Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andara
14. dub 2010
Mori-ja a autobus a s kocarem a Majdou, no to nevim nevim. 🙂 To jsem jeste nezkousela.
pikusa
14. dub 2010
Andar....to je teda stránka toho krámečku u kostela??????
andara
14. dub 2010
Piku-ja nevim🙂 Byl tam muj tatka.
moriautor
14. dub 2010
piku - tohle http://www.elinka.eu/ je to nad tím knihkupectvím ???
My parkujem u kruháče na Cvikov, nebo jak to popsat .. musím se zeptat muže, jsem úplně mimo.
moriautor
14. dub 2010
teri - hele já jezdím autem teprve rok. Předtím jsem jezdila taky s kočárem autobusem 😉 Tam jste za chvíli, koukej to někdy zkusit 😉

Který je tedy ten nad knihkupectvím ???
andara
14. dub 2010
Tak podle adresy to na mape ukazuje budovu naproti mestskemu uradu u kruhace 😉
moriautor
14. dub 2010
ale já to chci vědět přesně, který to tedy je nad knihkupetvím 😃 že bych si něco případně vybrala na netu a pak vyzvedla na prodejně - ale ať se domluvím přesně že jo, ať pak neplaším v té druhé prodejně žeee 😃
andara
14. dub 2010
Neco pro Pikus http://www.elinka.eu/katalog.php?kategorie=41116 😉
Mori-tak to nevim,ale zitra se zeptam tatky,kde to tam je.
moriautor
14. dub 2010
se mi líbí třeba toto http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=150436 dole je foto toho čoklíka co má Kája - se mi líbí že tam není to plastový kolečko za který se tahá, ale jako zvonek na krku s tou notou (pes má srdíčko)
pikusa
14. dub 2010
No myslím,že toto je ten druhý....ten nad knihkupectvím...
když tamten je u Aji.....proč by se to jmenovalo Elinka????a ten je v uličce,kde není kruháč ani MU
moriautor
14. dub 2010
co piku, jste vysazený na Krtečka ??? Kája ho taky miluje 🙂
pikusa
14. dub 2010
Mori....no dost na něj reaguje.....ale že by byl vysazenej....to ne
moriautor
14. dub 2010
piku - no ten se líbí asi všem dětem 🙂 jako kam přijdem do hraček, tak všude překrtkováno 😃 Kája vždy najde snad úplně vše 😃

tak podle mapy taky koukám, že tedy Elinka je nad knihkupectvím. ale jukla bych i do tý Áji, pokud to najdem .. tak musím teda jako na manžu že Bor zkusíme 😉

brou děvčátka
andara
14. dub 2010
Mori-ta kravicka je super,mne se Nattou hracky libej pro miminka -mame usinacka lvicka a zirafu na kocarek
kikimaruska
14. dub 2010
Holky kamarádka byla v Elince kupovat kočárek a říkala mi že Elinka je někde v patře...u kruháče 😉 a že dávaj auto někam na parkoviště na Cvikov...jak tu píšete..
pikusa
14. dub 2010
Tak už víme....Elinka je nad knihou 🙂 tam jsem kupovala sedátko do vany 🙂
kikimaruska
14. dub 2010
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31776554&tab=5

holky našla sem Vám toho našeho Rákosníčka...
klar_jana
15. dub 2010
Ahoj, ještě si do českolipské porodnice berou rodičky toaletní papír a vlastní vložky? Pomalu si v hlavě rovnám co všechno potáhnu do porodky a na tohle jsem si vzpomněla. Ten svůj toaleťák jsem nechala na záchodě na porodním sále tenkrát😉
valentynka
15. dub 2010
ahoj holky,

Tery, no tak jednou autobusem musíš vyzkoušet jet nééé??? přeci nebudete furt odkázaný na to ,jestli vás někdo někam odveze...jízda v autobuse je pro děti zábavou a někdo ti s kočárem do busu pomůže..

Marcel, když vjedete do Boru do toho kopce-beru směr od Lípy- tak projedete kruháč a přijedete na takovou tu hlavní třídu,kde jsou ty obchody a byl tam ten Máj, jsou tam semafory,pojedete rovně a hned první odbočka do prava pojedete- doleva se jedete k LDN,Penny,benzina a směr výjezd z boru.
jak zahnete doprava, tak hned kousek je odbočka zase dorpava, je tamc edule,že tam má obchod,takže to určo neminete

víš co myslím??
valentynka
15. dub 2010
Klárko, ano, toaleťák a vložky vlastní sebou 🙂
já nechala intim sprcháč ve sprše na hekárně...
moriautor
15. dub 2010
Dobré ráno 🙂 Já ráno odvedla Káju do školky, rovnou jsem skákla na poštu poslat balíček, do obchodu pro pečivo a mám klídeček. Kávička, zapnutá pračka a Kájuša bude ve školce dnes chrupat.

val - nevím 😃 My jezdíme od Cvikova, tak tu druhou stranu v paměti moc nemám 😉 ale muž bude určo vědět, když mu řeknu 😉 Jestli to dobře chápu, tak na velké křižovatce se dáme směrem na Sloup ?

Já zas nechala na gyndě v Liberci jednorázové žínky - ono to bylo takhle: já byla u Karolínky na JIPu zrovna a nějaký 2 sestry mi balily bez mého vědomí věci, že maj další pacientku :-o nemohly zavolat či chvíli počkat. Že mi to chybí jsem samo zjistila až na pokoji pro matky dětí co jsou na JIPu.
perada
15. dub 2010
Ahojky holky, tak včera cičení bylo zase super, Péťa lítal jak neřízená střela 🙂 a zvládnul všechny dráhy..byla to príma 🙂 Pak jsme sjeli nakoupit do Landu na oslavu a večer všichni padli 😃

Jj Elinka je nad knihou, Ája za kostelem. jenom mori bacha, Elinka co má ceny na netu nesouhlasí s cenama na prodejně...má to tam o něco dražší. Já vždy vybrala věci na netu a že si je tam vyzvedneme a nešlo to....buď si to dojít koupit na prodejnu nebo zaplatit poštovný a poslala by mi to... :-|

Tak já nechala celou taštičku s hyg potřebama na porodním sále..zapomněli mi to naložiit na postel :-N ale ráno jsem ji tam našla jak byla....jinak souhlas, toaleťák a vložky vlastní.

Maruško rákosníček je krásnej x-) Péťa má natahovací měsíček s méďou od Tchiba 🙂 A Nattou dělá fakt kouzelný věci. Péťa měl sadu - kolotoč, hrazdu na kočárek a pak tkaovýho hada co se namotá na postýlku 🙂

Pikus, ať je Matyáškovi brzo dobře, je to otrava tyhle vleklý nemoci... |-|
andara
15. dub 2010
Ahojky.
klar_jana - nenechali jste si rict pohlavi?A jj vlozky a papir sebou.Ja se teda na hekarne utirala tim jejich silenym papirem :-p a nejaka mamina tam nechala ty vlhceny ubrousky, pak se me PA ptala, jestli jsou moje.

Holky,ja autobus nemusim, radsi vlak-tim sem se najezdila do skoly do Liberce a pak Jablonce, byla vzdycky sranda 🙂 Ale uz jsem proste pohodlna no,vsude autickem.Dokonce v tehu me vozil na gyndu bud tatka, nebo manza, kdo mel cas-pac bych musela vzdycky z hlavniho nadrazi pesky az do nemocnice a to bych asi porodila na ceste 😃 ja s pupkem a moje astma ke vsemu.

Jo a porad holky nevim, kam pujde Majdinka k zubari 😞 Chci se zeptat Irenky, jestli ta jeji doktorka Melmukova pribira?Jinak fakt nevim a melo by se jit na roce ne?
laada
15. dub 2010
Ahoj holky,

dejte mi vědět až bude sraz 🙂
Marcel 22tt :-o já sem zvědavá co čekáte 😃 že si to nenecháte říct ? 😎

Piku doufám, že půjdeš taky 😉

Počasí je hnus co ? a to hlásili jak bude teplo ]-( se krapet sekli
laada
15. dub 2010
andar Melmuková nejspíš přibírá je tam registrovaný můj muž a ted v týdnu byl 😉 😉 dostal umrtvovací injekci ( 😃 no chlap) a platil 550 Kč za bílou plombu
andara
15. dub 2010
Radu-mne balil veci manzel, doonce pak prisla PA s taskou a chvalila ho, prej:Teda, ten tatinek je tak hodnej, jak vam to krasne zabalil 😃
A jeste si vzpominam, jak mu pujcovali ten ruzovej oblecek a on za chvilku prisel, ze mu to neni 😃 tak mu dali vetsi a stejne to mel jen tak tak. A pak jak se v ty jedny sprse co byl se mnou prastil do hlavy o vesak a nadaval a ja tam bolesti jak prase, tak sem mu rekla, ze fakt trpim vic.No a rikal PA, ze ten vesak je tam teda blbe a ona, ze tam tak velky maminky vetsinou nemaj 😃
Kdyz si na to tak vzpomenu, tak jsme se i nasmali -pac ja perlila i v tech nejvetsich bolestech - treba cestou na kozu sem si proste musela sednout na tu jednu postel cestou a PA hned, ze tam nemuzu sedet, ze uz to maj prevleceny pro jiny maminky a ja ji rikam: Ok, ja vam to pak vyperu. A kdyz jsme byli u kozy, tak rikam, jestli uz muzu nahoru a ona: jeste si prodychejte par kontrakci a ja😛ar?Takze dve, super.A ona se smala a rika: Aspon ctyri 😃
andara
15. dub 2010
Ladu-ja bych chtela prihlasit jen Majdu, no a mozna i sebe uvidime.Pac ja chodim ke Spalkovy a to je starej pan a uz moc nevidi a nedovedu si predstavit jak osetruje dite.

Ty jo, sem dala Majde na hrani krabicku od caje, takovou velkou a ona ji otvirala a davala veci a ja ted pisu a slysim jak kasle, se kouknu a ona ji bastila.Fuj, sem ji to vyndavala z pusy.
moriautor
15. dub 2010
perada - ono to tak je asi všude, že ceny na netu jsou lepší. Ale třeba vím, že v Dětském ráji v Liberci lze objednat na Netu a vyzvednou na prodejně za cenu Netovou. No škoda že to nejde i u té Elinky, ale co se dá dělat .. zas zaplatí člověk poštovné, tak to tam sjedu a poslechnu si to aspoň 😉

laada - se srazíkem to vypadá na úterý ráno v Pumpkinu 🙂
V úterý jsme byli na UTZ v Gennetu a odolali jsme 😎 dr. říkala že teda ví, ale byli jsme s manžou držáci 😃
klar_jana
15. dub 2010
andara - rádi bysme věděli co čekáme, ale je to stydlín, ještě se nám neukázal (a)😉 všichni kolem mě tvrdí, že budeme mít holčičku, tak se necháme překvapit.

na jedněch stránkách jsem vyčetla že do porodky i skleničku s močí jako na kontrolu??? vůbec se nepamatuju, že bych ji s sebou brala poprvé...a jednorázové holítko??? stejně sestra použila nějaké jejich tenkrát. tentokrát ani nebude potřeba, snažím se holit sama, ale přes pupíček už jen po slepu😃

Začni psát odpověď...

Odešli