• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Od včera je mi nějak divně a v noci nemůžu spát, možná už nějaká skoropříprava na porod, ty mé hrozné sny mívám jak kdy, ale pravidelně se budím ve 4.30 a usínám až kolem 5.00 asi si začnu vařit meduňku, abych byla klidnější. Možná se taky trošku obávám, jestli to do té porodnice do Frýdlantu vůbec stihneme :astonished: :astonished: a kdyby to na mě přišlo dřív, manža dělá až v Mělníku, no napadají mě fakt "super" myšlenky. :confounded: :confounded:
Tašku připravenou ještě nemám, včera jsem se bavila s kamarádkou a ta mi říkala, že už jí měla dva měsíce před porodem, tak o víkendu si ji taky nachystám, abych měla klid, kdyby náhodou.
No konečně jsem se dostala k tomu, abych si založila albíčko, že to ale trvalo, že? :wink: :wink:
Tak se mějte krásně maminy i nemaminy a koukejte se tady zase objevit. :sweat_smile: :sweat_smile:
23. lis 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilku, máš krásné albíčko a ty krásné věcičky,supeer , to budete mít pěknou parádnici :slight_smile:
no asi si raději opravdu zabal,at pak nejsi překvapená a nepřipravená.
Nechodila jsi na Mánesku ??
23. lis 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
Val,dneska přijede tak pokecáme,ale já už jsem jí o tobě říkala,stejně chodí sama tak je to jedno.Písnu až se s ní domluvím.Asi v nedeli,zítra jedeme do Ikeki a pak nebude čas.
Andilekir,jdu kouknout do albíčka
23. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikusko,
tak si teda hezky zítra užijte výlet, určitě si něco pěkného koupíte, tam mají hodně věcí viď ? Tak mi pak písni,tak snad to ode mě není nějak trapný :wink: :wink:
23. lis 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,tak nákupy jsme si užily,byl to prima den :slight_smile: sestře jsem řekla,že ti pošlu její číslo,tak o tobě ví.Pošlu ti to přes soukr.zprávu. :wink:
25. lis 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikusko, jéé to jsi mooc hodná :slight_smile: :slight_smile: děkuju moc.
A jak se máš , Mooc se tu tedy za víkend nepsalo:frowning2:
25. lis 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No včera jsme byly v té Praze,hezký den to byl-vyloženě holčičí :slight_smile: ale moc jsem nenakoupila,po Vánocích se do Ikei chci vypravit pro obrázky.
A ted jsem sama doma,přítel je v práci a přijede asi ve 3 a jedeme do Liberce na hokej na Bílé Tygry.
25. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste si udělali vyloženě babský výlet viď? tay jezdím někdy se ségrou do Prahy a sneteří,taky babská jízda :grinning: My jsme tu měli od pátka návštěvu a ted odjeli,tak hned jsem skočila na net :slight_smile:
25. lis 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: ,tak jsem už vložila do alba naší Nikolku,tak jestli chcete-nakoukněte :dizzy_face:
25. lis 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Markét malá je úplně úžasňoučká!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hned jsem ji okoukla. Včera mi nějak bobnul internet, tak jsem se sem vůbec nedostala, tak až dnes.
Valentynko ja na základku chodila do Cvikova a pak jsme se přestěhovali do Lbc a po nějaké době jsem se na Českolipsko vrátila.
Marikét na tvou radu jsem začala pít maduňku a docela bych řekla, že to zabírá, jen musím chodit častějš na záchod. Malá se docela v bříšku dost vrtí a je to někdy dost nepříjmené, no ale už se nám to opravdu krátí.
Holky tak nebudete věřit, ale už mám teda zabaleno, i když si myslím, že mám ještě čas, ale co kdyby náhodou. K doktorovi jedu příští pondělí, tak snad bude vše v pořádku.
Jo a představte si, dneska přišel harmonogram na stavbu baráčku, tak 21.1.08 v 6.00 nám přijedou stavět baráček!!! No já už se tak těším!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem byla s Nikčou včéra v poradně a pan doktor nás zase chválil,malá prý pěkně přibírá a vše je vpořádku-tak jsem ráda :dizzy_face:
Irenko a já se moc těším až pak okouknu tu tvojí holčičku :sweat_smile: Jojo mě ta meduňka hodně pomáhala :wink: i tašku sis nachystala,jo? :slight_smile: :confused:
No tak už konečně začnete stavět- HURÁ :wink: tak papa :dizzy_face:
27. lis 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir,moc ti závidím stavbu baráčku i když to nebude žádný med vid.Ale já bych chtěla taky,moc o tom přemýšlíme,ale nemáme ani pozemek.Tak gratuluji :slight_smile:
Všem ahojky :wink:
27. lis 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Markét nedivím se,že vás chválí, když jste takové vzorné hodné holky :sweat_smile: :wink: Meduňka docela dobrá, ale když malá se snaží udělat si místo, tak ani čajík na klídek nepomáhá. Zrovna dneska v noci jsem toho moc nenaspala, ale snad to dneska doženu. :confused:
No tašku ještě nachystanou nemám, zatím to mám všechno připravené na pultíku, na tašku je snad zatím ještě čas. :wink: :wink: Pořád doufám, že zas tak brzy před termínem snad rodit nebudu. I když už počítám dny, do porodu, jelikož bříško docela roste, trošičku kleslo dolů a jsem hrozný nemotora, ale to určitě znáte. :slight_smile: :wink: No a jelikož manža dělá v Mělníku, tak bych raděj, aby mě to chytlo, když bude doma. Máme ještě 3 týdny,tak musí Elenka vydržet a já taky. :wink:
27. lis 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:
Jojo ještě si pamatuji jak se mě tam malá mlela,ale to už vydržíš-uvidíš jak ty 3 týdny utečou a už budeš mít také svoje miminko usebe :dizzy_face:
Já jsem si také přála,aby mě to chytlo když bude doma manžel a podívej malé se chtělo ven bez tatínka :frowning2: no tak jsem Tomíka dala k sousedce a jela jsem doporodnice taxikem :confused:No ale ty to máš dál,já jsem naštěstí rodila tady v Lípě :sweat_smile:
Tak holky vydržte :dizzy_face: a bude taťka u porodu? :wink:
28. lis 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
margaret,máš mooc krásnou holčičku, tak gratuluju :slight_smile:
Jéé do porodnice taxíkem :slight_smile: tak to jsi měla super coo? se taxikář lekl ne?
Andílku,už se ti to blíží,tak at manžílek je doma a pěkně si tě odveze.
28. lis 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko děkuji :slight_smile:sice je auto zaparkované před panelákem,ale já nežídím-nemám ani řidičák :angry: tak jsem musela holt tím taxikem a pan řidič byl vpohodě :wink: jelikož o půlnoci prý vezl už jednu rodičku a v 5 hodin ráno mě :confused:tak jsem se musela smát-že má nějaké štěstí vozit rodičky :dizzy_face:
28. lis 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko! Tak na vás jdu taky po tolika dnech konečně mrknout. O víkendu jsme byli v Provodíně na 50. Oslavence jsme obdarovali kytkou s 50 cigaretama a tričkem. Kytka měla úspěch, paní květinářce se moooc povedla!

O víkendu začínáme dělat koupelnu - komplet. Už máme doma obklady, dlažbu, vanu, bodovky a zrcadlo. Minulý týden jsme byli v Liberci shánět umyvadlo se skříňkou a vysokou skříňku. A bohužel nic moc, tak zítra jedem do Zákup do Instal centra (něco jsem našla v katalogu) a do České Lípy - prý je něco v Dubici proti Rabkarcher staviva.
Elektriku bude dělat manžel sám (je elektrikář) a na zednické práce přijde jeho kolega.

margaret - jůů, konečně jsi nám ukázala nikolku :dizzy_face: Je to beruška krásn᧠Povedla se vám :wink:
taky by mě zajímalo, co na to taxikář??? :grinning:

andilekir - k tobě do alba jsem taky hned nakoukla :slight_smile: Krásně to máš vše nachystané :wink: Toho pejska Nattou máme taky - mám ho s tím hracím strojkem - pouštěli jsme ho karolínce, když byla ještě v bříšku a teď s ním usíná :dizzy_face:
Dobře že máš tašku už nachystanou, člověk nikdy neví ...
Jéé, super že už začnete brzo stavět :slight_smile: Do toho ledna to utěče, kor po porodu :wink: :sunglasses:

pikusa - co sis v Ikee koupila pěkného? Já tam taky moooc ráda nakupuju :wink:

A co Vánoce holky? Už máte vyřešené? Já téměř jo, už jen nějaké drobnosti.
28. lis 2007 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Mori,spíš jsme okukovali,kamarádka postýlky a pultíky,já se tam chci vypravit ještě po svátcích znova.
Vánoce?nemám ještě skoro nic :frowning2: a nemám inspiraci.Holčičkám ano,ale jinak nevím.Zítra někam chceme vyrazit,tak snad pořídím :slight_smile:
28. lis 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
teda mori, vy jste pořád v jednom rekonstrukčím kole, že? Ale to je náhodou fajn, že to budete mít za cvhilku v bytečku dle svých představ. :dizzy_face:
Já už naštěstí s dárkama finišuju, už mám skorem všechno a dokonce i zabalené. Jelikož Míša i když je už kus chlapa, pořád smejčí, kde co je. Takhle sice dárky najde, ale nebude vědět co to je. :wink: :wink: Dnes jsme taky koupili i naušničky pro Elenku, bude je mít jako pod stromeček a necháme ji propíchnout ouška už v porodnici. Zítra snad dám fotečku do albíčka. Mám z nich radost, jsou z bílého zlata s kamínkama a jsou takové krásně malé a něžné a nebyly zas tak drahé.
mori nestraš, já doufám, že to zas tak brzy nepřijde. Malovala jsem si to a vyšlo mi kolem 22.-24. 12. tak uvidíme jaká jsem čarodějnice, jak mi to vyšlo :grinning: :grinning:
Jé do Ikey taky jezdím ráda, ale teď nějak nemáme cestu, musím zmáknout manžu, abychom se tam vypravili. :sunglasses:
28. lis 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: Nikolka dostala naušničky od mych rodičů-jsou také krásné a Iren to oni už takle brzo propíchnou Elence ouška,jo :confused: ?Myslela jsem žese to dělá až později,vidíš já jsem se na to zapoměla doktora optat!
29. lis 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu vás taky pozdravit :dizzy_face:

Hrozně ten čas letí...Iren za chvilku bude rodit :astonished:, to je mazec. Evunka už taky poskočila v tt :wink: a jsem zvědavá kdo bude následovat :dizzy_face:.

Náš Péťa roste jako z vody, je hodňoučkej, takže to zvládáme dobře. U je živější, vejská, směje se no paráda. Jsem z něj furt vytřískaná :grinning: :grinning:. Na našem webu jsou nějaká videa Péťi na hrací dece a zase nějaké nové fotky ve fotogalerii :wink:.

Markét jsem psala po Skype, Nikolka je úžasná :slight_smile: Roztomiloučká, drobňoučká :slight_smile: ten náš už je cvalda.

ad naušničky..no mě to přijde taky brzo. To se snad nedělá né? Nebo ty to máš Iren domluvené už s dr.? Naušničky se dávají po první Hexavakcíně...
Jinak Iren s baráčkem super..konečně se to hnulo, máte termín a teď to ueče jako voda ;- kór s Elenkou a budete už spokojeně bydlet. :wink:
Koukám do albíčka a ty máš kompletní sadu Sebamedu Co?? :grinning: Já pořídila jen emulzi na mytí, olejíček a extra jemný krém a víc bych toho asi nevyužila :slight_smile: Péťa to ale snáší dobře, fakt je to perfektní řada. Na mráz máme Bübchen..voní tak příjemně, že bych ho sežrala :grinning:

Pikusko s výletem bezva :slight_smile: Taky bych někam už vyrazila :wink: těším se slespoň na nákupy v LBC.

Mori, nezávidím ten bordel s koupelnou :grinning:. Já když si vzpomenu jak se to budovalo u našich..hrůza. Tam byl ještě ale umakart. Zase je to pak nádhera. Já jsem ráda že se u ná suž nic nebuduje a jen spokojeně bydlíme :slight_smile:

ad Vánoce..no klepou na dveře!! Já si předevčírem uvědomila, že teď v neděli je i první advent!! Tak jsem dneska dopoledne udělala věnec na stůl a věnec na dveře + takovou vánoční mističku do kuchyně na stůl. No a nejraději bych už ozdobila náš novej dvoumetrovej stromek :slight_smile: POřídili jsme kanadskou borovici a to je strom jako kráááva :slight_smile:))
Letošní vánoce s Péťou budou krásný :sunglasses:
29. lis 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem se rozepsala :grinning:
Jdu využít čas a uklidit, Péťa dospává procházku. Dneska byla pidi jen do krámu a zpět. Mrzne tu...brr.
29. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jsem dneska zase nic nestihla. Takže naušničky a doplnění albíčka někdy příště. :confused:
Já si taky myslela, že naušničky se dávají až po očkování na 3 měsících, ale Frýdlantská porodnice nabízí propíchnout ouška v den,m kdy se jde domů. Jen musí bý náušničky předem v lihu asi 12 hodin. Mluvila jsem o tom s kamarádkou, co dělá sestřičku an dětském a říkala, že čím dřív tím líp a že je to takhle nejlepší. Takže tu možnost využijeme a za poplatek 100,- Kč dostane Elenka náušničky do oušek :dizzy_face:
Představte si, já byla dneska na poště a přede mnou stála paní a dala se se mnou do hovoru, že prý už mám bříško docela dole a že to mám za pár. Byla teda moc milá, tak mě to docela překvapilo :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo a bacha, už mám všechny dárky, no musím se pochválit, jsem letos úplný vzorňák!!!! :grinning: :grinning:
29. lis 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš koukala jsem do tvého albíčka a malej je tak úžasnej, takovej krásně okatej. No prostě se vám povedl!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím vás holky! Tak jsme dnes objednali do koupelny konečně umyvadlo se skříňkou a vysokou úzkou skříňku. Nakonec jsme to vzali v prodejně v Zákupech na nádraží (venku maj vystavený obklady). Tam jsme brali i obklady a vanu. Já už se tak těším až to bude hotové, to bude pokoupáníčko :grinning: :sunglasses:

andilekir - ještě abys nebyla letos vzorňák - já bych prá dní před porodem nebyla schopná někde něco shánět :grinning:
- s náušničkama souhlas!!! Taky jsem slyšela, že ve Frýdlantu dávají už v porodnici. My tuhle možnost neměli. U dětské dr. tady u nás dávají po 3 měsících, neboli po prvním očkování. No Kája byla očkovaná až asi v 5 měsících, tak bysme furt jen čekali. Nám píchaly ouška známý zdravotní sestry, který to provozujou už leta a píchají po šestinedělí. Tak jsem hned nahlásila, že končíme 6 neděl a za 3 dny byli u nás. Taky jsem chtěla pícht ouška co nejdřív.
Náušničky jste vybrali hezoučký :dizzy_face: Karolínka je dostala od mojí mamky, když jsme přišly z porodnice. Já původně myslela, že bude mít po mě - měla jsem pěkný, líbí se mi. Manžel jí chtěl koupit. No ale babička řekla, že tohle kupují babičky :slight_smile:

perada - dnes jsme byli v Lípě a fakt tam teda pěkně mrzlo :zipper_mouth: No ale byli jsme se zahřát v Nebi :grinning:

Jééé, holky já bych tak jela do Ikei :grinning: :grinning: :grinning: Kurňa bych tam zas nechala nějakou tu korunu. No ale po úpravách to bude nutný tam zajet :wink: :grinning: - si to nějak odůvodnit musím, néé :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jen by mě tak zajímalo - kupujete si některá časopis "Maminka" ? Já hrozně ráda, ale není na časáky moc čas (jiný si ani nekupuju, protože bych to nestihla dočíst). V těhu jsem jí louskala jedním dechem :wink:
29. lis 2007 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori díky za pochvalu náušniček. U nás to bylo podobné jako u vás, já chtěla dát malé náušničky po sobě, ale manža chtěl koupit nové. Pak se do toho vložila moje mamka a že prý kupují babičky, takže do finále jsme je dostali proplacené a malá je má od mojí maminky. :dizzy_face: :dizzy_face:
Mori časopis "Maminka" si kupuju pravidelně a k tomu i "Betynku", přesně jak píšeš, teď to louskám jedním dechem. :wink:
Dnes navečer se jdeme podívat na námko na rozsvícení vánočního stromu, naštěstí není taková zima a když tam cítím ten svařák, tak mám na něj hrozitánskou chuť, ale nevím jestli můžu :frowning2: :frowning2:
30. lis 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - u nás se taky dnes rozsvěcel na náměstí strom. Byli jsme se na chvíli juknout. Káje se moc nelíbilo jak tam děti hráli na hudební nástroje - bylo to nahlas, tak jsme museli jít opodál :wink: Svařáček jsme si s manžou dali (loni jsem nemohla, byla jsem těhu) a neodolala jsem jak tam voněli ty klobásky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky z ČL - jsou v Český Lípě nějaký vánoční trhy? Pokud ano, tak kde a od kdy?

V neděli se rozsvěcí v 17 h strom na náměstí v Liberci. Bohužel nám to asi nevyjde jet se podívat, protože se bude makat na koupelně.
30. lis 2007 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak strom v Lípě je rozsvícený, docela to šlo, až na těch sposty lidí. Už se přeci jen o bříško víc bojím, nerada bych abych musela do porodnice o něco dřív.
A svařáček moc hezky voněl. :dizzy_face: :dizzy_face:
Mori v České Lípě jsou trhy v Ambitu muzea, jako každý rok. Začínají v úterý a jsou asi do neděle, to přesně opravdu nevím. Ale určitě by jsi to našla někde na netu. Chystám se tam taky podívat. :sweat_smile: :sweat_smile:
Hm, tak to v Liberci taky strom neuvidím, jedu tam až v pondělí k doktorovi a k našim se o víkendu nechystáme. Jo a taky jsou vánoční trhy na Sychrově, ty taky bývají moc hezké.
30. lis 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky, já jsem pořád nějak úplně mimo, vůbec nestíhám Vánoce. Mám dárky jen v hlavě, ale nějak nezvládám je obstarat, tak to vidím na příštích 14 dnů. Tady se teda zatím dějou věci. Margaret máš krásné fotky Nikolky, hlavní je, že je zdravá a roste do krásy. Iren, ty náušničky co máte pro Elenku, podobné mám já po sobě když jsem byla malá a jestli budeme mít holčičku ( s čímž počítám), tak je dostane. Baráček se vám v lednu konečně hne a pak se budete s radostí jezdit dívat jak se staví před očima váš sen. :slight_smile: Peradě a Margaret i Mori trochu závidím letošní krásné Vánoce, které budou trávit s novými členy :slight_smile: No vlastně možná že i Irence :dizzy_face: Já si budu muset ještě rok počkat. :rolling_eyes: Tak ať vám ty vánoční renovace a nákupy hezky jdou.
1. pro 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - taky se dočkáš Vánoc ve 3 :wink: Oni to ti prckové stejně ještě nebudou vnímat. Karolínka možná trošku, ale stejně jí to bude ještě fuk ...
A jak se cítíš?
2. pro 2007 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek