• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky,tak jsem byla včera na tom UTZ,prý vše v pořádku,ale pro jistotu mě chce vidět ještě 2.den cyklu a když i tam bude vše jak má,tak hned ten den začneme s injekcemi-první si píchnu hned s dr. tam.Tak ted aby porvora dorazila nějak normálně a ne zase po nějakých 50ti dnech.
19. led 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus - držím palce. Kolegyně teď byla taky na umělém, měla si tam zavolat první den co to dostala, ale bohužel popletla čísla a místo do ordinace volala na mobil k nám do práce, kde jí to samozřejmě nikdo nezvedal. A když se tam tedy ráno dovolala aby se objednali, tak tam jeli, ale bylo to už pozdě. Nevím přesně kvůli čemu, od té doby jsem s ní nemluvila, ale taky na to tak čekali a hloupé popletení čísel je zdrželo zase o měsíc čekání. Tak snad u tebe bude vše v pořádku :slight_smile:
19. led 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, budu držet pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. led 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko,to je jako ze špatného filmu.Já si zase říkám,co budu dělat,když to dostanu v pátek a mám tam být 2.den cyklu.Maximálně 3.tak snad ro tak nedopadne.
19. led 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - na tohle se raději přeptej, ať v tom máte jasno, když to bude pátek. Taky moc moc držím palečky :dizzy_face:

prada - to lehátko jste pořizovali pro miminko nebo pro pejska :grinning: super fotka

evunka- koukám, že výbavička se pomalu, ale jistě rozšiřuje :slight_smile: Ta šp. deka je moc pěkná!A můžeš mi prozradit, kde jste sehnali ten rámeček na obtisk ručičky? Se mi líbí, že jsou k tomu i ty doplňky na ozdobení :dizzy_face: Povlčení bude taky krásný :slight_smile:
Dudlík MAM máte taky a spokojenost. Ale pro jistotu si pořiď i obyčejný. Káju na něj v porodnici naučili a dlouho ten silikonový nechtěla.

adriana1 - dlouho ses nám tu neukázala :zipper_mouth: Dej vědět jak se máte s bříškem :wink:
20. led 2008 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, kupovali jsme to pro Mišku, ale Maxík si to chtěl asi taky vyzkoušet :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - teď jsem si pročítala tady něco málo nazpátek ... jak to dopadlo s tím číšníkem z Keni???
20. led 2008 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori, ahoj ostatní mamulky a holky!!!

No opravdu sem už nechodím, já kafrám na červenci, ale stydím se a napravuju to :grinning: :grinning: :grinning:

My se zrovna ted nemáme zrovna 100%, malý má už druhý ten vysoké horečky! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad se to už trochu , ale dává dohromady, zlatej paralen čípky, kam se hrabe na nurofen.Jinak je u mě , ale vše o.k.Koupili jsme si baráček v listopadu, takže máme plný ruce práce.Stále kojím, a ted už i přikrmujeme.Malý totiž přestal přibývat jenom po mlíku, takže válčíme.Sunar nechce, je prostě prsovej...Tak já zase někdy písnu a zburcuju Bobiška at taky napíše, ona už taky asi moc na MK nechodí.Tak holky ahoj , zdraví Anička a Domíček :wink: :slight_smile:
20. led 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - ten rámeček na obtisknutí ručiček objednávala ségra přes nějaký katalog, zjistím který. Ségra taky byla unešená z těch doplňků kolem toho. Jo a že jsou mezi dudlíkama nějaký rozdíly, na to jsem ještě nepřišla, přece jen jsem začátečnice. :confounded: Jak ty bys to s nima udělala teď nebo který se jim má a nemá vůbec dávat?? Jinak tomu číšníkovi z Keni jsme posílali krabici s mým starým mobilem a papírama co má vyplnit a kde si co oběhat, ale měli tam teď volby a dost nepokoje, tak si myslím, že se do Nairobi na ambasádu moc nehrnul, pořád vyčkáváme až si to vše zařídí a pošle nám papíry zpátky. Ale netlačíme ani jedna strana na pilu, je to dost složité. Zdravotní prohlídky atd. Psali jsme mu kolem Vánoc jak se má a psal,že je v pořádku, že tam jen blízko vybouchlo auto, ale že jinak je u nich vše ok. Tak uvidíme jak to bude. Vy už koukám byste měli mít hotovou chotbu a tak nějak doděláváte koupelnu, viď? :slight_smile:
Pikus - ta má kolegyně to dostala tak, že tam měli jet přímo na svátek prvního ledna a měli tam doktoři být, ale myslím že tam nakonec nejeli právě kvůli tomu, že tam toho prvního doktoři nebyli, ale jinak říkala že by tam měli být i přes víkend, ale snad to u tebe nebude takový pech. To už by toho bylo moc špatnýho najednou a to přeci nejde! :wink:
20. led 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - no já to chtěla zkusit bez dudlíku. Ale jak byla na tom JIPu, tak tam samozřejmě brečela a tam dětem dávaj ty obyčejný kaučukový - takový ty kytičky co koupíš v každý drogerii / lékárně. Takže si zvykla na tenhle a silikonový nechtěla. Na tom obyčejnym jsme byli dlouho, silikonový jsem občas zkusila, ale vždy ho vyplivla :grinning: no a pak jsme jednou ztratili ten obyč, zkusila jsem silikonový a najednou jí zachutnal. Teď už ho přes den nedáváme, jen na spaní - pak jí stejně vypadne. Už bych chtěla aby ho neměla vůbec, ale na usnutí ho vyžaduje :confounded: zatím ho ale máme vždy s sebou kamkoliv jdem / jedem - pro jistotu :wink:
20. led 2008 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - já si myslím, že bez dudlíku se asi neobejdeme :rolling_eyes: Malé má být po kom zlobivé, tak si myslím, že tomu jen tak neujdu. Koupíme teda asi víc druhů dudlíků a uvidíme který nebude plivat. :grinning: Za chvíli budete slavit první rok, viď? :dizzy_face: :dizzy_face: To to teda uteklo.
20. led 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - tak rozhodně dudlíky neodsuzuju, jen jsem to chtěla zkusit, což tedy nevyšlo. A si piš, že člověk je někdy věčnej, že to existuje :wink:
20. led 2008 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Pikus...smůlu jste si už vybrali..teď jistě bude jen to štěstí..myslím na vás :slight_smile:)

Anney, ahojky, Péťa je teď taky nějaký nachlazený, ale teploty naštěstí nejsou. Brzo se uzdravte!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
K baráčku gratulujua přeju hodně sil :slight_smile:

Ad dudlík...Evunko, já měla jeden druh..a to silikonový Nuky a teĎ Tommee Tippee. Nuky mě přišly hodně dobrý (MaM jsem koupila dýl a Péťovi šlo do pusinky moc vzduchu (asi velká pusa :grinning: a to na prdy není dobrý) a
A udělala jsem to tak, že jsem si dva dudlíky vyvařila a vzala sebou do porodnice, aby se nenaučil na jiný..taky jsem ho nechtěla hned dávat, ale bohužel asi třetí den v noci už dudal. Není to nic hroznýho..prostě ho to uklidnilo :slight_smile: Přes den ho má opravdu vyjímečně...spíše na cestách a na noc :slight_smile: A jsou to ty ortho takže zase tak škodlivý nejsou.
21. led 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a díky bohu že ho chtěl..kamarádky malej dudly nechce a když brečí, není k utišení :slight_smile: Péťa teda občas brečí id přes dudlík..ale na noc se hezky ududá :sunglasses:
21. led 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus až budete něco nového dej vědět, všichni moc držíme palečky ať se zadaří!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
My máme taky dudlík, myslela jsem, taky jsem myslela že budeme bez, ale někdy jsem za něj taky vděčná, malá se tim uklidní a taky se někdy ududá, takže kdo vymyslel dudlík, byl koumák!!! Máme NUK, ten nám zachutnal, koupila jsem ještě jeden, ten je trošku jiný a ten nechce. Kamarádka má dvouměsíční miminko a zvládají bez dudlíku,ale zase si cumlá ručičky.
Dneska jsem byla na stavbě našeho baráčku a už máme přízemí a garáž, je to úplně super, stála jsem v budoucí kuchyni a kochala se a stavební mistr nám dneska řekl, že 6.2.08 nám baráček předají. :dizzy_face: :dizzy_face: To je úplně super!!!!!!
21. led 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všechny vás moc zdravíme velmi se omlouváme že jsme tu dlouho nebyli. Adélka mi roste jako z vody je moc šikovná! A co vaše ratolesti?
Pikusko stále ti držíme s Adélkou palečky určitě už to vyjde! :grinning: !
Snad se tady ukážeme dříve?
Mori a co Karolínka už chodí?? Mám tě pozdravovat od Moniky s Barunkou! :slight_smile:
21. led 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - Karolínka zatím chodí jen za ruce - ale jak začnem chodit, tak nechce vůbec přestat :grinning: Pak jí chcem posadit, tak začne ječet, tak ťapeme dál :slight_smile: Hodně se pouští a vydrží už nějakou dobu stát, tak čekáme kdy se rozeběhne sama :wink:
Jéé, taky moc holky pozdravuj!!! :dizzy_face: A co Barunka? Monča řešila, že malá neleze a jen leží. Už to určitě všechno dohnala ne?
23. led 2008 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no supr, moc děkuju za zkušenosti s dudlíkama, mrknu do obchodů a lékáren na značky a tipy lépe,pár jich koupím a uvidíme. Ale do té porodnice bych na něj asi zapomněla. No, on by mi ho manža asi přivezl. Teď koukám na kočárky, sice jsme ho chtěli koupit až déle, ale jak jsem zjistila, prodejci mezitím mění barvy, tak se na to vrhneme asi už teď. Dneska mám konečně volno, tak se mrknu na netu.
mori - to ti Kája max. do 14 dnů bude běhat. Dej vědět až jí to půjde samo. :dizzy_face:
24. led 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - Mori Barunka od včera už chodí ujde docela pěkný kus! A když už nemůže tak si doleze kam chce! Moje Adélka i když je ještě malá má velikou snahu chodit. Paní doktorka říkala že to už dlouho neviděla! Ťapká za ruce a dokáže stát sama! Tak uvidíme má ještě čas! Přeji krásný den
24. led 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - no tak to je fakt šikulka šikovná :dizzy_face: no to teda mrkám. No jako Kája se pouští a stojí už od Vánoc, ale rozeběhnout se nějak sama nechce :sweat_smile: Však co, běhat po svejch bude celej život :wink: Určo Barunku brzo doženem :wink:
24. led 2008 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a vaše miminka :slight_smile: jdu vás pozdravit :slight_smile:
zatím nic nového,čekám,až to dostanu,abych mohla jet na ten UTZ ale ještě nic.tak snad to brzy přijde a zase se pohneme z místa.Díky,že nám fandíte :slight_smile:
25. led 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se k vám taky přidávám. Horní Pölice, říká vám něco? Po dvou letech a IUI, začínám 7tt. :sweat_smile:
27. led 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verunkaronka - vítej mezi náma! :dizzy_face: To je super, že jsi mezi nás přišla - zas nás tu bude o jednu víc, což je moooc dobře :slight_smile: Gratuluju k těhu!!! To je krásný, že se zadařilo :dizzy_face: A jak se cítíš nastávající maminko?
Horní Police by měla být hned u Žandova že? Tedy kousek od České Lípy. No jukla jsem na mapu, přiznávám se :sweat_smile: Já jsem ze Stráže pod Ralskem.
27. led 2008 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunkaronka!
Vítej mezi náma...
To je pěkné, tak budu držet pěstičky, aby vše dobře dopadlo!!!!!!
27. led 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru vítej a přeju ti krásné těhotenství :slight_smile:

Andílku, tak už stěhujete nebo dokonce jste přestěhovaný? :dizzy_face: S mimčem to musí být asi záhul :pensive:. Ale máš doma dva pomocníky, tak to zvládnete :slight_smile:
Markét ta už by měla být taky přestěhovaná ... snad se ozve, až budou zabydlený.
Pikusko, no já furt čekám kdy se tu objevíš s nějakou zprávičkou :slight_smile: MS nikde? :astonished: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. led 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,ahojky :slight_smile: ne ne zatím nikde,ale s mám zmateným cyklem je to normální :slight_smile: hned jak zase bude něco nového.písnu :wink:
28. led 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!
Včera jsem byla s Karolínkou na kožním, protože má na zádíčkách takové suché fleky a nic nám od pediatra nepomáhalo - tvrdil, že je to na podzim/zimu u dětí normální. Takže nordmální to není, je to atop. exém. Prý to má po nás, protože jsme s manželem oba alergici na pyl. Takže jsem v lékárně vyfásla 2 mstičky, 1 kapičky a dr. mi dala nějaký mlíčko na kůži ve vláskách. No hotová lékárna u nás doma. Musím hlídat jídlo - nějaké nesmí a pak ho budem postupně zkoušet, abysme poznali, zda jí určité jídlo ten exém nezhorší. Včera jsem šla od dr. z toho celá špatná ... ale přemýšlela jsem nad tím a zas tak hrozný to snad nebude. Jsou i horší nemoci ... Určo to zvládnem, i dr. říkala, že to nemá moc. No uvidíme jak se to bude vyvíjet ...

Jinak jsem ostuda a teprve v sobotu jsem odstrojila stromek :sweat_smile: Mě to tak nebaví odstrojovat :confused: Ale byla jsem pečlivka - jak se tady furt dělá, tak byli docela zaprášené, tak jsem je všechny otřela vlhkým hadříkem :sunglasses:

Včera mi přišel dopis ze sociálky a vzali nám přídavky i těch blbých 256,-. No je to fakt debilita největší, že se to posuzuje za rok 2006 :angry:

Dopo jsme si teď s Kájou pěkně dáchli, teď popíjím kafí a za chvilku půjdu něco dělat.

Ráďo - fotka želvička je nádherná!!! :dizzy_face:

prada - nějak si zkrouhla fotečky :frowning2:
29. led 2008 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Veru taky tě tu vítám, je fajn, že se rozrůstáme :wink: Držím palečky ať vše dobře dopadne až do konce a máte zdravé a hodné miminečko.
Elenka je hodná, jen se nerada oblíká, to je vždycky kříku a řevu, no musíme to vydržet. Na bolení bříška už máme kapičky které zabírají, takže to máme už vychytané, už se nám to blíží a bude nám měsíc. To to utíká :sweat_smile: :sweat_smile:
Včera jsme měli špatný den, mamce a bráchovi s rodinou, vykradli barák v Lbc, tak jsem řešili takovou tragedii, jsem z toho všichni dost špatní, no snad to bylo naposledy a už se to víckárt nestane. Je to opravdu hrozný!!! Přála bych těm zlodějům, aby jim ruce upadly!
Jinak náš baráček už bude za chvilku hotový, stěhovat se budeme v polovině února, už se moc těším. Naštěstí mi máme narák zabezpečený a budou tam psi, tak snad to pomůže.
Mori, já byla na sociálce dát papír na porodné a paní mi říkala, že se ani nebude snažit mi dávat papíry na přídavky, že se do nich vejde málokdo. Je to hrozný. Mně je sebrali, když jsem přišla říct, že jsem se vdala. Chtěli manželův příjem za rok 2005 a to jsem ho ještě skoro ani neznala, nebo spíš nežila s ním ale to je nezajímá. :angry:
Tak se mějte moc krásně!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori s tím ekzémem to není nic moc, ale určitě to zvládnete, když to malá nemá zas tak moc, určitě jsou i horší věci, co děti postihují, to zvládnete, uvidíš že jo. Ono to nebude zas tak strašné a uvidíš, že přijdete na to co s tím, hlvavně že je jinak Karolínka zdravá a má se k světu.
29. led 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no tak to vám ty starosti vůbec nezávidím, Mori neboj, to se spraví, když budete dávat pozor na to co může a co ne a mazat, tak to brzy zmizí. Holčiny od tety to měly taky a jsou z nich krásný kočky. Hlavně že to není nic horšího, z toho se brzo vylížete. Jinak je dneska nějaký spací den, já dnes vydržela chrupkat do půl jedenácté. Vyprovodila ráno Péťu do práce a šupky zpátky do pelechu. Jindy mám tou dobou už nakoupeno a uvařeno ale dneska... Ale jak to bodlo! Musím si toho ještě užít, za pár měsíců na to budu toužebně vzpomínat. Bříško pěkně roste a mrňousek se dokáže občas pěkně ozvat. Naštěstí zatím vůbec neznám to, že by mě v noci budil. V noci mě budí jen čůrání :sweat_smile: Dost taky přemýšlím nad tím, jak to bude první noc v porodnici. Jsem rozhodnutá si ho nechat u sebe, ale prý si to tak přejí všichni a pak jsou rádi když jim ho sestra přes noc odnese a pohlídá. Další věc co jsem četla je, že ráno sestra přinesla mamince na kojení holčičku z vedlejšího pokoje. No nevím, nevím.
andilekir - ten vykradený dům je pěkná hnusárna. Když jsem byla mladší a bydlela ještě u našich, tak nám barák vykradli dvakrát a vždycky jsem to objevila první já. Jsem proto v paneláku úplně maximálně spokojená a konečně se v noci nebojím. Ale jakmile seženeme správný pozemek, určitě budeme stavět taky. Nedá se tu žít napořád. Zatím sháníme pěkné místo. Jedno jsme objevili na Slunečné, tak jsem zvědavá. To je fofr jak ten váš baráček bude rychle postavený. Za chvíli už budete konečně ve svém, viď?? Je taky moc hezký pocit když stojíš v té nedodělané kuchyni a přemýšlíš co kde budeš mít. :dizzy_face: V létě dáš kočárek pod okna a Elenka může spinkat na čerstvém vzduchu. Bude mít svoje pískoviště, houpačku, ... :slight_smile: Ale hlavní je, že se mamce a bráchovi nic nestalo. Je to hnusný narušení osobního soukromí když si někdo dovolí vlézt ti do baráku a vzít si tam co se mu líbí, ale hlavně že je rodina zdravá a v pohodě. Ostatní se koupí.
No jo, je pravda že se tu dlouho neobjevila Markétka, jestlipak už bydlejí????
29. led 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek