• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
@mori píchá,ale já bych je chtěla nechat nastřelit a to pokud vím,tak nedělá :unamused:
5. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reny01 jo tak, rozumím
5. zář 2010 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová a trochu se rozkoukávám, chtěla jsem se zeptat, jestli mezi vámi není některá s půlročním
(+-) prckem z Česká Lípy...
6. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1987 Ahojky :slight_smile: Tahle diskuse je už uzavřená, pokud bys chtěla mezi nás chodit, tak napiš uživatelce "valentynka" a ona by ti dala přístup mezi nás do nové diskuse :wink: podmínkou je jen nějaká ta fotečka v albíčku, ať víme s kým máme tu čest :dizzy_face:
Půlroční mimi tu nemá nikdo, nejblíže vám má laada 9 měsíčního chlapečka a já dvouměsíční holčičku .. ale to jistě nevadí, máme tu různě staré dětičky :wink:
7. zář 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori Strašně ráda bych nějajé foto přidala, ale jakmile dám nahrát soubor, spadne mi net...A jak mám té Valentince napsat?
7. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1987 nahoře na stránce je Interní pošta a do příjemce zadej "valentynka" :wink:
7. zář 2010 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jse konečně tady,ale tápu tady jako ve tmě :slight_smile: :frowning2:
24. zář 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betty312 sem už nikdo nechodí, musíš na diskusy "Holky z Českolipska :hearts::hearts::hearts: " . Máme jí uzamčenou, já teď nevím zda už máš povolený přístup .. ??? Pokud ne, tak ti ho dá valentynka :wink:
24. zář 2010 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se k vám přidat ?jsem ze zákup
12. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem ti poslala odkaz na nové stránky...
12. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také bych se k Vám chtěla přidat, už jsem psala IP @valentynka ale nějak nemám odezvu :(
11. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leushka tak jsem tě přidala, až nakoukneš. písni nám něco o sobě ju ?

hodně mamin k nám chce přidat do skupiny a pak ani nepíší :frowning2:
11. srp 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás všechny, může mi prosím valentynka povolit přístup do této skupiny? Jsem z ČL, mám dvě děti: 2,5 a 12let, přistěhovala jsem se před téměř 7lety z Phy-západ. Kolegyně z práce se mi tu rozutíkaly a některé kamarádky s dětmi také, tak budu ráda, pokud poznám nové "kamarádky" na pokec nebo kafe také s dětmi nebo těhulky. Jsem ještě pár měsíců na RD, ale při tom provozuji svůj e-shop s dětskými potřebami. :dizzy_face:
31. srp 2011 v 01:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! Ráda bych se seznámila s maminkami, které budou nebo by rádi, jako já chtěli navštěvovat mateřské centrum v České Lípě. Mám 9 měsíčního chlapečka.
17. říj 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky slyšela jsem něco o slevách v České Lípě, je tam prý kosmetika a nějaké bezbolestná liposukce a kadeřnictví. Nemůžu ale na seznamu nic najít, nevíte o tom něco? Děkuju :sweat_smile:
9. lis 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdravím vás
22. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angl tady to je ukončeno - máme novou diskusy "Holky z Českolipska :hearts::hearts::hearts: " . Máme jí uzamčenou, ale pokud bys chtěla mezi nás, tak požádej uživatelku "valentynka" o přidání a můžuš mezi nás chodit. Podmínkou je abys tu měla nějaké foto, ať víme s kým máme tu čest :wink:
22. lis 2011 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@market_obchudekuslunicka jak je už vícekrát psáno, máme založenounovou diskusy. Nevím zda jsi psala valentynce o přístup .. případně písni, není problém přístu dát, jsme rády za nově příchozí :wink:
22. lis 2011 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivon101 pokud chceš mezi nás, napiš valentnyce o přístup do nové diskuse. Do této už nikdo nechodí :wink:
22. lis 2011 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš ajo psala a ja zapomela jdu kuk tam diky.
22. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
založili jsme na facebooku stránku pro maminky z okolí České Lípy. Pokud budete chtít přidejte se k nám, budeme rády :slight_smile: Můžete zde prodávat věcičky, poptávat, diskutovat,atd.
http://www.facebook.com/pages/%C4%8Ceskolipsk%C3%A1-online-m%C3%A1ma/398115410201826
2. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentynka ahojky , můžu taky poprosit o link na stránky kde najdu nějaké maminky z České Lípy a okolí ? děkujiii :sweat_smile:
16. dub 2012 ve 21:29  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaj na Fb si najdi v hledači " Pro maminy " nebo " Maminky sobě-Česká Lípa a tam požádej o členství :slight_smile:
18. dub 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentynka já zatím FB nemám , tak si ho brzy založim a pak se ozvu , děkuji
20. dub 2012 v 08:04  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, chchěla bych se zeptat, zda v České Lípě funguje nějaká soukromá školka a nebo centrum, kam bych mohla na dopoledne dávat mojí 4-letou dceru. Jsme z Ústí nad Labem a občas jsme v Lípě .
Moc děkuji za nápady.
Jitka
1. lis 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem nový přistěhovalec v Novém Boru, není zde někdo kdo by zašel občas na procházku či jen tak na kafíčko, jsem sama s roční holčičkou a nikoho tu neznám.
Lenka
6. pro 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@enja @tukina sem už holky nikdo nechodí - je založena nová diskuse, tak mrkněte tam http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/holky-z-ceskolipska/ a nebo na FB, jak je psáno nad vaším příspěvkem :wink:
10. led 2013 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
22. led 2013 v 08:17 • detskahrabarna
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
26. led 2013 v 19:58 • detskahrabarna
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek