• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori a v čem se Kája koupe? Já Petříkovi jeden čas dávala Oilatum/Linolu do vody (má citlivou a taky suchou pokožku) ale on s vodou blbne a nezabránila jsem tomu jeho kloktání, tak to používám jen já. :angry:
15. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
peradko.....to bylo asi mě vid...ne Val :slight_smile:
To oko ale bolí jaklo čert..... :confused:
A Spiropent kupodivu chutná :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus jasný, promiň a to hned 2x :grinning: já totiž ještě četla a psala Sinupret a né Spiropent :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chjo..jsem nějaká roztržitá
15. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko :wink: :wink:
15. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val: aha :unamused: :unamused: 6e ji není trapně vit? :angry:

Jsem ted volala tatkovi tak se pro nás staví a zajedem konečně koupit Yvonce botasky... :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. takže k uzamčení diskuze-souhlasím. Na Vizitu jsem se bohužel nestihla kouknout...malý tyto problémy nemá (zatím), já měla atopické exémy od 5-12 let...nakonec mi hodně pomohlo vždy moře...a doted se občas osypu po nevhodné pěně, nebo nějakém přípravku na nádobí, když si nevezmu rukavice. Ale ta holčička to měla snad všude chudinka malá :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Jinak včera nám dorazil ten stan, ta Beruška, je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Hned jsme ho postavili a Kuba vždycky letí do něj a volá Jééééééééééééééééééééééé...a vleze si dovnitř, válí setam po plyšákách, nebo vysype kostky a hraje si :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - tak Linola pro nás byla úplně na ho-no :zipper_mouth: byla po ní ještě víc suchá. Teď už delší dobu používáme Balmandol olej a ten je fakt mastnej v tý vodě - po něm je krásně vláčná.

Holky nekupovaly jste nebo nevíte kde je v Polsku v Sienavce nějakej nábytek ? Já co koukám po netu, tak všechny postýlky jsou snad Polský :astonished: tak to máme kousek, tak bysme tam asi sjeli a vzali to rovnou tam ...
15. dub 2010 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori: kamaradka moje kupovala na malou vsechno v polsku kocarek postylku atd... :wink: a rikala ze se to fakt vyplati :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - já když čekala Káju, tak jsme tam kupovali zavinovačku. Zeptej se jí kdyžtak kde ju - na tu postýlku - díky :slight_smile: Kočárek máme po Kájince
15. dub 2010 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
známá taky kupovala výbavičku v Polsku. Dost věcí se sem od nich dováží. Vím že tam koupila tenkrát právě i kočárek, který se v sestavě prodává u nás za 8500 Kč a ona ho měla v přepočtu za 4000 kč (+ doprava) a teda s reklamacema by to bylo případně asi trošku složitější...ale ty běžné věcičky bych tam klidně koupila, mít tam cestu :slight_smile:
15. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, no u vás se to taky táhne dlouho a asi ještě bude co ? :frowning2:((

vždycky nějaká změna v životě něco vyvolá, jako je porod ,změna práce.. a tak
já taky jsme jsem doma,tak jak víc vařím,tak víc myju nádobí a ekzém je na prstech hned :frowning2:( pak jsem líná si to namazat, vzít rukavice, donutí mě to až,když to mám popraskané do krve

Marcel, říkali,že to je vždy hádanka zjistit ty alergie :frowning2:
15. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK U NÁS TAKY lINOLA ZABRALA SUPROVĚ, jak se Filípek osypal a je hrozně voňavá :slight_smile:
ale záleží z čeho ten exem pochází :frowning2:(

Maruško, ty jsi koupila stejný stan jako já? tu berušku s tím tunelem ?
15. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky rozhodne pro uzamceni diskuze, mame to tak s holkama z jine a super, muzu davat videa a fotky a nemusim se bat,ze je nekdo ukradne :wink:
15. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-tak at je Matysek brzo ok, Majda mela jen rymu a pak kaslala, ze ji drazdily hleny.Teda ryma porad pretrvava,ale uz ji netece z nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zato mne porad lechta v krku a kaslu, fuj hnus, tak mam u postele medovinu a popijim :grinning:
15. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak já to zítra předělám juu? a budem zamčený :wink:
15. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda,že nejde uzamknout tahle dosavadní
15. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynko: jo jo, tu berunu jako jsi sem dala odkaz :wink: , je krásná :slight_smile:, pak písněte do IP...jaké budeme mít heslo..a jaký vlastně název :wink: . Naši jdou na večeři, tak jdu s Kubíkem dolu, udělám si taky něco dobrého a jdu na Ulici.
15. dub 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
sraz - ano
zamčení - ano

navíc nemám čas. :sweat_smile: :grinning: pa
15. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak uzamčená skupina je hotová, název je Holky z Českolipska :hearts::hearts:
tak už chodte tam jo, já pojedu za chvilku na cvičení

maruško, mě to nejde složit :confounded: :confounded: :confounded: je tam 7 tyček a nevychází to, prosím poraď , smutně koukám :frowning2:((
15. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
heslo není žádné, uvedla jsem ,kdo má přístup a hned se tam dostanete
pokud bych na někoho zapoměla, at mi písne IP a přidám ho také :slight_smile:

papa nakouknu večer
15. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu tam a tam ti poradím :slight_smile:
15. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám jste se přesunuly.. :slight_smile:

Nějaká českolipanda na na výlety,povídání s dítětem okolo 6 až třeba 10 let tu není?
22. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kkamca - máme tu všechny malé děti do 3 let a jedna mamča 16 letého kluka. Ale není problém se připojit - pokud bys chtěla tak písni uživatelce "valentynka" a ona ti dá přístup do nové diskuse, která je uzamčená :wink:
Docela pravidelně se scházíme a občas se podnikne i nějaký společný výlet :slight_smile:
22. dub 2010 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori:děkuji ,četla sem vás pravidelně.. :wink:
Jsem právě myslela jestli nějaká nová mamina..nechytne :slight_smile: Se stejně starym,nebo věkově podobným dítkem. :grinning:
22. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky už jsem tu dlouho nebyla ani sem už nechodím,ale chci se zeptat neozvala se jana?jestli ještě dělá nebo jak?ted už ji tak nevidím.díky.
9. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zakupanda
Jana pracuje a jestli si dobře pamatuju, tak dělá ve Stráži, do Mimoně nešla..
kdyžtak jí písni IP:slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím :dizzy_face:
chtěla bych se vás zeptat,jestli nevíte o nějakém dětském doktorovi v České Lípě,který nastřeluje náušničky?a jestli by nás vzal,i když chodíme k jinému doktorovi :confused: díky
5. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reny01 myslim, ze Coufal nastreluje -byla tam kamoska. Ale jestli vas vezme jen na to, tak to netusim, zkus tam zavolat :wink: A kam chodite jinak?
5. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andara díky moc,zkusím si tam zavolat :wink:

my jsme ze Zákup a chodíme k doktorovi Gotvaldovi :wink:
5. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reny01 my chodíme ke Gotvaldovi ve Stráži .. a u něj ouška nepíchaj ? Já teda nevím, nám to dělá známá zdravotní sestra
5. zář 2010 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek