• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky,

LAdu, já nevěděla kolik ti je,tak jsem právě nevěděla :wink:

Jiank super fotky holky, vypadá to v tý Unionce super. Příště pokud to výjde za vámi určo dorazím.Od července zůstávám doma, nejdřív si vyberu dovču a pak budu na rizikovce,tka nebudu už dřepět v práci.
24. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
omlouvám se, že vám sem vlezu s dotazem...
Mamka bude mít narozeniny a my jsme se v rodině dohodli, že bysme jí zaplatili péči v nějakém salónu. Kosmetika + kadeřnictví, ale nemám vlastní zkušenost v žádném salónu v okolí (Lípa, Bor,...). Proto se obracím na vás s prosbou, neznáte nějaký dobrý salón, kde je kvalita zaručena?
Předem díky :slight_smile:
26. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda ve spolek! My s Kájuš trošku marodíme, máme obě slabší chřipku :unamused:

Nemáte někdo zprávu o Evunce? Snad je brzo pustí domů :slight_smile:

pavelka - jéé, ahoj! Že sem někdy mezi nás nezajdeš?
Já byla před svatbou na kosmetice v ČL u paní co se nedávno přestěhovala do salonu Gyja - tam je kadeřnictví - tak by to bylo při jednom. Je to hned nad Romanticem. http://www.infohelp.cz/cz/gyja_ceskalipa.htm Na tu kosmetičku se můžeš zeptat přímo tam. Ani jedno nebylo moc drahé :dizzy_face:
Vy už jste teď někdy taky měli 2 výročí co? :dizzy_face: A mimčo nebude? Pozdravuj Tomáše :wink:
26. kvě 2008 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcel,
děkuju za tip. Já ti dám taky jeden :slight_smile: Kdybyste neměli v neděli 1.6., co dělat, tak tady u nás je putování za pohádkou. Začátek je ve 14 hod od kapličky.
Výročí jsme měli minulý týden a opravdu už 2 roky. Šíleně to letí :slight_smile: Miminko zatím na cestě není. Nějak se nám ty vrány a čápi vyhýbají :frowning2:
26. kvě 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No děvčata, to koukám jako blázen, že byl srazík.
Nám se totálně zaviroval počítač a celej Windows spadnul, tak to manžílek s bráchou dávali do kupy.
Na počítači jsem nebyla nějakej pátek, tak jsem ztratila kontakty
Koukám, jak vám dítka rostou a dělaj starost a radost.

Davídek je skvělej, hodnější dítě jsem si nemohla přát. Opomenu-li záchvaty vzteku, odmlouvání, paličatost, neposlušnost, mlsnost....tak je ideální :grinning:

Je to prostě můj drobek
26. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak pak se máte?My tet jdem na nákup. Máme takovej koleběh. Problém s usínáním. Uspávám natýčka 2hodiny hodku spí a pak zas jí. Skoro nic nestíhám. Doufám že se to upraví.
27. kvě 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Konečně mám chviličku času najuknout sem.
Mini srazík byl super, teda alespoň nám se líbil, taková pohodička. Mori má Kájinku moc hodnou a Ráďa krásně okatého pořádného chlapáka. Škoda, že se nás nesešlo víc, i když tam bylo docela překočárkováno. Holky fotky dobrý :wink: :wink:
Pavelko já chodím na kosmetiku k Vodnímu hradu k paní Marii Janě Knotové a nemůžu si jí vynachválit, je pravda, že mě kosmetika stojí kolem 600,-Kč, ale jsem tam skorem dvě hoďky a vždy ocházím moc spokojená.
Evznka už je jistě s malým doma, ale asi než si najde čas bude asi chilku trvat, už se taky těším na fotky malého Adámka.
Mori co že vás to chytlo za baciláky, už vám je líp? Musíte papkat hodně vitamínů. :wink: :wink:
27. kvě 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - prosím tě, sama nevím, kde jsme co pochytily :unamused: Mě bolelo od včera v krku a mám rýmu - krk mě přešel, zabral mi Stopangin, ten mám osvědčený. A Kájuš má rýmu a trochu kašel. Problém je, že odmítá odsávat nosík a dávat kapičky do nosánku - když byla malinká, tak to šlo bevadně, krásně spolupracovala. Ale teď ... no peklo, řve u toho jak tur :confounded: Tak tu inhalujeme z aromalampy Eukalypt, na noc jí ho dám na vlhkou plínu přes postýlku a dnes jsem začala dávat cibulovou šťávu - to mi poradily holky "únorovky" :dizzy_face: Není nám nic hrozného, tak snad budem brzo OK :wink:
Vitamínků právě Kája teď moc nepapá, protože má ten blbej atopák - teď ho léčíme, tak moc ovoce nemůže :unamused: - přitom jí tak chutná. Se asi poptám v lékárně, zda jsou nějaký vitamínky pro takhle malý děti ... ať má aspoň něco.
27. kvě 2008 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, ono něco ve vzduchu lítá.
Dadynek měl skoro týden průjem a byl pěknej protivka. Od zubíků to ale nebylo. Nasadila jsem dietu a koupila v lékářně kapky na posílení střevní mikroflóry. Musim říct, že to zabralo. Cpu je i psovi. Je to starší pán a trávení už mu tak neslouží. Jsou sice strašně kyselí, ale mám dobrej pocit, že maj střívka v pohodě :slight_smile:

Od včera mám u sebe neteř. Je jí 6 a je to prima sestřenička. Hraje si s malym a on je z ní doslova vydřenej. Potřeboval by asi sourozence, ale taťka o tom nechce ani slyšet :grinning:
28. kvě 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori no jo vy to máte těžší s tím ekzémíkem, no snad pomůže cibule, taky jsem ji mlaďáskovi dělala a zabírala. Když byl větší tak čaj Lapacho a kombinace se stopanginem, ale ten malé děti nemůžou. Čaj jsem dávala i psum, když prskali a kupodivu zabíral i jim. No jo hold indiáni věděli jak na nemoce. Mori, tak to zvládněte do uzdraveníčka. Bubnuješ alespoň Karolínce, to musí být rachot, že? :grinning: :grinning: :grinning:
bobísku vidíš to mě nenapadlo, dát pejskum kapky na střeva, taky máme jednu starší dámu a už jí střeva taky tak neberou, vyzkouším to. :wink: :wink:
Ty máš doma malou chůvičku jo? To je super, třeba se ten tvůj taťka obměkčí a za chvilku jsem budeš psát, že už! :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taťulka se neodměkčil.
Švagrová si dělala srandu a říkala, že ho mám nalít vínem a ono to půjde. Jenomže on je tak opatrnej, že bych z něj udělala dřív alkoholika než dvojnásobnýho otce :grinning:

Máme na balkoně bazenek a Dada je z něj vydřenej. Nemůžu ho z tý vody dostat. Vydrží v něm celý odpoledne a dovádí jak čertík. Je rozkošnej. Ale já už budu za chvíli jak černoch, protože mu dělám pravidelný dohled a slunce pere jako Ďas. Malej je v poho, má stínek, ale já pařim :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím příchod z porodnice domů. Včera nás konečně pustili. Měli jsme jít sice až dneska, ale chirurg mi to povolil, tak mě už ostatní doktoři nedrželi. :slight_smile: Zažili jsme si tam svoje, ale odměna mi leží v postýlce. Úplněk asi vážně zabral. V úterý večer jsem měla kontrakce po pěti minutách už dvě hodinky, tak jsme jeli, ale poslali nás zpátky, že to je ještě brzo a že to přejde. Jenže nepřešlo a bylo to pořád silnější. Ráno už jsem to nevydržela a jeli jsme kolem desáté znovu. Udělali jsme natáčky a doktorce se to nelíbilo, tak si zavolala ještě jednoho dr. a radili se co dál. Nechtěli mi udělat císaře, jelikož jsem už po dvou operacích břicha, tak se báli co se stane až mě otevřou. No a oprávněně. Když se rozhodlo že půjdeme na císaře-Áďa měl slabší srdíčko v kontrakcích, tak mi praskla i plodová voda která byla zkalená, takže tam i špatně fungovala poslední měsíc placenta. No, na nic se nečekalo a jeli jsme na sál. Tam jak řízli, tak samozřejmě prořízli i kličku tenkého střeva která tam byla srostlá, tak volali ještě chirurga a ten to dal naštěstí dopořádku. Ještě večer se mi dr. omluval, ale neřešila jsem to, protože vím že udělal to nejlepší co mohl aby zachránil miminko. Kdyby šel Adík spodem, nemusel by to zvládnout. Pak přišla ale horší chvíle. Měla jsem asi smůlu na sestry, ale to jak se tam pak ke mě chovaly bylo mnohem horší než kontrakce, takže mi to úplně zkazilo celý pobyt tam. Ale teď už je všechno špatný naštěstí za náma, jsem doma a ráda že už tam nemusím. Adámek je zlato, pořád jen spinká, nají se a zase spinká. V noci k němu vstávám jen jednou. Snaží se dohnat ostatní vrstevníky a dlabe o sto šest. Mlíčka máme naštěstí na rozdávání.
Koukala jsem, že jste stihly pidi-srázek. Tak aspoň že Peradka vzala foťák a měly jste hezké odpoledne :slight_smile: Příště se snad už připojím i já.
Jinak moc všem děkuju za blahopřání. Jakmile dám dohromady fotky co dělal manža, hned je sem dám. Ani já jsem je ještě neviděla :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň dvě fotečky toho našeho drobečka co jsem našla.
29. kvě 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko, je mi líto, že jsi nebyla v porodnici spokojená :cry: ale ten malý uzlíček Ti to určitě vynahradil.
Ještě jednou gratuluji, Adámek je kouzelný!
29. kvě 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky moc gratuluju. Adámek je slaďoučkej mimísek :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko,no je to brouček krásnej :slight_smile: moc :slight_smile: ještě jednou obr gratulace :slight_smile:
U mě pořád nic,stále nemám MS dnes je to 67 dní a týden po vyvolávačce.Mám šílený nálady a sama sebe bych raději neviděla,jak jsem protivná.
30. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
V pátek ráno jsme vyrazili s manžou a Michalkou na prodloužený víkend na Slapy. Mamča s manželem tam byli na dovolené, tak jsme si občas i udělali chvilku pro sebe(půjčili jsme si šlapadlo, zahráli bowling) a babi s dědou hlídali.
odpočali jsme si, bylo tam super a vyšlo i počasí. 2x jsme byli s Míšou v bazénu, ze začátku se jí to moc nelíbilo, ale pak se rozkoukala a byla nadšená.
Přidala jsem pár foto do albíka.

Pikusko, je mi líto, že máš takové problémy :cry: :cry: :cry:
2. čer 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my už jsme naštěstí zdravé obě :slight_smile: Mě jen trápí občas alergie, ale zobnu Zyrtec a je to OK :wink: Kájuš má ve vedrech bazének na balkoně - jukněte do alba :wink:

evunka - Adámek je krásnej! povedl se vám! Brzo nám vlož nějaký nový fotečky :slight_smile: Jak čtu tak v porodnici nic moc :frowning2: ale věřím že to štístko v postýlce ti to všechno vynahradí :dizzy_face:

prada - koukám, že máte stejný nejen kočárek, ale i jídlení židličku :grinning:

bobisek - vy jste teď asi oslavili rok co? Utekl ten rok viď :wink: Tak ukaž nějaké fotečky z narozenin :slight_smile:
2. čer 2008 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jojo, je super a hlavně se dá převážet a nezabere moc místa :wink: .
2. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

Mori - ten rok utekl jako voda. Z drobečka co se sám ani neotočí ti doma najednou běhá malej poděs, co všechno vošmatlá a vocucá :grinning:

Dám do albíka fotečky, tak se jukněte.
Počasí je super. Já mám taky doma na balkoně bazének a Dáda je z něj vyrvanej. Je vodní živel a nemůžu ho z něj dostat. Je to paráda. Já si hodim nohy hore a kafíčko a mlaďas se čvachtá.

Dneska jsem nějak totálně úplně nejvíc unavená, takže to balim holky a přeju krásnou klidnou noc
2. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Evunko to je mi líto, že jste měli takových komplikací a že zrovna jsi měla smůlu na sestry, ale už to máš za sebou a malej Andísek je nádhernej, rotomyloučký malý miminko a vidíš je i hodný a ty jsi se pořád bála, že to bude lumpík.
Tak hlavně ať jste oba zdraví a máte se jen a jen dobře.
Mori no konečně jste baciláky vyhnali, byla by to otrava v tomhle vedru.
Pradi ty pořád někam cestuješ, no na Slapech je krásně, taky jsme tam jezdili. Tiše závidím.
My jsme se museli v sobotu zbalit a jet k mamce do Liberce, neboť nám dělali na baráčku fasádu zadělali všechna okna igelitama a začínali pracovat už v 5.00 ráno, takže to fakt nešlo. Ale v neděli jsme se vrátili a baráček je nádherně žlutej, no takovej sluníčkovej, máme z něj velikou radost. Pořád koukám z okna a kochám se. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že Prada si užila pěknej víkend, to můžu jen tiše závidět :slight_smile:
Mori - ty bacily řáděj všude. Člověk ani neví jak a kde to chytne. A to parné počasí k tomu jen přispěje. Hlavně že už vás to pustilo.
Bazény na balkóně, to je paráda. Už se taky těším až ho tam příští rok mladýmu dám. :slight_smile: Koukám, že Bobískův Davídek je od našeho Ádi skoro přesně o rok. Kdy se Dáda přesně narodil???
Iren - žlutou barvu miluju, ta fasáda musí vypadat skvěle, až budeš mít chuť, udělej nějaké fotky, ať se taky můžeme mrknout :slight_smile:
Jinak my už poprvé vyrazili s kočárkem. Taťka si Áďu pyšně vezl. Byla to sranda :slight_smile:
3. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, vy se máte. Taky bych chtěla baráček....
My bydlíme v baráku kde jsou dva byty a zahradu máme společnou ještě se sousedním baráčkem :angry: No nic moc :cry:

Evunko, pěkné fotečky...a z kočárkování foto nemáš?

V sobotu si jedeme do Liberce pro autisedačku,už se na ni těším.... :wink:
4. čer 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko, Dáda se narodil 5.5.2007
Rok uteče jak nic a bazének bude stát i na vašem balkonku :slight_smile: (doufám, že máte balkon :grinning: )

Včera jsme dorazili k babičce na zahradu, že se vykoupeme ve velkým bazénu a ono se sluníčko schovalo za mraky a začal fučet vítr, že nám byla pěkná kosa. Tak jsme to zabalili a on ten puchejř (sluníčko) zase vylezl. To mi udělal naschvál, prostě mě nechtěl vidět v plavkách :sweat_smile:
4. čer 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobí - tak to jsou s Adamem o tři týdny :slight_smile: Balkón máme, i u babičky na zahradě je veliký bazén, ale to až bude velkej. :slight_smile:
Prada - no vidíš, na první procházku jsem zapomněla vzít foťák. Tak příště, ale jestli bude takovéhle pršlavé počásko, tak si teda asi ještě počkáme. I když pořád lepší než ty vedra.
4. čer 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Evunkol, jak zvládáš s Andískem, je pořád tak hodný, když zavzpomínám na Elenku, měla jsem ze začátku pěknej chaos a vše se odvíjelo od toho jak se Elence chtělo, nebo nechtělo. Teď už je to paráda :sweat_smile: :sweat_smile: .
Pradi taky jsem ráda, že ten baráček máme je to super. Ze začátku jsem měla panelákový syndrom, normálně jsem měla tendence napomínat manžu, aby večer nevrtal, že bude rušit sousedy. Dobrý ne?
:grinning: :grinning: :grinning:
My sice balkon nemáme, ale teráska už se rýsuje, jen doufáme, že zbydou penízky na dlažbu, aby tam nebyly jen šutérky. S bazénem se zatím nepočítá, asi později koupíme jen něco provizorního, cákacího.
Pradi jakou sedačku máš vybranou a kam do Liberce pro ni vyrážíte? No jo zase na výlet, viď?
:sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, vybrali jsme si Britax Evolva 1-2-3 Ultra. jojo, na výlet a ještě se někam chceme mrknout na cestovní kufry.
5. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jezdíte některá se svým drobečkem do bazénu? Myslim kurzy plavání pro mimísky.
My jsme tam s Dádou v 7. nebi. Malej miluje vodu a to potápění nemá chybu. Vážně skvělý, doporučuju :wink:
6. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobí, ale na to plavání jezdíte do Děčína, ne? Vím že tady v Lípě je jen paní, která chodí domů a dělá plavání miminek ve vaně. Chtěla začít tady v bazéně až bude otevřený a jestli jí to povolí, tak se tam chceme přihlásit, ale až tak po ukončeném šestém týdnu, až se zahojí pupík.
Iren - s Áďou pořád hezky všechno zvládáme. Jen jí a spí. Občas si kňourne, ale za chvilku je zase unavenej a spinká, takže stíhám úplně všechno a bez problémů. Včera jsem dokonce pekla štrůdly. Manža má navařeno a dopoledne obíhám úřady. Akorát se Adínkovi nelíbí koupání, to má pořád tendence se někde chytat a jakoby měl strach se ve vodě uvolnit a je pořád ve střehu aby nesklouznul pod vodu. Snad to časem přejde.
Jinak přechod z baráčku do paneláku a opačně je vždycky sranda. Ale přece jenom barák je barák :slight_smile: Máte tam svůj klid a nikdo neruší vás, ani nikoho vy.
6. čer 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobisku, já se s Miškou na plavání taky chystám, jenom musím zjistit jak to je, když na nějaké lekci(respektive 2 po sobě) nebudeme, zda se to dá nahradit nebo to propadá.
Jezdím totiž s Míšou do Ostravy a to většinou tak na 2 týdny(aby se mi to vyplatilo).

Jinak v noci mě přepadla nějaká virźa či co, mám rýmu, bolí mě v krku, teplota a jsem slabá jako moucha. Jako na potvoru manža přijde dnes domů až v 5 a zítra jde do práce taky(sice jenom do oběda, ale jde. No, snad to Míša ode mě nechytne....

Evunko, je fajn, že je Adámek tak hodňoučký :slight_smile: a jak píšeš o tom koupání, tak u nás je to v pohodě. ale máme problém s oblíkáním a svlíkáním(už od narození)-řve u toho jako by ji na nože brali. :cry:
6. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek