• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Evunka se pořád neozývá, tak jsou asi pořád 2v1, no jsem zvědavá, kdy se mimískovi zachce na svět.
Mori to se Karolínka ještě do korbičky vešla? Já mám strach, že se mi Elenka za chvilku do korbičky nevejde. No snad budeme brzy sedět, aby jsme mohli vybalit sporťák. Mori, kdy vy jstezačli sedět? Mori, jinak fotečky ze srazíku, pěkný, je to hezký, když se takhle maminy slezu, určitě je o čem povídat.
Tak jsem si myslela, až budeme mít terásku a plot a travičku, že bychom se taky mohli tady u nás srazit, jestli by se vám chtělo jet do Zahrádek. :slight_smile: :slight_smile: Co vy na to?
No nebude to hnedky, ale myslím, že tak v srpnu, nebo v září by to mohlo klapnout.
18. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak se jdu pochlubit s tím že Nikolka už má první zoubek a už sama sedí :slight_smile: tak jsme už udělali sporťák,je vněm moc spokojená :slight_smile: jo a začínáme s příkrmem a chutí jí to :wink:

Jinak Evi držím palečky :wink: abys měla krásný a rychlý porod :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andilekir - no ještě se tip ťop vešla :slight_smile: už dělala koniny a dávala si nohy nahoru na okraj korby, když seděla, tak se zvedala ... no už to pak byla nutnost. My to furt prodlužovali, protože dost v kočárku spinkala. No uvidíš, jak se vejde ... Sedět už z hlavy nevím kdy začala, zítra juknu do chytré knížky :wink: :grinning:
Já si teď všimla v pase - máš tam, že se snažíte otěhotnět :astonished:
Hmmmm, to zní slibně pozvání na zahradu do Zahrádek :dizzy_face: Já osobně nevím, jak bych se tam dostala :sweat_smile: manžel je furt v tahu, ale to je ještě dlouhá doba, tak snad se některý den pak s manžou třeba domluvím, aby nás tam s Kájuš hodil, kdyby to u vás klaplo :wink:

margaret - gratulace jak k prvnímu zubákovi :grinning: tak k sezení :slight_smile: šikulka!

No a co holky prozatím ten srazík v ČL, co navrhovala perada :slight_smile: Klíďo píďo hned tento týden, mě je jedno který den - navrhěte den, nebo i napiště která kdy nemůžete. A čas nějaký rozumný prosím, vzhledem k tomu, že jsme ze Stráže a musíme se taky dopravit domů :wink:
18. kvě 2008 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak zítra jdeme k dr. a už teď jsem zvědavá co nám poví. No, snad už to bude naposledy. Dneska večer mi teda nějak moc do zpěvu není a i teď když vám píšu, tak musím každou chviličku přestat psát a rozdýchávat to,co tam prcek předvádí a pak nevím kde jsem skončila nebo co jsem chtěla :slight_smile:
Jinak Iren, to pozvání je supr, určitě to bude u vás příjemnej srázek. Tak snad to brzo dopadne :slight_smile:
Markét, děkuju a věřím, že až se z toho nového co mě čeká vzpamatuju, tak sem písneš, že Nikča už udělala první krůčky a baští knedlo,zelo,vepřo :wink:
Jak Mori píše, že má Iren v pase, že je snažilka, tak jsem se už tehdy ptala jestli se snaží o další. :grinning: Taky mě to zmátlo.
Pikuš, co ta mrcha???
18. kvě 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u dr. pořád to samé a kontrola za týden i s utz. :unamused: Přitom máme první termín zítra a druhý v pátek. Já se z toho čekání už zbláááázním!!!
19. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Už se Evi nemůžete dočkat co,ale vydrž a už co nevidět budete mít vašeho drobečka v náruči :slight_smile:
Anebo ho trošičku popožente :confused: :grinning:
19. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Téda taková chybička se mi tam vloudila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , no už jsem to snad napravila, jen doufám, že to nebude pravda, na další miminko už budu stará :grinning: :grinning: :grinning: S Elenkou si vystačíme.
Teda Markét, no to je super, že je malá takhle šikovná a už zoubek a v poho? Nebo bylo trošku plakáničko? No holky jste opravdu šikulínci.
Evunko klíííííd, neboj nic, všechno má svůj čas, pak se krásně mimísek vyloupne jak broskvička :wink: :wink: Držím palečky ať tě moc netrápí a je to všechno v pohodě.
Mori no já jsem zvědavá jak ještě dlouho v kobičce vydržíme :astonished:
Srazík by byl fajn, jen někdo musí stanovit nějaký den, my můžeme taky skorem kdykoliv a mobilní jsme taky.
19. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Evunko čekání je opruz...ale zachvilku bude den D :slight_smile: Rodit budeš v Lípě?
Nám popohánění vůbec nepomohlo :grinning: a chůze do schodů vůbec...v nemocnici jsem sešla a vyšla 9 pater 4x a nic...funěla jsem jak sentinel..všichni na mě čuměli a Péťa prostě nic :grinning:

Markét, ahojky .-) Nikolka je šikulííííín :dizzy_face: a gratuluju k prvnímu zoubečku :slight_smile: Určitě za chvilu vykoukne další co? :slight_smile:
Co Tomášek? Jak se stará o sestřičku? A jak se vám tam líbí? Lípa ti asi nechybí co? :wink:

Iren zahrádka by byla super :slight_smile: Určitě je lepší posezení v létě někde v baráčku :dizzy_face: než v restauraci.

Tak já navrhuju třeba čtvrtek? :slight_smile: Ale jak jsem psala..taky se přizbůsobíme ve dni..časy jsem písla. Tak asi Mori, Prada..písněte jak se to hodí vám, kvůli dopravě a tak.

Markét co ty? :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem nervní z Pikusy...jak to dopadlo s MS...snad je v pořádku :pensive:
20. kvě 2008 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Andilekir, Míša byla v korbičce asi do 6 a půl měsíců, sice by se tam vešla tak do 8 měsíců, ale jela jsem do Ostravy k mámě a měla jsem plné auto a bylo pro mě jednodušší složit sporťák(než tahat ještě korbu). A to ještě sama neseděla, ale sporťák je skoro do lehu tak to nevadilo a moc se jí tam lí bilo, protože viděla co se děje kolem.

Jinak mi by čtvrtek vyhovoval...ale ještě bych se pak rozhodla, podle toho v kolik by to bylo. Jelikož mi cesta trvá přes půl hodiny, tak aby nám to navazovalo nějak na jídlo.

Jinak taky myslím na Pikusku, jak dopadla s tou MS.
20. kvě 2008 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Skvělý, ve čtvrtek nic nemám, tak můžem s Kájou dorazit :grinning: Mě by vyhovovalo tak od 15 h - bus mi jede do ČL ve 13.55 h, tak ve třičtvrtě tam budem. Pak nám to jede v 17.20 h, případně 18.10 domů.

Písnu Pradě do IP, aby sem případně nakoukla aby to nezmeškala :grinning:
20. kvě 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha, už je tady :grinning:
20. kvě 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori krásný fotky ze srazíku MMB. Ty prolejzky pro děti moc pěkný :dizzy_face:

Péťa byl do 5,5 měsíce v hlubokáči..pak byl ve sporťáku. Je do lehu, takže dobrý. Na délku by se do Inglesiny vešel...ale bylo to pro něj úzký..potřebuje prostor :slight_smile:
20. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
s časem souhlas...
20. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já bohužel nedorazím, je to na nás moc pozdě(teda na Míšu). Tak snad nám to vyjde jindy.
Po obědě by totiž v kočárku spala, pak se vzbudí, má svačinu a vydrží tam max. 20 minut a konečná.
20. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prada - no tak navrhni v kolik by ti to vyhovovalo :wink: Píšeš, že po ó spí, tak nějak nechápu, v kolik by ti to vyhovovalo ... :sweat_smile: Tak se tam můžem sčuchnout na oběd třeba ... nevím, navrhni
20. kvě 2008 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak hlásím změnu, vyhovoval by mi čas tak kolem 13 hodiny, ale bohužel ve čtvrtek nemůžu. Stavoval se doma manža a ve čtvrtek jede služebně do Prahy, tak si uděláme výlet celá rodina.

ale na příští sraz určitě dorazím.
20. kvě 2008 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já ve čtvrtek zatím také nic nemám, ale podle toho jak mi dneska je, tak si myslím, že nedorazím. Ne že bych nechtěla, ale asi mě z nemocnice nepustí :wink: Dneska mě pobolívá bříško celý den. Teď mi pomohlo že jsem se trochu prospala, ale jinak je to dneska fakt nejhorší den co kdy byl. A ještě k tomu je v noci úplněk, tak si myslím že to máme spočítaný. No, kdyby nic, tak určitě ve čt. dorazím, to si pište.
Perad - taky jsem přemýšlela jestli mám lítat po schodech, nebo vlítnout k manžovi do sprchy :grinning: ale jelikož se s ním sprchuju teď poslední týden každý den, tak by se přede mnou už asi někam zamknul :grinning: a na těch schodech bych asi nechala plíce. Tak přemýšlím jestli si nedám jednu malinkou skleničku červeného abych mimíse trochu popohnala, ale bojím se aby to tím nenabralo moc velké obrátky. No uvidíme, dám mu do zítřka čas :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,holky,jste hodný,že na mě myslíte,díky :slight_smile:
No stále beze změn :frowning2: NIC.Dnes 57 den cyklu.Tak ve čtvrtek jedu k Branžovský.
Evunko,přeji ti,at to máš brzy za sebou a vše je v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikus ahojky, fakt nic jo? To je divnýýýý :frowning2: Test jsi jistě prubovala co? :frowning2:
CHjo.

Tak Evunka je možná už na balonu ve sprše :sunglasses: .... držím palce jestli se to rozjelo..nebo až se to rozjede... ať jde všechno hladce. Na další českolipský miminko se moc těším :dizzy_face:

Se srazem to vypadá teda bídně...
20. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prada - a v pátek by jsi mohla? A co vy ostatní, hodí se vám to v pátek?
Souhlasíte holky v těch 13 h? Mě to až tak moc nevyhovuje, bo budu muset jet už v 11h, ale neva, ráda bych vás viděla. A Kája je zvyklá být celý den pryč, dáchne si v kočárku :wink:
20. kvě 2008 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
můžu kupodivu i zítra když na to přijde..v pátek zatím taky
No P po obědě jde spát..a vstává tak po druhé hodině..dorazila bych asi o něco později...
20. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hmmm, tak to asi necháme na tu 15 h, taky mi to vyhovuje víc :sweat_smile: Ale jako počasí stojí za starou belu, tak snad nebude moc lejt ... Tak který den tedy?
perada i já můžeme jak ve ČT, tak v PÁ. Tak piště ostatní ... andilekir, piskusa - kdy můžete vy?
21. kvě 2008 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
tak já hlásím, že bohužel nemůžu ani v pátek-jsem bez auta(včera odpoledne jsme ho vezli do servisu-výměna čelního skla a oprava brzd :cry: ).
Ale určitě dorazím na další srazík-teda pokud nějaký bude.
Pokud se tento týden sejdete,tak foťte a pak přihoďte foto.

Pikus, moc na Tebe myslím, zítra dej vědět, jak jsi dopadla u Dr.

Evunko, taky na Tebe myslím, aby vše proběhlo bez problémů.
21. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
My můžeme jak ve čt, tak v pá a čas je taky dobrý, dám Elenku spát dopoledne a bude alespoň napapkaná a vychrupkaná. Mobilní jsme, takže žádný problém dorazit nemáme. Platí tedy ta Unionka nahoře?
Pradi odkud vy jste?
Evunko třeba si mimísek dá trošku na čas a pak se vyloupne jak broskvička :dizzy_face: :dizzy_face: . Jak mi říkala sestřička v porodnici, jedno je zaručeno, ven to půjde :grinning: :grinning: Držím palečky ať je vše ok.
Pikus, určitě dej vědět, co že to je za zdrženíčko. Určitě bude vše v pořádku a asi jak jsi odpočívala na té dovče ty, tak i tvé tělíčko a asi ještě lenoší :wink: :wink:
Tak holky dejte vědět kdy, kde a v kolik a já se přiřítím. :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Andilekir, bydlím kousek od Rumburku.
21. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Radko, nemáš tel. na pikusu? Že bys jí dala vědět, kdyby sem nenakoukla :wink: včera se nějak nezmínila, zda by taky dorazila.
Tak pokud andilekir a případně pikusa můžou ve ČT, tak bych u toho dne i zůstala :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Prado, tak to je škoda :o(((

Mori, písla jsem jí..chtěla jsem odpoledne, to už nebude učit ale došlo mi že čt je už zítra :sweat_smile:

Co bobisek, stanca? Sice tu dlooouho nebyly, ale vědět se jim mohlo dát ne? :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Evunka se tu ještě dneska neukázala :sunglasses: :dizzy_face:
Já chci taky rodit :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Perada - prosím tě, buď ráda, že to máš za sebou - jsi to taky neměla nejjednodušší :confused: No vidíš, Stance písnu na skypa a bobiskovi do IP. Pamatuješ si na Andaru? My jsme se jednou viděli, něco pro mě dělala z keramiky - na beremku. Zkusím jí taky napsat, zda by s náma nechtěla ...
S evunkou to opravdu vypadá nadějně :grinning: že by úplněk zabral :wink:
21. kvě 2008 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek