• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky,

Iren tak furt nic? Já na tebe myslím a nakukuju a nakukuju :wink: Elenka se má učitě u tebe dobře...tak proč by chodila ven do tý zimy :wink: Péťa taky nechtěl...držel se mě..ale musel :wink: Zdržoval to ale jak to šlo a nakonec jsem ho přemohla :grinning:

Adriano, tak ať vám to už vydrží :wink:

Prado, malá je teda hodňoučká! A s telefonem si hlavu nedělej..třeba ho dostaneš jindy a nebo jen tak :wink: Nebo si udělej radost sama, když to nikoho nenapadlo :dizzy_face: .

Averco vítej, já jsem rodila v ČL a naprosto super. Chtěla jsem do LBC, mám to tam ozkoušené -- né teda porod ale gyne a bylo to tam super. Jenže...jsem si říkala, žádné komplikace nemám a hlavně my určitě bude jedno až budu rodit, jestli tam jsou kachlíky nebo baervné vymalování. Nejdůležitější je jak píšou holky přístup personálu a tady jsem si nemohla na nic stěžovat. Sestřičky báječný jak novorozenecké tak ty ženské...prostředí teda fakt nic moc..ale to nemáš čas vnímat. POřád jsi u toho drobečka a se sestřičkama, takže mi to bylo fakt putna..a to si potrpím na komfort :wink:
Čl můžu teda opravdu doporučit. Pomohly s kojením a porod byl taky bezvadnej na to jak byl těžkej. Přístup na 1*

mori, fotky z vánoc pěkný. Kde jste kupovali tu truhlu? Ja ji objednala z netu..snad brzo dorazí, košík na hračky nám nestačí :grinning: Káje to moc slušelo.

U nás vánoce taky super, moc jsme si je všichni užili. Byli jsme letos ještě u rodičů. Dárky krásný a hlavně Péťovi..dostal jich jak jinak nejvíc :slight_smile: Většinou potřebné věci a hračky... Už teď se těším na příští vánoce, to bude naprosto o něčem jiném :slight_smile:

Holky, přeju vám krásný vstup do nového roku a v něm hodně zdravíčka a spokojenosti! :sunglasses:
29. pro 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adriana1 - tak ono se toho moc plánovat s prckem na Silvetra nedá ... ale my moc Silvestra nemusíme, nelíbí se nám takové to oslavování na povel. I když jsme Karolínku ještě neměli, tak jsme vždy byli spolu sami doma :wink: A loni jsme šli dokonce spát před půlnocí, protože mažel vstával ve 3.30 h ráno do práce :confounded:

perada - truhlu jsme kupovali nějak v listopadu v Liberci v Globusu - měli na to v akci, tak vyšla na 199,- :slight_smile: Viděla jsem jí tam pak i po skončení akce. Nakolik vás vyšla na Netu?

K nám dnes opět naklusal zedník a dodělává se koupelna ...

Jinak jsem byla včera podruhé od porodu večer si posedět. Taťka hlídal a my jsme šly s kamarádkou na chvíli, no a nakonec jsme odcházely domů o půlnoci :grinning: No ale konečně jsme si pořádně pokecaly :wink: :slight_smile:
29. pro 2007 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu doma. Péta je na silvestra v práci. Já silvestra neslavím ale jsou hezké ohnostroje.
29. pro 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adriana1 - psala jsi, že přítel volal na toho "poldu". Myslíš na toho měšťáka u nás ve Stráži? Pokud ano, tak ať to určitě nevzdává!!! Výběrové řízení dělají podruhé, protože se poprvé snad nikdo nepřihlásil nebo jen 1 člověk, ale toho myslím nevzali. Takže ať to určo zkusí :wink: Už policajta dělá, tak má určitě šanci, že ho vezmou :slight_smile:
Ohňostroje máme taky rádi, taky čumákujeme vždy z okna - letos poprvé to bude z balkonu, který jsme v minulém bytě neměli :wink: Ale sami nic neprovozujem, maximálně prskavky :grinning:
29. pro 2007 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju.Volal tam a nikdo se mu neozval. Tak byl asi ten člověk kterého nevzali.Zatím hledáme práci a co jsme posli životopis tak se taky nikdo neozval.
29. pro 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak se pořád hlásím 2v1, no nevím jestli si dá říct a vykoukne ještě tento rok. Zatím to nevypadá. Včera jsme byli u mamky v Lbc, tak si tam z nás dělali srandu, že se nám to miminko pěkně prodraží, menší porodné a ještě platit v porodnici. No ale řekla bych, že je důležité, ať jsme obě zdravé.
Dneska jsme byli s pejskama na procházce a pak jsem si dali na zahřátí svařáka, tak třeba pomůže to.
Ráďo doufám, že mě Elísek nebude dlouho trápit a i sestřička říkala, že jedna jistota je, ven jít musí.
Mori, tak to koupelna bude do konce roku? Nebo už to nestihnete?
adriano, řekla bychl, že tady práce docela je, tak jen neztrácet naději, ono se něco najde.
Já mám Silvestra docela ráda, ale je pravda, že je to jako na povel, ale když se sejde dobrá parta, je to fajn, no a samozřejmě ty ohňostroje.
Vždy 1.1. je ve Skalici nádherný ohňostroj, jezdíme tam každý rok koukat. Letos nevím, raděj bych byla v porodnici.
29. pro 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adriana1 - to těžko, jak někoho nevzali to bylo ukončení výběrového řízení někdy v říjnu. Posílal sem do Stráže životopis nebo pouze volal? Mohla bych se na to přeptat přes kamarádku, když byste chtěli :wink: Pokud chcete, tak mi písni do IP jeho jméno s příjmením, ju :wink:

andilekir - to bohužel nestihneme. Zítra bude dávat zedník na strop perlinku a spárovat obklady. Pak se musí strop oštukovat + vymalovat, není udělaná dlažba a až bude vyspárováno, tak manžel bude připojovat zásuvky, vrtat věšáky na ručníky + župany, poličku a připojovat bodovky, větráček. Takže ještě na pár dní to vidím ...
29. pro 2007 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky, tak my na Silvestra budeme u našich. Jen posedíme, mrkneme co je v telce, pak na ohňostroj a půjdeme spát. Pro nás to není jako oslava na povel, ale možnost, abysme se po Vánocích opět sešli, takže se těším. Chlebíčky, nějaké slabé čůčo a všichni pohromadě. No já pořád doufám, že se Elenky do konce roku dočkáme. Ale už aby byla i ta koupelna, viď, Mori??? :wink:
Jinak já se také chystám rodit v ČL. Spíš z toho důvodu, abych byla co nejblíž svým nejbližším. Na porodním jsem tam sice ještě nebyla, ale jinak jsem si tam poležela 2x na gyndě a právě kvůli péči a pohodě než kvůli prostředí se tam už těším. Takže souhlasím s většinou. Tak hezký vstup do Nového roku a pokud si dáváte nějaká předsevzetí, tak držím palce, aby se splnila! :dizzy_face:
29. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak vás po vánocich všechny zdravím :slight_smile:
Vánoce u nás byli hezké a Tomík byk zdárečků nadšenej :slight_smile: pak jsme byli u manželovích rodičů a pak u mých,no a na Silvestra jsme doma,také to moc neslavíme :confused: To já spíše budu slavit až šestého ledna :wink:
No Iren - ta Elinka se ale šlechtí co? :dizzy_face:
Jo a Českolipskou porodnici 100% doporučuji,já jsem v ní rodila 2krát a byla jsem moc se vším spokojena ! :sweat_smile:
29. pro 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori koukám, že máte ještě plno práce na té koupelně co? Tak ať jde práce od ruky a máte ji co nejdříve.
Dneska jsme s Tomem říkali, že nám už za 3 týdny začnou stavět baráček, tak se moc těšíme!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Pořád doufám, že se Elenka opravdu rozmyslí a do konce roku vykoukne na svět. Zítra ráno jedeme do Frýdlantu, tak se uvidí, co si na mě vymyslí. Nejraděj bych, kdybychom do Frýdlantu jeli už v noci, si pro miminko.
:wink: :wink:
Tak se mějte moc krásně!!!!
30. pro 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Iren :wink: to je teda louda,co? :confused: A jak se cítíš,ani poslíčky nejsou? :wink:
30. pro 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska necitím pohyb mimča. Je to normální?
andi to si dává na čas to tě bude čekat v porodnici ta nová změna
30. pro 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím zítra palce Iren, ať jedete z Frýdlantu zpátky až za 3 dny a s miminkem. Určitě se zítra ozvi, jinak budu počítat, že si tě tam nechali. :wink: Tfuj, tfuj, tfuj!!!
30. pro 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adriana1 - neboj, to se občas stává, že nejsou cítit pohyby. Tím si prošla každá z nás, že byla občas vysrašená a pak zjistíš, že zbytečně. Uvidíš, zas se "ozve" :wink: :slight_smile: Psala jsi to včera, tak už možná mimi kopalo - co?
31. pro 2007 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Dneska ale pěkně mě vylekalo
31. pro 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!!

Přeji Vám všem, Vaším mimískům(narozeným i teprve očekávaným) úspěšný vstup do nového roku a hlavně hodně zdravíčka)to je nejdůležitější)!!!!

Mori, tak ať máte koupelnu brzo hotovou, pak přidej fotečky.
31. pro 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir, moc na Tebe a Elenku myslím...zdali-pak ji máš už u sebe?
31. pro 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji vám krásného Silvestra a do Nového roku moc moc zdravíčka a vykročení tou správnou nohou :slight_smile:

Irenko také na vás moc myslíme a držíme palečky :wink: a Elenka je co nejdřív mezi náma :dizzy_face: :slight_smile: :sweat_smile:
31. pro 2007 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jdu taky popřát šťastný nový rok 2008 a hlavně hodně moc ZDRAVÍ!!!! Vám všem a vašim blízkým.

Iren to má už jistě za sebou :wink: taky na ní moc myslím.
1. led 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky štasný nový rok at se vám všechno splní
1. led 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám takový pocit, že už to mají ty naše dvě holky za sebou, jen by mě zajímalo, jestli to stihli do konce roku, nebo až po Novém roce :slight_smile: Jsem už docela nervózní jestli jsou v pořádku a jak to zvládli. Doufám že hlavně ve zdraví. To se ale asi dozvíme až za pár dní. Držím palce. A ať je ten letošní rok ještě lepší než ten minulý. Jestli vše půjde tak jak má, tak pro nás by šťastný být měl. Hlavně to zdravíčko a ostatní už příjde samo... :dizzy_face:
1. led 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, já jsem tak zvědavá...těším se, až se Iren ozve, že už jsou s Elenkou doma....
2. led 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pořád nic? No, snad jsou holky v pořádku, nevíte někdo o nich něco?
5. led 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - já taky netrpělivě každý den nakukuju jestli nebude nějaká zprávička o Elence a furt nic. Asi nemá andilekir na nikoho číslo :frowning2:
5. led 2008 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak se konečně hlásím a opravdu už jsme dvě!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Elenka se narodila 31.12. 2007 ve 14.45. Takže jsme to stihli. Ráno v 6.30 jsem se probudila s pravidelnýma bolestma po 5 minutách, no ještě že jsme jeli na tu kontrolu, bylo to spíš takové malé, tak jsem nevěděla jestli už a ani Tomovi jsem to neřekla, že jedeme asi rodit. Až před Frýdlantem se mě zeptal proč tak sleduju mobil :wink: :wink: :wink: . Hned mě vzali na natáčky a poslali mě rovnou na porodnici. Malé se ale nehtělo moc ven, i když jsemměla píchlou vodu a bolesti dost velké. No nakonec si dala říct a koukla modrýma očkama s váhou 3,75 a výškou 50cm na svět. V porodnici byli všichni hrozně moc hodní a jsemr áda, že jsem byla tam. Bylo tam fajn. :sweat_smile: :sweat_smile: Včera nás pustili domů. Malá je hodňoučká a je to náš pokládek!!!
Moc děkuju za držení palečků a dodatečně všem přeju krásný a úspěšný nový rok!!!! Až stáhnem fotky, dám je do albíčka ať kouknete.
5. led 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuuuuuuuuu tak moc moc gratulujuuuu Iren a přeji Elence ať se jí na světě líbí a dělá vám jen a jen samou radost!!!!
5. led 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
POctivě jsem denně nakukovala kdy se ozveš a dneska jsem měla štígro :slight_smile:)) Moc moc se těším na fotečky a věřím, že Elenka je štěstíčko a pokládek :wink: Péťa pro nás taky :slight_smile:
Pohlazení Elence, a tohe dostatek odpočinku pá
5. led 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojky holky,vy jste nás tedy napínaly :slight_smile: Tak už konečně s radostí vítám Elenku mezi námi :sweat_smile: moc moc gdatuluji a přeji vám hodně zdravíčka,štěstíčka a mlíčka :dizzy_face: Tak se holky opatrujte pa pa :wink:
5. led 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, moc Vám(tobě a manželovi) gratuluji k malé Elence a přeji Vám hodně zdravíčka.
5. led 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně, to je nádhera. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je dobře že jste to obě ve zdraví zvládly. Moc vám blahopřeju a přeju hodně zdraví a pohody. Ať je malá stále hodná a vy všichni si to hezky užíváte. :slight_smile: Říkala jsem si jestli jste to stihli ještě v minulém roce a bylo to opravdu za pět minut dvanáct :slight_smile:
6. led 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek