• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky všem, Perado, jsem v Nového Boru.Dneska jsem byla v rizikové poradně v hlavní nemocnici, brali mi krev - tripl testy na vývojové vady, tak jsem zvědavá jak to dopadne, tři týdny stresu:(.
23. led 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave,držím palce at je vše v pořádku a ty i mimi v pohodě
23. led 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, snad to dobře dopadne, už teď mám dobrý pocit,ale nechci nic zakřiknout.
23. led 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, to víš že to dobře dopadne, moc držím palce!!! :slight_smile:

Pikuso, jo je to tak je na poliklinice, nevím co mi ta sestra do tel říkala, byla jsem za kvalitního debila :slight_smile: Zítra ráno na osmou tam jdu, tak jsem zvědavá :slight_smile:)) Snad už to konečně vyjde.

Jinak včera večer se kamarádově manželce narodila holčička Terezkáá, no je nádherná, tak jsem si zaslzela dojetím :slight_smile:) POsla mi i krátké video. :slight_smile: Už aby se i nám zadařilo. :dizzy_face:
23. led 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě se zadaří, moc vám to přeju a taky vás obdivuju za tu trpělivost, asi by mi taky nic jiného nezbylo,ale vůbec si tu situaci nedokážu představit. Tak držím palečky a samé pozitivní zprávičky:slight_smile:
23. led 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, děkuju :sweat_smile: Doufám taky v to, aby se zadařilo bez CAR :slight_smile: Jdu něco dělat, dneska mě čeká žehlení, ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš a jo žehlení já úplně zapomněla, tak já jdu taky: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase dnes byla u kamarádky,co má holčičku 5 měsícu.Jsem u ní skoro pořád.
Heave,bude to dobry,neboj :slight_smile: Ty taky musíš ted byt trpělivá,zase kvuli svemu mimču.
Perado,dej vědět,jestli už konečně najdeš ta správné dveře :grinning:
23. led 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heave - držím pěsti, ať testíky dopadnou na výbornou! Chápu Tě, že jsi nervózní - já byla taky. Ale věřím, že dopadnete taky dobře :slight_smile:

Předporodní kurz v Liberci trval 2 hoďky, i s prohlídkou porodnice. Myslím, že to stálo za to. Dozvěděli jsme se nějaké nové info - i manžel, protože ten toho samo o těhu a porodu tolik nečte jako já. No snad po včerejším školení poznám hlenovou zátku, pravé kontrakce a budu správně dýchat. Jo a platili jsme 240,- (120,- za osobu).
Byli jsme tam jen 2 ženský, tak to bylo fajn, že jsme se mohly každá na cokoli zeptat. Minule jich tam prý bylo 16, tak to nebylo pravý ořechový.
23. led 2007 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,ta moje kamarádka co k ní chodím kochat se mimčem tak rodila v Liberci a byla moc spokojená.
24. led 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, ahojky, zrovna taky nakukuju, už je ti lépe? :slight_smile:
Dneska jsem úspěšně byla u dr. To už byla hračka :wink:, když jsem věděla že už neordinuje v Čs. armády :slight_smile:)) Sestřička moc příjemná, napsala jsem žádanku na převod karty a příští týden se mám ozvat :sunglasses:
24. led 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj heavy- omlouvám se , že jsem včera opustila diskusi bez rozloučení, ale do dnešního večera nám nešel net.Moc vás všechny zdravím. :grinning:
24. led 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad Liberec, já tam byla na laparo a byla jsem tam moc spokojenááá, rodit chci taky tam....:slight_smile: sestřičky hodné,hlavně tedy na JIPce :slight_smile:, pěkné prostředí...
24. led 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - tak to ráda slyším, že tam byla spokojená. Doufám, že taky budu :dizzy_face:

Mimochodem - včera mi příbuzní říkali, že v novinách psali, že porodnice ČL dostala nějaké ocenění za rok 2006 jako nejlepší porodnice v ČR. Docela jsem mrkala :confused:
24. led 2007 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcel :wink: koukala jsem do tvého alba a už jde pěkně vidět, že budete co nevidět doma tři :grinning: Budu ti držet pěstí a už se moc těším na fotky
25. led 2007 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-určitě budeš a ty i mimčo se budete mít jako v bavlnce.
Perado,není to o moc lepší,včera jsme byly s holkama z práce na večeři a já šla domu jako 1.což se mi nestává :slight_smile: bylo mi nedobře-horečka a ryma.Dnes jsem ale byla moc pilná a napsala jsem všechna vysvědčení,tak už to mám z krku.
25. led 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky prosím máte někdo zkušenosti s porodnicí v český lípě???? je to tam dobrý??? já tam budu v srpnu rodit tak bych chtěla vědět co mě tam čeká díky :slight_smile:
25. led 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte? Já osobně si nemůžu stěžovat na gynekologii v České Lípě! Já tam byla 2 hospitalizovaná a super. Hodný byli všichni a rodit tam v dubnu budu určitě! :slight_smile:
25. led 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mILÁ sTANCO,ASI BYCH SE CHTĚLA MÍT JAKO TY :slight_smile: A MÍT BŘÍŠKO.Ne dělám si tak trochu srandu,jednou to přece přijde.Hezky večer všem.
25. led 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, no jo, ono bude vysvědčení :slight_smile: KOlikáté třídy máš? Já bych tam přišla o nervy :dizzy_face: Brzy se uzdrav, a chce to pořádně se kurýrovat...pak to přecházení člověku jen uškodí :frowning2: Já jsem posledná dny strašně zmrzlá doma, nevím co to je,ale neleze na mě naštěstí nic, tak nevím. P. doma chodí naprosto v pohodě polonahej :slight_smile: Máte tam taky toliko sněhu? Tedy u nás ho zase šíleně napadalo!!! Z auta jsem shrnovala s kolegyní parádní čepici za odpoledne...brr.

Stanco, vidíš, já tam ležela jednou a katastrofa. Ani né jako pokoj, jídlo, ale přísput dr. a hlavně ta diagnóza byla ve finále totálně jiná. Zbytečně mě tam drželi a pak ládovali drasitkejma antibiotikama. No děs :frowning2:
25. led 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, jinak včera v pořadu pod pokličkou mluvili o tymiánu a prej se z něj má udělat sedací lázeň, a pak je těhotnění o hodně snazší...prej tím spodek parádně prokrví!!! Jdem do toho? :grinning:
25. led 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - ode dneška přesně za měsíc mám TP. Tak uvidíme zda to vyjde přesně ... No vidět to je už opravdu hodně, pupek mám jak balon :grinning:
25. led 2007 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,ted mám 2.třídu,jsem s nima od 1.a vedeme je do 4.Tak si pořád říkám,že je tam asi nedovedu,kdyby to mimčo vyšlo.Muj taky P.doma v pohodě,já jsem pořád zmrzlá.Jenže mě je zima kolikrát i v létě.Timiánová lázen?A jak to popisovali?Jasně že jdeme do toho,jen napiš víc, já už jdu do všeho.
Sněhu je dost,včera mě děcka přemluvily a dnes místo tělocviku řádily na kopci.Naštěstí hned za školou máme kde jezdit.Ale jsem moc ráda,že je víkend,snad se z toho nachlazení už dostanu.Jenže jak nemám horečku,tak mě to doma nebaví. :confused:
26. led 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky těm netěhotným přeji aby se jim brzy zadařilo! Je to krásný pocit nosit miminko! Perado s tou nemocnicí záleží kdy si tam byla ono se to tam teď hodně změnilo!
Pikuso na které škole učíš? Ptám se jen ze zvědavosti nemusíš odpovídat!
26. led 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, jé to je hezký! Já chtěla být vždy učitelkou!! Moje mamina je ušitelka v MŠ a tam mě to taky bavilo..ale nakonec jsem začala doma víc papírovat než si hrát na školu a tak jsem šla na sekretářku :sweat_smile: Hlavně mi taky nešel tělák a neuměla jsem na hud. nástroj :zipper_mouth: Ale děti miluju furt :slight_smile:)
To tě chápu, já nesnáším být nemocná a nic nedělat...to mi fakt musí být bídně, ale za dva dny se oklepu a zase všude lítám :wink: .
S tím tymiánem - hodím ti odkaz do IP na ten pořad (musím ho jen vyštachat) No do lavoru by jsi měla nalít horkou vodu, nasypat tymián asi tak aby to vonělo a před stykem si do toho sednout. Prý to hodně "prokrví" spodek. :dizzy_face: No jukni se! :slight_smile:
26. led 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco díky :o) No byla jsem tam podzim 2005. Nevím, nebyla jsem tam moc spokojená, ale porodní oddělení je možná jiné né? Já byla nahoře na gyne..
26. led 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky chápu vás, že už jste ochotné pro otěhotnění zkoušet všechno - reaguju na ten tymián. Asi si řeknete, že se mi to mluví ... Jen si nedovedu představit, že si dělám povinnou koupel a pak šup povinně pokoušet se o mimi :unamused: Jak se člověk na to víc a víc soustředí, tak to víc a víc nejde ... toť jen můj názor.
Mimochodem - üž jste některá zkusila metodu Mojžíšové?

stanca - koukala jsem do Tvého alba. Už máš taky pěkně vidět bříško :dizzy_face: Líbí se mi ta vaše postýlka. My budem mít obyčejnou, půjčenou od známých - nestěžuju si. Jsem ráda, že ji nemusíme kupovat - jak kvůli penězům, tak i proto, že ji pak zas vrátíme a nebude zabírat místo :wink:
26. led 2007 ve 23:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě by to nebylo hned, prokrvení nebude krátkodobé...ale nevím nevím, zkusit se má všechno, po pravdě, raději mám čaje - tam po dlouhodbém užívání se může dostavit účinek.
Ad Mojžíšová...mám za sebou několik mobilizací a s cvičením jsem přestala před rokem a půl. POslední dobou ji nepravidelně cvičím, ale hlavně kvůli zádům.
27. led 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Stanca-učím v Mimoni na ZŠ pod Ralskem-Koukala jsem se na tvé album a máš už krásné bříško. :slight_smile:.Postýlku máte krásnou.Já mám doma podobnou,přítel ji přivezl od známého,tak pry už ji klidně mužeme mít doma.Tak je složená ve skříni.

Perado,hned na to jdu mrknot.Taky piju čaj,objednala jsem ho přes net.Je na podporu plodnosti,tak nevím.No ale je i chutově dobrý. :dizzy_face:
27. led 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - my přivalíme postýlku zítra od známých. Tak jdu hodit povlečení do pračky, ať si to můžu pak hezky načančat. Jéé, se těšim :dizzy_face:
27. led 2007 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek