Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
pikusa
27. led 2007
To ti věřím.My jsme ji taky složili,abych viděla jak vypadá.Je krásná,ale bohužel nic do ní 😢 To ty už za chvíli vid.No už se těším na fotky prcka 🙂
moriautor
27. led 2007
pikusa - nezoufej, nám se to taky nepodařilo hned. Nechali jsme pak tomu volný průběh a šup, mimčo si k nám cestu našlo samo 😉 Můžu se zeptat kolik Ti je a jak dlouho se snažíte o mimi?
pikusa
27. led 2007
Mori,je mi 32-nejvyšší čas co.A snažíme se 17 měsícu.První rok jsem byla docela zoufalá pokaždy,když jsem to dostala.Pak jsem změnila dr.a ted už jsem docela v klidu.Čím dyl to trvá,tím mín se stresuju.Je to i o přístupu dr.ted vím,že se něco děje a dr.se moc snaží. 🙂
perada
27. led 2007
Mori, gratuluju k postýlce 🙂 já mám zatím jen do ni povlečeníčko 🙂
Pikuso, já se celkem těším k té nové dr. Uvidíme co se mnou provede....včera jsem volala k mému už starému gyndr, jestli dostali tu žádanku, prej už to i poslali. Tak jsem jim poděkovala a příští týden cinknu k Branžovské. :-p
perada
27. led 2007
Pikuso, to máš opravdu nejvyšší čas. A jak píše mori, chce to nechat tomu volný průběh. Já to teĎ taky neřešila od předvánoc. Ještě uvidím co nová gyne a holt už jsem smířená i s IVF
pikusa
27. led 2007
Já už jsem taky tak nějak smířená s tím,že to asi normálně nepujde.Celou dobu se holka brání nechtěnému těhu a pak když chce,tak to nejde.
Já jdu k dr. až za měsíc.po příštím cyklu a posledním balení utrogestanu.Ta doktorka je fakt super.U ty byvaly jsem byla vždy 5 min a honem honem,tady jsem vždy asi pul hodiny,vše mi hezky vysvětluje,co a jak,co bude a nebude dělat 😉 jak to vše funguje a tak.
moriautor
27. led 2007
pikusa - no říká se, že po 30tce je horší otěhotnět, ale to určitě víš. No ale třeba se poštěstí a povede se to přirozenou cestou 😉 Hele, my se soustředili na svatbu a prcek s námi byl už při svatbě v bříšku - zjistili jsme to ale až měsíc po svatbě (to jsem byla 8 tt).

Teda Ráďo, Ty už máš povlečení? Tak to my před těhu nic nepořizovali, asi by nás to víc trápilo ... jo a jedno povlečení mám i po sobě (takový veselý). Mrkala jsem, že není ani opraný a super materiál - né jak dneska :-|
To Ti poslali rychle tu kartu, někde se i neflákaj :-o
pikusa
27. led 2007
Mori,uvidíme.Jenže já vždycky měla vztahy tak jak se říká na nic a i když jsem mimčo chtěla moc i dřív,tak jsem s byvalymi partnery nechtěla.Až ted si říkám,že je to ten pravy a bude super táta.Proto jsem asi čekala tak dlouho.Nechtěla jsem dítě s někym,s kym jsem věděla,že to není až tak ono.Navíc jsem žila 3 roky v Anglii-skoro do 24 let a pak když jsem se vrátila,tak jsem zase řešila jiny věci a ten čas tak rychle utekl. 😞
perada
28. led 2007
Mori, jinak samozřejmě nenakupuju, tohle mám už strašně dávno, co se mi líbilo a že bych to pak už nemusela vidět 🙂

Pikuso, to zvládneš!!! resp. zvládneme!!! 😃 Dr. máš teď v pohodě a uvidí se po tom Utro 😉 Buď zabere, nebo zkusí něco jiného :-N
Já se teĎ bojím, posledních 14 dní mě bolí pravý vaječník 😞 ještě abych tam tak měla zase cystu 😞
pikusa
28. led 2007
Perado,ty jsi ranní ptáče-v nedeli tak brzy |-|
Jasně že to zvládnem.Dělala mi i cytologii,akorát za pul roku kontrola,takže to vyjde,až tam pujdu za měsíc.To mě asi pošle na laparoskopii.
perada
28. led 2007
No já jsem zvědavá na sebe.... 😞
To buzení je hrozný poslední dobou...včera v šest jsem byla vzhůru, dneska v půl sedmý a minulý týden v sobotu jsem byla v pět na nohou!!! Nechápu 😞
Pikuso, co neděle? Plánujete něco? 😎
pikusa
28. led 2007
No ani ne a vlastně jsme skoro celý víkend byli doma zalezlí.Já pořád prskám,tak jen včera jsme šli do hospody ja na groček,přítel 2 pivča a zase domu.Ráno odjel něco zařizovat do práce,ted tady byla sestra na kafi-bydlí v Lípě.A já ted jdu dopisovat něco do práce.Pololetí,tak papíruju.
perada
28. led 2007
No já odpoledne po obídku lenošila, dneska jsme si dali dobrotu - smažený kuřecí řízek a brambory :-p. P dělal něco na PC, já pak trochu zase užehlila co uschlo a půjdu taky něco dělat do práce, včera jsem na to neměla chuť. Večer jdeme do kina, mooc se těším x-)
pikusa
28. led 2007
Jo sestra byla včera na tom --Obsluhoval jsem anglického krále a byla spokojená.P je pryč,tak jsme sly na oběd k našim.On stejně ted nic moc nejí,má nějakou alergii a nevíme na co,tak se bojí něco jíst,Takže pojídá suché housky 😢 než se přijde na to,z čeho to je.
perada
28. led 2007
Nó, tak na to jdeme. Známá si to pochvalovala!! 🙂 Po jaké době jdeme do kina...člověk zpohodlněl, co má domácí kino ]-( .
Jé chudínek 😞 , tak ť brzo přijdete na to, z čeho to má....chce to si psát co jí a zkoušet, co to vyvolává, nebo nevím, jestli ti zjistí z krve....😞
pikusa
28. led 2007
Jo psali jsme to cely vikend,je jeden červeny flek vedle druhého.Tak zítra jde k doktorovi.Teda doufám,On vše tak odkládá.Ale ted to má víc než jindy,tak snad se donutí.
Jí byla naposledy v kině snad s detma.Sesra nás včera lákala,ale on flekatej a já nastydlá,tak jsme nejeli. 😞
perada
28. led 2007
Pikuso, to věřím, to není na zábavu moc chuť co! teda, tak pak dej vědět z čeho to má 😞((( A tobě, ať už ta nemoc dá pokoj!! 🙂) Musíš vypálit červa 😉
pikusa
28. led 2007
Jo asi ano.Jenže doma nic není a nikam se mi nechce.Jsem pořád zmrzlá.Ale včera ten groček z griotky byl dobrej :-
To kino si moc užijte,jsem zvědavá,jestli se ti to bude líbit.
perada
28. led 2007
To já včera měla taky strašněj chuť na čaj s rumem! Zítra ho musím koupit 🙂)
No my jdeme, musíme vyzvednout lístky co máme zamluvené a půjdeme do oblíbené kavárny na čokoládůůůů :-p Tak pak poreferuju, jak se líbilo/nelíbilo! 🙂 Kurýrujte se a ahojík :-N
perada
29. led 2007
Ahojky, pikuso, tak kino moc pěkný!!! člověk se tam i pořádně zasmál. Moc se mi to líbilo, bylo to torchu o přemýšlení, ale natočené skvěle!!Večer jsme měli tedy úžadný, zakončili jsme ho ještě restaurací a pak jupí domů dohajan 🙂 Večer byl tragickej, vichr hroznej a myslela jsem, že na mě snad vypadne sklo z okna 😞 . A furt leje, ze sněhu je tu jen zbytek...trocha. No hrůza!
Dalšá hrůza mě čekala na IDNESu, kde jsem se dozvěděla o tom Svobodovi...chudák Vendula. Jsem zvědavá, co v tom bude 😞. Jdu se chystat do práce ..pěkný den 😉
pikusa
29. led 2007
Ahojky,s tím Svobodou to je rána to ti povím.Ale oni pry byli od sebe.No každopádně ženská by toto neudělala.
Tak jste měli hezky večer,já asi vydržím,až to budou dávat u nás a pujdu tady.
Minule,když byla vichřice,tak nevydržela jedna klička u okna,tak jsem se modlila,aby aspon ta druhá držela.Naštěstí dobry.Tento rok by měli dávat nová okna,tak by to bylo super.
A ten déšt je pěkně hnusnej ]-(
moriautor
29. led 2007
Tak já jsem si dnes zabalila tašku 😃 Takže kdyby něco, jsem připravena!
pikusa
30. led 2007
Mori,myslím na tebe,at to vše hezky zvládneš a je hlavně vše v pořádku.Ty i miminko.
moriautor
30. led 2007
pikusa - děkuju, to je milý!!! x-)

Dnes jsme sestavili postýlku a je už komplet připravená. No já už prostě můžu rodit 😉 😃
heave
30. led 2007
Ahoj Mori! tak ty už to máš takhle všechno hezky nachystané, už aby to bylo za tebou,co? a mimčo bylo doma.
stanca
31. led 2007
Ahoj holky!! Mori moc držím pěstičky ať to všechno hravě zvládneš ty i miminko! Rychle to utíká a za 9týdnů půjdu já! 🙂
pikusa
31. led 2007
Stanco,to uteče jako voda a pak zase budeme myslet na tebe a držet palečky tobě a mimískovi 🙂 Opatruj se.
heave
31. led 2007
Ahojky,-pikuso a perado, koukáte se na ČT1? - pod pokličkou užitečné rady pro snažilky 😃
pikusa
31. led 2007
Ahojky Heave,koukala jsem na to-

Perado kdepak jsi?Dnes byl ten pořad trochu jiny než minule.Koukni na netu.Ale opět doporučovali sedavou koupel v tymiánu.Já zase zkouším ovu testy-po dlouhé době a od včera se rysuje 2.proužek.Dnes silnější,než včera.Tak počítám,že zítra nebo pozítří to bude 🙂Kééééééž by to vyšlo, :-o
moriautor
31. led 2007
Tak holky, dnes jsme byli na UTZ - mimčo je stále asi o týden větší a už má 3200 g 😃

stanca - děkuju! Tobě už to taky uteče 😉 A jak se cítíš, dobroš?

pikusa - držím pěstičky ať to vyjde! 😉