• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Sice jsem říkala že na porodní kozu už mě nedostanou..ale ..převažuje to krásný :slight_smile: Takže se těším na druhý dítě...zatím mi bohatě ale stačí ten náš lump.

Dneska přišel na to že se dá nadzvedávat stoleček a ono to bouchá...takže jím mlátí furt :sweat_smile:
Ječí jak prorvanej...prská, kope mě tahá za vlasy no láska jako hrom :grinning: :grinning:

Pikuska nemůže..dva čtvrtky za sebou slouží v družině... :confounded:
21. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako u židličky jo?? no tak o dovádění dítek mi ani nemluv :sweat_smile: ta naše akrobatka ... jí snad někam přihlásím do kroužku, aby vydala tu svou energii - jako ona má elánu na rozdávání hned po probuzení :astonished: :grinning:

škoda, že nemůže, tak snad příště ... Psala jsem Stance - nic neslibuje, ale pokusí se s Adélkou dorazit :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, taky mě to mrzí, ale příště určitě dorazím.

Já mám teď taky co dělat-Míša skoro celé dopoledne prostojí u stolu-nic jiného jí nebaví.
21. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že teda jsme pořád na čtvrtku.
Ráďo, ty jsi blázínek, lehké jsi to neměla a že by jsi šla rodit znovu z fleku? No jo, to jsou ty mladý holky, my starý, už na to nejsme :grinning: :grinning: :wink: :wink:
Evunka se ještě neozvala, takže zatím asi nic.
Já si tenkrát taky myslela, že na Elenku zabere úplněk a ono prd, byla tam ještě týden. :sweat_smile: :sweat_smile:
Pradi je opravdu škoda, že s Michalkou nedorazíte.
Holky vy mě děsíte, až bude Elenka větší, tak si koukám užijeme, už teď povídá a ječí a hrozně jí to baví, čím víc, tím líp. Už si to od Mišáka moc nepamatuju, no hold mám dva jedináčky.
21. kvě 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak Evunka má kluka!!!!!!!! Adámka 2500g a 48cm, narodil se císařem, mám vas všechny pozdravovat!
Tak to je super, že se jim te kluk povedl!
21. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Peradka mi šikulka opravdu psala,ale zrovna čtvrty nahrazuju za tu mou dovolenou v družině.Zítra teda v Lípě budu,ale dopolko u dr.tak vám pak písnu :slight_smile:
Moc si srazík užijte holky :slight_smile:
A Evunce obr gratulace k Adámkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super a at roste jako z vody :wink: a dělá jen samou radost :wink:
21. kvě 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé, tak fakt zabral úplněk :grinning: bezvadná zprávička :slight_smile: Tak Evunce veeelkááá gratulka k Adámkovi :dizzy_face: docela lehoučkej, ale určo to brzo dožene a bude to kus chlapa :wink: Jsem si myslela, že to bude kluk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andilkeir - tak ty tedy zítra dorazíš? Takže já, perada, ty a možná stanca. Já asi pojedu zítra už ve 12.45 h potřebuju se podívat na toto: http://www.ukrtecka.cz/index.asp?inc=detail&kod=905576&id=51&pu_lo=6E6570F869686CE19A656E2038313638373130&stranka=1&dle=cena&jak=ASC Nevíte kde v Lípě maj tuto značku?
21. kvě 2008 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori to víš, že si tě pamatuju, je pravda, že sem tě teda jednou a naposledy viděla ještě s bříškem nakupovat plínky v Intersparu, ale po očku vás sleduju.

Občas si písnu s Pikus do IP jinak navštěvuju vedleší diskuse, protože s holkama řešíme podobný starosti..... Já sem nakonec úspěšně v září 2007 otěhotněla, ale bohužel po oběru pl.vody ve 21 tt jsme o zdravé miminko přišli, protože mi zanesli nějakou infekci...takže teď půl roku čekáme a pak se uvidí .....

Zítra mi to bohužel nevyjde, ale ráda, bych vás "na živo" viděla.... :wink:

občas myslím potkám ve městě s kočárkem peradu, ale mi hloupé na tebe houknout ... já tě znám z koníka :grinning:
21. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, díky za vzkaz.
Zítra ráno mi mají přivézt a montovat kuchyn, pochybuju, že to bude hotový do dvou.To mi jede autobus.Ale pokud bych to náhodou stihla, tak určo přijedu.Platí v 15 hod. nahoře v Unionce????Pokud ano, tak to beru.Pokusím se to zkloubit, ale raději neslibuju.Pááá holky :wink: :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,
Mori,děkuji za IP :slight_smile:

máte zítra srazík jo? no v 15hodin jsme ještě v práci, jsem vždy do 16,ale ohla byhc po té 16se stavit se aspon představit :grinning:
dočítala jsem vás,ale nějak jsem neměla čas napsat. ale koukám,že tu jsou zase nové příspěvky tak jdu dočíst :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuuuuuuuuuu já to věděla že to bude Adámek!!! Císařský řez...snad moc nezkusila :confounded: :pensive:
Adámek je na kluka fakt drobínek :slight_smile: Už se těším na fotečky a až sem Evunka napíše svoje pocity :dizzy_face:

Pikus škoda..příště snad srazík vyjde. S dr. držím moc palce ať to není vážný..

Lado s mimčem je to teda hrůza :pensive:, tady v Lípě to zfušovali? :confounded: Půl roku uteče jako voda a pak jistě všechno proběhne hladce... :wink:
Jižiš a přihlásit se můžeš :grinning: V pasu je pidifotka..takže tě ve městě sama nepoznám :grinning:
Takhle jsme se potkali se Stancou...Bobiskem.. :sunglasses: Znali se z koně a potkali se mezi regálama :grinning:

Mori se značkou Tommee Tippe mám tady v ČL problém..vše mi manžel vozí z Boru z Elinky nebo objednávám přes net :confounded:. Nedávno jsem ale byla opět provětrat peněženku U Berušky (bývalý Hrošík) vedle ČS v piance a tam konečně něco málo už měli..jen jsem to tam ale zahlídla...jeslti toto netuším.
Andy je o ničem...snad ještě zkusit Pupík :unamused:
21. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét uvažuje o tom že by přijela..ale uvidí, tak se necháme překvapit. Byla bych ráda kdyby se taky ukázala :dizzy_face:

Valentyko určitě se stav :dizzy_face:
Anney snad ti to vyjde.
21. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak já jsme taky mylsím Evunce říkala,že bude mít klučíka a ono fakt :slight_smile:

Tak Evunko, mooc ti gratluju k Adámkovi, ten úplněk byl jak dělanej pro porod viď ? Tak hodně štěstíčka a zdravíčka !! :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:

holky,pokusím se za vámi kouknout. V 18hodin jedem do Liberce na koncert Smokie,takuvidím jak to budu stíhat :slight_smile:

mějte se papa
21. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé já to taky uhodla, že bude mít chlapečka. Velká gratulace Evunce a těším se na fotky Adámka :wink:

Jinak děkuju Mori, že mi napsala, ale bohužel na srazík nemůžu, mám odpolední od 13- 21 hod :frowning2: .Tak snad příště.
21. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uvidíme kdo tedy všechno zítra dorazí :slight_smile: bude to překvápko :wink: Doufám, že andilekir s tím počítá a s Elenkou dorazí :dizzy_face: Tak kdyby jsme se tu už nic nedočetly, tak zítra v 15 h v Unionce ahojda!
21. kvě 2008 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunce velká gratulace k Adámkovi!!!!!! Ať je zdravoučký a dělá Vám jenom radost!!!!!!
21. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda vás tady najednou je, to je moc dobře!
Se srazíkem počítám, už se těšíme. Elenka už chrupká, aby nebyla proťa, tak snad se nás sejde povícero, ať se konečně poznáme i na jukandu a ne jen po netu. :wink:
Evunka má pěkně malého mimíska, škoda jen že ten císař, ale snad to zvládli bez většího trápení. Psala, že malý měl problémy se srdíčkem při kontrakcích, tak proto ten císař, ale naštěstí jsou v pořádku.
Holky tak pa odpoledne.
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy! Teď jsem volala peradě, na nikoho jiného tel. nemám :sweat_smile: Na srazík bohužel nedorazím, bo Kájuš dnes bojkotovala spaní (ač to normálně nedělá) a když konečně usnula, tak jí po 5 minutách vzbudil soused vrtáním. Takže by mi tam ani náhodou nevydržela a nevím nevím jak by se předvedla ospalá v buse :sweat_smile: Bude muset jít spinkat po ó. Tak se omlouvám, snad sem někdo nakoukne ...
Holt dítka si rádi navymejšlej, když se člověk někam chystá ... znáte to :pensive: Mrzí mě to :frowning2: sem se těšila na dětičky
22. kvě 2008 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Moc moc gratuluji Evičce k narození Adámka :slight_smile: a přeji jím hodně zdravíčka a mlíčka :dizzy_face:

Ptala se mě Radka jestli nepojedu na vámi dnešní plánovaný sraz :confused: ,ráda bych,ale nepřijedu,je to moc narychlo,nemá mi kdo vyzvednout Tomáška a nevím co by jsme tam přes tři hodiny dělali v Lípě :unamused: než by pro nás přijel manžel- takže je to takle komplikované,no :frowning2:
mrzí mě to :frowning2: tak si to užijte a mějte se hezky papa :slight_smile:
22. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda...pravděpodobně tam budeme dvě :sweat_smile:

V kočárku by Kája se neprospala?
"Nejposlušnější" je asi Elenka...naše zvíře taky ještě nespí :pensive: :grinning:
22. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak u dr.asi takhle,vše je asi zblbnutý z hormonu ještě pořád,na vaječnících mám folikuly :D v tento den cyklu-59DC,což mě moc nepotěšilo,protože po MS tam budou určitě taky a tak se zase nebude moct začít se stimulkou :cry: Kdyby tak s MS chtěly odejít :slight_smile:
Dostala jsem Agolutin a mám prý sliznici tak akorát na utržení :? a na MS,tak by měla snad dorazit,když ne,mám zavolat za 14 dní.
A ted si asi užíváte v Unionce,kdo šel,tak snad se vám srazík povedl :slight_smile:
22. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všem se velmi omlouvám že jsem nepřijela na srazík. Moc jsem se těšila, ale přijela návštěva docela z dálky tak jsem nemohla odjed. Doufám že příště to klapne.

EVUNKO MOC GRATULUJI K NAROZENÍ ADÁMKA ať vám dělá jen samou radost a jemu do života hodně štěstí a zdraví!!!!!!!!!

Pikusko občas sem koukám a ani nevíš jak ti držíme pěstičky!!!! :slight_smile: :wink:

Mori tobě se omlouvám že jsem neodepsala na smsku protože to už tady byla ta návštěva.

Páááááá
22. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj

perado tady v Lípě né. Byla jsem na odběru vody v Ústí a pak sem dojela akorát do nemocnice v Lípě...to už se nedalo nic dělat.... a jen jsme čekali......snažila sem se mimíska udržet, ale bohužel se mi to nepovedlo :pensive:

Pikus držím pěsti...ve středu jdu k Branžovský tak doufám, že mě zase neukecá ať ještě čekáme :angry:

VALENTÝNKO kam jedeš na NT???????????????????? :wink:
23. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jak vám dopadl srázek. Koukám,že jste asi byli jen dvě. Já jsem to nějak nestíhala, ještě jsem musela uvařit,aby jsme se před cesotu najedli a v 18h.jsme vyráželi a přijeli o půl jedné a jsem dnes hotová, unavená,nevyspalá, bolely mě nohy a záda, stála jsem 4hodiny, uff.

Lado, chodím k Branžovské, před týdnem jsem u ní byla poprvé a ona taky dělá ten NT, myslím,že se za to i platí,že mám něco psaného v papírech. Jdu už 30.5. hned ráno,tak se bojim bojim. Ale jinak jsem s ní naprosto spokojená,byla jsem úplně paf, nebyla jsme na takovou péči vůbec zvyklá u Farkaše. Tam to bylo jen hup na kozu a hup z ní dolů.
23. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi moc líto ,co se ti stalo., Je u té plodovky dost velký riziko. Ty jsi jí podstupovlaa kvůli věku nebo protože vyšly špatně testy. Já byhc jí kvůli věku asi nepodstupovala, musí se prý po ní ležet 4-5dní a nic nedělat,jen dojít na záchod a stále ležet!

Tak ti přeju,at se brzy můžete zase pokoušet :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lado tak snad tě čekají samé lepší zprávy od Dr. Já si Branžovskou taky nemůžu vynachválit!!!! Pikusce budu navždy vděčná!!! Díky ní máme Péťu :grinning: Dr. mi přinesla prostě štěstí :wink:

NT mi dr. v ordinaci dělala taky...neplatila jsem nic. :slight_smile:

Pikus no to je něco ty folíky... :unamused: sand zmiznou a bude další stimul... :frowning2: V Pze jsi jinak spokojená? :slight_smile: Péče, doktoři a tak...

Lado kde cca bydlíš?? :slight_smile: Jak máš foto s tím křišťálem..tak ten výhled je mi povědomý :grinning:

Srazík byl jinak fajn..já já byla nervóznější z toho našeho výtržníka..poprvé takhle "sama" (jako bez MM) v restauraci, Péťa měl zrovna ječící den ... takže to bylo něco. Ječel, blindil mazec :grinning:
Dneska má zase prdící den...(pusou) furt prská. No jo no...už to není takové to poklidné posezení u kávy :grinning:
Fotky v albu :slight_smile:
Nakonec dorazila i Mori :sunglasses:
23. kvě 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak u dr.jsem byla na 9 a domu jsem jela v 11 :astonished: ale měla tam nějaký akutní případy,tak jsem počkala.
Peradko,v Praze jak kdy.Je tam jeden doktor a ten je strašně fajn,jinak někdy tam je moc moc lidí,tak je to fofr.2 hodiny cesta pak 10 min v ordinaci a zase 2 hodiny domu.
A u Branžovské se mi líbí přístup a ted jak má tu obrazovku na zdi,to je fajn :wink:
23. kvě 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko kvůli věku ne... 28 let ještě není na "povinnou" amnio, tripple vyšly taky o.k. jen z manžela strany rodiny mají nějaké genetické vady tak mi to dopručili.... ale popravdě chtěla jsem jít na ten kombinovanej test pouze NT prý nestačí ...... tak nevím jestli mi napíše dopručení do Prahy kde sem si vyhledala kliniku... aby se nenaštvala, že dělám chytrou :pensive:
23. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
V té Unionce je to moc pěkný...ještě sem tam nebyla tak kouknu ještě na fotky :wink:
23. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda ve spolek! jj, nakonec jsem dorazila, bo panáček nad náma pokračoval v kutání bytu, tak nemělo cenu zůstavat doma :sweat_smile: no rambajs tu byl. Kájuš si dáchla v buse cestou tam i zpět, tam jsme to zvládly v klídku. Posezeníčko bylo fajn, děti hezký a nejhodnější samo Elenka :dizzy_face: to je ještě takový to mimi :slight_smile: Taky jsem vložila pár fotek :wink:

Perada - super komentáře u fotek :slight_smile: fakt to bezva sedí :grinning:

stanca - v poho

Jo a jak jsem jí v ČL před srazíkem koupila ten bubínek, tak má super úspěch - buší do něj a tlemí se tomu :grinning: A ještě jsem koupila poprvé bublifuk a taky se jí to moc líbí - furt chytá bublinky a oni pak zmizí :astonished: :grinning:
23. kvě 2008 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek