• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
andi gratuluji k elence a přeji všem hodně zdravíčka
6. led 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,moc gratuluji k malé princezně a at vám dělá jen radost a přeji spoustu krásných chvil s ní :slight_smile:
6. led 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Moc děkujeme za gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jste moc hodné!!! No jsem docela ráda,že jsme to stihli ještě v roce 2007,
i když pobyt v porodnici jsme si už zaplatili :confounded: :confounded:
Elenka je moc hodná, občas nás trápí nějaký prdík, ale s tím si naštěstí dokážeme poradit. Mlíčka máme také zatím dost, tak dufám, že to vydrží. Tatínek nám se vším moc pomáhá a bráška taky. :dizzy_face: :dizzy_face:
Už jsem dala nějaké fotečky do albíčka, tak pokoukněte. :wink: :wink:
6. led 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku to je paráda že to tak zvládáte :slight_smile: Elenka je moc krásná!!! To už ani není pravda, že byl takhle malinkej Péťa. :dizzy_face:
Mějte se krásně!!
6. led 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét,kouká máš nové albíčko :slight_smile: Krásné fotky. Nikolka všude vypadá spokojeně :slight_smile:
7. led 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - i já moc gratuluju k Elence! Ať je v životě šťastná a zdravá!!! Je to andílek krásnej :dizzy_face: Všimla jsem si dobře, že už má náušničky z porodnice?
Trochu mě překvapili ty pojízdné nákupní košíky - v tom jsou ty děti furt nebo jen při návštěvách?
7. led 2008 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Malinka je opravdu krásná, no každé miminko své mamince připadá nádherné, že? :wink: Ale asi tím, že byla týden přenošená byla krásně čisťonká a nepomačkaná, taková broskvička.
Mori ve Frýdlantu jsou opravdu nákupní košíky na miminka, jsou v tom u maminek přes den pořád a myslím, že se jim v tom líbí :sweat_smile: :sweat_smile: Už když jsem tam před 14 lety rodila Míšu, tak tam byly. Na noc se děti dávají sestřičkám a spí v postýlkách zavinuté jako kukličky-larvičky. Jen mě mrzí, že jsem si to nevyfotila, vypadalo to opravdu hezky. :grinning: :grinning:
7. led 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori náušničky máme, propíchli nám ouška poslední den, před odchodem domů, když mi ji sestřička přinesla, tak říkala, že jí tím prý pěkně naštvali, ale zabumbali jsme to statečně mlíčkem a už o tom ani nevíme. :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dnes byli poprvé na saních - Karolínce se to líbilo, protože mohla čumákovat okolo :grinning: - dala jsem foto :wink:
7. led 2008 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: koukám že tu jsou samý krásný holčičky :sweat_smile: a zatím jen jeden klučina ,takže jestli vy ostatní těhulky nenosíte v bříškách piňďourky :confused: tak se ty naše holky o toho Radčinýho Peříka poperou :dizzy_face: ba né dělám si srandu,hlavní je že jsou ty naše miminka zdravá :wink:
Jo Radu dělala jsem si nové album a teď jsem ho konečně dodělala :sweat_smile:
Tak pa pa a opatrujte se všichni :dizzy_face:
8. led 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím že budeme mít taky buchtu, uvidíme, ale na pindíka to nevidím. Zítra jdeme k doktorovi, beru na utz. manžílka, tak jsem zvědavá jak se mu to bude líbit. Elenka je nádherná. Strašně roztomilá. Jak jsem včera koukala na nové fotečky, co jste si přidaly do albíček, tak už jsem se moc těšila na to naše zlatíčko. Bříško už se mi pěkně kulatí a s tím mým bříškem roste nějak souměrně i to manželovo, tak porovnáváme kdo má větší :slight_smile: Zatím jsem přibrala asi pět kilo, ale myslím že deset kilo co jsem si plánovala přibrat to nebude. Bude to podstatně víc. Snad to půjde rychle dolu. Většinou co jsem se dozvěděla, tak do půl roku to měly všechny maminky dole. Tak se zatím mějte, užívejte si vaše zlatíčka a já se budu těšit zítra k doktorovi. :slight_smile:
9. led 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Markét máš naprostou pravdu, těch holčiček je tu nějak moc, chtělo by to nějakého chlapáka :wink:
Evunko já přibrala za těhotenství 14 kg, ze začátku tak nějak pomlau a pak to šlo skoro po týdnu kilo. Po porodu mi zůstalo 5 kg nahoře a ještě třošku bříško a boky, ale jde to postupně dolů a do původních kalhot už se taky vejdu :sweat_smile: :sweat_smile: Takže neboj dolů to opravdu jde.
Jak jste vůbec dopadli u doktora? Doufám, že všechno dobré.
My doma všechno dobrý malá je hodňounká jen přes den je schopná klidně 4 hoďky koukat a pak dlouho spí a potom by mě snědla :wink: :wink: :wink: :wink:
13. led 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
14 kilo, to je krásný. Většinou znám maminky, co přibraly kolem dvaceti, no zhrozila jsem se toho. Ale jsem ráda že mi potvrzuješ, že to jde dolů. Dvě maminky mi říkaly že šly z porodnice s tím, s čím tam přišly, že neshodily ani kilo. Přitom miminko něco váží, placenta, plodová voda atd. No uvidíme, ale zatím to je tak nějak v normě. Ale 14 kilo je vážně supr. U doktora jsme dopadli moc dobře. Péťa počítal prstíčky, sledoval jak tam sebou šije a říkal že až se malé narodí, půjde do cirkusu co tam vyvádělo za kreace. Viděli jsme žebra, žaludek, močový měchýř, atd. Nemá žádný rozštěp a zatím je vše v nejlepším pořádku. Další kontrolu máme až za měsíc. Už krásně cítím pohyby, je hezky cítit kdy malé spinká a kdy trénuje na spartakiádu. Zapomněla jsem se ale zeptat kdybysme chtěli jít na 3d ultrazvuk, jestli nás tam musí poslat můj doktor nebo se máme objednat přímo u Farkaše. Nevíte to některá???
To je dobře že je Elenka tak hodná. A když je vzhůru, že nepláče. A kdy se chystáte ven do kočárku? Já si pořád myslím, že budeme od vás všech výjimka a budeme zlobit a zlobit. Ještě že mám kolem sebe silnou pomoc.
Tak hezký zbytek víkendu.
13. led 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko to je paráda, že jste si to tak užili!!! A 3d nebo 4d utz to je pak ještě lepší :slight_smile: My byli na 4d v Pze..vyšel cenově stejně jako v Ústí 3D a je to nádherná památka. Máme 2 fotky + DVD :slight_smile:

Iren, Elenka je opravdu hodná, hlavně ať jí to zůstane :slight_smile:

Jí během měsíce shodila všechno co jsem nabrala (12,5 kg) :slight_smile: Celou dobu jsem přibírala pomaloučku. Na začátku skoro nic ale na konci to naskočilo :grinning:. Taky bych se toho Evi nebála :wink:

Péťa se budí, zase běžím.
15. led 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - když jsem přišla domů z porodnice, tak jsem měla stejnou váhu jako před těhu :dizzy_face:
15. led 2008 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže váhu přestávám řešit a nebudu koukat na to kolik kilo a kde se mi objeví :slight_smile: Díky moc.
perada - tak to tě asi trochu vyzpovídám ohledně těch ultrazvuků jestli si na mě uděláš chvilku. :sweat_smile:
Už se začínám těšit až budu doma. Nejdřív jsem se toho bála abych se nenudila, přece jen jsem zvyklá chodit domů každý den až k večeru, ale teď ty dva dny jsem se z bytu nehnula, maximálně pro nákup a docela si to užívám, sice je všude uklizeno jak před Vánoci a navařeno ale to si zase bude určitě pochvalovat Péťa.
15. led 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak Nikolka je nemocná a bere antibiotika :frowning2: tak snad jí rychle zaberou a brzo se uzdraví :wink:
Teda holky vy se máte,myslím s tou váhou :dizzy_face: to já mám ještě 8 kilo nahoře :rolling_eyes: :angry: já jsem totiž Evi ten případ, -přibrala jsem 22 kg :cry: :confused: tak snad to brzo zhubnu :confused: ale ted se o víkendu stěhujeme,takže budu mít dostatek pohybu,tak toby bylo aby ty přebitečný kila nešly pryč. :wink:
15. led 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Abyste mi tu naši malou nepřechvá.lili, chytla nás dětská kolika a už čtvrtý den pravidelně od 18.30 do 00.30 brečíme a ne a ne přestat a zabrat k chrupkáníčku. Tak mi je jí tak líto, že mi i slzička ukápne a nezabírá nic masáže s olejíčkem , houpání, nošení, teplá plínka. Dnes jsme byli u doktorky a prý jsou na to kapičky, ale až od 3 týdnů, takže je dostaneme příští týden. Na víc tím jak má boleníčko špatně hamá a špatně přibírá, takže budeme chodit každý týden na převážení. Snad nás to přejde a budeme v pořádku. Byla bych moc ráda, aby maličká byla spokojené miminko.
Markét to je mi líto, že je malá nemocná, včera v tom kočárku vypadala v pohodě, ale vím, že jsi říkala, že jste nastydlé. Markét musíš mi prozradit jak to děláš, že je malá tak hodná, máš nějaký fígl? :wink: :wink:
A z těch tvých kil na víc nebuď nešťastná počkej při stěhování a zařizování to půjde dolů jedna dvě. :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo chtěla jsem se zeptat myslíte, že můžu pít meduňkový čaj? Že to miminku nevadí?
15. led 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, co to s těma vašema princeznama je. Kočičky nemocný. Mají všechny takové nemocné období. Teď ty chřipky řádí a s tou kolikou to taky není sranda. Malý Péťa zase začíná Rádě poplakávat asi kvůli zoubkům, no to si to všechny vybraly společně. Snad aspoň malá Kája bude trhat partu a je fit. Vydržte, brzo se to určitě zlepší.
Markét a s těma kilama jsi mě teda moc nepotěšila, dám trochu pozor na přejídání, ale jinak to asi nechám být. Tak ať se vám hezky stěhuje a dej určitě vědět jak jste to zvládli a jak jste se zabydleli. :wink:
15. led 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - Kája partu trhá, aspoň zatím - ale abych to nezakřikla , tak raději ťuk ťuk na dřevo
15. led 2008 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Andilekir,budu na vás myslet, aby se Elence brzy ulevilo.

Jinak Míša se zatím taky zdravotně drží, tak jsem spokojená a taky to nechci zakřiknout.

Jé, malýho Péťu už začínají trápit zoubky? tak brzo?
15. led 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, snad se brzo malá srovná. Nám pomáhalo masírovat gelem Pupík a když už bylo ouvej, tak jsem dávala kapky BabyCalm, jsou čistě přírodní a pomáhaly parádně. A že Péťa ze začátku na prdíky trpěl...

Markét jak jsem psala, snad atb zaberou hned a Nikolka bude zdravoučká :slight_smile: Hlavně aby to zase nechytil Tomášek...
S kilama se neboj..myslím, že kór s dvěma dětma to půjde za čas dolů :slight_smile:

Evunko, nemá se jíst za dva jak se traduje..ale dopřávat si je potřeba. Ono je pak člověku tak krááásně... :slight_smile: Jé jak já jsem si v těhu a při kojení dopřávala smetanový jogurty...bohužel už jsem zase najela na Vitalinei apod :grinning:

Prado, nejpíše jo. Jsou mu 3,5 měs a já měla první zub na 4 měs...tak se obávám, že už se začínají ozávat. Hrozně slintá, o dost víc než dřív, cucal si pěstičky ale teď to je něco a dole u jedniček to má hodně bílé..taky si tam furt rejdí prstíkama...budí se pořád, je plačtivej no děs...takhle to vůbec neznám. tak uvidíme ...

No už je zase vzhůru :frowning2:
15. led 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak včera už to bylo trošičku s tím naším pláčem lepší, usnuli jsme už ve 22.00 a vzbudili se až v 5.00. Máme od paní doktory slíbené ty kapičky na prdíky, ale jsou prý až od tří týdnů, takže to musíme vydržet do příštího úterý, to si pro ně jdeme. Jinak Elík je přes den docela nespavec, ale zase za ot v noci je hodná, nají se a spí dál. Tak jsem ráda, že alespoň v noci trápeníčko není.
Ráďo, že by jste fakt už měli zoubečky? No to je docela rychlovka? Ale každé miminko to má jinak, tak proč ne. Tak to zvládněte bez teplot a brečení. :sweat_smile: :sweat_smile:
Evunko těch kil se neboj, myslím, že každý z nás je jiná a přibere jinak a když budeš jíst zdravě a tak jak se budeš cítit určitě uděláš nejlíp, než aby jsi si hlídala váhu. Miminko je teď důležitější. :wink: :wink:
16. led 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc vás a vaše miminka zdravím :slight_smile:
u nás pokrok,všechna vyšetření už máme za sebou,výsledky genetiky taky,ted v pátek jedu ještě na UTZ jestli nemám cystu a když bude vše jak má,nafasuju léky a mužeme začít se stimulací na umělé oplodnění :slight_smile: jinak jsem už dostala ceník-takže to bude docela darda,ale co,mimi je přednější než peníze.jen aby se to podařilo :slight_smile:
16. led 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, no to je naprosto báječná zpráva!!!! Cystu by jsi snad cítila (já to teda tak měla) a jupíííí bude se oplodňováááát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Ceník je mazec, taky jsme ho vyfasovali...ale mimi je opravdu přednější :slight_smile:
16. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikusko to je úplně super!!! Snad bude vše v pořádku a vše se zadaří. Třeba příroda zasáhne a ani ceník potřebovat nebudete. to by bylo fajn že? :wink: No každopádně držím palečky tak jako tak ať se to povede hned na první pokus. A v tomhle případě se penízky opradu řešit nesmí.
Markét co malá, už jr to lepší?
Tak si představte, že to tak rychle uteklo a už v pondělí nám přijedou stavět baráček. Tak se moc těšíme, jen manža kolem toho má hrozně moc lítání a zařizování, je to ale náš šikula, tak to zvládá. No ještě, že ho máme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peradko,vzhledem k mým polycystickým vaječníkum cysty mám ale malinký tak snad žádná nevyrostla :wink:
tak dám vědět,co a jak dál,a díky moc-zase za ty palečky :slight_smile:
17. led 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus, držím palečky, já taky jsem po operaci prasklé cisty a cističky mám taky. Třeba proto nám trvalo rok než se zadařilo. Doktor říkal že se s tím nic nedá dělat, že už se s tím člověk rodí a má hold v tomhle smůlu no. Pomáhá na to antikoncepce, ale to je v tomhle případě blbej lék. :angry: Tak myslet pozitivně a modlit se aby to vyšlo. Taky mi pomohli na zmírnění nějaké kombinace vitamínů co mi doktor předepsal. A za tu cenu umělého oplodnění máte myslím 3 pokusy, viď? Teďka by byla ještě sranda kdyby se vám chytla obě vajíčka :dizzy_face: Mě by z toho asi švihlo, ale zase je supr, že ti vyrůstají obě děti spolu. Tak tfuj, tfuj, tfuj... :slight_smile:
17. led 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko,ahoj myslím,že na to je i dobrý ten femigard co beru,tak uvidím :slight_smile:
3 pokusy jsou ale stejně se to platí,dnes mám zatím dovalit asi 4 000,ICSI stojí 7000 tak uvidím,kam se dostanem.Ale to neřeším :wink:
18. led 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - taky držim moc moc palečky, aby se to podařilo a pokud možno co nejdřív :wink: :dizzy_face:

Holky já jsem si teprve ve středu byla zařídit ten novej rodičák :sweat_smile: Jak děláme na tom bytě, tak nějak nezbývá čas na ostatní věci. Ale předtím jsem tam volala a paní říkala, že to má být do konce ledne, tak jsem naštěstí nic neprošvihla.
Už jsme tu měli truhláře na dveře na vestavěnou skříň, tak už si to zaměřil. Příští týden se pojedem juknout na lino a police do skříně, tak doufám, že něco vyberem a rovnou koupíme. V neděli nám přijde zedník doštukovat chodbu a v koupelně někde dát akrylát (u stropu a okolo vany) a je to hotovo. Vynaluje už manžel sám a přidělá světla, vypínače apod.
18. led 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek