• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Ahojda! Musím se pochlubit :sweat_smile: V neděli jsem Karolínce našla 9. zub a v úterý 10. :sunglasses: A dnes udělala asi 5 krůčků bez držení :dizzy_face: Natáhla jsem ruce a šla furt ke mě :slight_smile: Krásnýýýý!!! až jsem se rozbulela :grinning:

evunka - zobu antibaby :wink: :grinning:

prada - koukala jsem k tobě do albíčka - kde jste měly ten srazík, pochlub se?

andilekir - to je hezký, že si takhle váží nových občanů :slight_smile:
21. únor 2008 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mori,to je strašný,nedávno jsi rodila a dnes už první kručky.Jo to letí...............
Já jedu zase do Prahy---4.3.na UTZ tak se budu modlit,at je vše v pořádku.Jinak tady opravdu budu sedět ještě až povedete deti k zápisu :frowning2: :frowning2:
Tak přeji všem krásný víkend :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jsem teď u mamči v Ostravě, takže jsem se sešla s Ostravandama z diskuse Září.
24. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, budeme na Tebe s Miškou myslet, ˇaby bylo vše v pořádku a konečně se Vám zadařilo.
24. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky holky :slight_smile:
Moc vás podlouhé době všechny zdravím :dizzy_face: a optám se jestli si tady sváma můžu dál psát,když už nejsem Českolipanda :frowning2: ale Litoměřičanda :confused: pa Markéta
25. únor 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
margaret - no že se ptáš, to je přeci jasná věc, že můžeš :slight_smile: Jak se vám bydlí?
25. únor 2008 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženský tady to tedy vááááázne :confounded:
29. únor 2008 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Zdravím už z nového baráčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak nějak už se zabydlujeme a je to moc fajn!
Evunko máme kuchyň ze světlého dřeva, myslím buk, kombinovanou s červenočernou umakartovou deskou. Manža říkal, že mu přijde malá za ty prachy, ale mně vyhovuje, je taková jako by do kulata a já mám vše hezky po ruce, nenachodím se moc, zkusím vyfotit a přidat do albíčka.
Mori to je super, to se ti nedivím, že si měla slzičky, když malá je tkaová šikulka, já mámv očích slzičky skoro pořád, když se na mě malá tak nádherně usmívá, je to prostě moje zlatíčko.
Pikuško, taky držím palečky ať jsi v pořádku a zadaří se!!!
Markét ty máš ale nápady, proč by jsis s námi neměla psát, vždyť už jsme tady na tebe čekali až se ozveš!
Písni jak jste se zabydleli a jak je?
Já další miminko už neplánuju, mám už děti dvě a to stačí a po tomhle druhém porodu bych si to asi vážně rozmýšlela, nebylo to nic moc. Zrovna ve čtvrtek jsem byla u dr. a bavili jsme se o tělísku, že asi místo prášků si ho nechám zavést a to už na miminko není a hlavně už je mi taky dost na další děťátko, ráda to přenechám mladším.
Evunko jestli máš zájem pořád o ty jednorázové kalhotky, tak mi hoď do IP svoji adresu já ti je pošlu ju?
1. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po delší době. Už jsme konečně doma na neschopence, už to začínalo být v práci dost náročný, tak jsem to jen uvítala. Brali mě v noci křeče do nohou, ale co jsem doma, je klid. Spíš se nudím a občas je člověk tak znuděnej, že ač nerada, vrčím bez důvodu i na Péťu-chudák. Už přemýšlím jaké to bude až budeme 3 a jestli mám to nejdůležitější připravené. Ale to jste měly určitě všechny podobné pocity. :grinning:
Iren, ta kuchyň zní zajímavě. Určitě je to supr kombinace a i já bych určitě dávala přednost menší kuchyni před obrovskou, kde si pro jeden talíř musíš dojít 10 metrů tam a zpátky. Je praktičtější a pohodlnější na práci. Určitě se pak v takové kuchyni lépe vaří a to ještě když je nová, no žůžo, až ti to závidím. :dizzy_face: Až budeš mít chuť a náladu, určitě ji vyfoť a přidej k nim i pár fotek Elenky ať vidíme jak roste a mění se. A zrovna dneska ráno jsem přemýšlela jakou po porodu zvolit formu antikoncepce a také mě napadlo tělísko, nedělá to v člověku takové změny jako HA. Ty jednorázové kalhotky určitě vítám. Pošlu ti adresu. Moc děkuju, jsi hodná, vím že se budou stoprocentně hodit. :slight_smile:
2. bře 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Tak jsem zase doma, 2 týdny utekly jako voda, ale po velikonocích zase pojedu.

Jak se všechny máte?
3. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je s Váma? Kde jste??????
4. bře 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukám, že to tu nějak vázne, že by všichni chodili po procházkách? Vždyť není počásko nic moc :wink: :wink:
Evunko jen hezky v klidu odpočívej, dopřej si pohodlíčko, potom to bude chybět, když ono se to do foroty stejně nedá naspat ani naodpočívat.
Pradi, ty takhle cestuješ jo? No u mamči je dobře, že? :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem zase po ultrazvuku a zase to stejný.Na jednom vaječníku cysta :frowning2: takže opět stejný problém.Jedu tedy znova,až to dostanu a bud mi jí odsají,nebo pujdu na laparoskopii.Ach jo,nemužu to mít jednoduchý,já prostě musím na to složitě :frowning2:
5. bře 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda!
My jsme včera byli u známých podívat se na 2měsíčního chlapečka :slight_smile: Tak jsem se pokochla, pochovala si ho - no úplný peříčko, proti té naší velké Káje :grinning: Trápí ho dost prdíky, tak dost brečí, ale jak si prdne, tak je v pohodě :grinning: Má nějakou špatnou vrozenou nemoc, tak je to takový blbý ... ale bere léky, tak by prý měl být v poho - aspň že tak.

Tak jste si dělali holky společné zdanění manželů? My jsme ho dnes zrovna byli podat - museli jsme toho aspoň jendou využít, když už příští rok to už zas nebude :confounded: Jsem zvědavá, kdy dorazí penízky - je to takový příjemný bonbónek :wink: :slight_smile: škoda, že to zas zrušili. Ale na finančáku v Č. Lípě v poho - jsou tam kanceláře dle abecedy, žádné fronty, hned jsme šli na řadu. Na konci března by se nám tam nechtělo ...

andilekir - ještě žádné přidané fotečky :frowning2:

Jinak Kája dělá v chůzi pokroky - už se občas pouští a kousek ujde bez držení. Občas jí venku vyndáme z kočárku a chodí za ruku - hrozně se jí to líbí a pak nechce zpátky do kočárku :slight_smile: Jo a zoubků už máme 11 :sunglasses:

Zanedlouho budeme mít taky s únorokama srazík, tak se těším, že holky taky poznám osobně. Jedem do Prahy o den dřív a zajdem do mé oblíbené Ikei :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2008 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
Pikuš, nevěs hlavu, víš jak to je, když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, jen to nevzdávat!
Andilekir - jo, ono se řekne odpočívat, člověk si nesmí připouštět že se to blíží, jak jsem nervózní, tak pořád přemýšlím co mám, co nemám a co ještě dokoupit... No a to ještě občas na brigádu do práce... odpočinu si asi až tak týden před porodem kdy už se nehnu :grinning:
Prada - tak ty máš takovéhle dlouhé prázdniny u rodičů??? To je fajn. Škoda jen že bydlí tak daleko, viď? :frowning2:
Mori - vy si taky děláte prázdniny?? Zanedbáváš nás tu.
A co ty Markét, pořád čekáme až dáš vědět jak jste se zabydlely a jak se vám v novém bytečku líbí???
5. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak já jsem v Litoměřicích moc spokojená :slight_smile: ještě to tu sice nemáme všechno dozařízený,ale pomalu to doděláváme,ted se nám zrovna vyrábí nová kuch. linka na míru s vestavěnejma spotřebičema :wink:
Jinak Nikolka nám hezky roste,je pořád tak hodnoučká a stále jí stačí mlíčko od maminky :sweat_smile:
Tomáškovi se tu také líbí a hlavně je moc spokojený ve školce,tak jsem ráda :dizzy_face: jo a byl i u zápisu,kde všechno vpohodě zvládnul,takže v září půjde do školy a jak jsem ho tam viděla sedět v té lavici,tak jsem skoro bulela :fearful:jak to hrozně letí-nedávno byl jako Nikolka a už zněho bude školák :slight_smile:

nějak nestíhám vás dočíst,tak zatím papa Markéta
6. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
mori no to je paráda, že děláte takové pokroky, Kája je šikovná holčička a plánujete druhé?
Fotky zatím nebyl čas přidat, ale foťák je jich plný, takže vše bude, jen až najdu čas :confused: :confused:
Pořád zařizujeme baráček, takže do postele padám utahaná jak kotě a na nic jiného mi nějak nezbývají síly, ale už se vše rýsuje a bude líp.
Evunko buď v klidu, co nemáš se po porodu dokoupí v krámech je teď vše, takže žádné starosti na víc :wink: :wink: Hezky si to užívej!!!!
Pikuš to bude dobré uvidíš, jen to chce čas. Všechno má svůj čas přeci a uvidíš, že nám sem budeš psát, že se to povedlo a mimi bude!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét to je super, že se ti v Litoměřicích líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nejen tobě, ale vám všem. Taky si říkám, že to hrozně utíká, taky jsem takhle nedávno byla s Míšou u zápisu a ateď pojedeme k příjmačkám na školu. No už to není malé miminko, ale skoro velký chlap a pěkně s ním mává puberta! Markét ať se vám tam daří!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný večer všem!

andilekir - jj, pokroky dělá, už se taky zvedá z bobku do stoje. Druhé až za čas ... :wink:
Věřím, že musíš být teď dost unavená ... :unamused: Ale určo musíš mít zároveň hroznou radost z nového bydlení a z toho zvelebování :dizzy_face:

Karolínka ze včera na dnešek spala podruhé u babičky bez nás. Už tam byla od oběda a v poho. Zná to tam a je tam ráda. My jsme ještě něco dodělávali na chodbě, já si pak v klídku uklízela a večer jsme šli se známýma na chvíli posedět - no fakt jen na chvíli, bo mě padali už klapky, tak jsme šli s manželem pak domů a oni šli pokračovat na diskošku (to už mi fakt nic neříká :sweat_smile: ).

Zítra pofrčíme možná do Liberce, ale ještě nevíme - manžel bude ráno volat nějakému pánovi, zda má dorazi na školení zítra nebo jiný den. No my samo půjdem s Kájou courat po městě :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ve čtvrtek dopoledne se možná svezem s taťkou do České Lípy. Nebudete tam náhodou některá ve městě? Že bysme daly kávu :wink:
Evunko, kde vůbec bydlíš, v ČL? Nějak mi to vypadlo :sweat_smile: jsem ostuda, já vím :fearful:
9. bře 2008 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak já už začínám pomalu pracovat na bytě (nové záclony :grinning: ) a zvykat si na čím dál horší nemotornost a to, že mi čím dál víc věcí dělá potíže. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně to zadýchávání je na prd.
Mori, Kája už se zvedá i z bobku do stoje??? :grinning: :grinning: To bych ji chtěla vidět, musí být fakt sladká.
V jedné práci jsem definitivně skončila a zítra už bych mohla mít opravené auto, tak to bude zase veselejší. Ve čtvrtek bohužel stejně jako zatím ostatní dny musím do druhé práce, takže já se courandy po Lípě Mori nezůčastním. Je před daněmi, tak je tam teď do konce března takové menší pozdvižení, všichni honí vše na poslední chvíli. V Lípě bydlím na Ladech nad hotelem Kahan. Jsou tam takové menší čtyřpatrové paneláčky a je to klidnější místo ve slepé ulici dál od hlavní, tak se tam hezky bydlí. Já do Liberce budu jezdit celý příští týden - vozit tchýni na náměstí, jsou tam trhy a ona maluje vajíčka a bude je tam prodávat. Každý rok si tím hezky přivydělá. Tak přemýšlím že jeden den v Liberci hodím courandu.
11. bře 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - tak Liberec jako fakt můůůůžu :grinning: Včera jsme tam nakonec byli - manžel šel na to školení a my po krámech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám pro něj už dárek k narozeninám, tak jsme ráda, že jsem sehnala co jsem chtěla, protože tady člověk nic nesežene. No a taky jsem si vybrala v C&A kabátek na jaro - dostala jsem k narozkám (dopředu) tu dárkovou kartu s kredýtkem :wink: Nějaký svršek na jaro / podzim jsem akutně potřebovala. Stihli jsme i kafíčko se známýma, tak to bylo fajn. Kájuš si i v kočárku dáchla, tak to byla pohodička. A vyšlo i super počásko :slight_smile:
Ty trhy organizuje právě té známé tatínek + ona i její manžel pomáhají :wink:
11. bře 2008 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no vidíš to jak je ten svět malej :slight_smile: Tak bysme mohli dát kafíčko jeden den v Lbc nebo tě můžu nabrat doma až tam pojedu pro panímaminku, můžeme se chvíli mrknout po městě nebo dát jen kafíčko nebo mrknout jen po náměstí jestli budeš chtít a zase zpátky domů. Stejně pojedu přes vás. Minulý rok bylo to náměstí fakt zajímavý. Dělali tam trdelníky, prodávali sýry všech druhů a chutí, nakládané i uzené, lázeňské oplatky, medy a to nemluvím o tom na co se dá dívat. Mám tyhle stánky ráda. Hlavně ty s klobásama :grinning:
11. bře 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ahoj,tak hlásím,že od pondělí si píchám injekce a stimuluji na ICSI.V pátek jedu na kontrolu,jak rostou folikuly a doufám,že nějaké budou a hlavně že v nich budou vajíčka :slight_smile:
Hurá,tak jsme se pohnuli z místa :slight_smile:
12. bře 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko jupííííí..... :slight_smile: Tfuj tfuj..hodně štěstíčka, krásný vajíčkatý folíky a těším se Péťo na další zprávu :wink: Jistě bude pozitivnííí :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus - nebudu ti k tomu nic povídat abych to nezakřikla a budu si tajně přát, aby jsi mě brzo nahradila na zatím posledním místě těhulek :slight_smile: a popisovala a sama cítila jak roste pupík (vlastně tady zatím kromě mě už žádná těhule není) :unamused: Tak dej v pátek vědět jak to vypadá, jestli tam nějaká vajíčka budou! :slight_smile:
12. bře 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, budu moc držet pěstičky!!!!!!

Holky, v pátek jsme zaplatili zálohu na nový kočárek:
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=2&id=2019

už se těším, až nám přijde.
13. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Tak Iren a jakpak se bydlí vám vdomečku?Také ti přeji aby se vám hezky bydlelo a tys tam byla spokojená :wink:
Dneska jsem byla s Nikolkou na kyčličkách a má je vpořádku,takže už tam nemusíme a zítra jdeme na propíchnutí oušek a už bude mít Nikča také naušničky :dizzy_face: tak pa
13. bře 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem byla na UTz,folikuly rostou jak mají,vše je v pořádku a v pondělí jedu znova.To nafasuju další injekce.takže to zatím postupuje dobře :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
My už taky pomalu a jistě zabydlujeme, o víkendu jsme malovali obývák s jídelnou, máme jednu stěnu vínovou a druhou jsme chtěli nádech vínové a víte co z té barvy vzniklo? :wink: :wink: Krásná růžová!!! Já mám růžovou ráda, jen manža z toho byl trošičku v rozpacích, ale do finále to vypadá moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Včera jsme byli v Boru obědnat záclony, mají být do 14-ti dnů. Tak se na ně moc těším.
Elenka roste jako z vody a už se nádherně směje, vždycky mám slzičky v očích jak je rozkošná. :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky Liberec taky můžu. No vlastně jsem tam odtamtud. A ty trhy na náměstí jsou pěkné, taky tam jezdíme každý rok, jen letos asi bohužel. Je jiná práce. :frowning2: :frowning2:
Pikus připopuji se k holkám a moc fandíme ať se zadaří!!!
Markét to je fajn, že už máte kyčličky v pořádku, my jdeme v květnu, tak snad budou už taky dobré. Napiš jak jste zvládli propíchnutí oušek. Já jsem ráda, že už to máme za sebou.
14. bře 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak Nikolka je už frajerka s naušničkama :slight_smile: ,sice si při tom pobrečela :frowning2: ,ale teď už je to vpohodě :wink: ,tak až jí vyyfotím tak přidám foto do albíčka :dizzy_face: Iren Nikča se pořád směje a taky mě to dojímá,jojo jsou to naše roztomilá zlatíčka :sweat_smile:
14. bře 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek