• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky já také doufám že už to snad bude brzy :wink: manžel si ale ze mě dělá pořád srandu,že prý porodím až tak za 14 dní :angry: On už je snámi 2 týdny doma,tak se nudí a vymýšlí blbiny :grinning: holky poraďte mi něco na urychlení kporodu :sweat_smile: jsem hrozná a otravná,já vím :frowning2:ale mě štve že můj gyn. mi řekl že půjdu na vyvolání a vrizik. poradně je zas vše vpořádku(myslím ten tlak)tak jsem ztoho taková zoufalá-já jsem se nato vyvolání těšila a nakonec snad ještě budu přenášet :cry: :pensive: :cry:
26. říj 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pradi máš pravdu, už se mi to krátí a šíleně to letí a to jsem si myslela, že se doma budu nudit.
Makrét tak vydrž, víš, že všechno má svůj čas, dočkáš se neboj, jenom to musí správně uzrát, tak: "Vydrž prťka vydrž!!!!"
Holky dneska jdu s kámoškama do solné jeskyně, tak jsem na to zvědavá, jaký že to bude relax a co na to bude "škrundat" naše malá v bříšku :grinning: :grinning:
26. říj 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak pak se máte? :wink: Já celkem dobře dnešní kontrola byla stejná jako minule,takže vbrzké době rodit nebudeme :confused:a na kontrolu jdu zas zatýden a to si mě tam už nechají a porod vyvolaj.Ale teď musí mimi zůstat ještě umě,protože nám odjel taťka do práce,tak by to bylo trochu komplikované kvůli hlídání Tomáška :confused:tak uvidíme :unamused: zatím papa
29. říj 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda Markét, tka už to začíná být vážné že? :wink: Na jednu stranu už budeš pod kontrolu a nemusíš se bát jeslti to stihnete do porodnice, na druhou říkají, že vyvolaný porod je o trošičku nepříjemnější. Ale určitě to zvládnete!!!!
:sweat_smile: :sweat_smile:
Dneska nám moji dva kluci dali dohromady komodu s přebalovákem, tak už jsme trošičku pozměnili nábytek v bytečku a už můžu začít prát a připravovat věcičky naší malé. Zatím postýlku stavět nebudeme, mám půjčený proutěný koš, kde doufám se chviličku mimince bude líbit a vydrží tam než se přestěhujeme do baráčku.
:confused: :confused:
29. říj 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markééééééééét moc držím palce. Domlouváš Nikolcééééé? :dizzy_face:
Třeba bude rozmnější než Petřík...tomu jsme slibovali hory i s horákama ať jde ven a nic.. :slight_smile:)
Moc držím palce a myslím na Tebe!!!
Petřík se budil přes den jen pár dní na kojení po hodině, v noci tři hodinky dá :slight_smile: Už se i přes den hezky zrovnal, jen občas se přihlásí vřív, když u předešlého kojo usnul :slight_smile: Je to zlatíčko :slight_smile:

Iren :slight_smile: tak u vás doma už se to rýsuje s mimivýbavou co? :slight_smile: Zvládnete to a pak jupí do nového :wink:
Jaké to bylo v solných jeskyních? Chystám se tam taky až bude Petříkův režim zaběhlej!! :slight_smile:
30. říj 2007 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminky a těhulky!

margaret - koukám, že se malé moc ven nechce. Se jí ani nedivím, mě se taky do toho počasí kolikrát nechce. Snad se umoudří a ozve se o příchod na svět sama, aby ti to nemuseli vyvolávat.

andilekir - určo to chvilku v malém bytě zvládnete! Budete se těšit na svůj baráček a ono to nějak půjde chvíli :wink:
Také mě zajímá jaké to bylo v solné jeskyni? Chystáme se tam s kamarádkou. Prý to je nové přímo v ČL? Kde prosím tě? Kdyžtak nějaký kontakt prosím.

Já byla v sobotu s kamarádkou v Polsku v Jelení hoře. Bylo to od maminy z prce, ale ona omarodila, tak nemohla s teplotama jet. Koupila jsem si tam 2 svetry, Káje velký pytel kostek (něco jako Žako - 500 ks), dětský mobil, teplé punčošky s froté, něco na dušičky.

Jinak jsme se probírali o víkendu dárkama, co už máme nachystané pro Karolínku pod stromeček. Už jich tam má 5, určo chcem ještě koupit míč a pak uvidíme na co narazíme.
No a pak má za měsíc a něco hned narozky, takže zase řešit co vybrat ... pokud máte někdo nějaký tip, tak uvítám inspiraci.
30. říj 2007 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: Iren-tak mě to vadit nebude,když mi porod budou vyvolávat,protože vím co to obnáší-Tomáška mi také vyvolali :wink:a máš pravdu,že budu klidnější když budu pod kontrolou lékařů :confused:Tak to je hezké,když už to doma chystáte pro tu vaší prynceznu :dizzy_face: Radu mooooc děkuji že na mě myslíš,Nikče domlouvám,že tam musí vydržet ještě tak do pátku :sweat_smile: Tý brďo to už je Peťulkovi měsíc jo-toto letí a na té nové fotce jste moc kouzelný :wink: Jinak se cítím celkem fajn :slight_smile: Mori a kdo bude mít narozeniny?
30. říj 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
margaret - no v únoru Karolínka :grinning: Po Vánocích to je raz dva ...
30. říj 2007 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to mi podídej,mi to máme hned vlednu-sestra,já,Tomášek a děda :confused:
30. říj 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Stěhování do baráčku jsem teď přestla řešit a začínám pomalu prát a žehlit mimivývavičku, je hezké probírat se těma malinkýma věcičkama, však víte :dizzy_face: :dizzy_face:
Jen mám nemocného Míšu, dnes mi volali ze školy ať sipro něj přijedu, že mu není dobře. Tak je doma v pelechu s hrnkem čaje a já doufám, že nic od něj nechytneme, bylo by to asi nepříjemné :confounded:
Solná jeskyně byla super, bylo nás tam 5, takže místo odpočívání jsme se jen pořád něčemu smáli a zkoumali pravost sole a tak, ale bylo to moc fajn, na 45 minut jsem platila 120,- Kč, kdyby nás bylo 6, tak je celá jeskyně za 550,- a když všech 8 ( to je celá kapacita jeskyně) tak je to ještě za míň. Je to v Moskevské ulici, jak dříve mělo kanceláře DINO, vlastně na rohu jsou zdravotnické potřeby a pak jdete do takových velkých vrat, dole je kadeřnictví a v patře jeskyně. Kontakt bohužel nemám, objednávala to kamarádka. Říkali, že to vydá za 3 dny u moře, tak nevím,ale na relax super! :dizzy_face: :dizzy_face:
Markét jsem zvědavá, kdy se vykulíte na svět, moc držím palečky ať je vše v pořádku!!!!
30. říj 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsem Iren také zvědavá,ale pořád jí domlouvám že až o víkendu :confused: dneska mi tam děsně řádí,až je to nezvyklé,takle dlouho :wink:-už by si mohla schrupnout :fearful: :wink:
30. říj 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Markét, Rádi, tak jaké bylo kočárkování včera? Mrzelo mě, že jsem nemohla jít, tak snad příště to vyjde :sweat_smile:
Dneska dopoledne jsem byla ve Frýdlantě sepsat porodopis, normálně tam mají v čekárně velkou televizi a vysílají program určený pro ženy co čekájí v gynekologické čekárně, aby jim zkrátili chvíli. To jsem docela koukala. :confused: :confused:
Všichni tam byli hrozně fajn, mrkla jsem i na porodnické oddělení a už se tam těším, i když si teda ještě chvilku počkám. Koukala jsem do seznamu věcí do porodnice, že nemusím mít ani vložky, ani plínky, všechno tam dostaneme.
Byl se mnou manža, tak jsme se cestou zpátky stavili v Lbc v prodejně Batolata, no mají tam šíleně moc věcí, že mě jen přecházel zrak a nevěděla jsem kam koukat dřív :grinning: :grinning:
31. říj 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočárkování bylo pěkný,ale už se těším až vyjedu i já :wink: S Radkou jsme pokecali a já chtěla aby mi odvyprávěla celý porod do detailu,no a nikdy jsem se musela opravdu chechtat-viď Ráďo :sweat_smile: :pensive: Peťulka je moc krásnej a celou vycházku prospinkal :dizzy_face: Iren ty nebudeš rodit v Lípě? :confused:
31. říj 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že se tady moc nemění. Akorát jsme se dostali s příspěvkama nad 1000, supr :slight_smile: Markétka pořád čeká a nic, viď? Slyšela jsem že pomáhá bouřka nebo úplněk a jedna známá co přenášela si trochu cucla č.vína a Filípek byl venku. Solná jeskyně je supr nápad a Iren potvrzuje že dobrej relax. Jinak já bojuju s pěknou rýmou a do třetího měsíce se nesmí vůbec nic užívat. Než jsem to věděla, vzala jsem si pár kapek Nasivinu, tak snad to bude v poho. Pak mi v lékárně dali Pinosol, že ten se může, tak jsem na čajících s medem a citrónem a občas jsem kápla pár kapek. Tak dávejte pozor na bacílky ať se od vás a maličkých drží co nejdál. :wink:
31. říj 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak co Markét jak to s tebou vypadá? Ještě nic? Myslím na tebe ať je vše v pořádku!!!!
Tak snad už příště půjdu na kočárkování s vámi, no taky se těším až vyjedu taky, ale já si počkám ještě o něco déle. :confused: než Markét. Míša už šel dnes do školy asi to byl jenom nějaký malý bacilák, tak jsme ho mým "kouzelným" čajíkem vyhnali.
Markét mám v plánu rodit ve Frýdlantu, rodila jsem tam i Míšu a můj doktor je tam zástupce primáře. Tenkrát se mit am moc líbilo i ten přístup a tak, takže budu rodit tam.
:sweat_smile: :sweat_smile:
Evunko, to opravdu není nic moc, když nic na ty bacily nemůžeš, tak ať tě brzy pustí a jste zase zdraví!!!!! :wink: :wink:
1. lis 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já se cítím dobře :wink: a malá zatím poslouchá a určitě čeká na tatínka :slight_smile: však jí to pořád říkám :wink: :sweat_smile: ta je ale hodná co? Jasně Iren když už si tam rodila,tak tě chápu :dizzy_face:
1. lis 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky-tak já jsem tu mojí holčičku asi včéra moc přechválila :unamused: už jsem hodinu vzhůru a mám kontrakce-jsou zatím ještě nepravidelný,ale jsou tak mezi 7-15ti minutami,no tak ještě vyčkávám :confused: :wink: ještě písnu co a jak,než pofrčíme do porodky :sweat_smile:
2. lis 2007 ve 03:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jedu bolesti mám už po 4 minutách,tak papa a pak vám po Radce pošlu informace,ju jak jsem na tom :wink:
2. lis 2007 ve 04:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďooo ty brďoooooooo Nikolka se uz dere pomalu na svět!! Hodně sil!!!!!
2. lis 2007 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margaret, držím pěsti, aby vše proběhlo bez problémů!!!!
2. lis 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK UŽ JE NIKOLKA MEZI NÁMI, NARODILA SE V 9.39 h. S MÍROU 50 CM A 3,5 KG. POROD JSME ZVLÁDLY VPOHODĚ! MALÁ JE KRÁSNÁ A JA ŠŤASTNÁ :dizzy_face:

Ještě jednou tady gratulujuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, moc blahopřeju, hlavně že všechno proběhlo bez problémů a jste obě v pořádku. A bylo to i docela rychle, co?? :dizzy_face: Tak to je moc dobře. Teď už odpadají nervíčky s čekáním :slight_smile: Tak hodně síly, zdraví a lásky oběma :dizzy_face:
2. lis 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc blahopřeju k malé Nikolce!!!!
3. lis 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Moc gratulací Markét, je moc dobře že to holky zvládli v pohodě a jsou obě zdravé a určitě krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Doufám, že to stihl i tatínek přijet k porodu, když už to bylo skorem o víkendu :wink: :wink:.
Tak koukám, že už jsem tu s velkým bříškem zbyla sama :frowning2: s Evunkou, jen ta má ještě malinké.
V pátek jsem byli v Moravské Třebové s Míšou na dni otevřených dvěří Vojenské školy. Míša totiž chce být voják,asi mu někde zezelenal mozek a už ho to drží dlouho. Škola na nás udělala dobrý dojem, jen je to hrozně daleko, tak nevím jak se s tím srovnám, že nebude doma. :cry: .
Jen toho bylo na mě trošku moc 3,5 hoďky autem a tam potom chodit a chodit a chodit. Měla jsem toho plné brejličky.
Ráďo, jestli budeš nějak v kontaktu s Markét, tak jí moc a moc pozdravuju a moc gratuluju!!!!
4. lis 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak už jsme doma :slight_smile: malá je moc moc hodná,pořád spinká a já jí na kojení musím budit,tak se nadlábne a zase chrupajdí.Mám moc mlíčka takže musím odsávat,já se cím dobře a hlavně odpočatá-když je Nikolka zatím tak nenáročná :wink: Jinak vám děkuji za gratulace :wink: Tak a teď předávám žezlo tobě Irenko :dizzy_face: tak se holky mějte papa-pak vám sem samozdřejmě dám i fotky :sunglasses:
6. lis 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
margaret - tak to je moc dobře, že jste obě v pořádku. :dizzy_face: a malá je navíc tak hodná. Snad jí to vydrží i do dalších měsíců a budete si to obě naplno užívat. :slight_smile:
Tak a teď už jen my dvě Iren. Tobě už to taky nebude moc dlouho trvat, to já mám bříško spíš jako když se hoodně najím než aby bylo vidět že jsem těhotná. Zatím se mi dost zvětšila jen prsa. Jen se zeptám, kolik jsi vůbec doteď přibrala? A už taky delší dobu přemýšlím jaké vůbec máte pro princeznu jméno jestli už máte vybrané. Je dobře že to bude holčička. A je to i v optimální čas kdy ti Míša půjde pomalu na školu a vy byste zůstali sami. Takhle nebudeš mít tolik času smutnit :slight_smile: Jinak já byla opět včera u pana doktora a mám novou fotečku miminka. Říkal že se to moc nestává, ale miminko si tak hezky lehlo, že je vidět i nosní kůstka :slight_smile: A všechno bylo vůbec hezky vidět. Dám fotku do albíčka. Pracovat pořád můžu, tak to jsem jen ráda. Dneska mi začíná i rekvalif. kurz na účetnictví a daně, tak jsem zvědavá. Tak si užívejte ty svoje malá zvířátka a odpočívejte jak se dá. :dizzy_face:
7. lis 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Nějak jsem teď moc neměla čas na Net, tak se tu konečně po několika dnesch ukazuju :slight_smile:

Ve čtvrtek jsme byli s Karolínkou na kontrole v Liberci u neurologa. byl moc spokojený a "dal" Kájince 1* . Tak jsem moc ráda. Ještě pojedem na kontrolu v roce a pokud to budu stále OK, tak už to bude naposledy.

Den předtím jsme byli na otočku v Praze - manželův kolega potřeboval provést do centra a já s malou čekala na Čerňáku v Globusu. Stihla jsem aspoň koupit manžovi dárek k svátku a objevila jsem tam i něco zas pod stromeček Karolínce :dizzy_face: :wink:

Po 14 h vyrážím s Karolínkou k dr. do poradny, tak jsem zvědavá kolik už bude vážit.

margaret - moooc gratuluju k Nikolce! Přeju vám oběma i roince spostu štěstíčka! Super jak je hodňoučká - jen tak dál! Brzo nám ji ukaž :wink:

evunka - koukám, že už vybíráte kočárek. Už jste definitivně rozhodnutí? My měli o kočárku jasno hned, jak jsme ho poprvé shlédli :wink:

prada - po delší době jsem nakoukla do tévho alba - přibylo ti tam spousta foteček :slight_smile: Teda Michalka je žůžovní :grinning: Má krásný kukadla! Supr jak se tam válí po taťkovi a fotka s těma špendlíkama :grinning:

perada - super ta poslední fotka, jak má Péťa prstík v pusince :grinning:

Jo a nevím zda jste četly tohle téma. Je to pro nás všechny dost důlažité:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=38855&vOffset=0&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end
7. lis 2007 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Markét to je super že jste všechno zvládli v pohodě a malá je hodná, to se cení, alespoň si odpočineš a všechno zvládneš. Manžel je s tebou doma, nebo zvládáš sama?
Evunko, teď jsem ve 33 týdnu a mám nahoře 10 kg, výchozí váha byla 55kg a teď mám 65kg, ale počítám s tím že ještě něco přiberu, jen si přijdu jak pavouk, mám všechno v bříšku, jinde jsem nepřibrala, takže nohy ruce hubené a bříško hodně kulaté :grinning: :grinning:
Moc se mi líbilo jméno Elen a taky to vyhrálo, můj manža je moc hodný a dá se s ním vždy domluvit, takže budeme mít Elen, i když on chtěl Šárku :confused: Jen babička trošku protestuje a Míša, že prý nemá na to jméno žádnou nadávku, to je ale brácha co? No nakonec už vymyslel a říká jí čelenko. :wink: :wink:
Mori- když jsem viděla X-landera, taky jsem měla jasno, jen mě trošku zarazila ta velikost korbičky, ale je prostě úžasnej, že? :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jmse včera byly v té poradně. Karolínka váží 9.01 kg. Na další kontrolu jdeme až v roce (ono to do února uteče :wink: ).

andilekir - úžasnej je každopádně!!! :wink: :dizzy_face: My jsme s ním s manželem moooc spokojeni, neměnili bysme ani náhodou. Korbička je sice menší, ale my jsme v ní v poho jezdili do 8 měsíců. Pak už moc nechtěla ležet, tak jsme vytáhli sporťák. Spíš je horší, kdo prcka čeká v létě, protože pak na zimu s fusakem by to nebylo nic moc pro mrně ... ale o tom jsme se už byvily :wink:
8. lis 2007 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori to už jste skoro velké slečny, že? :wink: Ani mi nemluv, jak to do února uteče, mně to utíká šíleně rychle do vánoc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pak už budu mít trošku jiné starosti...
Od pondělí nastupuji oficiálně na mateřskou, dneska jsem se byla rozloučit v práci, ani mi to nechybí že tam nejsem a vůbec jim to nezávidím. Doma je prostě doma, i když ještě spousty pracovních věcí řeším po telefonu a občas pracuji z domova na PC, už je to jen malinká výpomoc a nemusím mít tu zodpovědnost.Je to fajn!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek