• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Jee to mi neco pripomina-taky jsme meli prekvapko, neukazala se mrska, az po porodu :wink: ale holcicku jsem tusila a i mi to vic lidi rikalo.
No ja tu moc mela,ale nikdo ji nechtel a oholena jsem byla z domova, pac ten den sem byla na kontrole a pak po pulnoci jela :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
15. dub 2010 v 11:24 • valentynka
Raduš a kam chodíte s Pétou cvičit ?
15. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mi teď zalíbila tahle postýlka http://www.zbozi.cz/items?q=d%C4%9Btsk%C3%A1%20post%C3%BDlka%20paula%20pastel&order=relevance&minPrice=&maxPrice=&sId=8fkKttB4wPRF1sV6C-b9&r=zbozi1&redir=1 ale kurňa vypadá to, že nemá ty 2 vyndavací příšky :unamused: :frowning2:

val - koukám každý řeší něco s bytama ... já řeším peníze z baráku po babičce, muž byt po matce :rolling_eyes: hrozný, vše se vleče.
Vy jste s taťkou neměli nějakou domluvu, že kdyby něco, tak jí tam necháte žít ? My tak třeba s mamkou domluvené jsme, že kdyby něco, tak přítel tam bude žít dál - teda platit si to sám, ale byt bude jednou můj.
15. dub 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

Val: ale pokud ty si vlastník bytu tak ji může z bytu na MÚ odhlásit, my sme to taky tak měli trvá to sice asi 3 měsíce ale nakonec jsme je bez problémů odhlasili...Oni pak měli trvalé bydliště na MÚ a vim že teta takhle taky odhlašovala toho chlapa co od něj kupovali barák pač nebyl se schopnem sám odhlásit a chodili mu tam exekuce...
15. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - já vím že jde odhkásit někoho z trvalého bydliště, pokud se tam nezdržuje 2 roky snad ..
Nedorazíš v úterý na sraz ?
15. dub 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, no tak to jednou budeš třeba rešit stejnou situaci jak my..
jak dostat přítele z tvého bytu ???

Marcel, žádnou dohodu s ttou jsme neměli, bo to byl tátův byt, ona se na něm nijak nepodílela, ani prací při přestavbě, ničím ! úklid tak z části, uklízel táta, ona vařila občas, nepracovala, vždy si něco našla ,ale byla tam max týdně,že jsou na ni všichni zlý a bla bla, vždy jen aby tátu uchlácholila,že si něco hledá.. takže ji živil táta, ona žádné peníze neměla..
a ani ení důvod,aby mi jsme ji tam nechávali žít , proč ??? táta není a přeci si nebude žít v jeho bytě a užívat si ho...za to jak se k němu chovala ?? hrůůůůza !!!! takže ani z morálního hlediska ani z žádného jiného !
přesto jsme ji tam nechali..

heresto, to právě nejde, včera to ségře říkali, musí se podat žádost na soudě :frowning2:
15. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to odhlášení jde, když prokážeš,že se v bytě delší dobu nezdržuje, doložíš to svědkama.. nebo pokud neplatí nájem, což ona neplatí,takže touhle cestou by jsme taky na to mohli jít..
řekal,že tátovi půjčila peníze na bazén,tak jsme jí to schválili, ted chce ložnici,že prý tátovi na ní taky dala.. nemá to kam dát, ona to stejně prodá.. řekli jsme jí,at si vezme co jí patří-což je jen mikrovlnka ..+ oblečení,které ona tátovi koupila.. uskladníme jí to, pomůžeme přestěhovat.. ona vše odkýve,ale pak je to jinak.
u právníka už byla, prý nám příště poví, co řekl právník jí...měli jsme tento víken vyklízet věci, najednou to nejde, další týden taky ne...
15. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou teda starosti holky :frowning2: val, snad ji z bytu dostanete co nejdřív :frowning2:
Myslím, že by se muselo prokázat, že se v bytě nezdržuje delší dobu a pak pokud jste majitelkami bytu tak zažádat o zušení TP.. Ma MěÚ nebo družstvu by vám měli poradit :frowning2:

Val, chodíme na Svárov do tělocvičny.
15. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
než jsem to nacvakala psala ji to samé :slight_smile: Snad to dobře dopadne...
Dohoda je jednoduchá, skutečnost horší :pensive:
15. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co to uzamčení diskuze jak jsme probírali na srazu? :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já s úterým počítám, moc rádi přijdeme, kór se jde do MC. :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, na MU poradili dát žádost na soud...vše přes právníky a soudy,at se všichni pěkně nabalíkuj :angry: :angry: :angry:

Raduš, super,že dorazíte :slight_smile:

já bych byla pro uzamčenou diskusi, probíraly jsme to holky minule v pumpkinu,kdo je pro ??

když by se hctěl někdo přidat,tak si zažádá o vstup,takhle se bojí člověk něco napsat :confounded: i tohle jsem nechtěla psát,ale nakonec jsme se z toho potřebovala vypsat a svěřit :cry: :cry:

nemáte někoho kdo by scháněl byl 2+1 s garáží, zahrádkou, terasou velkou a bazénem sklolaminátovým v zemi se zastřešením ? byt je celý po rekonstrukci
15. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val jj tak jsem si na to vzpomněla, že by to chtělo..já kolikrát nechci o něčem nebatit když je to tak veřejný akde kdo to čte :slight_smile:

Val to snad není ani byt ne :dizzy_face: ? Zní to parádně! :dizzy_face: Kdybych věděla, dám vědět...a cca cena? Případně písni do IP :wink:
15. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, je to byt 3+1 předělaný na 2+1, je to ve čtyřbytovce na kopečku, velká zahrada u toho-společná a každý má zahrádku ještě svojí
15. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nedivím, že se jí odtamtud nechce :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamarád by rád něco koupil, ale na byt s bazenem asi mít nebude :slight_smile: Pozeptám se :wink:
15. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - chápu, asi ji v lásce moc nemáte. Ale když s ním žila je divný ji pak vyhodit .. nevim no, je to taky blbá situace. Samo chápu, že byt byste rádi prodali. Je to těžký no .. U nás je byt taky jen mamky a já jsem jedináček, takže jediný případný dědic.

To ani nevím že se probíralo uzavření diskuse :astonished: jsem asi zrovna u toho nebyla. Jo klidně ..

Já právě udělala jahody se šlehačkou, tak už se to chladí, tož si odpo všichni dáme :grinning:
15. dub 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val a vy byste tam nešli bydlet?

Já se pustila do dortu ..první v životě, tak snad to nedopadne katastrofálně :grinning: Zatím je upečený korpus..nějak extra nevylezl, tak uvidíme až to rozkrojím, večer budu dělat krém. :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
15. dub 2010 ve 14:09 • valentynka
Holky viděly jste včera pořad Vizitu ? :pensive: Já to nesleduju, ale včera tam bylo téma atopický ekzém (mám ho taky), tak jsem se "dívala" a byla to hrůza :frowning2: Já to furt přepínala, protože jsem měla na krajíčku, když jsem viděla tu holčičku jak vypadá a hlavně jak brečela ... zkusila jsem pak přepnout ke konci a to už šlo.,,, :unamused: přišla jsem ale o to, co Barunce dávali, že se tak zlepšila,tak vím zase prd...a ...nepotěšil mě ten konec, kdy vyfasovala seznam co nesmí jíst...to je děs :frowning2:
15. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val tak to jo...

No a asi by i jiné bylo kdyby to byla fajn ženská a vycházely jste spolu... :pensive: takhle vás chápu...ke všemu s tím jejím přístupem.... :sweat_smile: no snad to nebude tak zdlouhavý jí odhlásit a vystěhovat.
15. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - tak samozřejmě pokud by si pak někoho našla, tak samozřejmě by tam ta osoba bydlet nemohla.
Asi bych ho tam bydlet musela nechat, protože vím, že máma by to tak chtěla. On by neměl kam jít. Svůj byt prodal .. ale platit by si to musel sám. Pokud by na to časem neměl, tak by měl holt smůlu a musel by jít.
Neber to vůbec zle, jen s tebou o tom debatuji .. vím, že to je blbá situace.
Blbý je i to, že nejdřív s váma s něčím souhlasí a pak to dopadne jinak. To by mě vytáčelo :zipper_mouth:
15. dub 2010 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, viděla jsem to a bylo to hrozný, chudinečka holčička, tak strašně plakala a jak se musela chudinka pořád škrábat, to bylo hrozný...
udělali nějaký poměr mastiček a olej do vody na koupání,že s ejí kůže více promastí,ale nevyřešili to:frowning2: zjistili jí další alergie na potraviny-banán,hlavně to mléko to byl alergen z 50%.. a taky alergii na lepek, dali jí tedy bezlepkovou dietu, nesmí vejce-tak paní kupuje z německa vajíčkovou náhražku, mléko taky v nějaké náhražce,které stojí 1600 a za týden je pryč,ale naštěstí paní doplácí jen 20,-.. časem se prý zbaví alergií na potraviny a tím se pak částečně vyřeší její problém s ekzémem

bylo to ale strašně smutný, asi byli samy,bez tatínka... rukavičky si chudinečka stahovala a zase celá poškrábaná, to škrábání rpostě neodstranili.
dospělý má nějaký pudy,že se nebude škrábat,že to vydrží,ale malinký dítě prostě ne a tím si to furt rozškrabává, snad jí to vyléčí.
zdědila to po babičce,které se to ztratilo po porodu dcery
15. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val: a už jste se o tom bavili s právníkem??
15. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky........Ráno jsem jela k dr.Mates chrčí a chrčí....tak dostal inhalaci na 10 minut,kupodivu moc neřval....předepsala nám Spiropent a zítra na kontrolu.....
A dnes mě kluk jeden parádně trefil do oka,nestačila jsem ho zavřít a bolí to jako čert....jako by mi do něj někdo nasypal písek....a slzí a slzí....
a nedočetla jsem vše.....jen zběžně
15. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokdu víš, že máma s přítelem mají mezi sebou dobrý vztah a máma si to tak přeje, tak je to jiná.. pokud si byt bude platit,to je taky jiná.. tady je to ve všem opak :frowning2:((

zle to neberu, to ne .. :wink: ale je to prostě hold situace takováhle...

pořád na tátu nadávala, furt s ejí něco nelíbilo, furt jak se odstěhuje za dcerou na Kanáry,.. a nikdy nic, hysterka hadr- je to Slovenka, celej barák je z ní neštastnej... nebrala si servítky ani před lidmi ani před námi.. bohužel si táta už nikoho hledat nechtěl a nechal to tak jak to bylo..
15. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto, jojo ségra se byla jen poradit, ten řekl at na ní jdeme slibama, v pohodě, klídku... to jsme udělali,ale ona se prostě nehne :frowning2:(
15. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na Vizitu jsem taky koukala a samo taky bulela :frowning2: Karolínka to má taky, ale naštěstí né tak moc jako ta holčička. Ale přesně jak píše Jíťa se škrábáním - dospělej se nějak ovládne že nesmí škrábat, pochopí to. Ale Kája když se mi zrovna osype, tak často na levé paži si flek rozškrábe do krve :frowning2: Takže taky furt mažeme a máme olej do koupele. Teď máme zrovna období, že to má docela zahojené. Bohuže krom citrusů zatím taky pořádně nevíme co jí vadí. Ale vypozorovala jsem i při změně počasí, když napadl sníh ... co jsme vyčetla, tak tem atopikům může vadit úplně cokolik :unamused:

val - já ti fakt rozumím. Však jsem ti taky myslím říkala co řeším s tím strýcem s barákem po babičce ne ? Taky se mi nechce čekat na peníze bůhví do kdy ..
15. dub 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val díky, hrůza :frowning2: Dospělý má pudy ale stejně si to poškrábat musí.. :angry: Mě se to zase zhoršilo po porodu..taky jak jsem doma, víc práce, stres se na tom taky podepisuje, počasí to samé :frowning2: Je to otrava, ale ta holčička to měla fakt strašný :frowning2:

Val, Mates šikulka..jen né s tím okem :sweat_smile: to je hned..u mě to zase odnášely brýle...už se mi smáli když mě viděli v optice každý měsíc :grinning: Ještě že jsem si nechala udělat brýle s obroučkama né zase vrtaný :grinning: ty by dopadly. Snad se ti oko brzo dá dopořádku.
Sinupret je parádní, nám pomohl od rýmy, jen je hnusnej a Peťulín ho plival, takže jsem ho musel maskovat šťávou :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - tak pokud tam byly až takové vztahy, tak bych jí taky pěkně vyprovodila z bytu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek