• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Koukám, že je tady nějak prázdno, kde jste všici? :wink:
Evunko ono to s mrňouskem nějak dopadne, uvidíš jak na tom po porodu budeš. Ve Frýdlantě děti na noc maminkám berou ve 23.00 a na první kojení nosí v 5.30 a pak až po snídani v 8.00 a bylo to moc fajn, byly to poslední dny skutečného odpočinku. I když malá je vnoci hodná, jen se nají a zase spí dál. Markét říkala, že jí malá spí celou noc. Určitě tvůj brouček bude taky tak hodný.
S tím vykradením máš pravdu je to opravdu hnus, když to člověk nezažije na vlastní kůži tak neví o čem to je. Ale jak říkáš, hlavně že se nikomu nic nestalo.
Markét je už asi přestěhovaná, potkala jsem jí ve městě už je to teda dýl a chtěla se o tom víkendu stěhovat, tak asi už budouv Litoměřicích.
Náš baráček už bude ve středu hotový, mám nějaké fotky v albíčku, když tak koukněte. Už se moc těším. Kuchyň bude až 18.2. ale to už neva alespoň se můžeme stěhovat postupně. No hlavně máme zabezpečovačku, takže klidněji spíme.
:sweat_smile: :sweat_smile:
Mějte se moc hezky a hezký zbytek víkendu.
3. únor 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, no já si omylem smazala album, nevím jak se mi to povedlo........

Jinak Míša mi dělá jenom radost, spinká nádherně, asi ví, že maminka musí spinkat dlouho, jinak by bal protivná!!!!!!!!!!!

Andilekir, a to jsi v noci v porodnici nekojila????
3. únor 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, dneska bylo venku nádherně, tak doufám že jste si to užili a vyrazily někam na procházku. Já jsem dělala doma takový malý předjarní úklid. Myla okna, prala záclony atd. Těším se na prcka každý den víc a víc i když do porodu máme ještě daleko. Chci se jenom zeptat ohledně porodu, nechávaly jste si dát epidural nebo nějaké jiné tišící prostředky nebo jste proti tomu a zvládly to bez toho??? Asi budu srab... :frowning2:
Iren, s tím baráčkem je to fakt mazec. Už to máte za pár a budete v novém. Je fakt nádhernej, vybrali jste i pěkné místo podle fotek. Tak ať to stavění pokračuje ve stejném tempu a brzy se stěhujete!
3. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - vy už jezdíte ve sporťáku, nebo jste to jen zkoušeli???

evunka - já to chtěla zvládnout bez epi, a hlavně jsem se šíleně bála toho zavádění. Byla jsem přesvědčená, že ho nechci! Několikrát během dne mi ho nabízeli a furt jsem odmítala, že ho prostě nechci! No ale po asi 7 hodinách porodu jsem řekla, že teda asi jooo, protože jsem byla strašně vyčerpaná - usínala jsem i ve stoje, ale vždy mě probrali ty šílený kontrakce. Po epi se mi na nějakou dobu ulevilo a trochu jsem si odpočinula - přesně s manželem poznáme na fotkách, kde jsem už po epi - směju se tam :grinning:
3. únor 2008 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak aby se to nepletlo, v noci nám vykradli barák. Zničili garážová vrata a ukradli radiátory a nářadí. No prostě fakt fajn :cry: Ach jo! Kéž by jim ruce upadli. Jen doufám, že to bylo naposledy a už budeme mít z baráčku jen a jen radost. Lidi jsou fakt hrozný s.....!
Pradi kojila jsem v porodnici, jen v noci no ono to vycházelo tak na 5-6 hodin, kdy jsem spali tak ne. Jinak sestřičky, když miminko v noci hodně brečelo a mělo hlad miminko přinesli a zase odnesli. Balili tam miminka jako larvičky aby byli klidnější a oni vydrželi.
To je hezké, že ti Michalka už takhle vydrží, to je fakt super, to máš hodné Zlatíčko. Taky asi Elence domluvím, že maminka ráda spinká jinak je potom k nepoužití.
Evunko já epidurál neměla ani nic na tišení bolesti, ale možná jestli jsi citlivka a nabídnout ti to tak proč ne. Já se špatně otvírala a měla velké bolesti, ale vydržela jsem, jen příště bych už asi taky přikývla, že teda jo. No je to na tobě, když tak se poraď i s doktorem. Ale někdo má porod pohodový, někdo horší, ale předem nikdy nevíš.
4. únor 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás se nic neděje a nic dít zatím nebude.Dnes jsem byla zase v Praze na UTZ,byli jsme domluveni,že když bude vše v pořádku,začneme stimulovat.Ale není.Tento cyklus mi nepraskly folikuly a stále jsou na jednom vajeníku.Takže se nevstřebaly.takže zase budu tak měsíč čekat,pak jedu na další UTZ-na konci cyklu,jestli se to spraví.
Takže snad bude vše v pořádku příště.Už mě to strašně vnitřně vyčerpává a nějak to nezvládám psychycky.
Užívejte si s miminkama :slight_smile: i s těma v bříšku :wink:
6. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, to mě mrzí, ale neboj, příště to určitě už bude O.K., budeme na Tebe s Míšou myslet.

Mori, ještě máme korbičku, jenom jsem to chtěla vyzkoušet, ale nějak mi tam neseděl ten nánožník-vypadalo to divně :confounded: tak uvidím, když tak si uděláme výlet do obchodu, kde jsme to koupili aby mi to ukázalai, jak to tam má být.

Andilekir, já jsem po příchodu z porodnice nechávala Míšu vyřvat(když jsem viděla, že jí nic nebolí, je napapaná a přebalená), tak jsem ji prostě nechala po tmě v postýlce vyplakat. Manža sice tvrdí, že to není tím, ale já si myslím, že to určitě trochu pomohlo.
7. únor 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi líto Pikus, vím že to je nekonečný, ale nepřestávej doufat, naděje umírá poslední, musíš vydržet!
Mori, Iren, děkuju za zkušenosti, asi do toho epiduralu půjdu.
Iren, s tím baráčkem to pořád někdo zdržuje, viď?! :angry: Já říkám, že člověk nemůže být nahoře bez toho aby byl chvilku dole. A to je asi i u vás. Nemůžete z něj mít takovou radost, kdyby se tam něco nepokazilo. Aspoň budeš víc v klidu, že už teď to v pořádku dodělají a brzo vám ho předají :slight_smile:
7. únor 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado,Evunko,děkuju :slight_smile: no nic jiného než doufat a čekat mi stejně nezbývá :wink:
7. únor 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

pikusko, zrovna sem běžím napsat, že se mi o tobě na dnešek zdálo :sunglasses: a to, že jsi byla doma, ležela na gauči s bříškem a já byla u tebe na návštěvě :slight_smile: Takže se těším na návštěvu :wink: Bude to brzo dobrý....psychiku naprosto chápu, ale vydrž :pensive: :slight_smile:
Dali ti něco na prasknutí folíků?? Myslím že na to je Pregnyl ne? Už si to nějak nepamatuju..vím, že jsem ho dostávala snad na tohle... :pensive: Měsíc určitě uteče jako voda....

Iren, to je hnus....chjo. :frowning2: Jinak v jakém je to momentálně stádiu? :slight_smile: Bych do takovéhle baráčku taky šla..ale ty pozemky... :pensive: :pensive: to jsou palby.

Mori, soráč za včerejší prolítnutí (potkali jsme se holky totiž) ale já z Andy vystřelila naproti do Delvity a letěla kostky nekostky, kočár nekočár aby Péťa nebyl moc na chladnějším vzduchu když jsem courala po andy...:slight_smile:
ad. želvička...no jo, Péťu fotím jako splašená :grinning: :grinning:

Károlínce přejeme všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face:

Evunko, já neměla nic...nic jsem nechtěla...snad jen aby mi už nedávali ten oxytocin :grinning: Když jsem viděla tu dávku, tak jsem se ujišťovala, že to přeci všechno nemusí vykapat a PA mi na to říká...no já se obávám, že budete muset dostat ještě další dvě :grinning: :grinning: a dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Prado, taky už jsem doma vyzkoušeli sporťák..před týdnem dorazil a já jsem dokonce i tak nedočkavá, že jsem dokoupila vložnou tašku, přehodila střechu a budeme s ním drandit už teď :grinning: Dokupovat korbu mi manžel na ty cca dva měsíce nedovolil :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás nic extra..Péťa roste jako blázen... :grinning: a začínáme s příkrmama. tak mám zase co študovat..jsem si oddechla s nákupem kočáru a teď zase tohle :slight_smile: Jsem zvědavá jak se na první mrkev bude Peťulín tvářit :sweat_smile:
Já ji nesnáším dodnes :grinning:
8. únor 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Pikus nevěš hlavu, uvidíš, že to nakonec dobře dopadne a když se o tobě už i holkám zdá, tak to máš jasně daný.
Hold někdo to má zasloužený a někdo k tomu přijde jak slepej k houslím. Všichni ti tu moc fandíme, tak to by v tom byl čert, aby se to nepovedlo!!!
Evunko uvidíš co ti poradí tvůj doktor na utišení, třeba to vůbec nebudeš potřebovat a budeš statečná holka a krásně porod zvládneš.
Mori vám už je rok jo? No to to uteklo, tak samozřejmě Karolínce veliké blahopřání, co dostala k prvním narozkám?
Ráďo vy už začínáte s příkrmama? No jo už jste taky veliký, já mám pořád strach, jestli budu mít dost mlíka, ale zatím nám to krásně stačí. U Míši jsem přestala mít mlíko po měsíci, což mě moc mrzelo.
Pradi já už si taky na křičení Elenky zvykám, ze začátku jsem z toho byla vedle, teď už začínám být obrněná a když Elenku vezmu na balon a skáčeme, tak to přejde co by dup.
No a na záver skvělá zpráva, baráček už je náš, ve středu nám ho předali a Tom (manža) už v něm bydlí, aby nám ho znovu nevykradli, když už je vše hotové. 18.2. nám přijedou namontovat kuchyň a už se stěhujeme všichni. Je to super, stihli to za 16 dní a je opravdu moc hezký, no je náš. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku no to je naprostá paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
S brekem chápu...já z toho byla nervózní hrozně...a to skoro moc neplakal..jak jsem četla jinde, to by mě asi šlehlo :slight_smile: Ale časem si každá zvykneme :slight_smile: a hlavně víme jak už na to :wink:

Andílku hlavně se nestresovat :wink: Já z toho byla hodně špatná že je konec MM...a upřímně řečeno, ještě trochu mě to dostává teď...ale spíše to, že mi chybí ten krásný kontakt...ale nenadělám nic ..
8. únor 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,ahojky :slight_smile: krásný sen :slight_smile:
Ve středu jedu do Lípy,nebudeš courat s kočárkem ve městě?třeba kolem 3 odpoledne?
8. únor 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď...jsem se ráno musela usmívat...byla tě tam navštivit i naše gyne.. :dizzy_face:

No není problém se domluvit :wink: když bude Péťa fit...moc ráda sjedu dolů.
8. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé holky, já jsem hlava děravá..psala jsem ve středu Markét.. moc vás všechny pozdravuje!! Už jsou zabydlený, jen není ještě zavedený net. Prý jak bude, ukáže se :wink:
8. únor 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda ve spolek! Tak my už máme koupelnu komplet hotovou, v chodbě jsou ještě nějaké drobné dodělávky. Brzo nafotím a pak dám vědět :wink:
Jinak jsem dnes byla u holiče a po dlouhé době jsem přišla komplet spokjená. Jako ostříhání je většinou OK, ale to vyfukání většinou hrůza - přicházím domů a rychle pro kartáč, fén a lak. Dnes jsem ovšem přišla spokojená a fakt se mi to líbí :slight_smile: hlavně se cítím dobře. Takže příště jdu opět do stejného kadeř

perada - děkujeme za přání! :dizzy_face:

andilekir - i tobě děkujeme! K narozeninám ještě nic nedostala, má je až zítra, tak zítra bude oslava i dárečky :wink: :slight_smile: Pak hodím fotky a tam budou určitě i dárečky :wink: :slight_smile:

Jinak jsem měli objednaný v místní cukrárně tenot dort: http://www.svatebnidorty.cz/detail.asp?pid=970&ap=92 (měl být lehký tvarohový) Dnes manželovi chlápek od majitelky volal, že dort nebude :angry: :angry: :angry: Tak naštěstí nás zachránili v druhé cukrárně - bude obyčejnej máslovej s kokosem srdce, ale aspoň něco :pensive: V té cukrárně kde nám měli udělat tu kačenku, tak jim dodavatelé (nějací manželé) psali dnes sms, že jim do odvolání nic nedodají. Měli výrobnu hned vedle té cukrárny, neplatili nájem a dostali výpověď. Asi nemají kde péct ... Prý mají na zítra objednávku 8 dortů a my jsme asi jediní, na koho měli kontakt (shodou okolní se manžel trochu s majitelkou zná a nedávno jí dával vizitku), tak nám dali aspoň vědět. Ale ostatní tam zítra přijdou a budou mít smolíka a odejsou s prázdnou :pensive: bych ty blbouny co to pečou chtěla potkat :angry: bych jim dala čočku
8. únor 2008 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,tak já s tím budu předběžně počítat,stejně tam mám ve 4 sraz se segrou,tak tam pojedu.tak se ozvi,klidně až ve středu SMS jestli mám vyrazit dřív.Jestli teda ještě máš číslo.Jestli ne,znova ho pošlu :wink:
9. únor 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tssss....to váš že tel mám :wink: ozvu se!! :wink:
10. únor 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když budete mít čas a chuť, tak jukněte na "Českolipsko" na Beremese.cz - blíží se jaro, tak tam začaly opět chodit nové nevěsty :wink: :slight_smile:
11. únor 2008 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Konečně jsem nafotila hotovou koupelnu, tak můžete juknout http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=91897&vReferer=%2Fphotos%2Fmori Na skříňce ještě chybí madýlka a vedle županů bude ještě topení / žebřík. Nešlo to moc nafotit, tak to vypadá na fotkách docela tmavě. Ale ve skutečnosti to je takové prozářené, jasnější, vesejší.
12. únor 2008 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, no to je úžasná koupelna-moc pěkná žlutá!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. únor 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Mori, ta koupelna se vám fakt povedla. Nevíš na kolik vás to cca vyšlo??? :confused: Chystáme se také na menší renovaci koupelny. Ale uvidíme podle penízků. Jinak mě čekají poslední 2 týdny v práci a tadááá,... Bude se malovat, prát, uklízet a čekat na prcka. Dneska jsme s mamkou brouzdali po městě a koupili super těhot. kalhoty. Padnou jak ulitý. Měla jsem z nich fakt velikou radost. V sobotu jedeme pro kočárek, tak se moooc těším až bude u mamky na baráku a já na něj budu jezdit mrkat, skládat a rozkládat. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10584651&tab=4
Iren a jak se zabydlujete???
12. únor 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada + evunka - díky, jsem ráda že se líbi i vám :dizzy_face: Já jsem z ní nadšená, protože jestli jste mrkly na fotky té straré koupelny, tak to byl děs běs. I to koupání je takové příjemnějsí, než v té ošlivé staré (to byla vždy rychlá sprcha a rychle ven). Teď tam konečně relaxuju :sunglasses:

evunka - bohužel zatím nevím na kolik nás ta koupelna vyšla - kupovali jsme to sice v jedné prodejně, ale postupně, takže je několik účtenek. Až to všechno sčítnem (zatímna to nebyl čas), tak ti dám vědět,ju.

Hodila jsem do alba fotečky z narozenin a od zubaře :grinning:
14. únor 2008 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - Na pár fotek z narozenin už jsem koukala, ale v těch zlatých střevíčkách bude určitě frajerka :grinning: Děti tyhle extrémy milujou!
14. únor 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska byla s Míšou na kyčlích a konečně je má v pořádku!!!!!
15. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mori,máte krásnou koupelnu :slight_smile:
Prado,to je fajn,že jste v pořádku :wink:
Peradko,je mi líto,že to nevyšlo,ale pořád mě to drží a nemužu se tý chřipky zbavit,ale hned jak to pujde a pojedu do Lípy tak dám zase vědět a sejdeme se.jsem zvědavá na Petříka :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Mori koupelna hezká veselá, to se fakt musí krásně relaxovat ve vaně, oproti tomu před tím úplně super! Hezky jste si to předělali. Jste šikulíni :wink:
Pradi vy jste měli špatné kyčle? My byli na kyčlích v pondělí a máme jednu horší, takže cvičit a plínku na víc. Příští návštěva v květnu, tak snad do té doby už to bude v pořádku.
Jinak baráček pomalu už zabydlujeme, dneska nám přijeli namontovat kuchyň, zítra bude hotová. Tak jsem na ní moc zvědavá, kahlová kamna už se taky rýsujou. No mám z toho radost, je to opravdu moc hezké a toho místa
:sweat_smile: :sweat_smile: .
Jen pejsci jsou z toho ještě takový nesví, nevědí kde jsou doma, pendlujeme pořád mezi Lípou a Zahrádkama, no snad si brzy zvyknou. Tento týden jsme v Lípě naposledy, pak už jen v Zahrádkách, už tam máme od minulého čtvrtka trvalý pobyt, starosta nám dal i dáreček a vyfásli jsme číslo popisné na barák.
18. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, to jsou úžasný novinky, to má aspoň člověk zase z něčeho dalšího radost, viď??? :dizzy_face: Doufám že jste od starosty dostali aspoň nějaké hezké číslo, přeci jen ho teď budeš všude uvádět až si budete měnit pasy, občanky atd. A do jaké barvy a stylu sis nechala udělat kuchyň?? Já jednou toužím po červeno-bílé a nebo dřevo, ale než dojde k tomu že budu mít novou kuchyň, to ještě uteče hodně vody v řece. Užívejte si prostoru a nového zabydlování, my už začínáme sedmý měsíc a já ještě pět dní v práci a padla. Jdu na zasloužený odpočinek. Kočárek už máme doma a za tu cenu supr, akorát u něj nebyla ta taška jak paní psala, ale to jsem zjistila až doma. Byla jsem tak nějak rozčarovaná a zarytá do toho jak se to vůbec skládá a rozkládá a vůbec jsem si toho nevšimla že to u toho není, tak jsem dneska mrkla do Áji v NB a tam ji mají za 450,- tak ji ještě dokoupíme. Do auta se kočárek krásně vešel. Tak si děvčata užívejte své poklady co máte doma a hezký večer.
PS: snaží se někdo z vás kdo už miminka máte ještě o další??????
20. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, jojo, jedna kyčlička byla horší, tak jsme museli dávat dečku,k ale už je to naštěstí dobrý!
To se máte...já bych taky chtěla vlastní baráček :cry: no třeba někdy...

O další miminko se nesnažíme a ještě dlouho nebudeme, zatím nám bohatě stačí naše Mišička :slight_smile:
20. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek