• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori-ja a autobus a s kocarem a Majdou, no to nevim nevim. :slight_smile: To jsem jeste nezkousela.
14. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar....to je teda stránka toho krámečku u kostela??????
14. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-ja nevim:slight_smile: Byl tam muj tatka.
14. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - tohle http://www.elinka.eu/ je to nad tím knihkupectvím ???
My parkujem u kruháče na Cvikov, nebo jak to popsat .. musím se zeptat muže, jsem úplně mimo.
14. dub 2010 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teri - hele já jezdím autem teprve rok. Předtím jsem jezdila taky s kočárem autobusem :wink: Tam jste za chvíli, koukej to někdy zkusit :wink:

Který je tedy ten nad knihkupectvím ???
14. dub 2010 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podle adresy to na mape ukazuje budovu naproti mestskemu uradu u kruhace :wink:
14. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale já to chci vědět přesně, který to tedy je nad knihkupetvím :grinning: že bych si něco případně vybrala na netu a pak vyzvedla na prodejně - ale ať se domluvím přesně že jo, ať pak neplaším v té druhé prodejně žeee :grinning:
14. dub 2010 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neco pro Pikus http://www.elinka.eu/katalog.php?kategorie=41116 :wink:
Mori-tak to nevim,ale zitra se zeptam tatky,kde to tam je.
14. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mi líbí třeba toto http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=150436 dole je foto toho čoklíka co má Kája - se mi líbí že tam není to plastový kolečko za který se tahá, ale jako zvonek na krku s tou notou (pes má srdíčko)
14. dub 2010 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslím,že toto je ten druhý....ten nad knihkupectvím...
když tamten je u Aji.....proč by se to jmenovalo Elinka????a ten je v uličce,kde není kruháč ani MU
14. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co piku, jste vysazený na Krtečka ??? Kája ho taky miluje :slight_smile:
14. dub 2010 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori....no dost na něj reaguje.....ale že by byl vysazenej....to ne
14. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - no ten se líbí asi všem dětem :slight_smile: jako kam přijdem do hraček, tak všude překrtkováno :grinning: Kája vždy najde snad úplně vše :grinning:

tak podle mapy taky koukám, že tedy Elinka je nad knihkupectvím. ale jukla bych i do tý Áji, pokud to najdem .. tak musím teda jako na manžu že Bor zkusíme :wink:

brou děvčátka
14. dub 2010 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-ta kravicka je super,mne se Nattou hracky libej pro miminka -mame usinacka lvicka a zirafu na kocarek
14. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kamarádka byla v Elince kupovat kočárek a říkala mi že Elinka je někde v patře...u kruháče :wink: a že dávaj auto někam na parkoviště na Cvikov...jak tu píšete..
14. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už víme....Elinka je nad knihou :slight_smile: tam jsem kupovala sedátko do vany :slight_smile:
14. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31776554&tab=5

holky našla sem Vám toho našeho Rákosníčka...
14. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ještě si do českolipské porodnice berou rodičky toaletní papír a vlastní vložky? Pomalu si v hlavě rovnám co všechno potáhnu do porodky a na tohle jsem si vzpomněla. Ten svůj toaleťák jsem nechala na záchodě na porodním sále tenkrát;)
15. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Tery, no tak jednou autobusem musíš vyzkoušet jet nééé??? přeci nebudete furt odkázaný na to ,jestli vás někdo někam odveze...jízda v autobuse je pro děti zábavou a někdo ti s kočárem do busu pomůže..

Marcel, když vjedete do Boru do toho kopce-beru směr od Lípy- tak projedete kruháč a přijedete na takovou tu hlavní třídu,kde jsou ty obchody a byl tam ten Máj, jsou tam semafory,pojedete rovně a hned první odbočka do prava pojedete- doleva se jedete k LDN,Penny,benzina a směr výjezd z boru.
jak zahnete doprava, tak hned kousek je odbočka zase dorpava, je tamc edule,že tam má obchod,takže to určo neminete

víš co myslím??
15. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, ano, toaleťák a vložky vlastní sebou :slight_smile:
já nechala intim sprcháč ve sprše na hekárně...
15. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile: Já ráno odvedla Káju do školky, rovnou jsem skákla na poštu poslat balíček, do obchodu pro pečivo a mám klídeček. Kávička, zapnutá pračka a Kájuša bude ve školce dnes chrupat.

val - nevím :grinning: My jezdíme od Cvikova, tak tu druhou stranu v paměti moc nemám :wink: ale muž bude určo vědět, když mu řeknu :wink: Jestli to dobře chápu, tak na velké křižovatce se dáme směrem na Sloup ?

Já zas nechala na gyndě v Liberci jednorázové žínky - ono to bylo takhle: já byla u Karolínky na JIPu zrovna a nějaký 2 sestry mi balily bez mého vědomí věci, že maj další pacientku :astonished: nemohly zavolat či chvíli počkat. Že mi to chybí jsem samo zjistila až na pokoji pro matky dětí co jsou na JIPu.
15. dub 2010 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak včera cičení bylo zase super, Péťa lítal jak neřízená střela :slight_smile: a zvládnul všechny dráhy..byla to príma :slight_smile: Pak jsme sjeli nakoupit do Landu na oslavu a večer všichni padli :grinning:

Jj Elinka je nad knihou, Ája za kostelem. jenom mori bacha, Elinka co má ceny na netu nesouhlasí s cenama na prodejně...má to tam o něco dražší. Já vždy vybrala věci na netu a že si je tam vyzvedneme a nešlo to....buď si to dojít koupit na prodejnu nebo zaplatit poštovný a poslala by mi to... :unamused:

Tak já nechala celou taštičku s hyg potřebama na porodním sále..zapomněli mi to naložiit na postel :sweat_smile: ale ráno jsem ji tam našla jak byla....jinak souhlas, toaleťák a vložky vlastní.

Maruško rákosníček je krásnej :dizzy_face: Péťa má natahovací měsíček s méďou od Tchiba :slight_smile: A Nattou dělá fakt kouzelný věci. Péťa měl sadu - kolotoč, hrazdu na kočárek a pak tkaovýho hada co se namotá na postýlku :slight_smile:

Pikus, ať je Matyáškovi brzo dobře, je to otrava tyhle vleklý nemoci... :pensive:
15. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
klar_jana - nenechali jste si rict pohlavi?A jj vlozky a papir sebou.Ja se teda na hekarne utirala tim jejich silenym papirem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejaka mamina tam nechala ty vlhceny ubrousky, pak se me PA ptala, jestli jsou moje.

Holky,ja autobus nemusim, radsi vlak-tim sem se najezdila do skoly do Liberce a pak Jablonce, byla vzdycky sranda :slight_smile: Ale uz jsem proste pohodlna no,vsude autickem.Dokonce v tehu me vozil na gyndu bud tatka, nebo manza, kdo mel cas-pac bych musela vzdycky z hlavniho nadrazi pesky az do nemocnice a to bych asi porodila na ceste :grinning: ja s pupkem a moje astma ke vsemu.

Jo a porad holky nevim, kam pujde Majdinka k zubari :frowning2: Chci se zeptat Irenky, jestli ta jeji doktorka Melmukova pribira?Jinak fakt nevim a melo by se jit na roce ne?
15. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dejte mi vědět až bude sraz :slight_smile:
Marcel 22tt :astonished: já sem zvědavá co čekáte :grinning: že si to nenecháte říct ? :sunglasses:

Piku doufám, že půjdeš taky :wink:

Počasí je hnus co ? a to hlásili jak bude teplo :angry: se krapet sekli
15. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar Melmuková nejspíš přibírá je tam registrovaný můj muž a ted v týdnu byl :wink: :wink: dostal umrtvovací injekci ( :grinning: no chlap) a platil 550 Kč za bílou plombu
15. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu-mne balil veci manzel, doonce pak prisla PA s taskou a chvalila ho, prej:Teda, ten tatinek je tak hodnej, jak vam to krasne zabalil :grinning:
A jeste si vzpominam, jak mu pujcovali ten ruzovej oblecek a on za chvilku prisel, ze mu to neni :grinning: tak mu dali vetsi a stejne to mel jen tak tak. A pak jak se v ty jedny sprse co byl se mnou prastil do hlavy o vesak a nadaval a ja tam bolesti jak prase, tak sem mu rekla, ze fakt trpim vic.No a rikal PA, ze ten vesak je tam teda blbe a ona, ze tam tak velky maminky vetsinou nemaj :grinning:
Kdyz si na to tak vzpomenu, tak jsme se i nasmali -pac ja perlila i v tech nejvetsich bolestech - treba cestou na kozu sem si proste musela sednout na tu jednu postel cestou a PA hned, ze tam nemuzu sedet, ze uz to maj prevleceny pro jiny maminky a ja ji rikam: Ok, ja vam to pak vyperu. A kdyz jsme byli u kozy, tak rikam, jestli uz muzu nahoru a ona: jeste si prodychejte par kontrakci a ja:Par?Takze dve, super.A ona se smala a rika: Aspon ctyri :grinning:
15. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladu-ja bych chtela prihlasit jen Majdu, no a mozna i sebe uvidime.Pac ja chodim ke Spalkovy a to je starej pan a uz moc nevidi a nedovedu si predstavit jak osetruje dite.

Ty jo, sem dala Majde na hrani krabicku od caje, takovou velkou a ona ji otvirala a davala veci a ja ted pisu a slysim jak kasle, se kouknu a ona ji bastila.Fuj, sem ji to vyndavala z pusy.
15. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - ono to tak je asi všude, že ceny na netu jsou lepší. Ale třeba vím, že v Dětském ráji v Liberci lze objednat na Netu a vyzvednou na prodejně za cenu Netovou. No škoda že to nejde i u té Elinky, ale co se dá dělat .. zas zaplatí člověk poštovné, tak to tam sjedu a poslechnu si to aspoň :wink:

laada - se srazíkem to vypadá na úterý ráno v Pumpkinu :slight_smile:
V úterý jsme byli na UTZ v Gennetu a odolali jsme :sunglasses: dr. říkala že teda ví, ale byli jsme s manžou držáci :grinning:
15. dub 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara - rádi bysme věděli co čekáme, ale je to stydlín, ještě se nám neukázal (a);) všichni kolem mě tvrdí, že budeme mít holčičku, tak se necháme překvapit.

na jedněch stránkách jsem vyčetla že do porodky i skleničku s močí jako na kontrolu??? vůbec se nepamatuju, že bych ji s sebou brala poprvé...a jednorázové holítko??? stejně sestra použila nějaké jejich tenkrát. tentokrát ani nebude potřeba, snažím se holit sama, ale přes pupíček už jen po slepu:D
15. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek