat vid? mě takhle Kubík usínal dříve při krmení....dávala sem mu pak na dokrmení třeba rohlík a on si ho žužlal...a párkrát při tom taky vytuhnul :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru....a to jsme byli venku jen chvíli...
ale pořád mu není dobře,sípe a chrčí....už týden :rolling_eyes:
14. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku: my když není v horečkách tak jdeme taky na chvilku ven, když je hezky. pořád lepší chvilku na čerstvém vzduchu než být doma zavření s těma bacilama týden, dva....tak at už je brzy líp... :slight_smile:
14. dub 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru....asi ale zítra zajdu stejně k dr........už týden tak sípe a nelepší se to......kašel pořád stejnej......
14. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - hotovej motorkář :sunglasses: :grinning: Hele jde ta obruč okolo tělíčka pak odklopit až bude větší ?

My se dnes v Unče zdrželi asi jen hoďku, páč jsme pak měli spicha s taťkou po práci. Byly jsme tam teda jen 3, páč čtvrté mamině onemocněla holčička :unamused:
Předtím jsme teda oběhly dětské obchody .. no samo že nic, jedině teda v Pupíku maj od Nattou, ale to stojí 500,- - no ale vypadá to, že to stejně asi vezmu :sweat_smile:
V Pupíku to teď je lepší, více místa - vzala jsem tam dnes přebalovací podložku na postýlku a matraci - oboje měli právě zlevněné, tak jsme to hned vzali :wink:
A ten obchod v ulici ČSA teda bída - hrozně málo místa, ty natahovací hračky vůbec žádné, no pohoršili si, než když byli v Piance :confounded:

Holky tak co ten Pumpkin příští týden ? Co třeba úterý ? Ať stanovíme nějaký den :wink:
14. dub 2010 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,tak se normálně odmontuje....i ta vodící tyč,i to stupátko,kde má ted nožičky a dosáhne na šlapky.....
A Mori,co obchůdek v tom Boru u Aji???
14. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - já furt nevím který to je :sweat_smile: Je to ono v patře nad tím knihkupectvím ? Tam jsme tohle kupovali Káje toho pejska od Nattou. Dnes manža říkal, že tam kdyžtak sjedem nějaký den ..
Tak to je paráda že to jde dát vše pryč.
14. dub 2010 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,nene je to za kostelem.....v boru jsou ty krámečky 2...jeden právě nad knihou a ten za kostelem.....
14. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vaďo, teď si píšu se spolužačkou co porodila zda už má princeznu u sebe a píše že má prince - se dr. dle UTZ spletla :grinning: hele holky ono je fakt lepší nevědět :wink: :sunglasses: :grinning:
14. dub 2010 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,v porodnici jsem potkala maminku a ta zase čekala holčičku....a byl to kluk
No já našeho pindíka viděla zcela jasně :grinning:
a pak v rizikovce každý týden :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm, tak stejný případ :sweat_smile: no ale prej teda kupovala neutrální tak je to OK :wink:
No ještě že jsme si to včera říct nenechali :grinning: by mě miglo mít pak to druhý :grinning: páč bych se určo zaměřila barvama na to jedno že jo :wink:
14. dub 2010 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík v Pumpkinu, úterý? Nic nemáme, takže můžeme, ale budete mě chytat na ulici joo?? :grinning: :grinning: :grinning: . Já věděla že je to kluk už v 19 tt, pak mi to ptvrdili i na srdíčku a další doktoři a přímo říkali, že má obrovskýho pindíka (a pak se na něj chodili dívat i sestřičky do inkubátoru)...no a viděla sem ho pak 2-3x denně když jsem byla na rizikovce...
14. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori a v tom Genettu nám to dr.řekl poprvé,že to je kluk :slight_smile:
My na straz asi neeee určo mates ještě nebude zdravej....
14. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe, já nevím kde je kostel :grinning: možná muž bude vědět
14. dub 2010 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V utery a stredu asi nemuzu-manza je po nocni :unamused: a nevim jak s nemoci, snad uz to bude dobry, jeste kasle a ma rymu furt.Ja taky.
Jinak ja na utz videla pokazdy krasne zkrizeny nozky :grinning: i na 4D.
14. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel...velké parkoviště ve městě,tam stejně budete asi mít auto a kostel je hned vedle....uvidíte ho....
a v takové uličce je malý krámeček.....a to je ono....
i když hračky......ted nevím,ale moc jich tam asi nemají....
http://www.forbaby.cz/clanek/21718/prodejny.html
tady jsou jako prodejí místo....ale svoje stránky asi nemají
14. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.forbaby.cz/katalog/20523/-1/2/hudebni-a-zvukove.html
jo hračky mají,ale ted jestli na skladě nebo na objednávku....
14. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - proč nemůžete přijet busem ? z Jestřebí to ráno jede v poho ... samo pokud by byla Majda nemocná, tak to je jasný, to chápu
14. dub 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.elinka.eu/ to je ten v Boru,mame odtud tu sedajdu.
14. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek