• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
evunka - hmmm, to je dobrá nabídka, že bys mě vyzvedla :wink: Asi bych spíš jela sama ... aby ses neurazila, ale manžel tě nezná, tak by mi asi Káju s sebou nedovoli, když neví jak řídíš - určo mě pochopíš :wink: Hlavně se obávám, že ani nevím jak se přidělává ta naše nová autosedačka (vždy to dělá manžel :sweat_smile: ) Když bys mi dala vědět dopředu který de a v kolik, tak bych se domluvila s manželem, že by byl s Kájou doma

prada - jakou budete mít barvu toho kočárku? Tu oranžovou? ta se mi totiž moc líbí. Jinak já golfáče nepreferuju :unamused:

pikusa - ty jsi asi někde právě u dr., že a fasuješ další injekce, že? no budem čekat na další info jak to pokračuje :wink:

andilkir - jé záclony z Boru? Toje určo z té specializované prodejny na záclony, že jo? Tam jsme kupovala do ložnice a chystám se tam zavítat, až bude mít Kája připravený pokojík

Jinak jsem měla být dnes na srázku v Praze s únorovkama, jet jsme tam měli už včera, bo jsem chtěla do Ikei. Bohužel se nám rozbilo auto a jsme nepojízdní, než se to opraví ...
17. bře 2008 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, nezapomeň dnes ohlásit jak dopadla kontrola u dr. :slight_smile:
margaret - to je fajn že se ti v Ltm líbí. Je to krásný město. Příjde mi některýma uličkama jak o několik desítek let zpátky, dýchá z toho taková příjemná nostalgie. A náušničky má Nikča taky úspěšně za sebou. Pak přidej fotky, přemýšlím také jaké nám budou slušet v případě že to bude holčička (což si myslím že bude).
Iren, zrovna se taky chystáme malovat. Chtěla jsem barvy zelenou, žlutou a meruňkovou a různě je zkombinovat po bytě. Růžová je nádherná barva, když oni ty chlapi takovou barvu neberou, to se pak nedá moc vybírat a to by se nám tolik líbila, co? :frowning2: Ale hezky se to nakonec zadařilo - jen růžová to může být :grinning:
mori - úplně tě chápu, já bych to taky jen tak neriskla a ono to stejně nakonec dopadlo tak, že tam tchýni budu vozit ráno a švára pro ní odpoledne pojede, takže to v podstatě padá. Vůbec jí teda nezávidím to počasí. :unamused: A to rozbitý auto naštve, znám to moc dobže, zvlášť když jsi chtěla do Ikey, vím že ji máš fakt ráda. :slight_smile: Určitě to ale není poslední srazík, neboj, a příště už bude autíčko opravený. :dizzy_face:
17. bře 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - na srazíku nakonec byli jen 2 holky, protože všichni marodí - buď děti, nebo maminy :unamused: tak snad nám to vyjde, až bude lepší počasí a budeme i pojízdní
S Libercem to je vyřešeno, tak není co řešit :wink: Kdybys měla náhodou někdy cestu do Stráže, tak dej vědět, ju :wink:
17. bře 2008 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, máme tu červeno černo šedou kombinaci.jsou to golfky, ale ne klasické, mají větší kolečka a je celkově stabilnější a mohutnější. Koupili jsme si ho jenom kvůli dovči, protože nevím, zda bych s tím X-landerem projela všema dveřma.
17. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Nějak nestíhám jsem často chodit, ale koukám, zas tak nemám co dočítat, nějak to flákáte :wink: :wink: My byli v Ikey v sobotu a nějak jsme nesehnali co jsme potřebovali a bylo tam šíleně moc lidí, no nic moc. Elence jsme vzali kočár, aby nemusela být pořád v té autosedačce, tak jsme se tam docela proplejtali mezi tolika lidma. Nakonec jsme toho daleko víc sehnali v Hornbachu a manža prohlásil, že už ho do Ikey nikdo nedostane, tak nevím. :astonished: :astonished:
mori - to víš, že záclony jsou z té speciáolky šicího ráje na záclony, paní bily moc příjemné a ochotné a nakonec jsme dali dohromady záclony do celého přízemku. No už se těším až je budu věšet.
Evu - taky si říkám, že chlapi v hezké růžové vidí bůh ví co. A přitom je to moc hezky vymalované a všem se to líbí. Růžová je prostě růžová!!!!
19. bře 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Iren :slight_smile: my jsme tam vsobotu také byli :confused: ,no a to byla hrůza těch lidí :angry: ,tak jsme to rychle proběhli a příště tam pojedem v jinej den než v sobotu :wink:
19. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jó holky, on taky nějak ve čtvrtek před tou "vaší" sobotu začal nějaký výprodej (chodí mi od nich maily), tak možná i proto :wink: Ale je fakt, že jsem tam vždy byla myslím v týdnu
Hmm, tak vyste tam byli a já nííííc :frowning2: béééé :pensive: :grinning:
19. bře 2008 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já tam mám v Praze sestru a ted čeká miminko,tak jsme jí byli navštívit :wink: ,no a tak jsme se tam stavili a ty Marcel nebul :fearful: a bud ráda žes tam fakt nebyla :slight_smile:
20. bře 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Markét to je škoda, že jsem to nevěděla mohli jsme si dát kafčo a pokecat, i když tam v té restauraci bylo taky dost lidí :confounded: Takže jsem nakonec musela kojit malou v autě :fearful: ale nevadilo jí to.
Mori máš pravdu byly tam nějaké velikonoční výprodeje, proto tolik lidí. Když já se tam v týdnu bez manži nedostanu, je v práci, proto jsme se vypravili v sobotu. Ale občas jsme taky vyjeli takhle o víkendu a zas tak strašné to nebylo. To jsou ty výprodeje.
Jinak holky přeju vám všem Veselé velikonoce a bohatou pomlázku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám, že jste svým dítkám a manžům koupili něco nového, aby je nepokakal beránek. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nic :frowning2: stimulace byla v pátek zastavena kvuli hyperstimulačnímu syndromu.Opět se nic nekoná.Objednat se mám po MS na konzultaci.
Přeji všem moc krásné Velikonoce :slight_smile:
22. bře 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Pikus - to je mi vážně fakt moc líto. :frowning2: Vždycky to vypadá tak nadějně a pak se to něčím podělá. Uvidíš jak to bude po konzultaci, ona i psychika dělá svoje, snad ti Velikonoce pomůžou trochu na to nemyslet,... :unamused:
Jinak si všechny užijte Velikonoce a pozor na koledníky, ať vás to vyšupání moc nebolí. :wink:
22. bře 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Jsem se dobře vychrupla, Kájuš spala dnes do 7 h, tak mě mile překvapila :dizzy_face: - budí se totiž normálně už v 6 h :confounded:
Ráno jde manžel pomoct kámošovi něco na chvíli na barák a pak jedem do Provodína k manželový babče. Budem tam do zítra. No takže jsme pojízdní, včera kluci auto opravili :slight_smile: šikulové to jsou
Takže si všechny užijte Velikonoce a pozor zítra na jelítka od pomlázek :dizzy_face: Já tam zítra určo dostanu au au :grinning:
23. bře 2008 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak my jsme zase byli včéra utrácet Praha-Letňany :wink: Tomikovi jsme koupili riflíky,svetr a bundu,takže je frajer a já s manžou jsme si také něco koupili na sebe a v Tescu jsem nakoupila do zásoby Nikolce plínky,takže nás Iren ten beránek neposraňďá :dizzy_face:
Přejeme vám všem veselé velikonoce :sweat_smile: a hezky si to užíjte :slight_smile: pa pa
23. bře 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus vydrž uvidíš, že se to jednou povede ani nebudeš vědět jak!!! Držíme moc pěstičky!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
Mori Kája ti krásně spinká jen co je pravda, no ale Elenka taky, usíná tak kolem 19.30 a na první krmení se budí až tak kolem půl páte ráno a pak ještě zachrupkne do půl osmé. Je to prostě moje Zlatíčko. V tom spinkání je asi po mně. Proti mně je Šípková Růženka pařmenka, já bych chrupkala pořád. :wink: :wink: Tak doufám, že jí to vydrží.
Markét takže Tomík je frajer celý v novém a co jsis koupila ty? Taky něco nového hezkého? Já nikde nebyla nakupovat oblečení ani nepamatuju, ale o víkendu chceme jet do Boleslavi, teď když je Hyper v Liberci zavřená, tak už nemám kam, tak musím na opačnou stranu.
A jaké byli vůbec velikonoce, dostali jste hodně :wink: :wink: , aby jste neuschli :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - to ani nevím, že je Hyperka v Lbc zavřená :astonished: jako úplně? Vím že se má upravovat, ale myslela jsem za provozu ...
27. bře 2008 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - v té hypce teď byly pěkný výprodeje. Slyšela jsem o nich v souvislosti se zavíráním hypky, ale jestli je to dočasně nebo ne, to fakt netůšo. Ale myslím si že takový komplex nezůstane jen tak zavřený a že tam snad něco brzo bude. Jestli ne zase Hypka, tak určo něco jiného.
Jinak já jdu v úterý na kontrolu a už nastupuju na mateřskou, je to ještě trochu brzy, ale to neva. Za sedm týdnů máme termín, tak jsem zvědavá. Mám už vyprané a vyžehlené věcičky, nakoupených pár věcí z drogérky a příští týden zajdeme pro postýlku a matraci. Mysleli jsme že ji dostaneme, ale když jsme ji viděli, tak jsme se rozhodli pro novou. :unamused: Tak si užívejte ty svoje zlatíčka, Iren, Elenka ti fakt krásně spinká, kéž by se to tak i nám poštěstilo, minulý týden mi známá říkala že k malé vstává i 10x za noc, to si fakt nedokážu představit, ale na druhou stranu si myslím, nebo spíš tajně dofám, že to trochu záleží i na mamince kolikrát za noc k miminku vstává, nevím, třeba budu mít za pár týdnů jiný názor... :slight_smile:
29. bře 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Ta Hypka v Lbc, co jsem četla v letáčku, by se měla v květnu zavírat celá, do května bude fungovat jen hypernova, okolní krámky mají být zavřené a celý komplex Nisa se má nový otvírat v říjnu, ale prý už jsou teď ve skluzu, tak nevím. Já tam jezdila moc ráda, na víc to mám při cestě k mamce. Tak teď nevím kam budu jezdit. Dneska jsme byli v té Boleslavi i v tom novém nákupním centru, ale nic jsme nepořídili. :frowning2: :frowning2:
Evunko, myslím, že každé miminko je jiné a když se opravdu 10x za noc probouzí a dává o sobě vědět, nic nenaděláš a vstát musíš. Mé kamarádce se taky takhle budil, vyřešila to tak, že ho má u sebe v posteli a jsou oba spokojení. Malý cítí její blízkost a klidně spinká. Prý je to lepší, než 10x za noc vstávat a pak se celý den ploužit nevyspalá po bytě. :wink: :wink:
30. bře 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu Iren s tím spaním, je určitě lepší ho mít u sebe než vstávat :unamused: A na tu Boleslav jsem taky docela zvědavá, hlavně co je tam za krámky... :slight_smile:
30. bře 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak Vás po delší době zdravím(opět z Ostravy), ale nějak nestíhám..... V neděli jsem jela do Ostravy a budu tady zase asi 2 týdny.
Michalka dělá pokroky, přetáčí z bříška na záda a naopak rychle jako kuna a pomalinku začíná lozit kupředu.
Asi se jí asi začne klubat zoubek, protože minulý týden byl katastrofální(myslím v noci), ale teď už je to 2 dny zase O.K.
1. dub 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky to Nikolka se už přetáčí od velikonoc a pořád se směje,takže je to naše usměvavé zlatíčko
1. dub 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu vás pozdravit a vaše miminka taky :slight_smile: dnes jsem byla na kontrole.
Takže zprávy nic moc---vaječníky jsou stále dost nastimulovaný,viděla jsem na UTZ folikuly a bylo jich pořád dost.Prý bylo jen dobře,že jsme to ukončili.Takže na kontrolu zase po další MS.
Radši se doma při tuleníčku chránit,i když jsme měli špatný SPG,mohlo by se něco někam zatoulat a pak by hrozilo vícečetné těhu.Ty folíky by mohly některé ještě dozrát až k ovulce.
Tak nějak jsem stejně další čekání čekala :lol:
2. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - koukám, že pupek ti pěkně roste :slight_smile: A jak se cítíš?

V sobotu jsme byli v Mladé Boleslavi, potřebovala jsem nakoupit něco Kájince. Byli jsme i v tom novém nákupním centru Bondy - nebylo to tam vůbec špatné - něco jsme tam koupili Káje v C & A (tríčo, punčošky - dost levně) a pak v obuvi CCC botičky a manžel si tam taky koupil boty (já vybrala :wink: ). Obuví tam je několik, takže je opravdu z čeho vybírat.
Pak jsme byli i v Olympii a tam jsem v Takku vybrala super kaťata na jaro. Zde ukázka našeho nákupu: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=951459 Pro sebe tentokrát nic, ale já si to vynahradím příště :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem spokojená, že mám to co jsem potřebovala na Káju. Jako jí koupit boty není žádná sranda, protože má po mě vysoký nárt. Ale nakonec jsme sehnali pěkné, proběhla se v nich po krámě, tak se jí ťape dobře.
Jinak v obchodech s Kájou byla prča - nechtěla chodit vůbec za ruku, běhala mezi regálama a schovávala se nám. No hotovo :grinning:

bych vám zapoměla říct něco veledůležitýho ... odpoledne jsem skákla do práce (vedle baráku) podepsat Evidenční list na důchod a od kolegyně jsem se dozvěděla, že jsem zas těhotná :astonished: :grinning:
7. dub 2008 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori- to jsou mi věci, že by lidé věděli víc než ty? :wink: :wink:
Teda ale v té Boleslavi jste hezky pořídili a my nic :frowning2: :frowning2: Ach jo, ale ono s malou, když zrovna nemá náladu se blbě nakupuje, už se docela těším až bude větší a bude se nám schovávat, jako vám Kája :sweat_smile: :sweat_smile:
Markét -to už jste pěkně šikovný holky že? No jen tak dál...
:wink: :wink:
My byli na očkování na 3 měsících, bála jsem se co bude za reakci a naštěstí jsme to zvládli dobře, tak jsem moc ráda.
Evunko tak jak ti to doma utíká? Nudíš se nebo hezky v klídku odpočíváš a užíváš si to?
7. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!

Mori-moc pěné věcičky-dobrá koupě.Já jsem si minulý týden taky udělala radost-oblíkla jsem se a koupila jsem si novou peněženku, tak jsem naprosto spokojená. Ještě než odjedu z Ostravy, tak si chci koupit nějaké botky.
Strašně to letí, v pátek přijede manžel za náma vlakem a v neděli jedeme společně domů.

Pikusko, určitě se Vám brzy zaštěsdtí, budu na Vás myslet.
8. dub 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak jsem koukala jak hezky nakupujete, teda mori a prada. Mori, už minule jsem sem jen na rychlo zaběhla a strašně se mi líbily ty kaťátka pro Kájouše. To se ti povedl hezký úlovek. No vidíš to, a to jsi nechtěla být těhotná, až příště půjdeš opět do práce, tak se dozvíš třeba že to budou dvojčátka nebo že máš od státu mateřskou na 6 let za patnáctku měsíčně, to by nebylo špatný, ne??? :grinning: To je tak, když se ženský nuděj a drbou. Pak udělají z komára velblouda.
Bříško se už pěkně zakulacuje a vystupuje a začíná se hýbat celé, ne už jen takové oťukávání zevnitř, ale celé se dokáže přesunout k jedné straně nebo přejede boulička z jedné strany bříška na druhou, je to docela sranda, jen kdyby to občas nebylo nepříjemné. Když jsem viděla tu deformaci poprvé, až jsem se lekla. Nikdo mě doma nenechá nic dělat. Chtěla jsem vymalovat, ale zůstalo to jen u chotby a jedné stěny v ložnici. Zbytek dodělá manža, že se nebudu natahovat a nepolezu po štaflích, i když to jsou jen dva schůdky. Tak se snažím najít si jinou práci, vymýšlet dobré obědy a sem tam něco upéct, ale kolem té stěny co ještě chybí domalovat pořád chodím a přemýšlím jestli mám nebo nemám vzít ten váleček a dodělat to. Včera se naší fence narodilo 12 štěňátek, tak jezdím aspoň koukat k našim na štěňátka a přemýšlím co se asi Báře (feně) honí hlavou a co se asi mě bude honit hlavou za měsíc až uvidím to naše jedno zvířátko. Dneska je prcek relativně v klidu, ale včera mě nenechal ani normálně si sednout, bylo to jak malé špendlíky pod žebrama, občas to jsou takové rány, že si říkám jestli si neublížil a jestli nebude mít náhodou někde modřiny až se narodí.
Iren a jak pokračujete s baráčkem, už jste si tam zvykli a máte vše hotové???
Užijte si víkend, já jdu v pondělí na druhý předporodní kurz - ohledně novorozeňátek, ten o porodu už mám za sebou. A v úterý doktor. Zdá se mi že rychle přibírám, ale už jen měsíc a kousek a bude to. Prcek měl minulé úterý přesně dvě kila, tak jsem zvědavá co mi doktor řekne teď. Mějte se hezky a užívejte si mrňátka a Pikuš, neboj, jednou se taky dočkáš! :wink:
12. dub 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukám,jak si užíváte miláčky malinký a Evunko,ty budeš za chvíli taky vid :slight_smile:
Já už nic neřeším,když to klapne poletíme ted na konci dubna na dovolenou do Egypta a pak se uvidí.Jestli začneme zase stimulovat nebo budu zase čekat.Po MS mám jet na kontrolu.
Chtěla jsem mimi když mi bylo 30,ted mi je 33 a pořád nic,psychika dělá svoje,tak aspon to moře bude :wink:
12. dub 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta dovča zní dobře, Pikuš, když se od toho trošku odvážeš a budeš mít třeba chvilku jiný myšlenky a změna místa by taky mohly něčemu pomoct, a co teprve ta slaná mořská voda, třeba to bude mít nějaké zázračné účinky :wink:
12. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko,kéž by.loni jsme byli v Bulharsku a tam asi nebyla ta správná "slaná voda" :wink: Tak uvidíme,jak Egypt :slight_smile:
14. dub 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Egypt, to je přeci parádička :slight_smile: chtěli jsme tam jet na svatební cestu -oblast Sharm el Sheik, kvůli potápění atd., ale nakonec jsme rozhodli pro něco jiného. Ale stejně se do Egypta jednou chci taky ještě podívat. Kam přímo chcete vy?
14. dub 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,
všechny vás mooc zdravím, dlouho jsem tu nebyla :wink:

Pikusko, je mi líto co se ti stalo, četla jsem to na neplodnosti, tak držím pěsti at se příště zadaří.

Já jsme před týdnem 8.4. zjistila že jsem těhotná a to přirozeně, takže dost velký šok a stále tomu nemohu uvěřit. u doktora jsem ještě nebyla, bojím se takhle brzy,protože jsem minule na 6tt potratila po IVF.
Chci přejít od Farkaše k doktorce Branžovský, dnes jí budu volat,tak snad mě vezme.

Mějte se mooc hezky a hodně zdravíčka pro miminka papa
16. dub 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek