• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikusko, to jsem moc ráda, taky budu držet pěstičky dál...

Andilekir, vydrž, třeba na Štědrý den už budete doma všichni 4, budu na Tebe myslet!!!!
12. pro 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko,tak to je supeeer, to je dobře. Takže začátkem roku hurááá na ivf,tak držím pěstičky :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, tak to je dobrá zpráva, teď už víš, že už se to zase o krůček přiblížilo. Jen tak dál. Budu na tebe po novém roce myslet, musí to určitě pomoct, že tady všechny držíme palce!
Andilekir - nooo, tak myslím, že do 14 dnů budete doma už 3. Snad to Elenka stihne do Vánoc :slight_smile: Já jdu zítra v 16.h k doktorovi, tak uvidíme. Musím přemýšlet tak, že mi řekne jen pozitivní zprávy, ale určitě všechny ze svých zkušeností víte, že člověk vždycky myslí na to nejhorší, aby potom nebyl tolik zklamaný, takže na to raději vůbec nemyslím a uvidíme zítra... hezký večer
12. pro 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak ještě jsem pořád 2 v 1, dle výpočtů kamarádky mám z dneška na zítra porodit, tak uvidíme, zatím žádné náznaky nejsou a na víc, má dneska Tom vánoční večírek a přijede až kolem půlnoci. Tak mi držte palce, kdyby něco, tak ať to stihneme :wink: :wink: . A já jdu dneska také na vánoční večeři s kolegama z práce. Máme to v Boru v Cullinarii.Snad mě to nechytne tam. Pořád přemýšlím jak to poznám, že už je to ono. U Míši mi praskla plodovka, tak to je v poho, ale co když to teď bude jinak?
Evunko, tak jak jsi dopadla u doktora, doufám, že je vše v pořádku a miminko i ty jste zdraví! :sweat_smile: Dej vědět ju?
14. pro 2007 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám výýýbornou zprávu. Testy z krve byly moc dobré, takže nepojedu ani pro jistotu do Ústí na plodovku. Včera byl koník nějaký rozbitý, tak jsem se sem dostala až dneska.
Andilekir - Jéé, Culinárie je hnedka vedle druhé práce kde mám kancelář, tak si to hezky užijte. Jo a ty jednorázovky necháme kdyžtak až se ti narodí Elenka, tak až půjdete na nějakou procházku, tak si dáme vědět a srazíme se někde, na chvilinku, jooo? Neva?? Stejně na ní budu mooc zvědavá jaká to bude princeznička. :dizzy_face: Jinak já počítám s tím, že porod poznám až podle prasklé plodové vody, jinak nikam nejedu. :astonished: Tak snad to takhle je a snad to bude i u tebe, nebo se to dá od poslíčků rozeznat ještě nějak jinak??? Plodovka je, co já si myslím první příznak toho, že ten opravdový porod začal a že to nejsou jen poslíčci. :sweat_smile:
14. pro 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,díky jste zlatíčka :slight_smile: jen aby to vše takhle zdárně pokračovalo.
Andilekir,přeji at jste všichni na Vánoce v pořádku doma.
15. pro 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jsme pořád 2 v 1, nějak se Elence opravdu nechce ven a jako správná holka se čančá. To nevím co mi ten dr. udělal za Hamiltona, že porod pořád nic. :astonished: :astonished:
Moc děkuji za podporu, snad to tak bude a na štědrý den budeme všichni u stromečku. Jen ještě aby si dala Elenka říct. :sweat_smile: :sweat_smile:
Evunko to víš, že to můžeme nechat až porodím, máš ještě čas, to ti stihnu předat ještě 100x. Jinak jsem moc ráda, že ti to dobře dopadlo, tak teď už budete jen růst a růst a růst. Opravdu moc gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak v Culinarii bylo včera moc fajn a legrace, ale malé se to moc nelíbilo,a si ten hluk, pořád se mlela a mně z toho pak bolelo bříško. Tak jsem byla ráda, když jsem dojela domů.
Mějte se hezky a hezký zbytek víkendíku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak vás podlouhé době zdravím :slight_smile:
Nikolka je stále moc hodná,hezky přibírá a roste-normálka mi spinká celou noc :wink:Strašně to letí,už nám skončilo 6tinedělí :confused:
Evi gratuluji k výborným výsledkům :sweat_smile: koukala jsem,že už seti pomaloučku začíná zakulacovat bříško :confused: toto utíká co,už seš skoro vpolovině těhulkování :dizzy_face:
A co ty Irenko,to ty už jseš na konci :wink: a jak pak se cítíš,asi už chceš mít Elenku venku že? Ke konci je to už nejhorší viť,ale vydrž prťka,vydrž :dizzy_face: Tak se mějte krásně a pohlaďte bříška pa pa :slight_smile:
16. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
našly sme v České Lípě byt. Dá se tam sehnat práce? Dík za odpověd
17. pro 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adriana1 - no ahoj, vítám tě, ale s tou prací teda nevím, nevím. Zkus se mrknout po něčem na netu.
andilekir - tak jak??? Jak se jeden den neozveš, tak už tě vidím ve Frýdlantě. :dizzy_face:
margaret - úplně ti závidím že ti Nikolka spinká celou noc, jak já to vidím, tak budu v noci každou hodinu a půl vzhůru. :unamused:
Mori, kde se touláš jak pokračujete s koupelnou ??? :slight_smile:
18. pro 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Ještě jsme pořád v bříšku a nějak se nám nechce ven. Včera sjem byl na kontrole u dr. a na ozvech a včera zase říkal, že to zatím nevypadá, že ještě pořád rostem, tak doufám, že nedoroste do malého obříka. :grinning: :grinning:
Markét s tím koncem to máš pravdu, mám pocit, že polovinu dne a noci trávím na záchodě a jsem unavená a přitom při tom svém WC maratonu nemůžu ani pořádn spát. No doufám, že si to ta naše princezna rozmyslí a bude se jí chtít už ven.
Markét, jak se to dělá, že máš tak hodné mimiko? Doufám, že mi potom tu fintu prozradíš :wink: :wink:
Evunko koukala jsem, že už pěkně rostete, to je dobře, alespoň víš, že je vše v pořádku. :sunglasses: :sunglasses:
Adriana1 vítám tě tady u nás :dizzy_face: :dizzy_face: . S tou prací v Lípě, je to složitější, jestli hledáš něco na tři směny ve fabrice,tak tu práce je a myslím, že i dost, té lepší je méně, ale taky se někdy při troše štěstí najde. Záleží co hledáš.
18. pro 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Irenko vydrž-myslím na tebe :slight_smile: a držím palečky a co taťka :confused: ať tam Elenku trošku popožene :sweat_smile: a bude u porodu?
To se mám co,že je to moje zlatíčko tak hodný a nebojte ty vaše také určítě budou :wink:
Evi a ty jsis nenechala říct co nosíš pod srdíčkem v bříšku,necháte se překvapit? :dizzy_face:
Vítám Adrianu a souhlasím s andilekir :wink:
18. pro 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
mám chvilku,tak sem nakukuju....Michalka je taky moc hodná, ale když nemá svůj den, tak jsem z ní nešťastná-řve a nemá důvod, vzteká se a nic ji nebaví. Je po mě, já když nemám svůj den, tak jsem protivná ako trn v ...(pardon).
jinak v noci pěkně spinká(usne nejpozději o čtvrt na 9 a spí jak kdy (někdy do 2,3 nebo 4) a podle toho se vzbudí podruhé V 6 nebo v 7.takže super.
18. pro 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já sem momentálně na neschopence a jako těhule neseženu práci. Přítěl je vyučenej tuhlář a pak má trivis a dělá u měské policie má maturu. Dnes sem byla u doktorky. Testy jsou v pořádku. Na sonu mi nechtěla ukázat mimi ani mi dát obrázek, když sem se zeptala co to bude tak se zamyslela a po chvilce odvověděla že to nebylo vidět
18. pro 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za přivítání a přítel už poslal pár životopisů tak uvidíme. Jak si užíváte před vánoční čas?
18. pro 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri a kde jsi byla na tom UTZ.? :unamused:Vy jste už v Lípě přestěhovaný? :confused:
18. pro 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
unás v kutné hoře. Ještě ne. Tetkon péta schnání práci a snad se mu ozvou. A pak bychom se stěhovali.
18. pro 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme na tom podobně,my se zas budeme ztěhovat do Litoměřic :wink:
a vy už máte koupený byt a kde,tedy jestli neva že se ptám? :fearful:
18. pro 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nemáme nechtěli sme to zařizovat opačně. Asi to padá. Protože se semnou předchvílí rozešel tak je si se nesrovná tak je to definitivní
18. pro 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - moc doma s Kájou nejsme, většinou jsme u mamky kdy dělaj chlapi rámus. Koupelna je skoro obložená, ale hotová ještě zdaleka není. ALe už se to rýsuje a bude to moooc pěkný :dizzy_face: Už se fakt těším :slight_smile:

Tady je nějaké foto z našeho stěhování a úprav, tak můžete juknout: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=49517

adriana1 - taky Tě vítám mezi námi! Doufám, že mezi nás budeš chodit, budemem rádi - že jo holky :wink: :slight_smile:
Pokud by chtěl dojíždět, tak u nás ve Stráži zrovna hledají k Městské polocii: http://www.straz.cz/788-straznik-mestske-policie.php Třeba by to bylo dobrý aspoň pro začátek. K nám to je 25 km daleko.
Teď čtu dál - čtu o tom rozchodu :astonished: To myslíš "před chvílí" jakože dnes??? No snad těhulku neopustí :frowning2:
Jinak máš vybranej moooc pěknej a celkově suprovej kočárek - že prado a andilkeir? :wink:

Zítra si děláme od prací na bytě pauzu, bo taky potřebujeme naplnit lednici, tak jedeme nakoupit do Liberce. Chci koupit ještě manželovi poslední dárek - pásek na kalhoty, tak snad něco v centru pěkného seženu.
18. pro 2007 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju a už je to definitivní.
19. pro 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Tak Marcel koukala jsem na fota a pěkně to jde chlapům od ruky :wink: ,tak jen tak dál,ať už máte brzo hotovo-ale budete to mít moooc hezký,tak pak sem dej i konečný výsledek,ju!
Nás to stěhování čeká asi tak v lednu,my si budeme pořizovat vestavěnou kuch. linku,sedačku,letiště... :confused:
A co ty adri,jak to vypadá? :fearful: jestli chceš tak se nám svěř :wink:
19. pro 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem už sama a prozatím u našich. Dneska byla dlouhá noc spala sem 3hodky. Lepší dárek k blížícím narozkám sem nemohla dostat.Tohle je moc citliví.
19. pro 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně tak buď silná a mysli na miminko,ju :dizzy_face:
19. pro 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně. Přechvilkou mi volal jeden človíček kterej mě rozesmál
19. pro 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Adriano, zdravím Tě a vítám mezi nás!!!
Moc mě mrzí, že se tebou přítel rozešel, ale pokud to bude jenom trochu možné tak na to nemysli a mysli jen na miminko a na to, jaké to bude až ho budeš mít u sebe.
Jinak kočárek máte moc pěkný(my jsme s nim maximálně spokojeni).

Mori-vy už asi používáte sporťák, že? jste spokojeni i s ním?
19. pro 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak já pořád nic, ale bříško už máme dole a nějak nemůžu v noci spát, i když piju meduňku,ale asi bych se v tom musela i koupat, aby to zabralo. Ale jsem ze všeho hnedky unavená, no už aby to bylo. :wink: :wink:
Mori to je jasné, že X-lander je super, už se těším až pojedu na první projížďku!! :dizzy_face: :dizzy_face:. Musím uznat, že teda máš šikovné chlapáky na tu koupelnu, přesně jak říká Markét, ať jim to vydrží a pak prosím finálové foto.
adriano to není moc příjemné takovéhle starosti, zrovna teď před vánoci a s miminkem v bříšku. Třeba se to srovná a bude dobře. Držím moc palečky ať to zvládneš v klidu a s nadhledem. I když teda o tom nic nevím a ty nic nepíšeš, přijde mi to nějaké divné, když čekáte miminko a teď tohle. No každopádně miminkův a tvůj klídeček je nejdůležitější! :sweat_smile: :sweat_smile:
Markét jak vy jste vůbec dalko s tím bytek v Liťáku, už je váš a začínají stěhovací přípravy, nebo jak to máte naplánované?
19. pro 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kulino :dizzy_face: (Iren)jojo už jsme koupili byt v Ltm,ale budem se tam stěhovat asi až prodáme ten náš tady v Lípě :wink: Takže se vás holky ptám i když se to sem nehodí,ale snad se na mě nebudete zlobit :confused: -nevíte náhodou prosím oněkom kdo shání byt??? :zipper_mouth: :wink:
19. pro 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Adrianko,to mě mrzí,bud silná a mysli na mimíska.
Mori,hezká práce :slight_smile:
19. pro 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - jj už používáme sporťák. Jsme spokojeni i s ním, Karolínce se v něm líbí od začátku. V pohodě v něm i usne, tak jí to pak vždy položím. Pláštěnku jsme nekoupili origoš, ale je to Babypoint a je určená na X-Landery. Teda abych to upřesnila - né kvůli penězům, ale proto, že mi víc vyhovuje. V obchodě v Novém Boru jsme zkusili obě. Ta origoš je vpředu na zip, ale dřív měla zip z pravé i levé strany a teď jen na 1 straně. Je dost tuhá a tudíž pod kočárkem není moc skladná. Takže jsme raději vzali tu obyčejnější, z měkčího materiálu (který možná míň vydrží, ale je to v poho - netrhá se). Vždycky jí zmuchlám, hodím do košíku a jdu :wink: no problemo :grinning:

margaret - kdo shání byt sice nevím, ale naši známí/manželé (kamarádi) mají realitku, tak kdybys chtěla dám kontakt.

To víte holky, že se pak ráda pochlubím finální úpravou :slight_smile:
19. pro 2007 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek