• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikusko,
porpvé jsme měli spermiogram ukázkový ,ale přesto jsem si nechala udělat ICSI, ted u druhého byl špatný ,ale ne zas tak,ale i tak ICSI.
Mylsím,že metoda icsi je lepší,že ti zavedou spermii přímo do vajíčka je tak lepší šance,že se oplodní,než když ti je nechají samovolně obplodnit. To by se dalo,když by bylo hodně vajíček.Ale já pokaždé měla jen 6-7 vajíček,z toho se touhle metodou oplodnily 4-5. Kdybch si jí nedala,tak nevím kolik by se mi jich oplodnilo.
Ted přesně nevím co znamená PCO, jsou to polycistické baječníky že ? Ale nevím co a jak se děje v těle,když tohleto máš.
18. lis 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vítám novou tvář :slight_smile: Snad se vám brzo zase zadaři..je to smutný že se tohle musí dít.. :confounded:

Pikuskáá achooj :slight_smile: Já na tom holky byla stejně jako Pikusa, PCO, bez ovu, špatný spg..a pak když jsme to vzdali, že na IVF máme teda holt ještě čas..se to povedlo. POřád držím palce ať se to taky tak podaří a nebo hned na první IVF :wink:. Moc si to zasloužíte.

Mateří kašičku jsem brala..je to teda hnus fialovej, ale člověk si zvykne. Mě po tom hezky rostla sliznice, takže učinkoval :slight_smile: Ale ty spoermoše jsme měli špatný...až jednou se našel silný jedinec :slight_smile:
18. lis 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
PCO je huštělý obal okolo vaječníku a tak se tam spermie nedostanou tak jak mají...dělá se i laparkou to, že se ten obal rozpíchá a vydrží to max. 3 měsíce..pak to zase "zaroste" :frowning2: Nedochází teda k MS tusíž k ovu a tvoří se cysty.

No já jsem zvědavá na sebe teď po porodu jak to bude s MS :slight_smile: prý by se to mohlo srovnat, tak uvidíme..
18. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado ahooj, tak to je dobře,že jste se tomu ivf vyhnuli a podařilo se přirozeně, to pak člověk vůbec nečeká vid? a je to pak velké překvápko :slight_smile:
18. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, jak se daří Nikolce? A co Tomášek na ní a co ty? Spinká ti dobře? My už máme dobrý režim, jen teď stůněme :frowning2: Péťa začal včera sípat, tak bere kapičky..snad to brzo bude pryč :frowning2: Naštěstí dýchání dobré, teploty nejsou nic...ale noc hrůzná.
18. lis 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
val no to si piš...:slight_smile: a ke všemu jsme to zjistili čistě náhodou že jsem těhotná :slight_smile: takže jsme tomu ani nevěřili.
18. lis 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
perado, jéé kdyby se nám to všem takhle podařilo co chcem mimi,aby to bylo překvápko a néé všechno takové načasované :frowning2:
18. lis 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
však já to všem přeju...krásnější překvápko snad není.

My se taky dlouho snažili až když dr. řekl že teda bohužel, spg není dobrý, IUI nepřichzí v úvahu ale IVF. Tak jsme se doma dohodli, že počkáme. Není to nejlevnější a hlavně jsme si potřebovali od toho odpočinout. No a Silvestra jsme slavili tentokrát sami dva doma a jak to dopadlo :grinning: :grinning:
Psychika je fakt mrcha...
18. lis 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, není to fakt nic levného a ted už to zase zdražili,mrchy jedny :angry: :angry:
18. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peradko :slight_smile:
jo kdyby se to povedlo takto,byla by to paráda-holt musíme být na silvestra soma sami :slight_smile:
18. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo? :frowning2: Ale holt člověk ty prachy na to prostě dá když nic jiného nezbývá. Já i kdybych neměla jíst, tak bych je na to případně dala.
Snad se holky zadaři!!!

Pikusko je chuťově dobrej ten Femigard? A jak dlouho ho bereš? S MS po 38 dnech super!! Já takhle asi 2x zareagovala na kontryhel :slight_smile:
18. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko no jasně :wink: zkuste i tohle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, já bych za to dala taky nevím co kdyby to šlo a dopaldo to dobře :slight_smile:
Kontryhel jsem holky pila před odběrem vajíček na sliznici,aby pěkně narostal a embryjko se mohlo uchytit.Ale že se pije i jinak jsem nevěděla
18. lis 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko ted nás to stálo 16tis. :frowning2: ale o ty prachy nejde. Nejhorší na tom je,když se holkám nedaří tak pak to musí platit celé a to pak stojí jeden cyklus i 40tis a třeba se ani nepovede,pak už si třeb ažádají o adopci,protože ty peníze nemají :frowning2:
18. lis 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to těžký, já vím, ale na tohle vůbec nemyslete holky!!!
Musíte věřit, že se to povede :dizzy_face:
18. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím Perudko, taky že na to nemylsím.Určo se povede,viď Pikusko ?? :slight_smile:
18. lis 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dneska bylo krásně :sunglasses: takže jsme si vyšli celá rodinka,na hezkou procházku :slight_smile: Radu ahoj- Nikolka je moc hodňoučká a spinká dobře :wink: Tomášek je na ní moc pyšný-to víš je to už velkej brácha :dizzy_face: No tak ať se ti Péťula co nejdřív uzdraví :sweat_smile: ,ať můžeme vyrazit spolu na procházku,ju :slight_smile:
18. lis 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko,to je jasný že povede :slight_smile: i kdyby to mělo stát všechny peníze :wink:

Peradko,Femigard je chutově dobrej,ředí se ještě navíc asiv decce vody jedna malá lžička.Beru ho 14 dní.
18. lis 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat,vy co jste z Lípy, nechodíte někdo na spining do haly jak jsou tenisové kurty nebo někam jinam?? Potřebuju zhubnout po těch hormonech,nabrala jsem po nich 7kg,ale nemám s kým chodit a kdo by mě donutil :grinning:
19. lis 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,ahoj,taky bych to potřebovala ale jsem lenoch a do Lípy se mi nechce.I když segra chodí,já se prostě nemohu donutit.A u nás to bohužel není.Sice máme cvíčo tady v tělocvičně,ale ani tam se nedokopu :angry:
19. lis 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych to potřebovala jak sůl,ale sama se nedonutím, musím mít ten pocit,že tam na mě někdo čeká a že tam musím jít,jinak bych to tam vydržela jednou a pak by mě tam nedotáhli:slight_smile:
A to ségra jezdí kam?
19. lis 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra bydlí v Lípě ale kam tam chodí na spining nevím,myslím,že na špičák.Ona tam i bydlí.
19. lis 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahá, no já bydlím taky na špičáku,tak to asi chodí do hotelu Lípa:slight_smile:
19. lis 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,ted je služebně mimo,na víkend jede pryč ale až se uvidíme,poptám se jestli nechce partačku na cvíčo.Vím,že taky chodí sama.
19. lis 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
no já teda zírám, jak je to s otěhotněním složité a to všechno lítání a samé prohlídky a kontroly, no opravdu vám to nezávidím a moc držím palečky a pěstičky dohromady, ať se co nejdřív zadaří. Aby jste si mohli s námi povídat jaký máte kočárek a jakou používáte kosmetiku a kam chodíte kočárkovat :sweat_smile: :sweat_smile:
Perad, kdepak jste k tomu bacilákovi přišli? Tak ať se ho brzy zbavíte a na procházku mě vezmete s sebou :grinning: :grinning:
Markét, to je dobře že je maličká hodňoučká a bráška rád, že ji má. U nás to bude asi už trošku jinak, přeci jen 14 let rozdíl je veliký, ale Míša se už taky těší, jen to nedá tolik znát, je to hodl puberťák.
Dneska jsem byl au doktora na kontrole, tak jsme v pořádku, další mám za 14 dní, jen mě trošičku postrašil, že můžu rodit o trošičku dřív, tak ať mám tašku připravenou :astonished: :astonished:
19. lis 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irenko :dizzy_face: To víš,že tě vezmeme také na prochajdu :wink:jojo jsou to moje zlatíčka,nejvíc jsem měla strach ztoho,žě bude Tomik žárlit,ale vůbec né,je to všechno vpohodě :sweat_smile: tak jsem moc ráda,že to takle všichni zvládáme i když nemáme taťku doma :frowning2: ale fakt je vše OK a hlavmě i já :slight_smile:
19. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jé Markét, to je moc dobře, že si v pohodě a užíváš si to. Jste hodný, že mě vezmete na vaše kočárkování, neměla bych si vzít sebou taky kočárek, i když by to asi vypadalo blbě, s velkým bříškem a ještě kočár,ale abych mezi vás zapadla :wink: :grinning: :wink:
Teď většinou skoro každý den jezdím na stavbu koukat jak pokračujou a řešit problémky co nastávají, když teda nemá manža odpolední, ale většinou se snaží nepřidělávat mi starosti, tak řeší sám a já pak jezdím už jen fotit.
Holky já asi začínám bláznit, normálně začínám mít hrůzostrašný sny, jako že to nestihnu do porodnice, nebo že se něco stane a pod. Ještě kromě toho nemůžu pořádně spát, měli jste to taky? Nebo fakt začínám být blázen? :astonished: :confounded:
20. lis 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynko,tak jsem o tobě říkala sestře,tak pokud budeš mít zájem,tak písni a já ti pak pošlu její číslo a mužete vyrazit spolu.
Ahoj a všechny zdravím :slight_smile:
22. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulko :slight_smile: tak problémy se spaním jsem měla také,ale takové to sny se mi nezdáli :confused: Teď jsem si všimla,že máš udělané albíčko a je moc hezké jak to máš vše nachystané :wink: a co tašku,tu máš už také připravenou? :dizzy_face: :fearful: Nikolku už týden trápí prdíky,takže cvičíme s nožičkama,celkem jí to pomáhá,vpondělí jdeme do poradny tak snad nám doktor něco doporučí! :wink:tak pa a opatruj se :sweat_smile:
22. lis 2007 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tu od úterý nebyla. Od středy jsem zase v práci a nějak jsem nestíhala,abych se sem mrkla.
Ahoj Pikusko, to jsi mooc hodná a nebude to blbý,že mě ségra nezná a já s ní půjdu ?? :grinning:
23. lis 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek