• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahoj mori, ti prckové to sice asi nevnímají, to je pravda, ale ten pocit, že je vás víc a jste rodina, ten se myslím na Vánoce ještě maličko zesílí,viď? :slight_smile:
Už máte hotovou koupelnu?? Taky se na ní chystáme, ale všechno chceme dělat až po Vánocích, až budou nové finanční rezervy. :unamused: Jinak mě trochu pobolívalo bříško, tak mi pan doktor napsal magnesium a po něm mě prozměnu pobolívá hlava a občas trochu otečou nohy, ale pořád mám lepší pocit, než kdyby mě to bolelo blízko prcka. Nevím, uvidíme. Zítra jdu na krev a za 14 týden na kontrolu. Doktor už měřil miminku hlavičku a říkal, že všechny míry jsou úplně optimální, tak jsem ráda, ale pořád ve mě hlodá takový malý strach, aby bylo miminko v pořádku. Leží mi v hlavě to očkování. Budu klidná až bude mimi venku a uvidím že je vše v pořádku a bez nějaké vady. Dneska mi volala známá že jí vypadla kamarádka z kurzu první pomoci pro děti do jednoho roku, tak jdu odpol. místo ní. Jsem zvědavá a určitě je dobré být na vše připravený. Člověk nikdy neví. :wink:
3. pro 2007 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak já mám dneska za sebou kontrolu u pana doktora. Jsme v pořádku, jen mi chybí železo, tak mám recept na nějaké tabletky, prý aby mě po porodu nemuseli dávat transfuzi, :astonished: a k tomu jsem si nechala předepsat yal gel, dr. mi ho napsal na pojišťovnu, prý jako dárek k vánocům. :wink: :wink: No dr. je moc hodný. Nebudu muset doplácet. Jinak mi řekl, že mám malé bříško, tak jsme šli na přeměření miminka a máme 2950g ale prý spíš míň, jsme prý obě drobounký, ale miminko naštěstí neubývá, tak je to v pořádku. Hlavička je už nachystaná dole a obrátit by se už mimí nemělo. Do 14-ti dnů bych ještě rodit neměla, muselo by se něco jo stát. Tak jsem slíbila, že budeme hodný a opatrný. :sunglasses: :sunglasses:.Jen poseldní dobou chodím vnoci pořád na záchod, takže se moc nevyspím, ale ještě pořád to naštěstí můžu dohnat přes den. Taky jste to tak měli? Přijde mi, že ten poslední měsíc je náročný.
Evunko co takhle pít magnezii, já si na ní docela zvykla, kupuju si jí neperlivou a nemám ani problém s křečí do nohou. Dej vědět jak ti dopadnou testíky a buď na sebe opatrná!!!
:confused:
Jo Evunko, chtěla jsem se optat, kdyby náhodou jsi do porodnice chtěla jednorázové kalhotky, vím, že je to ještě brzy, tak mám jednu krabičku á 5ks vel L na víc, dostala jsem je od kamarádky, tak kdyby jsi měla zájem dám ti je, mně jsou na nic a nic na nich vydělat nechci, taky jsem je dostala. Tak dej když tak vědět, ju?
3. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer holky :slight_smile: Tak ty moje zlatíčka pěkně chrupajděj tak vám píši :wink:
Nikolka je pořád hodná,nikdy má trápení s prdíkama :frowning2: Včéra jsme byli na kontrole s kyčlema a má je vpořádku :dizzy_face:
Tomik je teď marod-má kašel,rýmu a ještě se mu udělala nějaká vyrážka,tak sním jdu zítra klékaři a hlavně ho musím hlídat,aby nenakazil sestřičku!
Jo a opičim se po Irence,také jsem přidala do alba fotku Nikolčiných naušniček :wink:
Tak se hlavně vy dvě těhulky opatrujte :slight_smile: pa
4. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evunka - s koupelnou se začalo včera. Manžel připravuje elektriku a bourá staré kachlíky. My jsme tedy od včera s Karolínkou buď venku nebo zalezlé u babičky (mojí mamky). Zedníci dorazí ve čtvrtek odpoledne nebo až v sobotu - prý nějak nemaj čas (no maj taky své zaměstnání a tohle dělaj bokem). Ale už se táááák těšim, až to bude hotové!!! :dizzy_face:
S Vánocema máš pravdu, že s prckem ta rodina tak nějak zesílí!!! Zrovna dnes jsem se dívala ráno na film "Eloise a Vánoce". Neviděla jste to některá? Já se na konci normálně rozbrečela, jak za ní na Štědrý den přeci jen maminka stihla dojet ...

Ve čtvrtek musím sledovat ten pořad o těch rodinách, co jim vyměnili ta miminka. To asi ořvu taky. Vždycky jak vidím tu ukázku, tak přemýšlím, jak bych reagovala asi já. Vůbec si to nedovedu představit, že by nám dali po 10 měsících místo Kájinky jiné dítě. Když slyšim to její mama mama a jakou má radost, když vidí taťku ... musí to být strašný pro ty rodiče těch holčiček.

andilekir - poslední měsíc rozhodně náročný je!!! Já když si na to vzpomenu, sotva jsem se valila :confounded: Měla jsem břuch jako blázen a už dost "překážel". No ale už to máš za pár :wink:
4. pro 2007 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Markét, žádný náušničky tam nevidím :frowning2:
4. pro 2007 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
už tam jsou :wink:
4. pro 2007 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
Poslední dobou Koníka moc nestíhám a někdy mi zase nejde se sem připojit :angry:

Mišule je moc hodná, v noci krásně spinká, přes den moc ne, tak max. 2 hodinky za celé dopoledne a tak 1,5 hodinky za odpoledne. Ale hlavní je, že v osm už je v postýlce a spinká tak do 2 nebo do 3 a pak do 6 až půl 7-takže super!!!

Co je jinak nového? Něstíhám Vás dočítat...

Vánoce se kvapem blíží a my máme dárek jen pro Míšu, pro manžela nemám ještě nic.
5. pro 2007 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak hlásím,že výsledky z genetiky už na nás čekají v Praze,příští středu 12.tam máme být ráno v 9,tak snad to bude v pořádku a po novém roce se na to vrhneme.Dám vědět.
5. pro 2007 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikuso, budu Vám moc držet pěsti!!!!
5. pro 2007 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju Prado,každá pěstička dobrá :wink:
5. pro 2007 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Pikusku,taky držím pěsti,aby to dopadlo dobře a nenaznačili vám aspon neco?
6. pro 2007 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Jé mori, ty jsi jako já, já brečím skoro u všeho, takže si zakazuju na tyhle smutné příběhy koukat. To víš, že ta vyměna miminek asi zasáhla každého. Taky mě napadla otázka, co kdyby se to stalo mně?? Ale raděj o tom nepřemýšlím musí to být hrozně náročné na psychiku. :cry: :cry:
Koukám, že jste se dali do té koupelny, tak to bude do vánoc nové koupáníčko co? To je fajn, tak ať jde práce od ruky! :wink:
Pikusko moc držím palečky ať na té genetice vše dobře dopadne a ať už konečně z toho je co by dup mrňousek!!! Dej vědět ju?
Já už mám dárečky všechny, už i zabalené, jelikož nevím, kdy se malá začne hlásit na svět, chtěla jsem mít vše připravené. Aby Míša kvůli své malé sestřičce nestrádal :wink: :wink:
6. pro 2007 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Valentýnko,nic,dokonce kdybych jela sama tak musím mít písemný souhlas partnera,jinak by mi jeho výsledky neřekli.
Holky díky za palečky a pěstičky,určitě pomohou :slight_smile: a vědět samozřejmě dám :wink:
6. pro 2007 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj pikusko, no to nechápu proč by ti to bez manžela neřekli. Mě to řekli po telefonu a ani jsem tam nemusela jezdit. Na výpisu zezdrávky jsem tam viděla jak si ten telefon tam proúčtovali :grinning: :grinning:
6. pro 2007 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Val,ale já jsem věděla,že nám to neřeknou,že nám dají termín konzultace.To nám řekli hned :slight_smile: tak to už vydržíme :wink:
6. pro 2007 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jupíííí Pikus!! Tak snad vás tam čekají samá pozitiva!!!!!!!!! :dizzy_face:
6. pro 2007 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikus - tak tfuj, tfuj, tfuj, ať vše dobře dopadne a nahradíš mě na místě nejposlednější těhule :slight_smile:
Prada - musím ti říct, že máte nádhernou princeznu. Mišulka se vám vážně povedla. Na těch fotkách s Maxíkem je úžasná :slight_smile:
Mori - tou lítostivostí a přecitlivělostí jsi úplně vystihla i mě. U mě stačí jen když na mě někdo zvýší hlas a já už bulím. A to nemluvím když se někde ze zpráv doslechnu že zase nějaký rodič utýral své dítě a začnou to tam popisovat, to je na mě vážně moc. A v roli těch maminek bych fakt nechtěla být. Nedokážu si to vůbec ani představit a úplně se ztotožňuju s tou tmavovlasou maminkou, že si na tu svojí pravou holčičku nemůže zvyknout a že k ní necítí to, co k té, kterou měla u sebe odmalička.
Margaret - teď na okrese po školkách řádí neštovice a spála, tak bacha na to. Projevuje se to snad také nějakou vyrážkou, tak doufám, že se to Tomíkovi vyhne a bude to jen nějaká chřipajzna a bude brzo fit aby nenakazil Nikču.
Andilekir - jasně že si ty jednorázovky od tebe s radostí vezmu. Budou se mi určitě hodit. Mockrát děkuju. :slight_smile: Pak se domluvíme. Jinak že mě nenapadla ta magnezie, no jasně, hned si ji zajdu koupit. Poslední dobou mi neperlivá voda zachutnala. Tak Elenku asi nebudete mít pod stromečkem,viď, ale snad to stihnete do konce roku než se sníží porodné. Mě už se to nevyhne. Ve čtvrtek mě čeká návštěva gyn. a výsledky krve, tak jsem na to zvědavá. Ani to raději nechci vidět. Ale jak se říká, naděje umírá poslední a to platí pro všechny. :wink:
8. pro 2007 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jak trávíte víkend? Já jsem sama doma, teda jenon s pejskama. Míša jel včera vlakem k babičce do Lbc a manžílek je o víkendu v práci. Takže jsme dostali s Elenkou instrukce, že ještě nesmíme tlačit. :wink:
Evunko tak mi pak písní adresu do IP, pošlu ti je poštou, nebo jestli se někdy někde sejdeme...???? A neboj testíky určitě vyjdou dobře, jen si to nesmíš tak připouštět a musíš si věřit!!!Držím palečky a dej vědět.
Jedna babička mé kamarádky mi řekla, že si myslí, že to vypadá na 22. 12. tak jsem zvědavá. No pro měje důležité, aby byl Tom(manžel) doma a stihli jsme to do Frýdlantu. :confused: :confused:
Jinak už mi občas tvrdne bříško, spíš v noci a začíná to bolet. No už se mi to fakt krátí. :astonished: :astonished:
Tak hezký zbytek víkendíku!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2007 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Evunko, moc děkuju za pochvalu naší Michalky! Maxík se jí ještě bojí, ale občas si k ní takhle sedne. :slight_smile:
8. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Andilekir - no fakt se ti to krátí, to já si ještě moc neuvědomuju že tady bude za pár měsíců někdo další, i když přípravy na to jsou v plném proudu. Dostali jsme od rodičů k Vánocům komodu na věcičky, plínky atd. Tak už ji máme postavenou a za pár měsíců začnu prát, rozdělovat a žehlit. Já si myslím že tě to chytne večer nebo v noci a pojedete. A neboj, Tomíka budeš mít určitě doma. A v noci jsou silnice bez aut, tak se vám pojede dobře. Už aby to bylo a měla jsi nové albíčko s Elenkou :dizzy_face: Všichni tady na to už čekáme. :slight_smile:
9. pro 2007 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
mori - jéé, koukám že Kájouš dostala Mikuláše :dizzy_face: a jak jí ten "gulášek" chutnal :slight_smile:
9. pro 2007 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evunka - jj, ten žlutej kalendář si baští sama - jsou tam menší čokoládky. No a zbytek my :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak tam má ještě chrastící fusky :grinning:
Jako guláš jedla jak o život :grinning: Moooc jí chutnal. A kdybys viděla co vyvádí, když má zeleninovou polívku - to se vrhá i po tý misce - nepřeháním! To se může utlouct :dizzy_face:
Jéé, máte stejný chůvičky jako my :slight_smile:

andilekir - no já doufám, že nové koupání se do Vánoc stihne a taky aspoň ta chodba vyštukovat a vymalovat. Skříň do chodby asi nestihneme. No a pokojík určitě ne, na ten holt přijde řada až po Silvestru. Jsem zvědavá jak to tady zvládnem s vánočním stromčkem, když ještě nebude hotov pokojík ...
9. pro 2007 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
u nás ani nic extra nového není...Péťa je pořád hoďoučkej, zapláče si občas a to spíše že se vzteká kvůli prdíkům. V noci na vyjímky usíná pěkně už v osm hodin :slight_smile: Je to mazlík. K mikulíši toho dostal taky dost :slight_smile: a jsem zvědavá na Vánoce..to bude mít určitě nejvíc dárku a chudák z toho ani nemá rozum :grinning:

Prado Míša je opravdu roztomiloučká :slight_smile: Máme taky pejska a taky se bojí Péťi :slight_smile: Sedne si vedle něj ale hned pryč...snad se otrká.

Evunko určitě bude vše dobré :wink: uvidíš :o)) Držíme moc palce s Péťou.

Pikusko, středa se blíží, moc držím palce a myslím na vás!

Mori, ponožky pěkný, taky něco takovýho chci koupit Péťovi :slight_smile: a není na čokoládu a guláš s knedlíkem ještě moc brzo?? Ani jedno není zdravý pro nás natiž pro dítě..mě teda guláš a knedlík přijde hodně těžký jídlo :pensive:.

Andíku na tebe moc taky myslím a držím palečky!!! :o)))) Péťa se na Elenku moc moc těší :slight_smile:

Jdu chystat jídlo, za chvilu se Peťulín vzbudí a ještě vyrazíme ven. Musím na poštu pro balíčky. Bohužel už skoro nekojím :frowning2: ale jsme na Nutrilonu..zítra jdu k dr. se poradit co a jak a hlavně chci Péťu zvážit :grinning:
10. pro 2007 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
tak jsem v sobotu byla na výletě v předvánoční Vídni a byla to nádhera.Opravdu je tam na co koukat.
Středa za chvíli,tak jsem zvědavá,jaké budou zprávy :wink:
Evunko,to místo je moje to je jasan :slight_smile: já ho chci :slight_smile:
10. pro 2007 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
perada - ten guláš s knedlíkem měla zatím jen 1x a to jí si myslím určitě neublíží. My moc knedlíky nejíme, to máme jednou za čas.
10. pro 2007 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Evunko děkuju za podporu! Taky doufám, že mě to chytne v noci, aby byl Tom doma. Na víc mají v práci teď školení kvůli jinému programu, takže jezdí domů až pozdě večer, no snad to vydržíme.
Včera jsem byla u dr. a něcomi tam dole pošramotil, nejdřív se tvářil záhadně a řekl, že to bude trošku bolet a nebudu ho za tomít ráada,ale že mi urychlý porod o hodinu a pak z něj vylezlo, že mi odtrhl plodové vaky, nebo tak něco a tomi prý zkrátí bolest. Ale také můžu porodit každým dnem. Tak teď jak jsem byla v klídečku, že to mám ještě za 14 dní, tak teď si nejsem jistá ničím. No každopádně takhle noc byla bezesná a poslíčci přicházeli po hodině a ještě mezi tím jsem chodila na záchod. Přešlo to až k ránu. :frowning2: :frowning2:
Rádi to já se těším, že půjdu s vámi kočárkovat, už se nemůžeme dočkat a vypadá, že to bude za chvilku. :sweat_smile:
Pikus taky jsem jednou byla ve Vídni na vánočních trzích, bylo tomoc hezké, taková super atmosféra, fakt úžasné!!! :dizzy_face:
Holky my ty pejsky máme dva,no pejsky, trošku velký chlupáče, tak jsem zvědavá co na malou budou "říkat" ale když jedem k bráchovi, ty mají také malé miminko, tak Sally se moc líbí a nechce se od něj hnout.Tak uvidíme. :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak mi držte palečky, ať se mi podaří dojet včas do Frýdlantu a Elenka mě moc netrápí!
Hezký den všem! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2007 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andilekir - tak to ti udělal Hamiltona ne? Jestli se neplatu, tak bys teda měla mít už fuč hlenovou zátku,n ebo jak se to jmenuje ... psaly o tom i holky u nás v "únorovkách" a jedna do 24 h porodila :grinning: No ale u jiné to žádný urychlení neudělalo. No u každý těhulky to je jinak. No každopádně máš to za pár tak neb o tak :slight_smile:
11. pro 2007 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mori já nevím co mi to tam vyvedl, řekl, že možná budu po tom krvácet a nic, ale bylo mi potom dost divně a v noci ty poslíčky, docela síla. Ale Elence se asi ještě nechce a drží se zubičky nechtíčky. :grinning: :grinning: Takže myslíš, že hlenová zátka by byla fuč? Musím se kouknout do nějaké diskuze, jestli se o tom někde nemluví. :confused: :confused:
Dneska jsme byli kupovat s Míšou v Jestřebí stromeček, jezdíme tam k hajnému každý rok, už si nás pamatuje, že jsme si vždycky brali ten největší a nejbohatší. Letos dostal Míša od manži příkaz ,aby mě brzdil, že nemáme tolik místa a víte jak to dopadlo? Máme krásnou jedli, je úzká, jen ta výška se nám trošku vymkla, má něco přes 2m, tak si s tím manža musí poradit :grinning: :grinning:
Řekl mi, že odstěhuje moji půlku postele a dá tam ten můj stromek, sranda jedna :grinning: :grinning:
11. pro 2007 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem doma z prahy a genetika dopadla dobře,vše je v naprostém pořádku.Tak jsem si oddychla.K doktorce jedu 9.1.a tam se snad dozvím už konečně kdy a co se bude dít. :slight_smile:
Díky holky za držení palečku :slight_smile:
12. pro 2007 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
pikus tak to je super, ale stejně ještě nepřestávám držet palečky, aby se zadařilo až do konce!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
mori,t ak jsi měla pravdu, projela jsem internet a vše o tom zákrůčku přečetla a je to ono Hamiltonův hmat. Tak jsem zvědavá o kolik dní to máme urychlené, jestli máme. Ale docela bych to brala, abych byla s tou mojí rodinkou na vánoce :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2007 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek