• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
perada - ježiš co to je za dudlík??? :grinning: Trošku velkej ne?
9. lis 2007 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po dlouhé době,nic se u nás nezměnilo,stále si s vámi nemám o čem povídat :frowning2: ted čekáme na výsledky z genetiky.

Peradko,byla to super náhodička,že jsme se potkali,Péta je krásnej kluk,kouzelnej a pyšnému tátovi to s kočárkem moc sluší :slight_smile: takže až pojedu do Lípy a budu mít čas,tak zavolám a mužeme se projít s kočárkem.
Užívej si prcka a pa pa.
11. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady zase po delší době!
Minulý týden ve středu jsme jeli do Ostravy k mým rodičům. Cesta tam docela šla(ikdyž pršelo), ale včera to bylo přímo katastrofální. Silničáři opět zaspali!!! :angry: :angry: :angry:

Pikuso, je mi líto, že se Vám stále nezadařilo, ale nezoufej, určitě se Vám to brzo podaří.

Mori, díky za pochválení fotek.Taky jsem koukala na Karolínku, je z ní už velká slečna. Ten čas tak letí, že?
12. lis 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Venku je to teda šílené, my v tom počasí jeli včera do Liberce k mamce a jak píše Prada, silničáři prostě nikde, asi je to zase překvapilo. No naštěstí jsme dojeli v pořádku.
Pikus nevěs hlavu, uvidíš uričtě to dobře dopadne, všechno má svůj čas. Určitě to přijde, když to budete nejméně čekat. Já vím, náms e to všem říká, nám to šlo, viď? Ona ta psychika udělá své. Držím palečky!!!!
Dneska jsem byla ráno u zubaře,dělali mi jeden zub, tka jsem ráda,že to mám za sebou. A cestou zpátky domů jsem se stavila ve zdravotních potřebách a koupila si kojící polštář, nakonec to vyhrál ten s kuličkama, tak jsem si udělala radost a hned ho večer vyzkouším, jak se s ním chrupká :wink: :wink:
12. lis 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile: ale u nás to není psychika ale problém na obou stranách :frowning2: tak ted čekáme na výsledky z genetiky,měly by být začátkem prosince a pak se v CARU dohodneme,co dál.Nejspíš nás čeká stimulace a pak IVF-ICSI.
Dám vědět.
14. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak i já se hlásím po dlouhé době. Dneska byly v Novém Boru trhy, tak jsem tam sehnala suprácký ponožtičky a věšák do koupelny pro prckovy nejdůležitější potřeby. Jinak kočárky jsem obhlédla nejdřív sama a první mi padl do oka x-lander světle zelený. Ale pak jsme se tam šli podívat s manžou a vyhrál i z praktických důvodů ten co mám v albíčku. Jelikož čekáme prcka v květnu, bude přes léto v pohodě, ale na zimu až vyroste už by byl x-lander opravdu malý. Z tohodle se tá také udělat sporťák, má dvojí odpružení, velká nafukovací kola a brzdy z obou stran. Samozřejmě vevnitř je taška na mimi a na korbičce se dá odepnout látka a zůstane tam jen větrací síťka, takže na léto ideál.
Ještě se vás všech zeptám jaké používáte nebo se chystáte používat plínky. U mě co jsem zatím slyšela, viděla i četla, tak to budou určitě Huggiesky. Nevím že by s nima měl někdo problém s opruzeninama nebo plísní.
Andilekir - Šárinka-tak se jmenuje moje ségra a u mě by vyhrálo tohle :grinning: ,to je jasný, viď? My vybírali i podle toho, aby šlo k příjmení. Elen je taky krásné. Takové jemné,elegantní a určitě bude Elence slušet :slight_smile:
15. lis 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jestli můžu,tak bych se sem k Vám přidala. Jsem taky z České Lípy-přímo.
Dnes jsem si vás tak nějak přečetla, omrkla vaše fotečky a musím říct,že všichni máte mooc hezký fotečky s miminkama :slight_smile: Tak vám všem přeju hodně zdravíčka a mimískům:slight_smile: :slight_smile:
Bohužel těhulka nejsem,i když jsem ten pocit zažila 14dní. Ale v 6tt jsem potratila. :frowning2:
Myslím,že už tu pikusko nebudeš sama snažilka a přes IVF.
Mám za sebou 2IVF, první se nepovedlo a to druhé se teď povedlo.Ale po 14 dnech jsem začala špinit, HCG krásně rostlo. Gyndař mě po jeho dovolené poslala na rizikovku,to bylo 1.11.. Druhý den jsem byla ještě v práci, nějaké dodělávky a rozloučit se, to byl pátek. No a v sobotu 3.11. jsem začala krvácet a potratila jsem. Jsem teď v šestinedělí,takže další měsíce čekání:frowning2:
Pikusko,četla jsem,že tě čeká IVF. Vůbec se toho neboj, nic to není,akorát pak ty nervy,když je doba testování .
Pokud by jsi chtěla něco vědět,tak ti ráda poradím. Už toho mám mooc načteno, i když to někdy taky není dobré. :unamused:
15. lis 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus, jestli můžu vědět,jaký to máte problém, že vám nejde otěhotnět? Možná si to tady už psala, ale nějak jsem to nepostřehla, nějaký zdravotní? Já vím, že je to nepříjemné, když je takhle příroda proti vám. Moc držím palečky ať ten správný čas nastane co nejdřív a zadaří se zadělat a hlavně pak mimískovi vydržet až do toho čtyřicátého týdne!!!!
Evunko je pravda, že budeš mít miminko na zimu už vetší, tak je lepší koupit kočárek s větší korbičkou, aby bylo v teplíčku :sweat_smile: :sweat_smile:
Evunko a kde v Boru jsi to obhlížela v krámečku za kostelem? Já už tam dlouho nebyla, jelikož mám už vše, kromě kojících podprsenek, tak už tam nejezdím. :confused:
Já slyšela, že nejlepší jsou Pemprsky, jsou sice dražší, ale vydrží a mimí po nich nejsou opruzené a není na ně žádná alergická reakce. Četla jsem to i tady na konikovi a i kamarádky to říkají. Takže v zásobě mám nakoupené Pemprsky. Ale z praxe to zatím nevím :wink: :wink:
Ahojky Valentynko vítám tě tady u nás. Koukám, že to nemáš jednoduché, moc přeju, ať se to tvé tělíčko brzy zotaví a zadaří se otěhotnět, donosit a porodit zdravé mimi. Jsou to ale starosti, že? :cry: :cry:
15. lis 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku, dkěuju za přivítání. Joo jsou to starosti, už se snažíme 3roky, laparoskopii mám za sebou,problém je u mě,bohužel,ale co se dá dělat. Ted aspon vím,že otěhotnět mohu:slight_smile:
15. lis 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka,pikusa - vím jak já jsem se cítila když po roce pořád žádné mimi nebylo, ale to co máte za sebou vy, to si raději ani představit nechci. Mrzí mě to, zvlášť když nám ostatním se zadařilo. Já mám za sebou 2 operace bříška a už před 2 roky doktor doporučoval místo na dovolenou šetřit na miminko, ale neřešila jsem to a teď jsem moc ráda že se to podařilo a jak se říká když někdo něco opravdu moc chce a jde si za tím, podaří se to, tak držím palečky!!! :wink:
Iren - jasně že ta prodejna za kostelem. Mám tam hned vedle kancelář a jednou jsem tam zabrousila a nestíhala jsem se divit. Ceny skvělý, jsou stejný jako ty nejlepší co jsem našla na netu a navíc si to tam můžeš vyzkoušet, vidět a prohlédnout. Je fakt skvělá. Budu všechno nakupovat tam. Jmenuje se to myslím Babycentrum Ája. Postýlky tam mají kolem 900,-, veeelikánskej výběr kočárků, matrace, přebalovací matračky (nebo jak se to jmenuje) a prostě všechno co maminky potřebujou. Jsem ráda že ji také znáš. :dizzy_face:
15. lis 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko,
i tak i když je IVF hrazené 3 cykly, tak nás tento poslední stál 18tis. a ten první 10tis. Takže teď šetříme na třetí pokus, ale co by člověk neudělal pro miminko, o ty peníze až tak nejde, ty budou vždycky.
Je dobře,když se párům zadaří hned a nebo brzy aspon do roka.
Tak ti držím pěstičky a hodně zdravíčka pro mimi :slight_smile:)
Už jsem aspon porpvé viděla jak vypadaj těhu testy a váček na UTZ :slight_smile: je to krásné :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka - a neboj, zažiješ si to brzo znova. To by bylo aby to nevyšlo. Zvlášť když už se to jednou podařilo, ne? :slight_smile: A říká se do třetice všeho dobrého, tak tfuj, tfuj, tfuj. A kdy zkusíte tu třetí. Jakmile budeš mít po šestinedělí, nebo budete muset ještě počkat? Měli byste to možná jako takový pozdější dáreček k Vánocům nebo do Nového roku. :grinning:
15. lis 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, nekoukaly jste dnes na televizní noviny? Jedna maminka tam našla v dětských Tesco plenách kus pěkně škrábavého silonu a to nebyl jediný případ. Ještě před ní jedna našla kus nějakého drátku. A o tom drátku jsem četla i včera na jedné diskusi na netu o plenkách. Proto jsem se na ně začala ptát. A ten silon byl navíc i v ostatních plenkách v tom balení. Nevím jestli ve všech, ale myslím že ve 14 kusech to bylo. Byly to plínky na větší miminko myslím 4-6 nebo 4-8 kg. Tak bacha na to. Hezký večer
15. lis 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme byli dneska v poradně a pan doktor Nikolku moc chválil,že je hodňoučká a hezky přibírá :slight_smile:ale včéra měla bolení-trápili jí prdíky :frowning2: Evi stěma plenkama jsem to taky viděla-je to hrůza :angry: jinak my používáme PAMPERS-sleep a play a jsme snima moc spokojení a nejsou ani drahé :dizzy_face: vítám tě valentýnko a moc držím palečky,aby se vám to co nejdřív podařilo:wink: tak pa :confused:
15. lis 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!

evunka - my používáme Pampers Sleep & Play (stejně jako margaret) a nebo fialové Tsko plínky (ty z těch zpráv). Střídáme to. Ty Sleepky jsou dost často někde v akci. S obojíma jsem moc spokojená, i když musím říct, že ty Tesko jsou ještě lepší - víc sajou. U reportáže jsem zaváhala, zda je ještě koupím. No koupím, ale budu to víc kontrolovat.
S kočárkem to je pravda. Vy na zimu budete ještě asi jezdit v hlubokém a to by v X-Landeru bylo málo místa s fusakem.
Jo a ty ponožtčky s klaunem co máš v albu, jsou naprosto božíííí !!! :grinning:

margaret - to je dobře že ti malá přibírá :slight_smile: Ale ještě jsi nám jí neukázala, my jsme všechny zvědavé :wink: Tak honem nahoď nějaké Nikolčiny fotečky! A koukám, že v "pasu" jsi stále těhu už v 43 tt. :wink: :grinning:

valentyka - taky tě vítám mezi námi :dizzy_face: My jsme se taky pokoušeli o mimčo rok a 3/4, tak vím jaké to je když se nedaří :unamused: Budu držet palečky, ať se brzo zotavíš a povede se to až do konce :wink: :slight_smile:

andilekir - a ty si album nezaložíš?

Ženský koukaly jste na ten odkaz, co jsem dávala na předchozí stránce ohledně autosedaček? Jako mě to je jedno, ale aby jste nekupovali dražší ...
16. lis 2007 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuju za přivítání.
Musíme na umělé oplodnněí čekat 6 měsíců,dřív na to jít nemůžu,bohužel :frowning2:(( takže se budem jen snažit,zatím a pak asi v březnu si vyběhám v caru injekce a předoperační,aby jsme mohli v dubnu začít.
16. lis 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valentynka - však ono těch 6 měsíců taky uteče jak voda :wink: A můžu trošku vyzvídat? Třeba co děláš, kolik ti je ... :wink: Mě je tedy 25 a jsem ze Stráže pod Ralskem.
16. lis 2007 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No doufám, že to uteče,ale znáš to,když chceš aby něco uteklo,tak se to vleče a když chceš aby to tak neutíkalo tak to utíká jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je mi 28,5 ,jsem účetní a jsem přímo z Lípy. Ve stráži máme prodejnu, naše firma ve které dělám :slight_smile:
16. lis 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valentynka - jéé, fakt jo? A co to je za firmu?
Znám to moc dobře ... moje bývalá gyndr. mi říkala, ať na to moc nemyslím (což fakt nejde) a ptala se, zda chodím do práce (jakože jestli jsem mezi lidma). Tak jí povídám, že jo. Ale to netušila, že jsem v té době prodávala v hračkách - takže prcků tam bylo každý den dost ....
16. lis 2007 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodejna potravin Pomi Market,Pionýru ul.
Je to rhozný,kdy\ž každej říká,at na to nemyslím,ale kdo to nezažil,tak to asi nepochopí, že nemyslet se na to nedá. Dá se nemyslet nějakou dobu,ale pak to zase příjde, uvidíš těhulku na ulici, v televizi děti a tak, a pak na to nemysli vid ? :grinning:
16. lis 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a Valentynko :slight_smile: mrzí mě že tvoje těhu dopadlo špatně.
Určitě se tě budu ptát,až to bude aktualní.Jen se chci zeptat,kam jezdíš do CARU?
Andilekir-já mám syndrom PCO a přítel měl velice špatný spermiogram.Moje MS si začale chodit třeba i po 55ti dnech.
Ale ted jsem začala užívat super bilinky a aspon MS přišla ted po 38 dnech.Tak aspon cyklus se snad srovná.

Začátkem prosince budu volat,jestli jsou ty výsledky z genetiky a jestli budou,dostaneme termí konzultace a pak se s dr.dohodnem,co dál bude a kdy.
16. lis 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori no snad o víkendu už udělám Nikolčino albíčko a opravím si pas :slight_smile:tak si všichni užijte víkendík :dizzy_face: doufám že nebude moc mrazivý,aby jsme mohli jít na prochajdu :sunglasses: :sweat_smile: mějte se papa :wink:
16. lis 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda vy jste se rozpovídali, to je moc dobře!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
pikus to mě mrzí, že máte takové problémy, no jo život sinevybírá,ale určitě to dobře dopadne a když si začla bylinkama a začíná se to rovnat, tak je to určitě na té nejlepší cestě. Nezkusila jsi třeba gynex? Taky říkají, že hodně pomáhá v ženských problémech, já ho brala, když mi našli rakovinotvorné buňky na čípku a opravdu pomohl, stratily se aniž by si něco začali dr. tenkrát říkal, že je to zázrak. :slight_smile:
Valentýnko máte toho za sebou teda požehnaně, hlavně se nevzdávat a věřit, že se podaří. A s tím nemyslet na to, máš naprostu pravdu ostatním se to říká.
Já si to ani pořádně představit neumím, nám to šlo, i když taky dr. říkal, že budou problémy, měla jsem otočenou dělohu a když jsem otěhotněla, tak náhodou dr. přišel na to, že je špatně otočená a tlačí mi už i s miminkem na páteř což bylo špatně, musel mi ji otáčet, nebylo to nic příjemného, ale už je vše v pořádku. :sweat_smile: :sweat_smile:
Evunko o těch plínkách z Tesca jsem slyšela, vlastně to i viděla v televizi, oboje, není to nic moc, když to může ublížit miminku, musí se to hold kontrolovat. Říkají, že právě ty Tescové plínky, ty fialové jsou kvalitní, ale jak tady píšou holky Pampersky jsou Pampersky.
Mori to víš, že jsem tvůj odkaz na autosedačky četla, my už naštěstí máme vystaráno, tu malou - vajíčko jsme už koupili a tu větší, která se dá potom rozložit na podsedák už taky máme dostali jsme ji svatebním darem.
Albíčko mám v plánu, určitě ho sem dám, jen nějak nestíhám. Konečně jsme začli stavět, tak jezdím dohlížet a řešit problémky,ale jsou tam všichni na mě hrozně milý až moc, tak z nich mám vždycky takový hezký pocit a vše se snaží vyřešit. Tak jsem moc ráda, že to jde takhle v pohodě.
:sweat_smile: :sweat_smile:
Holky mějte se moc krsáně a hezký víkend!!!
16. lis 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir-já beru Femigard a je to bylinný koncentrát.
Jo a dělohu mám taky zakloněnou-aby toho nebylo málo :slight_smile:
Pa a krásný víkend všem.
16. lis 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda pikus, ty to opravdu nemáš jednoduché, viď? Ale to by v tom byl čertík, aby se to všechno jednou pro vždy miminkem nenapravilo :wink:
16. lis 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikusko,
jezdím do Iscare, už jsi tady o něm mluvila,ale vy jezdíte do ústavu pro matku a dítě vid ? Tak at vám hlavně ty testy vydjou v pořádku,at není žádný problém!!!!!
17. lis 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko,taky mám zakloněnou dělohu,ale není to problém.
Tak aspon,že se ti ten cyklus zkrátil,to je dobře, protože po 55 dnecjh aby ti přišla MS to je síla coo??? To se pak těžko něco plánuje, jedině podle ovulačních testů,ale ty si je myslím děláš že ?, Já jsem je ještě nezkusila,ale přemýšlela jsem o nich a nebo že bych si začala měřit bazální teplotu,jenže když se má měřit ve stejný čas, tak o víknedu je to porblém,to bych se kvůli tomu musela budit jako když jdu do práce, a to se mi asi chtít nebude :angry:
17. lis 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko,ahoj,ano jezdíme do Podolí.
Ovu testy si už dávno nedělám-na co když neprobíhá ovu :frowning2:
Teplotu jsem nikdy neměřila,moje dr. v Lípě mi to ani nedoporučovala.A hlavně bych na to asi byla lajdák.
A s tím cyklem to vážně je něco,když jsem měla jít třeba na horm,profil,musela jsem dlouho čekat na MS.
Ale ted už nedělám nic :wink: jen čekám,jak to dopadne a pak uvidím,co s námi vyvedou.

Andilekir-jasan,miminko to napraví a pak už to bude dobré :slight_smile:
17. lis 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikusko, tak to jsem nějak přehlídla že nemáš OVU, to bude taky tím dlouhým cyklem,ale při IVF to nijak nevadí že jo?? Nebo teď nevím,ale myslím,že to není překážka.Důležité je,aby se ti tvořily vajíčka a měli jste spermie. I se špatným spermiogramem je šance,tak se neboj. J8 chodím ještě na server neplodnost.cz tam myslím holčiny braly na Ovu mateří kašičku a ještě nějaké vitamíny. Bereš něco ? A co na to řekly v Podolí,že nemáš ovu ?
18. lis 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Val :slight_smile:
ovu nemám protože mám PCO a když je,tak jen párkrát do roka.To právě zjistili v Podolí.
Ted mám ten Femigard,koukni na to,když si to dáš do vyhledavače,najdeš o tom spousta psaní.
Protože nemám ovulku a přítel SPG nic moc,rovnou nám řekli,že IVF_ICSI.Mě budou ovu muset nastimulovat a pak odeberou vajíčka.A to pak každé oplodní zvlášt jednou spermijkou.Ale bez genetiky to neudělají,tak proto čekáme.
Na nepolodnost taky nakukuju :slight_smile:
18. lis 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek