• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky :slight_smile:
denně nakouknu co Andílek a furt je tu celá :wink: že by Elen vykoukla na svět opravdu až na Ježíška? :wink: MOc ti držím palce Iren!!

adriano vítej, mrzí mě co se stalo. Pcoč to tak je víte jen vy dva a držím place ať to dobře zvládáš!!

Markét, Doufám, že se stihneme sejít než se odstěhujete :confused:, pořád nám to nějak nevychází, co?
Držím palce ať se brzo a dobře prodá a máte to už vyřešeno. Zkusila bych to asi taky přes realitku...nebo vylepit inzeráty.
20. pro 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, díky, taky jsem si předevčírem objednala tu obyč.pláštěnku.
20. pro 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak se hlásím ještě pořád 2v1, jak to vidím, tak to na ty vánoce vypadá a na víc jsem koukala, že je úplněk, to se prý miminka na svět hrnou. Jak to bude s naší Elí uvidíme :grinning: :grinning: .
Markét mi taky měli v plánu prodat byt, nějaký zájemci už byli, ale nic určitého, tak jsme to nakonec dali taky přes realitku a bylo to tam týden a už je prodaný, zítra jdu podepsat smlouvu a tuhle starost už máme taky z krku, takže myslím, že přes tu realitku je to asi nejlepší. Odpadne spousty starostí z odhadem a takovým tím papírováním kolem. Tak ať se brzy zadaří!!! :sunglasses: :sunglasses:
20. pro 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky na realitkách už to máme,já jen jestli jste náhodou nevěděli o někom konkrétním,ale i tak díky :wink:
Radu neboj určitě se sejdeme ,necháme to po svátcích a počkáme na Irenku,aby snáma šla také kočárkovat,co ty nato?Jo a to přáníčko je moc kouzelný :sweat_smile:
Irenko ty máš ale pořádný bříško :confused: - ty šatičky jsou nádherný,to fakt bude Elenka kočanda :wink:
tak pa a hezký večer
20. pro 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Markét taky už bych ráda, aby zase to moje bříško zmizelo, jenže Elence se nechce, ale ona má ještě 3 dny čas :grinning: :grinning: Ty šatičky jsou suprový a to jsou prý ze sekáče, musím vyzvědět, v kterém mají tak hezké věcičky.
Už se těším až vyrazíme s kočárkama na procházku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a domlouváš Elence? :confused: Nevím jestli mi to nechceš říct,ale já jsem se tě už asi 3krát ptala,jestli bude Tom u porodu?To jsem ale zvědavá co? :fearful:
21. pro 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to se omlouvám,to jsem nějak nepostřehla. Jo Tom u porodu chce být, ani se mě neptal jestli chci vůbec já, každopádně si to nenechá ujít, takže bude :wink: :wink: :wink:
A to víš, že Elence domlouvám, jen nevím jestli je to něco platné, na jednu stranu co jí tam v tombříšku chybí, že? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. pro 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak díky už za odpověď :confused: No tak teď bys asi chtěla aby tam počkala a ven se jí chtělo až po vánocích,ne?Aby jsi na štědrý den byla s těma tvýma chlapákama doma ?:wink:
21. pro 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak sem tu podlouhé chvíli. Dík. Zvládáme to. Dneska nám utekla fena. Hárá se. Nikde sem jí nenašla. Tak snad jí najdem v nákým útulku. Měli sme ji 7let. Před osmi nám takhle zmizel pes a už se nenašel. Přesně v ten samej den. Zítra vyrážím do kolína tak snad bude hezky. Přeji všem krásné vánoce a nový rok. Jest-li ste byli hodní tak určitě najdete dárek pod stromečkem. Já sem si nadělila kočárek
21. pro 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přeju vám veselé Vánoce, bohatého ježíška a pohodičku po celé svátky. Manžel má dovo až do 7.1. tak tu budu minimálně.
Ahooooj :slight_smile:
21. pro 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak já mám už skoro vše nakoupené. Zítra mě čekají ještě poslední maličkosti a je to!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mori - hezky jste s tou koupelnou hnuli, my se na ni chystáme po novém roce, tak aspoň pozoruju co nás také brzo čeká. Kája je číslo, já v ní vidím úplně tvého manžela, je úplně celá po něm. :slight_smile:
Perada - užijte si s manželem hezkou dovču, od toho ty svátky jsou - klid a pohoda, tak to má být
ahoj margaret - tak my si nenecháme říct jestli to bude holčička nebo chlapeček, necháme si to jako překvapení, všichni se diví, jak to můžeme vydržet a nechtít to říct, ale mě to vůbec nepříjde. Do května je ještě plno času a do té doby chci být v takové tajné nevědomosti. Je mi to jedno co to bude, bude to naše zlatíčko, ať to má pindíka nebo buchtu. :grinning:
Iren - snad malá vydrží přes vánoce a mezi svátky byste to mohli zmáknout, ne? Zeptej se jí co na to říká, to už by se jí mohlo chtít ven. :wink: Jinak jsem koukala na tvé bříško a zůstala s otevřenou pusou, nedokážu si zatím představit sebe ve čtyřicátém týdnu, je to neskutečné. Ale asi jak to půjde postupně, tak mi to asi ani nepříjde, na to totiž spoléhám :grinning: Je to tak, že???
Tak holky, užijte si Vánoce, a jsem zvědavá na nové fotky v albech toho, co jste dostali pod stromeček. :dizzy_face:
21. pro 2007 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi :wink: já jsem si to vprvním těhu také nenechala říct a bylo mi to jedno,jako tobě :dizzy_face: ,je to pak krásný překvapení,cože to asi bude :slight_smile: Jo a já jsem už dáreček dostala a to byt :confused: :slight_smile:
21. pro 2007 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Vám všem klidné a pohodové svátky a úspěšný vstup do nového roku....
22. pro 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já doufám, že mě naše miminko nechá udělat alespoň salát a řízky :grinning: :grinning: . Ale spíš to nechám na ní až se jí bude chtít ven, tak budu ráda. No řekněte, každý dostane k vánocům něco a my bychom dostali miminko, není to úžasné!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Adriano tvého pejska mi je líto, my máme psi dva a asi bych se zbláznila, kdyby se nám jedna zatoulala nebo ztratila, jsou to taková moje Zlatička a teď co jsem s nima doma, tak jsou to moje závislačky. :sweat_smile: :sweat_smile:
Evuno já si také u prvního nenechala říct, co že to budeme mít. I když tenkrát se to ještě moc nedělalo. Teď jsem hold nevydržela, ale to bylo spíš tím, že jsem byla na té plodovce, což je 100%.
Takže maminky i nemaminky přeji všem moc krásné vánoční svátky v klídku a pohodičce, bacha na kosti z rybičky a hořící vánoční stromečky, bohatého Ježíška a držte mi palečky kdyby náhodou tak ať mě moc netrápí!!! :wink: :sunglasses:
22. pro 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeji vám všem a vašim rodinkám moc krásné Vánoce a hlavně klid a pohodičku.Spoustu krásných dárečku a rozzářená očička dětiček,sice ty malé z toho ještě moc mít nebudou,ale i tak :slight_smile:
22. pro 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2007 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Mori,to je kouzelé,opravdu.Malá je naprosto dokonalá.
23. pro 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Padá snížek z výše tiše,mráz na okna domu píše.
Ježíšek teš dárky shání,aby splnil všechna přání,
ať vám dárky na vánoce,nesou štěstíí novém roce.
Krásné vánoce přejí M+K+T+N :slight_smile:
23. pro 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Krásné vánoční odpoledne :slight_smile:
Evunko :sweat_smile: tobě k dnešnímu svátečku přeji moc moc zdravíčka,štěstíčka a lásky,ale nejvíc ti přeji zdravé miminečko :dizzy_face:

A Irenko copak ty?Také ti popřeji a to,abys měla krásný a rychlí porod :wink: ať vás Elenka moc netrápí a příjde co nejrychleji na svět,ale ty jseš šikulka a vpohodě to zvládneš,když tam stebou bude Tom :wink:
Už tu naní mi i naše miminka čekají a těší se až budou moci přivítat další :slight_smile: kámošku :wink: Moc na tebe myslím a hnedka pak dej vědět :wink:
No a vám ostatním popřeji ještě jednou ty nejkrásnější vánoce :slight_smile: :dizzy_face: papa
24. pro 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margaret - moc děkuju za přáníčko k svátku, jestli budeme mít chlapečka, tak budeme slavit svátek v jeden den oba dva. :slight_smile:
Irenko, hlaš se, pořád 2v1 ????
Jinak já jsem si Vánoce krásně užila, poslední trávené ve dvou a příští budeme snad už rodinka komplet :slight_smile: Dostala jsem plno věcí které jsem chtěla, dost toho bylo na miminko a nebo přizpůsobené mému stavu :grinning: Třeba: odšťavňovač, španělská deka, zavinovačka, přebalovací podložka, Gravimlíčka, těhot. kalhotky atd. Manželovi jsem dala model vrtulníku na dálkové ovládání a už nám od včerejška stihl vrtulí zkrátit kytku a oholit část větve na stromečku a to nemluvím o ozdobách. Ještě že činčilu máme zavřenou v kleci, jinak fakt nevim, nevim.... dnes a zítra ještě pojedeme po babičkách, což asi nebudeme jediní, tak si hezky užívejte svátky a pochlubte se s dárečky. :dizzy_face: zatím pa
25. pro 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nadělila sem si kočárek. Dostala sem fusak, body, krém, těhu kalhoty, z bílého zlata prstýnek. Jinak s pétou sme spolu tak tenkorát to vydrží. Volal na toho poldu a tam dělají výběrové řízení tak nevím jak to dopadne. Jdu se ostříhat tak snad se mi to povede jako v loni. Hezký zbytek vánoc
25. pro 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak pořád jsem ještě 2v1,nějak se nám nechce ven. Včera jsme byli na kontrole ve Frýdlantu, natočili nám ozvi a prohlídli a zatím nic, jsem otevřená na centimetr. Sestřička radila Tomovi ať se vykašle na kupování svařáčku a ať miminko popošťouchne, že najednou se ty chlapy k tomu musí pobízet :grinning: :grinning: . Jinak kontrola 31.12. a pak se domluví co a jak se mnou. Tak musím Elenku přemlouvat ať si dá říct a chce se jí na svět.
Jinak taky moc přeju Evunce k svátku hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohodičky!!!! Hlavně se opatruj ať ty i mimi jste zdraví. :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky moc děkuju za podporu, tak držte palečky i nadále, děkuju!!!!
U nás byl taky Jeíšek bohatý, samozřejmě nejvíce toho dostali naše dětičky, Míša i Elenka, která si dává tak na čas. Stromeček se nám nakonec moc povedl. Tom ho trošičku zmenšil, aby se nám vešel do bytečku a my ho s Míšou ozdobili, no musíme se pochválit, fakt se povedl. :dizzy_face: :dizzy_face:
adriano to mám radost, že ten váš taťka dostal rozum a je s vámi, to je moc dobře, ať mu to vydrží!!!!
Přeji krásný zbytek vánočních svátků a mějte se moc krásně!!!!
26. pro 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám,že dárečky byly krásný :slight_smile:
Adrianko,tak přeji,at tentokrát už je to napořád :slight_smile:
Já dostala parfémy-2,nějaké oblečení,knížky,žehličku-tu jsem si objednala u mamky,kabelku,šály,videokameru.Takže dobrý.Asi jsem bya hodná :slight_smile:
26. pro 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky,jsem tady nová a jsem těhulka ze Stráže pod Ralskem a mám otázku jakou máte zkušenost s porodnicemi v Lípě nebo Liberci,díky za info Verča
27. pro 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
pár dní jsem tady nebyla, jen jsem vás vždycky dočetla ať jsem v obraze.
Včera jsme cestovali-jeli jsme k mojim rodičům(400km), Michalka celou cestu prospala, takže super.
dneska po obědě jsme šli na procházku, ale byla dost zima, tak jsme to vydrželi asi hodinu a pak dospávala další hodinu doma.
U nás byl ježíšek taky fajn, ale trochu jsem byla zklamaná, protože jsem od Ježíška čekalas nový mobil-a nic :angry:

Averco, já jsem rodila v České Lípě a byla jsem naprosto spokojená(úplně se vším, jak na porodnickém oddělení, tak na novorozeneckém).
27. pro 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,díky za odpověd ale slyšela jsem že v Lípě je to zastaralé a ošklivé,je to pravda? :frowning2:
27. pro 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla to štěstím, že jsem tam to dopoledne byla jako jediná rodička, tak jsem rodila na tom novém porodním křesle.Doktor taky super a ostatní jsem ani nevnímala.Mě osobně se to moc zastaralé nezdálo a myslím si, že hlavní je přístup sester a doktorů a ne to, zda hje to zastaralé nebo ne.
Nevím, uvidíš, co Ti napíšou ostatní holky. Já jsem byla 100% spokojená!!! :slight_smile:
27. pro 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - já nový mobil absolutně vůbec nečekala!!! a našla jsem ho pod stromečkem. Teda na stromečku - manžel ho vyndal z krabičky, takže v krabičce byl pouze návod, nabíječka, sluchátka a mobil jsem musela hledat zabalený zvlášť a zavěšený kdesi na stromečku :grinning: No dobře se u tho bavil :slight_smile:
Takového vysouvacího krasavce jsem dostala: http://eshop.vodafone.cz/hs_detail.htm?id=76&lang=cs

averca - vítám Tě mezi náma!!! Já jsem taky ze Stráže :grinning: Nehodíš si fotečky do alba, jukla bych zda se náhodou neznáme třeba od vidění :wink:
Já jsem rodila v Liberci. Rodila jsem císařem, takže jsem pak ležela na gyndě a malá měla po narození problémy, takže ležela na JIPce. Po 5 dnech mě dali na pokoje pro matky dětí, co jsou hospitalizováni na JIPce. Byla jsem tam spokojená!!! O malou se postarali výborně. První noc jsme nevěděli jak to s ní dopadne .... :confounded: A za 2 dny už ji vyndali z inkubátoru a dýchal sama bez přístrojů :dizzy_face: Nemůžu si na nic stěžovat.

Jinak jsem už samo přidala fotečky z našich Vánoc :dizzy_face:
27. pro 2007 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pradi nebuď smutná kvůli telefonu, třeba ho dostaneš k narozkám, nebo jen tak. :wink: Třeba byl ten váš Ježíšek jen trošičku zmatený a nevzpomněl si na to. :wink: :wink:
Koukala jsem na tvé fotečky z vánoc, hrací deka je moc hezká :dizzy_face: :dizzy_face: A co ten fusak koupíte ho? Nebo vyhraje jiný?
averco vítám tě mezi námi, to je dobře, že zase další přírůstek. Co se týká porodnice, já do ČL taky nejdu rodit, chodila jsem tam za kamarádkou a přijde mi taková zastaralá, ale je to o tom jak tu píšou holky, hlavní je přístup lidí k tobě. Takže když budou sestřičky a doktoři milí a hodní myslím, že se ti bude líbit všude, o tom to totiž je. :sweat_smile: :sweat_smile:
Švagrová rodila v srpnu v Liberecké porodnici a ta je modernější a taky si nestěžovala. Říkají, že teď jedna z nejlepších je v Jablonci moderně zařízená a je tam lékařská špička co se týká dokotrů, prý ti nejlepší z Lbc odešli do JBC. No a já, jelikož můj doktor je z Frýdlantu a o Frýdlantu se píše všude hezky, tak jsem se rozhodla pro něj. Jen doufám, že už to bude brzy :sweat_smile: :sweat_smile:
27. pro 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
andi but opatrná a trochu ti závidím že už to budeš mít zasebou a brzo budeš mít malou u sebe. To já si ještě počkám.
Díky holky. Co plánujete na silvestra?
aver vítám tě.
28. pro 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek