• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikus, třeba přijedete z Egypta a budeš se cítit že to tam bylo jako v pohádce a jak to tak v pohádkách bývá, princezně a princovi se narodí miminko a budou žít šťastně až do smrti :wink: Bude to určitě i odpočinek pro organismus a kdo ví, to se pak dějou zázraky :wink: Já vlastně otěhotněla po roce snažení jen při plánování dovolené :sweat_smile: Ani jsem to nečekala a tak jsme jeli na svatební cestu už ve třech. :slight_smile: Kdo ví jak to bude u vás... :wink:
25. dub 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem ve středu byla u té Branžovské,ale k doktorce jsme se nedostala,jen mluvila se sestrou. Příjde mi,jak kdyby ona o všem rozhodovala ! což se mě taky nelíbí,ale nechtěla jsme hned na začátku dělat nějaké problémy, až tam začnu chodit oficiálně,tak bych jí pak asi něco řekla !

Přišla jsme ta, a sestra at si počkám,pak mě teda vzala a zase co teda chci. Tak jsme jí řekla,že chci udělat 1UTZ a ona zase,že to nebude nic vidět a že mají dnes už objednáno. Přitom mi řekla,at příjdu. Na to řekla jen "já vím " . a at příjdu 7.5.. to už mi šly slzy do očí,protože jsme nechtěla dalších 14dní čekat. Co kdyby byl nějaký problém, byla bych třeb amimoděložně? Tak jsme jí řekla,že jdu teda k farkašovi,že ten mě na utz pošle. Tak prý at jdu,že kartu mojí si od něj ješte Branžovská nebrala.
Přišla jsme k Farkašovi, tak jsme mu řekla,že jsem těhule a že byhc ráda už utz. On zase to,že to nezáleží na mě,že já chci,ale že má hrazený utz od ojištovny až v 12tt ten první. TAk sem mu řekla,že na něj chci jít,že si to klidně zaplatím. Tak rpý at si jdu,ale že by počkal ještě 14dní. Už jsem čekala, týden na utz a eště dalších 14dní ? to už by mi asi hráblo. Říkala jsem sesře,že kdybych se nesnažila 3,5roku tka neřeknu,tak na ten utz vydržím počkat,ale takhle ? Kort,když jsem 6měsíců po revizi.

Tak jsme si zašla do nemocnice na utz,tam jsme řekla, sestře,že nemám žádanku od doktora,ale že si ten utz zaplatím. Tak jsem šla dovnitř,doktor udělal utz a sestra nechtěla nic platit, jen 50,-Kč za fotku.

Takže to byla anabáze, že mě málem šlehlo. 3,5hodiny jsme strávila v nemocnci.
Ale hlaví je to,že už má mimi srdíčko !!! a je velký 3,5mm :slight_smile: :slight_smile:

Pikusko, hezky si užij dovolenou a pořádně se zregeneruj ! Ten hotýlek vypadá nádherně. Taky bych někam frčela :slight_smile:

Evunko, přeji ti krásný porod a jsem zvědavá jestli čekáš holčičku nebo chlapečka. Já to tipuju na chlapečka :slight_smile:

mějte se papa
26. dub 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka - oba dva doktoři by mi teda pěkně hnuli žlučí!!! To vůbec není pravda o tom hrazení toho utz. jak ti tvrdil Farkaš. Ani k jednomu bych nechodila, měla bych z toho určitě pěkný nervy že mi udělá vyšetření jen podle jeho momentální nálady a názor. A myslím že zrovna Farkaš by měl mít v ordinaci i ten 3D utz. Ten by sis myslím zaplatila, ale ten obyčejný bys neměla platit. A jako těhotná neplatíš nikde na žádných pravidelných kontrolách, jen ty fotky chtějí doktoři zaplatit, to je jasný. Třeba ten můj - Kotouš má utz. v ordinaci a pokaždé, každé 3 týdny, každých 14 dni co jsem tam byla "jen" na kontrolách, tak mi dělal utz. Mám od začátku 12 nebo 13 utz. ale z toho jsem si nechala udělat fotky asi jen z pěti, šesti. A to na tom posledním mi udělal 3 fotky a na předposledním 5 fotek a chtěl za všechny dohromady pouze jen jako za jednu padesát korun. Pokaždé mi vysvětlil kde miminko co má, koukali jsme na ledviny, žaludek, plíce,... (na posledním vlastně i na pohlaví :dizzy_face: )všechno mi perfektně vysvětlil. Sice mi z toho zapomněl vyjet záznam ( to má v podstatě stejně jen pro sebe a asi pro nemocnic,i když to tam po mě nikdo nechtěl, ale v počítači to měl, jen mi to nevytisk na papír do TP ), ale jinak mám aspoň jistotu, že je vše v pořádku a že každou kontrolu jsme to viděli na vlastní oči oba dva. A jak jsem četla ten začátek tvého příspěvku, tak jsem ti chtěla napsat o tom, že jsem zabrouzdala na internetové stránky porodnice v CL a tam je právě dotaz na to, jestli si mohu kdykoli skočit na utz. A odpověď byla ano. Že v těhotenství to dělají asi ve čtyřech nebo v pěti termínech podle tt, ale že si tam kdykoli můžeš zajít i mimo tyhle týdny. No, přeju ti pevné nervy. Hlavně že už víš, že je teď miminko v pořádku a můžeš být klidná. :slight_smile: A co byste vlastně vůbec chtěli víc. Holčičku nebo chlapečka?
26. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já balím a zítra frrrrrrrrrrrrrrrrr :slight_smile:
tak se tady mějte :wink:
Val,hlavně že ses nakonec někam dostala a viděla jsi mimi :slight_smile:
26. dub 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evunko,
tak to jsem vůbec nevěděla,že si můžu zajít na utz kdy chci ,to je super:slight_smile:
Právě nechápu co by s tím měl Farkaš společnýho,že mi napíše,at mi v nemocnci udělá utz. Když jsem těhotná,tak by mi ho měli udělat okamžitě. Právě mě zase naštvalo to,že hned mluví o tom,jak mu to pojištovna hradí a jak ne. A vůbec mi neřekl,že ho nebudu platit. Noo aspon se nebude divit proč odcházím,protože čekat na utz do 12tt a pak to nebude v pořádku ?? ,Proč ??? Jenom proto,že prostě on nechce.
Prý kdybych špinila,tak mě na utz pošle hned,to je prý jiná. Vhtěla jsem mu říct,at na doporučení napíše,že špiním,ale to už jsme raději nezkoušela.
Pak mi řekne,že pro mě udělá cokoliv,abych se cítila dobře !!! A jestli chci neschopenku. Řekla jsem,že ne ! A hned mi vypsal těhu průkazku. Což vůbec nechápu,když nemá potvrzené moje těhotenství. To že mi zkontroloval dlěožní hrdlo,neznamená,že bduu v pořádku že ? Těhu průkazku se vypisuje až na 12tt,když je po těch 3měsících nejhorších.

Tak to je dobře,že jsi byla celé těhu v dobrých rukou.:slight_smile: To je hned ženské líp,že ví,že o mimi je dobře postaráno a všechno se sleduje :slight_smile:

Ale jsme ráda,že jsem od Farkaše odešla. Prý Branžovská je dobrá,tka uvidíme. Hlavně mě těší to,že má utz v ordinaci a dělá si všechny kontroly.
Právě mě udivuje,že Farkaš taková léta dělá soukromě a nemá ještě utz,když má tolik ženských. Právě od něj těhulky odcházejí k Branžovské.
A to ještě když jsem seděla v ordinaci,tak mu volala nějaká ženská-kamarádka. Tak hned začli o dovolené.
Prý byl na té zaoceánské lodi, 4000 lidí, samý Američani, pluli do Miami,Barbados,Santa Lucia.... prý nádhera a nebylo to prý ani nijak drahý.
Tak jsem fakt nechápala !!! A pak dělá jaký je chudák,že mu pojištovna neproplatí ,když mi vezme krev na hromonální profil a ještě další věci...

Jiank bych chtěla mooc holčičku a manžel mi jí taky přeje,když si jí přeju. Jinak jemu to je jedno :slight_smile:
Jsem zvědavá jestli jsem si u tebe tipla dobře :slight_smile:

měj se papa

Pikusko, krááásnou dovolenou :slight_smile:
26. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, tak doufám že u té Branžovské to bude lepší. Pevné nervy se sestrou, ale pořád lepší než špatná doktorka. U Farkaše jsem slyšela že nenosí ponožky, že chodí pořád naboso, jedna známá z toho byla trochu zmatená. :grinning: Ale co je supr, že Branžovská má utz. v ordinaci. Budeš aspoň klidnější když budeš vidět že je vše v pořádku. Joo, ty doktoři mají život - zaoceánská loď, to muselo být sakra drahý. Ale třeba já bych stejně radši zrovna do Egypta jako Pikuska než se plavit na lodi se 4000 lidí. A s tím proplácením těch vyšetření je to taky nějaký divný. Nevěřím tomu ani za mák. Ten můj doktor mě poslal na plno vyšetření a nikdy nepadlo o nějakém proplácení ani slovo. A to má také plno soukromých pacientek. To je teda týpek ten Farkaš. Začínám na něj mít pěknej vztek. Těhotenství má být pro maminky pohodové a měl by se ti snažit pomoct a ne tě nechat tak dlouho čekat. Nebo by ti měl aspoň poradit že si tam můžeš zajít i sama bez doporučení a ne si hrát na Boha. Schválně se podívej na ty stránky nemocnice o tom utz. Je to v otázkách a odpovědích.
Jsem ráda že sis tipla. Už to nebude snad dlouho trvat a uvidím to na vlastní oči. Pak povím jak se ti tipování povedlo . . . :wink:

Pikus, užijte si dovču, letadlo, teplíčko, moře a klídeček a na nikoho a na nic nemysli. Jen na to krásné počasí a teplou vodičku. :dizzy_face:
27. dub 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Tě Evunko tipuju na kluka, máš stejný bříško jako švagrová :wink:
27. dub 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj andar, tak tedy zatím dva nula pro kluka. Uvidíme, uvidíme, uvidíme ... :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
27. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, letím vás taky pozdravit :slight_smile:
Evunko já zírám kolik už jsi tt...to tak strašně letí!!!! :slight_smile: Přeju Ti pohodový konec těhoteství a prímový porod :slight_smile: Užívej si ještě bříška..mě pak tolik chybělo..prvný týdny ne...to jsem pořád muchlovala mimíse..ale pak...:slight_smile: Už teď se fakt těším na další mimi :slight_smile:
Myslím, že budete mít Adámka :wink:

Val, moooc ti gratuluju k těhotenství a žádné nervíky s dr. Já chodím na doporučení Pikusky :wink: k dr. Branžovské a nemůžu si ji vynachválit a i sestry se teda musím zastat :grinning: Občas má horší náladu, ale spíše je to že neví kam dřív..tak moc nekomunikuje, jinak my si vždy parádně popovídáme.
Já jsem tam šla jako čerstvá těhule. Přechzela jsem z LBC k ní že začnu s vyšetřeníma od začátku, aby se přišlo na to proč prostě netěhotním a registrovala jsem se tam už s pozitivním testem. Měla jsem bolesti vaječníku, tak jsem to sestře řekla a hned za dva dny jsem šla k dr. Řekla jsem jí jak na tom jsem....a objednala mě na co nejdřív.

S utz je to pravda..pojišťovna hradí jen pár (myslím že 4) utz. Od sestry jsem dostala rozpis kdy co mi budou dělat v těhot. a je to pak jen na dr. jestli ti udělá utz "na víc". Jelikož já měla na začátku cystu, tak jsem chodila často na KO a pokaždé utz. Takže plno kamarádek se divillo kolik mám fotek :slight_smile:) To samé je to s placením snímků. U dr. jsem to měla zadarmo, na nemocničním utz. za 30 Kč a v Ústí třeba 5 fotek a zadarmo :slight_smile: Každý to má prostě jinak.
Val, snad budeš s dr. Branžovskou spokojená :slight_smile:

U nás jinak den co den nějaké novinky co se týče Peťulína. Je to už kus chlapa :slight_smile:
Konečně je taky krásný počasí tak je to venku hned jiný a užívám si to, né jako přes zimu kdy byl zachumlanej, nabalenej..děs :slight_smile:

Mějte se snažilky, těhulky a mamči krásně, já jdu dohajan, ráno v šest bude budíček :grinning:
27. dub 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem vám děkuju za přivítání.
Taky přispěju s trochou do mlýna proti Farkašovi, mám pocit že jediné co ho u těhotných zajímá je váha rodičky. Bohužel k němu chodím a tak mě každé 3 týdny šikanuje.
Evunko, ty jsi psala, že ten tvůj doktor má ordinaci i v Novém Boru, nevíš jestli přibírá? Mimochodem podle bříška tipuju taky chlapečka.
28. dub 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZRovna čtu na netu že už je tu 3D utz :slight_smile: http://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/ultrazvuk_20080426.html

Já byla na 4D v Pze..a naprosto úžasný zážitek. Máme to na DVD a pár záběrů na našich www :slight_smile:
28. dub 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Tak jaký jste měli víkend? My super, teda především neděli. Byli jsme všichni na prochajdě v Hamru, bylo fakt nádherný počásko, mysleli jsme že Kájuš si dáchne v kočárku, ale musela všeeechno pozorovat. Ale večer aspoň během 5 min. v postýlce usnula a ani jednou se nevzbudila - byla utahaná Jinak jsme prochajdu zakončili na zahrádce (letos poprvé )
KUK na fotos

V sobotu manžel vyžezal už drážku na kabel na lustr v pokojíku, tak se to zas trochu hnulo kupředu :slight_smile: Škrábání jde teda dost blbě :unamused: tak to dělá po částech - včera už říkal, že to je práce pro nějaký úkáčko :grinning:

Video ze včera: http://www.n-joy.cz/#/video/karolinka-na-houpacce/sgm52rhtfyiek02g/

Koukám, že probíráte gyndaře. Já chodím k dr. do Jablonného, ale myslím, že ordinuje i v Čl, protože v Jablonném je pouze Po + St. Jsem s ní spokojená, přešla jsem od tý hrůzy ze Stráže. Akorát teda nic moc ordinace, vše staré, bez UTZ ... ale jinak je dr. dobrá.
28. dub 2008 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
právě vám sem jdu napsat,že 24.4. koupila nemocnice 3D ultrazvuk, noo já tam byla 23.4. ,škoooda :slight_smile:

Perad, děkuju za info,určo se mi bude u Branžovské líbit :slight_smile: už se těším na první kontrolu u ní :slight_smile:
28. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Perad, prohlížela jsem fotečky Péti, ten je tak slaďoulinkej, fakt že jo. A jde do světla, viď? :dizzy_face: Světlají mu vlásky a očička mu zůstala modrá. Fakt se vám povedl, takovej brouček malinkej. :dizzy_face:
Kačko, nevím jestli Kotouš přibírá, já k němu přešla asi před třemi roky, ale myslím že přibírá. Co jsem tam byla před dvěma měsíci, tak tam přišla jedna maminka co se přistěhovala z Prahy a myslím že jí vzal. Určitě tě vezme. :wink:
Mori, vy ještě pořád budujete byteček?? To je taky nekonečná záležitost, co? :unamused: Co vám vůbec ještě chybí dodělat? Kájouš je asi pěkný péro, viď? Čekala jsem kdy z té houpačky sklouzne jak se tam krásně nakláněla ke straně, ale držela se :slight_smile: Hrozně to letí, ještě nedávno to bylo miminko v kočárku a teď už řádí na hřišti.
Jinak já dnes byla poprvé na kontrole v nemocnici. První natáčky, první utz. z nemocnice a první kontrola. Vše vypadalo dobře. Akorát dr. říkala že musím rodit normálně, že po těch operacích je tam plno srůstů a porod mi v tomhle pomůže. Za týden znovu. Vyrazila jsem tam dnes po osmé hodině ráno a dorazila domů kolem jedné hodiny :rolling_eyes: bylo tam tolik těhulek,... snad se všechny takhle nesejdeme na porodním sále :grinning: A to je riziková poradna až zítra... Doma jsem to hned zalomila a vzbudila se až kolem půl páté. Takový hezký den :sunglasses: a já ho prochrním. Zítra má být ošklivě a to budu určitě čilá celý den.
Val, kdy jdeš na první kontrolu k Branžovské, jsem zvědavá jaké budeš mít zkušenosti ty. Snad to bude v poho.
28. dub 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jak jsem byla dneska na tom utz. v nemocnici co tam mají mít údajně ten nový, tak mi přišel úplně stejný jako u mého dr. tozn. ten obyčejný, tak nevím kde schovávají ten nový a jak to na něm funguje. :confused:
28. dub 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - zbývá už jen ten pokojíček. Ještě jsme teda ani po nastěhování nevymalovali kuchyň, al eto až prostě bude čas ... Nevíme zda nebudem kupovat novou kuchyňskou linku, tak se uvidí ...
Taky jsme mysleli, že bude padat nebo se bát na té houpajdě, ale vůbec. Moc se jí to líbilo a když taťka přestal houpat, tak chtěla ještě (je to tam i vidět :grinning: ) . Hezky se pevně držela šikulka :dizzy_face: Jak píšeš - je to péro, ničeho se nebojí. Teď se naučila lézt v kuchyni na lavici a z ní na stůl :sweat_smile:

Jinak já včera měla super den - odpo jsme byly venku s kamarádkou, ale nějak nám ten pokec nastačil, tak když manža dorazil z práce, tak jsme šly pokračovat v klábosení ke skleničce do restauračky :grinning: Manža zvládl hlídání v poho jako vždy :slight_smile: ale prej se mu malá pěkně pos...a :grinning: :grinning: a to on jako nemusí, když je pokaděná tak přebaluju já
29. dub 2008 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

evunko, na kontrolu jdu 15.5. ve 13,30 , a už ted senemůžu dočkat, to už budu v 9tt,spíše začínat 10tt :slight_smile: tak to bude mimi hezky už vidět.
29. dub 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, no to se máš na co těšit. 10tt to už je docela pěkně vidět :dizzy_face: Ale vím že to bude dlouhý do toho 15.5., viď? :frowning2:
Mori, tak sehnat Káje kámoše a kámošky a nechat je celý den na houpajdě. :wink: A šplhání na stůl, no jo, to bude ještě karambolů a nezůstane to jen u stolu, ale každej prcek si musí asi natlouct aby se naučil opatrnosti a respektu z výšek. Jinak se budou snažit lézt nejvýš jak to půjde :slight_smile: Manža si s Kájoušem užili hnědý relaxační aroma večer. :grinning: :grinning: Ono mu to neuškodí. To jsi se musela smát když ti to povídal, viď? :grinning:
29. dub 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - no to víš, že jsem se smála, protože když jsem doma, tak "bobíka" musím přebalovat já - a když výjímečně nejsem doma, tak ono to přebalit jde, žee
- hnědý relaxační aroma večer :grinning: to je dobrý :grinning:
29. dub 2008 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata, doufám že jste včera nezapomněli zatáhnout manžela pod rozkvetlý strom aby vás políbil. :dizzy_face: My to nakonec stihli ještě před púlnocí v deset večer. :slight_smile: Užijte si svoje zlatíčka na víkend, snad nebude moc pršet aby se dalo jít ven. To Pikuska má úplně jiné starosti než jestli bude pršet :dizzy_face: už jsem zvědavá s čím přiletí. Jak se měla a jestli se opálí. To my tady si musíme na bronz ještě počkat. Tak pa pa pa a hezký víkend. :dizzy_face:
2. kvě 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - já asi uschnu, neb polibek pod rozkvetlým stromem se nekonal - jen pusina doma :slight_smile: Manža byl celý den v práci, protože den předtím v podvečer mu někdo volal, tak byl někde u Cvikova až do večera :unamused: No teď si ho moc neužijeme, co zatím víme, tak do úterka bude každý den pracovat ... ale počítám, že od středy zas něco, tak nevíme kdy bude mít nějaké volno. Ale nestěžuju si, je dobře, že má kšefty :wink:
2. kvě 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak pikuska si někde užívá sluníčka, ta se má,t ady u nás se teď nějak zatáhlo, ale prádlo mi od rána venku uschlo, tak jsem ráda.
Evi tak co jak je? Jak je miminkovi v bříšku, už je to opravdu za chvilku, že? Zravna dneska jsem si říkala, že to s bříškem bylo stejně hezké, i když jsem si občas postěžovala :wink: :wink: a hrozně rychle to uteklo a už mi lěží v postýlce okatá holčička :dizzy_face: :dizzy_face:
Chtěla jsem se zeptat, vy co už máte miminka, necháte je očkovat Prevenarem proti pneumokokovi? Já jsem se o tom bavila s doktorkou a domluvili jsme se, že oočkujeme a i proti meningitidě, to nechám i Míšu, četla jsem o tom hodně na netu a i po poradě s dr. jsme se shodli, že je to dobré. Prostě mi ty moje dvě zlatíčka za to stojí. Nerada bych, aby se jim něco stalo, třeba jako té studentce v Lbc, ráno něco jako chřipka a večer umřela. To musí být hrozné. :frowning2:
3. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tady a dovolená byla naprosto super :slight_smile: prostě pohádka :slight_smile:
jsem odpočatá a hlava vyčištěná :slight_smile: :slight_smile: opálená a spokojená :slight_smile: :slight_smile: Opravdu se mi to moc moc líbilo :wink:
Jo a na pusinku jsem si tam vzpoměla,akorát nevím,co to nad námi kvetlo :slight_smile:
6. kvě 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, no ahoj Pikuš, to to uteklo, viď? :slight_smile: Ale hlavně že jste si to užili, ohřáli se a odpočinuli si. A teď si můžete užívat vzpomínek na hezké zážitky, kterých určitě nebylo málo :dizzy_face: a přemýšlet kam vyrazíte někdy příště.
Iren, zrovna včera jsem si na tebe vzpomněla, když jsem ležela u tv a koukala na pupík, jak za 14 dní už nebude a jak na to budu určitě vzpomínat. A zvlášť často na to budu určitě vzpomínat, jestli bude miminko uplakané. Elenka už má čtyři měsíce, viď? A to ještě nedávno jsi přišla s tím, že to bude holčička :slight_smile:
Jinak mě se zdá, že začínám být dost přecitlivělá už teď a to nechci vidět až se to narodí. Stačí když mi manža pošle jen smsku o tom jak mě miluje a už bulím. To bude po porodu katastrofa. Jinak jsme asi včera večer měli první poslíčky. Ale v pondělí jsme byli na natáčkách a pořád se ještě nic neděje, jsem ještě zavřená, tak uvidíme příští pondělí. Vždycky jsem z těch kontrol nervózní co mi řeknou, taky podle toho vypadal graf - vlny jak na horské dráze. Počasí se snad už konečně umoudří a bude hezky, tak se dá hned vymyslet nějaký hezký program... :wink:
7. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
No to je dost, že se tu někdo objevil :confused:
Pikuš to je super, že se dovča povedla a ty jsi odpočatá plná elánu. :dizzy_face: :dizzy_face:
Evunko, když jsi vzpomenu na sebe, jak mě rozbrečel snad i večerníček a po porodu, no tobylo ještě horší, slzičky se mi hnaly do očí snad pořád. To jsou ty hormony, ještě to mívám občas i teď, neboj nejsi v tom sama. Navíc mi ještě trošku zůstalo takové trauma, že všechno vidím černě, slyším, že se někde něco stalo špatného a už to mám v hlavě a že cokdyž se to stane mě a tak, tak si na to zakazuju myslet a nekoukám na zprávy a ošklivé věci neposlouchám, tak to trošku zabírá, no snad to přejde.
Na víkend hlásí krásně, manža slíbil, že pojedeme do Zoo do Liberce, už se tam moc těším, no jak malá

:grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evunko držím palečky ať je všechno v pořádky a kdyby náhodou tě to chytlo tak dej co nejdříve vědět. :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak proto jsi se Iren ptala na to očkování ??? Já vždycky říkám, že když se má něco stát, tak se to stane a je to tak z nějakého důvodu zařízené. Můžeš to třeba oddálit, ale nevyhneš se tomu, proto to nemá cenu až takhle řešit a dělat si tímhle těžkou hlavu. Někdo může být očkovaný úplně proti všemu co existuje, ale pokud tomu má být jinak, tak chytne někde něco proti čemu očkování není, ať se snaží sebevíc, ať chce nebo nechce a je to. Blbá náhoda. Ale neboj, vždycky za něco špatného musí přijít něco dobrého aby to bylo vyrovnané. U mě to teda zatím takhle většinou funguje. Tak i naopak. A vezmi si třeba - vy jste si postavili domeček, ale hned vám ho vykradli ještě než byl hotový. To máš to + a - v jednom. Tak se ničeho neboj, ono to je nějak zařízené.
Jinak do zoo v Liberci jsme plánovali výlet před dvěma týdny, ale to se počasí nechtělo pořád umoudřit, tak z toho nakonec nic nebylo a teď už nemá má druhá polovička čas, ale vím, že jsem se tam moooc těšila! :dizzy_face: Nezapomeňte si vzít foťák. Má být vážně hezky. :sunglasses: Já to vidím na relax u našich na baráku v Bohaticích. Aspoň ten víkend uteče a v pondělí mi zase pan doktor poví že se nic neděje a budu čekat další týden :rolling_eyes: Jinak až nám s miminkem nastane den D, tak má manža za úkol napsat Vám sem aspoň zprávičku než se vrátíme z porodnice. Tak se nedivte, že budu mít nezvykle krátký příspěvek :grinning:
7. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu vás po dluhé době pozdravit :slight_smile:
máme se moc dobře :wink: Nikolka nám roste jako zvody,už jí bylo půl roku,takže jsme byli u paní doktorky a poočkování měla reakci-teplotku,ale dala jsem jí čípeček a do rána byla fit,stále jí stačí mlíčko od maminky,ale prý už můžeme pomalu skoušet příkrmy a tak jsem jí dala ochutnat mrkvičku,no na prvé se na to moc netvářila,ale druhý den,už jí to docela šmakovalo,jinak je to čiperka-už sedí a dokonce si i klekne na kolínka a houpese,tak se musím smát :grinning:
píši vám takle brzo,pač má už před šestou Nikča vyspinkáno,ale mě to neva že vstává brzo :dizzy_face: tak to jsem napsala něco málo o nás a co ty Irenko,ta vaše Elenka taky roste co a už jste zabydlení,určitě seš spokojená ty vlastně dáš malou do kočárku a může spokojeně chrupajdit na zahrádě
:slight_smile: Evi koukám že už,co nevidět budeš mít miminko u sebe-no tak ti přeji abys to vše vpohodě zvládla a bylo to rychlé :slight_smile:
tak se všichni mějte krásně a užívejte si sluníčka a dětiček papa :sunglasses: :slight_smile:
10. kvě 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Moc se sem teď nedostanu, jsme furt venku, počásko je už vážně super :dizzy_face: Taky jsme už začali chodit na písek, tak to Kájuš teprve poznává ... baví jí to hlavně na houpačce a docela i na klouzajdě. Máme to přímo před barákem, takže pohodička :slight_smile:

Tento týden jsme jely s Kájuš poprvé busem. Teda jednou už jela, ale to bylo s taťkou (řídil) a nikdo jiný tam nebyl.Tentokrát jsme frčely do České Lípy, protože taťka je furt v práci a já tam potřebovala cosi zařídit. Cestu zvládla v poho, jsem se bála, že třeba bude zlobit nebo něco ... vítě jak pak lidi koukat a komentujou to. Ale byla hodňoučká, koukala na lidi a vykládala :grinning:

Včera jsem s ní byla zas na kožním s tím atopákem ... zkoušeli jsme nějaké ovoce, tak se jí to dost zhoršilo. Poslední 2 noci se furt v postýlce vrtěla, jak jí to svědělo. Taky přišla na to jak se dobře podrbat - jezdí po zádech pokoberci a odráží se nožičkama. Ale včera jsem jí začahla hned mazat mastičkou a už to vypadá líp :slight_smile:

pikusa - ukážeš nám nějaké fotečky z dovči? Ať se můžem aspoň pokochat :grinning: tak se pochlub :wink:

evunko - jak je, jak se cítíš? Já když si vzpomenu na poslední měsíc těhu :astonished: ale já zas rodila v únoru, tka to je jiné, bylo chladno. Asi nic moc co, v tom počasí ... už je dost teplo ... ale zas se mimčo narodí do teplíčka a na prochajdy to bude fajn :slight_smile: nabudeš muset toho malýho tvorečka nabalovat do kombinézy apod. :wink: Už jsem zvědavá co to bude až to bude :grinning:

margaret - Kája měla taky nedávno 2 dny teplotu, ale nic víc jí nebylo. Tak jsme to naštěstí zvládly bez dr. jen jsem jí dávala Panadol Baby. bylo to poprvé co jí něco bylo, tak jsem jí furt pozorovala ... 2 noci dokonce spala s náma, protože se pak aspoň nebudila. No ale pak už šupajdila k sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc se jí to nelíbilo, ale 1 noc se muselo vydržet, že si chvíli pobrečela, ale to se nedá nic dělat - nic jí už nebylo, tak musela být ve svém :wink:
10. kvě 2008 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak se po delší době hlásím a omlouvám se,že se moc nechodím, ale nestíhám. Míša se začala stavět a už jí nebaví nic jiného(má už 2 modřiny v oblíčeji :cry: ), takže mám na pilno....leze, ale zjistila,že plazení je rychlejší, tak proč se zdržovat lezením,že? sama si sedne,ale ještě se musí opírat a kde se má čeho chtit,tak si stoupne a stojí a běda,když jí chci položit.jo a má 2 dolní zoubky :wink:

ty dva prodloužené víkendy byly docela náročné,tak jsem úplně vycucaná-žádná energie.
12. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Evunko tak jak je? :wink: Neboj to zvládnete, jste šikulínci! Víš, je mi jasné, že na všem je plus a mínus, ale přijde mi, že poslední dobou jsou na sebe lidi pěkně hnusní a že se jen krade, lže a zabijí, vždyť v televizních novinách už skorem nevidíš nic jiného a když se k tomu přidá, že se ještě zabíjejí nevinná zvířata, mému známému nějaký parchant jen tak zabil tři ovečky, známý je našel ležet mrtvé v potoce, no to na klidu moc nepřidá. Je to hnus.
Ale to očkování Elenky s tím nesouvisí, to je pro můj klid a její zdraví. Mého kolegy z práce teta, má dva syny a ten jeden jako miminko tu meningitidu dostal a je hluchý. Když jsem se s ní o tom bavila, říkala, že by neváhala i kdyby to stálo majlant, jenže už je pozdě.
Markét to je fajn, že se vám líbí. Teda holky jste ale šikovný, raděj se ani neptám, jestli pořád ještě spíte celou noc, určitě ano, že? A poprve se Nikolka vzbudí kolem šesté.
My už skorem zabidlení jsme jen jště pár drobností, ale to až časem. V baráčku je prima a kočárek s Elenkou stojí skorem každý den venku, jsou tu i krásné procházky. Jen teď už začínají oi sousedi stavět, tak je docela hluk, tak uspávám Elenku doma, ale neva jí to taky je spokojená.
Mori- má kamarádka má miminko a taky je trápi atopický ekzém a to jsou při tom plně kojení, mají to na tvářičkách, mají s tím taky spostu prác e a hlídání a odříkání. Kamarádka skorem nic nemůže, musí si hodně hlídat jídelníček.
pradi tak to jste pěkní draci, když už takhle bouráte, to ti věřím, že je to záhul. Tak odpočívej jak se dá, ať zase nabereš nějakou energii, venku je tak krásně, tak to snbad půjde.
:wink:
12. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek