• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Valentynka, tak to moc gartuluji a budu držet pěstičky, aby bylo vše o.k. až do samého konce!!!!
16. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Prado,
děkuju mooc, zase vám písnu.
měj se papa
16. dub 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Evunko,ještě jsme nic konkrétního nevybrali,dnes jsem byla v Lípě v cestovce a ještě počkám do pondělí na Lasty.Ale zatím vede Hurgada.
Valentynko,tak to moc gratuluji adržím palečky at je vše v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
K Branžovské chodím taky,bere jen klienzy VZP.Sestra k ní přešla taky.
18. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doktorka Branžovská je fajn. :wink: Nevíte některá jak ordinuje? Potřebuju se objednat na prohlídku a když tam volám, tak mi to nikdo nebere :frowning2: Má pořád to samé číslo?
Jinak já stále taky nic, pořád patřím mezi snažilky, už od června :frowning2: :unamused:
18. dub 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Valentýnko, držím palce ať se prcek drží!! :slight_smile:
Pikus, já bych taky vybrala last, tak ať se vám povede něco pěkného vybrat, dej pak určitě vědět co jste našli. :dizzy_face:
Ahoj Andar, dlouho jsem tě nikde na diskuzích nezahlídla :slight_smile: pořád snažilka? :frowning2: Neboj, ono to příjde. Jinak já mám dr. Kotouše, jezdím k němu do Cvikova, tak ti s dr. Branžovskou moc nepomůžu.
Jinak já už dávám dohromady tašku do porodnice. Člověk nikdy neví kdy prcka napadne narodit se a někde v koutku nebo ve skříni taška stát zavřená může. Manžovi jsem napsala instrukce co po něm pak v těch pár dnech co budeme v porodnici budu potřebovat a ukázala mu kde co má prcek připravené a kde je co uklizené až pro nás po těch pár dnech do porodnice pojede. Dost jsme se u toho včera nasmáli, ale ujišťoval mě ať se nebojím, že to všechno zvládne a najde. Tak uvidíme :grinning:
Hezký víkend všem...
19. dub 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď chodím na snažilky Evunko, začala jsem si měřit bazální teplotu :wink: tak uvidíme, jestli to pomůže. Jednou se to povede :slight_smile:
Jinak sem občas nahlídnu a koukám, že už to máš za pár. Budeš rodit v Lípě?
19. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu rodit v Lípě. Byla jsem tam už na dvou předporodních kurzech a zatím jsem s přístupem sestřiček moooc spokojená. Je to pro mě důležitější než vybavení. To je teda trochu komunističtější, ale neva. Akorát jedna věc mi tam vadila a to když jsem byla sepsat porodopis, tak ten se sepisuje v místnosti před porodním sálem a měly tam otevřené dveře a zrovna jedna maminka tam byla před porodem, tak to jediný mi tam teda vůbec nebylo příjemný, až mě to vyděsilo, ale jinak mám tuhle nemocnici ráda. Hlavně vím kde co tam je, kam zajít když člověk něco potřebuje atd. Nadstandardní pokoje jsou tam fakt pěkný a to snad začátkem června se má porodní sál předělávat, malovat a mají tam dělat ještě jednu sprchu, sice se mě to už asi nebude týkat - teda doufám, ale aspoň ostatní mamči to tam budou mít hezčí. Ty už víš kde bys chtěla jednou rodit? A jak to jde s měřením, já jsem si taky říkala že se o to pokusím když jsme se snažili, ale nikdy jsem si ráno na teploměr nevzpomněla a když, tak se mi to nechtělo měřit a vždycky jsem si to nějak okecala. No jo. Ale jestli měříš, tak držím palce.
19. dub 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Lípě rodila švagrová a taky si nestěžovala, teda akorát tam byla jedna nepříjemná sestra - byla jsem se kouknout na malýho asi 2 hoďky po porodu a přinesla ho ta sestra a říká: tady máte dítě, uděláte tohle a tohle a tohle, za celou dobu se ani neusmála a když odešla tak se mě ptá švagrová: Co že to mám teda udělat? Vychrlila to ze sebe jak z nějaký knížky a odešla :angry: ale porodní asistentka prý byla fajn. Já myslím, že všude se něco najde. Asi tam jednou taky budu rodit, jinak mám sestřenku v Praze u Apolináře na porodnici a ona vždycky řikala, že až budem rodit (já a ostatní sestřenky) tak nás chce tam. :slight_smile: Ale představa, že pojedu až do Prahy, no nevíím :grinning:
S tím měřením, já mám nastavenej budík na šestou (když mám ranní, tak v pohodě páč to vstávám) a o víkendu mi zazvoní, já šáhnu po teploměru, změřím a spím dál :slight_smile: Měřím teda zatím druhý měsíc, ale ovulaci podle toho mám a menstruaci taky dostávám přesně po 28 dnech. Myslím si, že u mě je na vině stres, kterej mám teda v práci hodně :frowning2:
19. dub 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Andaro,myslí,že mimo uterka tam je každý den a číslo mám toto 487954053.Ale už jsem tam nebyla skoro rok,tak nevím.A možná má dovču :wink:
Evunko,určitě dám vědět,kam vyrazíme :wink:
19. dub 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, díky. Číslo máme stejné, no já tam taky rok nebyla a mám jít na preventivku a chci jí právě oznámit, že se nám nedaří. Tak to budu zkoušet tam volat. :wink:
19. dub 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Valentynko no to je úžasná zpráva,moc moc gratuluju! Máš blízko temrín jako jsem měla já, to znamená že jsi otěhotněla koncem března, že? Tak se opatrujm, ať je vám fajn, a miminko máte jako skorodáreček k vánocům!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Pikus to je dobře, že jedete na dovču, alespoň si odpočineš a přijdeš na jiné myšlenky. takže si zakaž myslet, na to že to s miminkem nejde a pořádně si to užívej a pročisti hlavu, však ono se to jednou podaří, uvidíš!!!!
Evunko ty jezdíš k dr. do Cvikova? Jak to až tam?
Andar tak to je nic moc, že ješrtě nic, ale určitě se to taky povede, když to budeš nejmíň čekat, to tak většinou bývá, uvidíš.
My už jsme docela zabydlení a začínáme, nebo spíš manža, kulturnit prostory naší budoucí zahrady, jsou tam zatím jen hormady hlíny, tak se těším až bude plot a trávník, až uděláme Elence pískoviště a sobě terásku s posezením.
Jinak Elenka roste jako z vody a je úžasně smějící se miminko. Je moc hodňoučká a daří se jí poslední dobou spinkat celou noc. Dneska se poprvé sama obrátila na bříško, úplně náhodou a pak se divila co tam dělá a že nemůže vystrčít ručičku co si na ní ležela, no byla to sranda.
Tak se mějte moc krásně
:dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,já jsem k ní přešla tady od nás z Mimoně,rok jsem tam nebyla,protože ted jezdím jen do Prahy.Ale věřím,že vám pomuže :slight_smile: a at se k ní dostaneš co nejdřív.Pak písni,co ti řekla.
20. dub 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,
mooc děkuju :slight_smile:

Já jsem přešla k Branžovské od Farkaše, jsem u pojištovny ministerstvo vnitra a sestra říkala,že mě doktorka vezme. Jen mě zarazilo,že jsem mluvila jen se sestrou a ta rozhodovala.
řekla mi,ať příjdu až 6.5. na utz, že ted nebude nic vidět a tak. tak jsem jí řekla, že do té doby to nevydržím ,to budu už v 8tt a chtěla bych utz dříve. Tak mi pak řekla,at zkusím přijít příští týden, že s tím něco uděláme.Už by mi mělo být ve středu vidět srdíčko. to budu podle MS 6tt+2, teda spon doufám,že mi bude vidět. ale budu se fakt dožadovat mluvit s doktorkou. už jenom kvůli tomu,že jsem v listopadu potratila,tak abych nebyla mimoděložně.

Jinak já se tam taky nemohla dovolat a když jsem se dovolala,tak mi sestra řekla,že už tam doktorka není :frowning2: příjde mi,že je buď vyvěšený telefon a nebo to nebere :frowning2:
ale jak tak koukám,tak se tam asi ženský objednvávají coo? Já tam půjdu na blint, sestra mi to řekla,tak uvidíme:slight_smile:

Elenko, přeju pohodový porod ,už to máš za pár :slight_smile:

mějte se apap
20. dub 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - v Hurghadě jsem byla s bývalým :wink: Byli jsme ale v červenci, takže tam bylo na chcípnutí (strašný horko) v celém Egyptě :sweat_smile:

evunka - jéé, tobě už to taky uteče a budeš si mimčo chovat v náruči :dizzy_face:
20. dub 2008 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem z Pihelu a ve 30tt.
20. dub 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kaacka1 - to je super, že jsi zavítala mezi nás!!! Doufám, že přijdeš častěji :wink: Víš co budete mít, zda holčičku nebo kluka? A co album s fotečkama, bude?
20. dub 2008 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - díky za přivítání :slight_smile:
Album bude jen co budu mít trochu víc času, miminko bude hočička. Tak uvidíme v den porodu.
20. dub 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
kaacko1 zdravím, vítej mezi námi, no taky se ti to blíží? Doufám, že pořádně odpočíváš a miminko tě v bříšku moc nezlobí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dub 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaacko, vítej mezi nás!!!! :wink:

Dneska jsme byli na výletě v Praze v Ikei a bylo to super, manža si koupil 2 kalhoty a bundu a já 3/4 kalhoty na léto a pro Míšu jsme koupili jídelní židličku.
Míša výlet zvládla perfektně.
20. dub 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč přecházíte od Farkaše holky? Je tak špatnej? Je fakt, že Branžovská je prý nejlepší, tak asi jo :wink:
20. dub 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andaro,
nějak mě Farkaš zklamal kvůli tomu mému IVF, pořád jen říkal,že musí pokrýt léčbu normálních pacientek a pak může udělat něco pro mě. Nechtěl mi udělat hromonální profil, že je to drahé a opět zase tu stejnou větu-nejdřív normální pacientky. Když jsem mu řekla,že jeho péči nevyužívám, že jdu jen na pravidelnou prohlídku, takže jsem myslela,že mi ten profil udělá.Jsou ženský,které mají pořád nějaké problémy achodí tam 2x do měsíce ne-li vícekrát. Je to důležitý pro otěhotnění a já ho chtěla mít v pořádku než půjdu na IVF. Takže hovor byl ukončen. A vzápětí mi volal, at tedy příjdu,že nějaké to základní vyšetření uděláme. Jenže já jsem základní nechtěla. Tak mě to tak nějak zklamalo,že jsme si řekla,že půjdu k jiné doktorce a o Branžovské jsem slyšela,že je dobrá.
tak tam zajdu ve středu,tak jsem zvědavá :slight_smile:
nevíte jestli je ve středu ?
21. dub 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka: Já chodím k Minaříkovi na Špičák, ten je taky v pohodě.
21. dub 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak v neděli letíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
http://www.zajezdy.cz/58672/#fotogalerie

Valentynko,ve středu tam vždy bývala,tak sand budeš mít štěstí :slight_smile:
21. dub 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - to vypadá doooost dobře!!! Jé to bude relax co ? :dizzy_face: A to teplíčko, koupačka, hmmmm .... Hlavně si to užijte a odpočiňte!!! Hodně foťte, ať se nám pak tady můžeš pochlubit :wink:
21. dub 2008 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, to vypadá parádně :slight_smile: užijte si to tam a pak přidej nějaké fotečky....
22. dub 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebojte,budu fotiti naprosto všechno :wink: já jsem na to maniak :slight_smile: už se vážně moc těším,hlavně až vše vypustím z hlavy a vypnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, tak to je nádhera, máte se teda fakt na co těšit!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Až ti závidím. Hezky si to užijte, odpočívejte a relaxujte a těším se až uvidím fotky! :slight_smile:
Jinak co se týče doktorů, tak jsem přešla ze Zákup, kde jsem měla přiděleného gynďase Duška, ten je ale už docela starej a po mrtvici a nepoznal cistu, tak po první operaci jsem se rozhodla že přejdu. Ještě než jsem přešla, čekala mě druhá operace a po lázních, které mi ještě Dušek napsal jsem přešla ke Kotoušovi. Ten má takové ryzikové pacientky a opravdu si je hlídá. Chodila jsem jednou za 3 měsíce na kontroly. A do Cvikova proto, že tam má všechny přístroje, které v jiných ordinacích nemá. Dělá ještě v Lípě v nemocnici a má ordinaci i v Novém Boru. Je tam teda narváno a objednává měsíc dopředu pokud to není akutní, ale jsem tam úplně maximálně spokojená. O Farkašovi jsem také slyšela že není moc vstřícný a má vůbec divné praktiky a o Branžovské zase že je tam špatná sestra-v tom smyslu že ti sděluje místo pana doktora i třeba hodně špatné výsledky (naštěstí to není má zkušenost, ale příbuzné) a to mě docela rozčílilo. Ta od Kotouše by si to nedovolila. Když nebylo něco úplně v pořádku, tak řekla přijďte, pan doktor s Vámi potřebuje mluvit, ale rozhodně by mi neříkala že je tam podezření na rakovinu, špatné výsledky, atd, atd. To mě fakt naštvalo. Té známé je 15 a tohle jí sdělila po telefonu, ta z toho měla fakt šok, ale hlavně nevěděla co a jak dál, tak okamžitě přešly. Ale jinak Branžovská nic nezanedbává a dělá testy na vše možné, tak jen pozor na tu sestru.
Jinak já byla dnes u pana doktora a říkal, že to vypadá že budu rodit dřív než máme termín, což bych jen uvítala. Také jsem dnes zahlédla co má prcek mezi nožičkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale snad se nebudete čertit když to ještě raději nebudu říkat, abych to nezakřikla a třeba to nebylo jinak. :dizzy_face: Miminko už je otočené hlavičkou dolu, tak mám mít připravenou tašku, kdyby náhodou, ale ještě máme měsíc do termínu, tak snad ještě aspoň 14 dní si tam bude lebedit. Lůžko prý už je připravené, tak už jen počkáme až se bude chtít prckovi ven. Já už se fakt tak moc těším, dneska co jsem se to dozvěděla, tak se pořád usmívám a zpívám si jak zamilovanej puberťák, je to nádhera :slight_smile:
22. dub 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus užij si dovču a zákaz myslet na starosti a problémy!!!! Teda těžce ti tu dovolenou závidím, já tam maximálně další tři roky pouze na zlaté písky, nebo maltu, tady v Zahrádkách :wink: :wink:
Když jsem se přisdtěhovala do Lípy, taky jsem sháněla doktora, abych nemusel pořád do Lbc, tak jsem se zapsala k Farkašovi, byl moc milý, ale když jsem měla docela velký problém poslal mě hned na vyčištění aniž by zkusil něco jiného, tak jsem se zase vrátila do Lbc ke svému dr. který můj problém vyřešil bez nějakého nepříjemného zákroku.
No už bych k Farkašovi nešla. O tom cvikovském doktorovi jsem slyšela, že je dobrý, chodí k němu kamarádka. Tak jsi alespoň Evu v dobrých rukou. :sweat_smile:
Evi ty jsi ale tajnůstkářka a doma jsi prozradila, co že se vám to narodí? Nebo si to necháš úplně pro sebe? No opravdu to letí a máš to za pár a ty jsi se bála, že se budeš nudit. :sweat_smile: :sweat_smile:
23. dub 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, Egypt je Egypt, ale na novém baráčku se určitě příjemně pracuje, tak tu zahraniční dovču o pár let posunete, no. Aspoň se na ní budete víc těšit. U nás to teď bude stejné. :unamused: Jinak manža hned jak jsem přišla od doktora na mě poznal že něco vím, vlastně že všechno vím, že vím co to bude, tak jsem mu přivezla rovnou do práce pěkný oběd, koupila dortíky a slavnostně mu ukázala fotky z utz. kde je to černé na bílém. :slight_smile: Tušila jsem že to na mě stejně pozná, svítila jsem jak sluníčko, i když jsem se fakt snažila aby na mě nic nepoznal, jsem špatná herečka. :rolling_eyes:
Užijte si sluníčkový den, zítra se to má zase kabonit, tak snad ta sobota s nedělí podle předpovědi vyjde a bude pěkně... :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no já bych Egypt za baráček měnila hned a moře oželela,ale nejvíc bych měnila za mimi :wink: ale není ani jedno ani druhé,tak jedeme odpočívat a nabrat sílu a energii do nové stimulace :slight_smile:
24. dub 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek