• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
To ti věřím.My jsme ji taky složili,abych viděla jak vypadá.Je krásná,ale bohužel nic do ní :cry: To ty už za chvíli vid.No už se těším na fotky prcka :slight_smile:
27. led 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - nezoufej, nám se to taky nepodařilo hned. Nechali jsme pak tomu volný průběh a šup, mimčo si k nám cestu našlo samo :wink: Můžu se zeptat kolik Ti je a jak dlouho se snažíte o mimi?
27. led 2007 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,je mi 32-nejvyšší čas co.A snažíme se 17 měsícu.První rok jsem byla docela zoufalá pokaždy,když jsem to dostala.Pak jsem změnila dr.a ted už jsem docela v klidu.Čím dyl to trvá,tím mín se stresuju.Je to i o přístupu dr.ted vím,že se něco děje a dr.se moc snaží. :slight_smile:
27. led 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, gratuluju k postýlce :slight_smile: já mám zatím jen do ni povlečeníčko :slight_smile:
Pikuso, já se celkem těším k té nové dr. Uvidíme co se mnou provede....včera jsem volala k mému už starému gyndr, jestli dostali tu žádanku, prej už to i poslali. Tak jsem jim poděkovala a příští týden cinknu k Branžovské. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, to máš opravdu nejvyšší čas. A jak píše mori, chce to nechat tomu volný průběh. Já to teĎ taky neřešila od předvánoc. Ještě uvidím co nová gyne a holt už jsem smířená i s IVF
27. led 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem taky tak nějak smířená s tím,že to asi normálně nepujde.Celou dobu se holka brání nechtěnému těhu a pak když chce,tak to nejde.
Já jdu k dr. až za měsíc.po příštím cyklu a posledním balení utrogestanu.Ta doktorka je fakt super.U ty byvaly jsem byla vždy 5 min a honem honem,tady jsem vždy asi pul hodiny,vše mi hezky vysvětluje,co a jak,co bude a nebude dělat :wink: jak to vše funguje a tak.
27. led 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - no říká se, že po 30tce je horší otěhotnět, ale to určitě víš. No ale třeba se poštěstí a povede se to přirozenou cestou :wink: Hele, my se soustředili na svatbu a prcek s námi byl už při svatbě v bříšku - zjistili jsme to ale až měsíc po svatbě (to jsem byla 8 tt).

Teda Ráďo, Ty už máš povlečení? Tak to my před těhu nic nepořizovali, asi by nás to víc trápilo ... jo a jedno povlečení mám i po sobě (takový veselý). Mrkala jsem, že není ani opraný a super materiál - né jak dneska :unamused:
To Ti poslali rychle tu kartu, někde se i neflákaj :astonished:
27. led 2007 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,uvidíme.Jenže já vždycky měla vztahy tak jak se říká na nic a i když jsem mimčo chtěla moc i dřív,tak jsem s byvalymi partnery nechtěla.Až ted si říkám,že je to ten pravy a bude super táta.Proto jsem asi čekala tak dlouho.Nechtěla jsem dítě s někym,s kym jsem věděla,že to není až tak ono.Navíc jsem žila 3 roky v Anglii-skoro do 24 let a pak když jsem se vrátila,tak jsem zase řešila jiny věci a ten čas tak rychle utekl. :frowning2:
27. led 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jinak samozřejmě nenakupuju, tohle mám už strašně dávno, co se mi líbilo a že bych to pak už nemusela vidět :slight_smile:

Pikuso, to zvládneš!!! resp. zvládneme!!! :grinning: Dr. máš teď v pohodě a uvidí se po tom Utro :wink: Buď zabere, nebo zkusí něco jiného :sweat_smile:
Já se teĎ bojím, posledních 14 dní mě bolí pravý vaječník :frowning2: ještě abych tam tak měla zase cystu :frowning2:
28. led 2007 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,ty jsi ranní ptáče-v nedeli tak brzy :pensive:
Jasně že to zvládnem.Dělala mi i cytologii,akorát za pul roku kontrola,takže to vyjde,až tam pujdu za měsíc.To mě asi pošle na laparoskopii.
28. led 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá na sebe.... :frowning2:
To buzení je hrozný poslední dobou...včera v šest jsem byla vzhůru, dneska v půl sedmý a minulý týden v sobotu jsem byla v pět na nohou!!! Nechápu :frowning2:
Pikuso, co neděle? Plánujete něco? :sunglasses:
28. led 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani ne a vlastně jsme skoro celý víkend byli doma zalezlí.Já pořád prskám,tak jen včera jsme šli do hospody ja na groček,přítel 2 pivča a zase domu.Ráno odjel něco zařizovat do práce,ted tady byla sestra na kafi-bydlí v Lípě.A já ted jdu dopisovat něco do práce.Pololetí,tak papíruju.
28. led 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já odpoledne po obídku lenošila, dneska jsme si dali dobrotu - smažený kuřecí řízek a brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:. P dělal něco na PC, já pak trochu zase užehlila co uschlo a půjdu taky něco dělat do práce, včera jsem na to neměla chuť. Večer jdeme do kina, mooc se těším :dizzy_face:
28. led 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo sestra byla včera na tom --Obsluhoval jsem anglického krále a byla spokojená.P je pryč,tak jsme sly na oběd k našim.On stejně ted nic moc nejí,má nějakou alergii a nevíme na co,tak se bojí něco jíst,Takže pojídá suché housky :cry: než se přijde na to,z čeho to je.
28. led 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nó, tak na to jdeme. Známá si to pochvalovala!! :slight_smile: Po jaké době jdeme do kina...člověk zpohodlněl, co má domácí kino :angry: .
Jé chudínek :frowning2: , tak ť brzo přijdete na to, z čeho to má....chce to si psát co jí a zkoušet, co to vyvolává, nebo nevím, jestli ti zjistí z krve....:frowning2:
28. led 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo psali jsme to cely vikend,je jeden červeny flek vedle druhého.Tak zítra jde k doktorovi.Teda doufám,On vše tak odkládá.Ale ted to má víc než jindy,tak snad se donutí.
Jí byla naposledy v kině snad s detma.Sesra nás včera lákala,ale on flekatej a já nastydlá,tak jsme nejeli. :frowning2:
28. led 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, to věřím, to není na zábavu moc chuť co! teda, tak pak dej vědět z čeho to má :frowning2:((( A tobě, ať už ta nemoc dá pokoj!! :slight_smile:) Musíš vypálit červa :wink:
28. led 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo asi ano.Jenže doma nic není a nikam se mi nechce.Jsem pořád zmrzlá.Ale včera ten groček z griotky byl dobrej :-
To kino si moc užijte,jsem zvědavá,jestli se ti to bude líbit.
28. led 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já včera měla taky strašněj chuť na čaj s rumem! Zítra ho musím koupit :slight_smile:)
No my jdeme, musíme vyzvednout lístky co máme zamluvené a půjdeme do oblíbené kavárny na čokoládůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pak poreferuju, jak se líbilo/nelíbilo! :slight_smile: Kurýrujte se a ahojík :sweat_smile:
28. led 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pikuso, tak kino moc pěkný!!! člověk se tam i pořádně zasmál. Moc se mi to líbilo, bylo to torchu o přemýšlení, ale natočené skvěle!!Večer jsme měli tedy úžadný, zakončili jsme ho ještě restaurací a pak jupí domů dohajan :slight_smile: Večer byl tragickej, vichr hroznej a myslela jsem, že na mě snad vypadne sklo z okna :frowning2: . A furt leje, ze sněhu je tu jen zbytek...trocha. No hrůza!
Dalšá hrůza mě čekala na IDNESu, kde jsem se dozvěděla o tom Svobodovi...chudák Vendula. Jsem zvědavá, co v tom bude :frowning2:. Jdu se chystat do práce ..pěkný den :wink:
29. led 2007 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,s tím Svobodou to je rána to ti povím.Ale oni pry byli od sebe.No každopádně ženská by toto neudělala.
Tak jste měli hezky večer,já asi vydržím,až to budou dávat u nás a pujdu tady.
Minule,když byla vichřice,tak nevydržela jedna klička u okna,tak jsem se modlila,aby aspon ta druhá držela.Naštěstí dobry.Tento rok by měli dávat nová okna,tak by to bylo super.
A ten déšt je pěkně hnusnej :angry:
29. led 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem si dnes zabalila tašku :grinning: Takže kdyby něco, jsem připravena!
29. led 2007 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,myslím na tebe,at to vše hezky zvládneš a je hlavně vše v pořádku.Ty i miminko.
30. led 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - děkuju, to je milý!!! :dizzy_face:

Dnes jsme sestavili postýlku a je už komplet připravená. No já už prostě můžu rodit :wink: :grinning:
30. led 2007 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori! tak ty už to máš takhle všechno hezky nachystané, už aby to bylo za tebou,co? a mimčo bylo doma.
30. led 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!! Mori moc držím pěstičky ať to všechno hravě zvládneš ty i miminko! Rychle to utíká a za 9týdnů půjdu já! :slight_smile:
31. led 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco,to uteče jako voda a pak zase budeme myslet na tebe a držet palečky tobě a mimískovi :slight_smile: Opatruj se.
31. led 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,-pikuso a perado, koukáte se na ČT1? - pod pokličkou užitečné rady pro snažilky :grinning:
31. led 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Heave,koukala jsem na to-

Perado kdepak jsi?Dnes byl ten pořad trochu jiny než minule.Koukni na netu.Ale opět doporučovali sedavou koupel v tymiánu.Já zase zkouším ovu testy-po dlouhé době a od včera se rysuje 2.proužek.Dnes silnější,než včera.Tak počítám,že zítra nebo pozítří to bude :slight_smile:Kééééééž by to vyšlo, :astonished:
31. led 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, dnes jsme byli na UTZ - mimčo je stále asi o týden větší a už má 3200 g :grinning:

stanca - děkuju! Tobě už to taky uteče :wink: A jak se cítíš, dobroš?

pikusa - držím pěstičky ať to vyjde! :wink:
31. led 2007 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek