• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky,
tak já při mém "štěstí"ještě nedostala MS,jsem dnes 49 DC a pořád nic :frowning2: tak jsem volala Branžovské,ale ta to má tak nabitý,že mě vezme až příští týden,jestli to do té doby nedostanu.Ach jo,já prostě nic nemužu mít jednoduchý.Jo test byl samo negativní :angry:
12. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já po pondělní kontrole pořád nic. Dveře dole jsou pořád zavřené :rolling_eyes: Tak budu opět čekat na další pondělí a další návštěvu. Akorát se pak děsím toho počasí. Má být takhle hezky teď tak asi 14 dní a do té doby už bych se měla rozpadnout. Tak si nedokážu v porodnici představit to vedro. Vlastně dokážu. Ležela jsem o patro níž před třemi roky také v tomhle počásku a bylo to šílený. Je tam jak ve skleníku, tak snad mi to malý zvířátko neuschne. :slight_smile: Jinak mám spíš takovej pocit, že se teď poslední dobou cítím nejlépe z celého těhotenství. Na bříško už si člověk zvykl, střídání nálad už se taky uklidnilo a fakt teď prožívám nejhezčí období z celého těhotenství. Vůbec by mi nevadilo takhle ještě tak min. měsíc být, ale to bych se už asi ukousala nervozitou-člověk už se tak těší a je zvědavej jak to malé bude vypadat a vůbec na své reakce, protože popravdě mám nějaké představy jak to asi bude, ale myslím si, že to nakonec bude úplně jinak a že to co příjde si ještě nedokážu představit. Jak plusy, tak mínusy. No, uvidíme,uvidíme :dizzy_face:
Jinak vaši broučci pomalu začínají chodit, to se za chvíli bude řešit kterou školku a školu vybrat, jak to rychle utíká. :wink:
Iren, oočkovat a je klid po všech stránkách. Můžeš to pak hodit za hlavu a netrápit se tím, co by se mohlo stát, kdyby náhodou atd. A je to. Za tu jistotu to určitě stojí. Já pak taky určitě budu šetřit na různá očkování.
Pikus, to zpoždění se mi stalo taky když jsem měnila klima nebo byla někde na dovče. Pěkně mi to vždycky ten jeden cyklus rozhodilo. To se spraví. Ale 49 den už je teda dost. Nahlaš pak až to příjde. A co fotky z dovči, nebudeš sem nějaké dávat??? :dizzy_face: Jsme ale otravky otravný, viď??? :dizzy_face:
13. kvě 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak pořád nic :slight_smile: :unamused:
pár foteček je v albu Moje rodinka a když budete chtít další......dodám :wink:
14. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - nádheraaaaa! :slight_smile: Ta předposlední fotka - teď si nevzpomenu jak se ten chrám jmenuje :sweat_smile: - no ale byla jsem tam na výletě taky :dizzy_face:

Dnes jedu na srazík mamin z MMB do České Lípy :slight_smile: tak jsem zvědavá
15. kvě 2008 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,dneska je srazík v české lípě? já o něm nevím....
15. kvě 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky cholky,

Pikusko no to je nádhera!!!! Muselo to tam být úžasný! Moc ti to tam sluší..máš i jiné vlasy, že? :dizzy_face:
S MS zajímavý :sweat_smile:, jsem zvědavá jak to dopadnééé :sunglasses:

Evunko, já si to na konci taky moc užívala...těšíla se na mimi, ale bříško se mi líbilo :dizzy_face:. Hlavně hodně odpočívej a nabírej síly :dizzy_face:

Prado Michalka je čiperka :slight_smile:)) Péťa jen válí sudy :sweat_smile: Holčičky jsou vždy šikovnější :slight_smile:

Mori, užij si drazík a s autopákem je to otrava...bojím se toho, snad nás to mine nebo bude ve starším věku :frowning2: Já ho měla prý ve dvou letech :frowning2:

U nás nic extra..jen občas už má Léťa vztekací záchvat...takže to vždy hned utnu :slight_smile: Je krásně, tak pořád někde pochodujeme a dneska nám dorazí nosítko Ergo..tak snad se v tom bude Petříkovi líbit :slight_smile:
V sobotu ho vezmeme poprvé na ligový zápas ve fotbale....já mám brutální absťák (naposledy jsem byla někdy v sprnu). Budeme na liché hlavní tribuně, kde jsou převážně papaláši co se přišli jen předvést, takže to snad zvládneme :slight_smile: Je to poslední zápas tak pak bude nějaké oslavička :slight_smile: Do kotle půjdeme jen Péťu ukázat kamarádům :slight_smile: Už se moc těsím...sand nám to nepřekazí počasí.
15. kvě 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme se mohly taky někdy srazit tady v Cl, co vy na to? Třeba to stihne ještě Evunka 2v1 :slight_smile:))
15. kvě 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a já před pár dny dostala MS po 1,5 roce....fakt radost :grinning:
15. kvě 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perad - tozn. po sedmi měsících od porodu??? :confused: To je takhle normální, nebo jsi výjimka, myslím že jsem někde četla že MS přijde tak druhý, třetí měsíc po porodu, ale jestli až tak sedmý, tak to jsi mě veeeelice mile překvapila a potěšila :slight_smile:
Pikus - no dovča byla teda paráááda :dizzy_face: to byl ráj na zemi, viď??? Podle fotek jste si to tam fakt skvěle užili. Jak to člověk vidí, tak by taky hned někam vyrazil, že holky??? :slight_smile:
Jinak srazík klíďo, píďo, ale já ho organizovat ani navrhovat raději nebudu, aby se náhodou nestalo, že bych nedorazila - víte proč :slight_smile: Ale i tak jsem přemýšlela kde by to asi šlo a nevím, nevím. Ale moc ráda bych se podívala na vaše miminka a jak rostou a srovnávala s fotkama :slight_smile:
Tak třeba nahoře v Unionce to není špatný, ale bývá tam většinou v tomhle počasí přes ty skla dost teplo a plno, ale s kočárkama bysme se tam všechny vešly, to je +. Má někdo další nápad na místo nebo den a čas ???
15. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, aha -sraz z MMB-to jsem nějak přehlídla.

Evunko, já MS dostala asi 3 měsíc po porodu :angry: , ale to už jsem nekojila, tak možná i proto.

Jinak, já letos s Míšou taky poletím na dovču-sice až v říjnu, ale aspoň tam nebude tolik lidí a nebude takový vedro(teda doufám :grinning: ).Manža s náma nechtěl, a ani by nemohl(kvůli práci), tak letím s mojí mamčou a jejím manžou. tak snad bude fajn.

Srazík by byl super.... :wink:
15. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko, a jak se cítíš??? :wink:
15. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Unionce nahořeje to moc fajn :slight_smile:
Měje to s termínem docela fuk..časově by to bylo lepší tak po obědě...kolem 14-15 hod. :slight_smile: Sváču můžu dát na místě.
Tak navrhněte :slight_smile:

Evi no já mám "neposlušnou" MS :sweat_smile: . Otěhotněla jsem vlastně bez ní :grinning:. Nekojím od prosince a dostala jsem to až teĎ...:slight_smile:
Ale není to pravidlem 3 měs. po porodu..když plně kojíš..můžeš jí dostat až klidně za 3/4 roku (dle mých kamarádek to tak nějak bylo...každá to má jinak. :slight_smile:

Jj, dovolenou bych taky brala...ale uvidíme jak to bude :unamused:, MM je samá práce...... :pensive:
15. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado kam poletíte? :slight_smile:

Evunko krásný houpátko máš v albu :slight_smile: a koukám nosítko taky :sweat_smile:. My měli něco podobného půjčený, ale dr. mi to nedoporučila kvůli zádům a kyčlím :-/ měli jsme baby vak Tikamak..ze začátku super ale pak Péťa potřeboval prostor a ječel v něm...spoléhém na ergo nebo nám upadnou brzo ruce :grinning:
15. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado, Míša je o pár týdnů starší než Péťa a taky na UM :slight_smile:
Dáváš už dopolední svačiny? A kolik Um ti Míša vypije?
15. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem taky že je na MMB diskuze ČL..jenže kdo to má stíhat všechno? :grinning: Tolik diskuzí...venku krásně, doma aktivní dítě :grinning:
15. kvě 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to máme zatím tak: ráno kolem 5 150ml mlíka, pak kolem 8 hod. 150 ml mlíka a pak kolem půl 12 oběd-zeleninka), kolem půl 4 svačina-jogurt nebo přesnídávka) a pak kolem půl 7 mlíko namíchané s kaší(270 až 300 ml mlíka).
15. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nám by to vyhovovalo možná tak kolem jedné....

poletíme na Krétu,se těším jako malá :grinning:
15. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to bych se těšila taky :grinning: :grinning:

Když Péťa po obědě spí :confounded:

Mlíka máte dost..Péťovi tam chybí jedna dávka (když se nevzbudí v noci)

Snídaně po sedmé ráno 180ml mlíka, oběd kolem 11 maso, zelenina, příloha, 15:00 svačina (ovoce nebo přesnídávka nebo jogurt) a večeře po 18:00 mléčná kaše cca 200 ml ... občas v noci 150 ml mlíka.
15. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kréta zní úúúúžasně. Já pojedu možná stejně jako Iren na maltu k našim do Bohatic. :unamused: Jinak jsem přemýšlela, že teď se Pradi cítím nejlépe z celého těhotenství. :dizzy_face: A kdybysme se tolik netěšili na miminko, tak bych ho tam klidně ještě tak měsíc nechala. :grinning:
Perad - to lehátko jsme chtěli koupit až z porodného, protože jsem ho většinou viděla kolem 2000,- ale na Aukru ho měli za 1399,- nové,tak jsme do toho šli už teď. Je to vlastně až do tří let dítěte a do 18 kil. Dá se z něj pak udělat křesílko na houpání i sezení. Akorát se bojím těch plastů, ale říkala jsem si že Fisher-Price by mělo být v poho, tak uvidíme. A tu klokanku jsem koupila od jedné maminky tady na koníkovi. Byla za 200,- a na MMB ji měla jedna paní za necelé 400,- A je to pro změnu Maxi-cosi a s těmi zádíčky. Slyšela jsem o tom také. Třeba ty Chicco nosítka nemají tak vyztužená zádíčka a miminko může být čelem i zády k mamince, tady to jde jen čelem k mamince (časem zjistíme jestli je to výhoda nebo nevýhoda), ale je to právě kvůli těm vyztuženým zádíčkům, že by se v tom páteř miminka neměla nijak deformovat. Ale jak pořád říkám, uvidíme, uvidíme, uvidíme... :slight_smile:
15. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že to s těma broučkama malýma a tím papáním není vůbec jednoduchý. 150 ml, 180 ml. :slight_smile: Tak se budu modlit, abysme dloooouho kojili a s příkrmy začínali co nejdéle :slight_smile: Ale oni si asi sami řeknou až budou chtít něco víc než mlíčko, že? ... :slight_smile:
15. kvě 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jojo, ono se to musí vyzkoušet a když v tom je dítko chvilu tak myslím, že to ublížit nemůže...
Snad v tom Adámek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude spokojený :slight_smile:)

Lehátko bylo pro mě něpostradatelný pomocník!! Jedo ná nevyhovovalo rodala jsem ho a kupovala jiné..a ty tři dny bez něj byly hrozný :sweat_smile:. Dávali jsme v něm první příkrmy ale pak se v tom už kroutil, sápal ven tak nastal čas na jídlení židličku :slight_smile:

No řeknou....Péťa neměl dlouho záklopku..takže pil pil pil..a bak blinkal blinkal... :pensive: TeĎ už je to dobrý...občas mlíko i nechá :sweat_smile:. On totiž jak nedošel na konec lahvičky..tak furt pil...

Ergo nikde :angry: , chci jít odpoledne na procházku...má to přivézt Toptrans, tak musím čekat :angry:
15. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perad - tak toho se taky trochu bojím, že když malé dojde na konec lahvičky a nebude to stačit, že ji otočí naruby :grinning: Co mi povídala tchýně, že si musela otevřít 5 Bobíků najednou, protože kdyby si udělala pauzu na otevírání dalšího kelímku, že by se manžel asi uřval. Tak snad to v tomhle bude po mě :slight_smile:
Všimla jsem si že jsi lehátko prodávala tady na koníkovi, viď? Bylo hezky velký a prostorný. Já jsem o lehátku původně neuvažovala, ale pak se mi to rozleželo a říkala jsem si, že se bez něj asi neobejdu, přece nemůže být prcek pořád v postýlce nebo na dece, že?? A zvlášť když se pak třeba jede k babičkám. No a to co jsme sehnali má i vibrace, to by ho mohlo taky uklidňovat. :wink:
No ke mě většinou PPL jezdívá kolem té dvanácté, půl jedné, tak určitě ještě dorazej, vydrž. :slight_smile: Už se na něj taky moc těšíš, viď?? Já musela s rozbalováním toho lehátka počkat až na manžela, chtěl ho rozbalit až se mnou, tak jsem musela vydržet až do večera i když už jsem ho měla doma :slight_smile:
15. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě k tomu lehátku, neuvažovala jsem o něm moc, protože jsem si myslela že to bude mít pinďa jen na chvilku a že z toho ty děti moooc rychle vyrostou, ale tohle se mi líbilo že je na tak dlouho, tak jsem si myslela že by se to mohlo vyplatit.
15. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perad - Péťa je úžasně kouzelnej, a jak se na těch fotečkách směje, nemůžu si pomoct, ten se vám fakt povedl :dizzy_face:
A u Prady zase obdivuju kromě Michalky pejska. Myslím že Maxíka, viď? Takového jsem vždycky moooc chtěla a když ho vidím s Míšou v albíčku, no nádhera. Kdybyste uvažovali o štěňátkách, tak dej vědět. Myslím tím samozřejmě kdyby po vás někdo chtěl Maxíka na připuštění... :slight_smile:
15. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťu jsem dala na balkon...to víš že se na Ergo těším :dizzy_face: ale hlavně mě štve, že nemůžu vyrazit do města a na poštu. Musím poslat balíčky.
Jinak s rozbalováním velkých věcí taky čekám na Petra :slight_smile: I s jídlem..první lžička, první jogurt..první rohlík :slight_smile: Vždyť i já těhotenský test musela vždy dělat jen s ním :grinning: :grinning:

S Bobíkama ftipný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Péťa měl taky tohle období..u prvních kaší..jsem říkala že asi budu muset mít v každé ruce lžičku a takhle krmit..jak měl prázdlo v puse začal brečet :slight_smile:
Díky za pochvalu, je to naše sluníčko :dizzy_face: Taky jsme se na něm nadřeli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JJ to myšičkový Hauck je pryč už ale to modrý ještě prodaný není. to jsme měli doma, myšičky u našich..pže fakt jsme ho potřebovali i tam :sweat_smile: Určitě to není zbytečný kup.
15. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používáme lehátko pořád(byl to bezva kup)-Míša ještě sama nesedí, zatím se musí ještě přidržovat,tak jí do jídelní židličky ještě dávat nechci.
Evi, jasně, kdybysme Maxíka připustili, tak dám určo vědět.

Perad, aha, no tak uvidíme, až se domluvíte na srazíku, tak já bych zvážila jak by se to hodilo nám a buď bych přijela nebo ne.
15. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj,no máte pravdu,opravdu ta dovča byla fajn :slight_smile: Mori,je to chrám královny Hatsepšut :wink:
Peradko,ano vlasy mám jiné už od prosince,ale byla jsem uplně nakrátko,ted už to zase dotustá :slight_smile:
Jo a hlásím,,,,,,mrcha nikde :unamused:
15. kvě 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - 50 den, to je mazec... To jsem teda zvědavá jak tohle dopadne.
Jinak já bych navrhovala srazík tak příští týden, úterý, středa,...
Iren a jak jste si vůbec užili v sobotu zoologickou zahradu v Liberci???? Ještě že jste stihli to hezké počasí, vypadá to, že se to ode dneška bude trochu kabonit :frowning2:
15. kvě 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jé srazík by byl fajn. Já zrovna dneska byla s kamarádkou nahoře v Unionce a nikdo tam nebyl, takže byl klídek, byli jsme tam teda kolem 13.00. Já pořád kojím, takže se přízpůsobím, ale mezi tou jednou by tam nemuselo být tolik lidí a nezdálo se mi tam takové teplo, přišlo mi to tak akorát. Tak se nějak domluvíme? Teď už by nemělo být tak teplo, hlásí ochlazení. Tady byla před chvilkou hrozná průtrž a bouřka. Koupila jsem si v Lípě kytičky do truhliků a jen tak tak jsem je stačila zasadit.
Říká se, že pokud se kojí MS by přijít neměli, já je teda ještě nedostala, ale u mně je to těžko posoudit nechala jsem si zavést tělísko s hormonem, takže bych to měla mít buď hodně málo, nebo taky vůbec. No zatím nic.
Evunko nakonec žádná Zoo nebyla, jelikož manža využívá každé krásné počasí k práci kolem baráku, přesunuli jsme to na jindy. Tak snad příště. Až třeba už bude Elenka sedě, vytáhneme potom sporťák, aby z toho taky něvo měla.
Mori chtěla jsem se zeptat, jak dlouho jste měli Karolínku v korbičce?
pikus- to je docela dlouho, že by ta dovolená? No dej vědět, jak to dopadlo, třeba je to tam někde schované.
My také máme polohovací lehátko a nemůžem si ho vynachválit, Elenka je v něm ráda, má v něm přehled a vydrží v něm dlouho, určitě je to dobrý vynález.

:wink:
15. kvě 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se srazíkem v ČL naprosto souhlasím :slight_smile: Unionka by byla fajn, ale když by nás bylo víc, aby jsme tam moc nepřekážely s kočárama ... :sweat_smile:

prada - tak až bude další, tak dám vědět i sem, aby jste mohly i vy z koňa :grinning: čím víc nás bude, tím líp :slight_smile: Nebo
jukni rovnou sem: http://www.mimibazar.cz/diskuse.php?forum=1096

evunka - s klokankou buď opravdu opatrná, nepoužívejte jí moc často :pensive: My jiměli půjčenou od známých - ptali jsme se na to rehabilitační sestry a dali na její rady - ani jednou jsme ji nakonec nepoužili ...

andilekir - v hl. korbě byla asi do 8,5 měsíce, pak už se i zvedala a tak, takže jsme to už museli vyměnit za sporťák.

Tady můžete skouknout fotos z toho včerejšího srazíku. Bylo to bezva, tak příště když nás bude víc (i s váma myslím :wink: , tak to bude jen dobře! :grinning:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=65987
16. kvě 2008 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek