• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky,tak jen info,po 73 dnech dorazila potvora červená a 18.6.jedu na kontrolu do Prahy.
6. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, tak ať v Praze vše dobře dopadne a pak podej další info. Budeme na Tebe myslet. :wink:
6. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jezdíme plavčit do Varnsdorfu. V Děčíně jsme měli přihlášku, ale bylo tam narváno, že vyřizovali miminka co se přihlašovali půl roku před náma.
Ve Vanďáku jsme zavolala a hned nás vzali. Instruktorky jsou tam 2 a jsou naprosto skvělý. K dětem mají parádní vztah a krásně s nima pracujou. Pamatují si i jejich jména, což já apsolutně nechápu :grinning:
Bohužel prošvihnutý hodiny nevracejí zpátky a ani to neodečtou, když se v kurzu pokračuje a platí se další kolo.
Já jsem byla s Dadynkem nemocná a nebyli jsme na 2 hodinách. A ty nám samozřejmě propadli. Tohle se mi nelíbí, je to nedomyšlený, protože prckové maroděj často. Jinak je to parádní a super.
Mají 10 + 1 lekce zadarmo. Poprvé se neplatí. Mamka tam jde s prckem zadarmiko a pak pozoruje, jestli se to mímovi líbí nebo ne. Pak ho pozoruje i doma, jestli třeba nebude mít vyrážku z chloru.
Vodu mají teplou a není tam hloubka. Vody asi pod zadek.
Taky vás pak naženou na chvíli do sauny a to jsem se divila, ale dětem se to moc líbí. Náš Dáda se tam zahřeje a vyčůrá se mi do klína :grinning:
7. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Bobisku, do Varnsdorfu to mám kousíček..... a je myslíš, že je možné tasm začít chodit kdykoli?
7. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme naběhli do rozjetýho kurzu. Takže jsme měli 6+1 lekce. Akorát jich do konce roku (školního) zbývá jen 3 a o prázdninách mají volno.
8. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no to nevadí, tak budeme chodit až od září.....
8. čer 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky tady ted týden nebudu,jedeme do školy v přírodě----opět Křečany u Rumburka :slight_smile: ale jak to vypadá,tak si tam ten bazén zase neužijeme :frowning2: a to jsme to kvuli koupání posunuli z května na červen.No hlavně at neleje.
8. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikus!
Třeba bude pěkně, uvidíš. Jejda, to je tady tak pěkně, že se sem vracíte?
8. čer 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado,dětem se tam moc libilo a mě vlastně taky,takže jedeme znova na stejný místo.No a hlavně ten bazén :slight_smile: a i personál tam byl super,takže už se těším.............
8. čer 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko Adámek je opravdu kouzelný :dizzy_face: s nespokojeností mě to mrzí...já si fakt nemohla na nikoho stěžovat :pensive:.

Pikus, moc moc si to tam užij, děti ať nezlobí a přejeme vám pěkné počasí :dizzy_face:
8. čer 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Evunko tak to je fajn, že máš tak hodné miminko a vše stíháš, s tím koupáním jsme to měli také, Elenka plakal jak přikoupání, tak při mazání a oblíkání, ale časem to přeslo, teď už se koupe ráda a při mazání se směje, takže vydrž všechno bude :sweat_smile: :sweat_smile: Chce to jen čas.
Pikusko no hurá, že si konečně ta teta z Červené lhoty dala říct, tak už jen aby vše bylo na svém místě a fungovalo jak má. :wink: :wink: :wink: A škola v přírodě, no určitě super, tak si alespoň odpočineš a nadýcháš čerstvého vzdoušku.
Holky s tím plaváním v bazénu pro mimča je to v Lípě opravdu bída, pro malé děti tu nic není, četla jsem na letáčcích až od 3 let. Já jsem se přihlásila do Liberce do bazénu, berou děti od půl roku a je tam těch kurzů víc, takže na všechny se dostane, začíná se v říjnu a když náhodou děťátko, nebo maminka, nebo prostě se nemůže přijit, přehodí vám plavání po dohodě na jiný den, aby to nepropadlo, takže myslím, že dobrý. Švagrová s dětma tam také chodila a moc si to chválila a teď má teda třetí mimčo, takže bude chodit s námí. Tak už se těšíme.
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn, že vám vyjdou takhle vstříc a hodinu vám posunou na dobu, kdy můžete. Bohužel nám to neudělají a to se pokaždý bojim, jestli náhodou mi malej neomarodí, protože co si budeme povídat...kurzy jsou drahý a na mateřský je každá korunka dobrá
10. čer 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zvědavá co mi řekne ta paní co dělá to koupání miminek doma a jak bude drahá. Jinak taky určitě zkusíme Liberec nebo Děčín. Ale asi spíš ten Děčín, jelikož manža má na půl cesty do Děčína práci, tak se u něj budeme stavovat.
Iren, jsem zvědavá kdy s tím plakáním při koupání přestane. :frowning2: Včera koupala poprvé má drahá polovička a malej ani tak moc neplakal, upřímně mu to šlo lépe než mě. :sweat_smile: No a o mazání ani nemluvím, to už jsou záchvaty pláče. Ale potom se nají a usne na 4 hodinky jak špalek. Jinak kojíme po dvou hodinkách a v noci po třech, čtyřech, jak se probudí.
Pikuš, ta mrcha jedna si dala pěkně na čas, viď? Snad už bude vše fungovat tak jak má. :wink:
10. čer 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli do toho Evunko půjdeš (myslim plaváníčko ve vaně), tak nám ten průběh semka popiš. Já jsem zvědavá a zajímalo by mě, jak to funguje. Ale to je určo jenom pro ty pidimiminka. Nedokážu si představit, že bych ve vaně lámala Dádu :grinning:
10. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Evu, tak to jste na tom s tím plakáním úplně stejně jako jsme byli my, já z toho nejdřív byla nešťastná, ale pak jsem se proti tomu pláči trošku obrnila a už ni to tak nevadilo a pak Elenka začala míň a míň a teď už ani nevím, kdy přestala a začala se u toho smát a žvatlat, už je to sranda.
Už si dokonce strká nožičku do pusinky a náramně jí to baví, no a když zjistila, jak se dá s nožičkama hezky kopat, nezůstane chvilku přikrytá, musím čekat až opravdu pořádně usne a pak až jí přikrýt. A už nám zbývá jen kousíček aby se Elenka překulila na bříško, když do ní mlainko drcnu je tam a hrozně by už chtěla líst, zvedá zadeček a kope nožičkama a zlobí se, že jí to nejde, no hezký. :grinning: :grinning:
Evunko taky by mě to s tím pláváním ve vaně zajímalo, asi to bude dost drahé né? Vůbe jsem o tom neslyšela.
:confused: :confused:
Bobísku vidíš ani nevím kolik že ten kurz plavání stojí a kolik je to lekcí a tak, no musím se na to pozeptat.
Jak že to je ve Varnsdorfu? O Děčíně vím, že mají plno, jezdí tam spoustu maminek z Lípy, když tu nic není a kapacita nestačí.
11. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Kde jste kdo? Že by jste ještě byly všechny venku? Ale už moc hezky není :astonished: :astonished:
Představte si, že jsem se dočetla, že k 30.6. 08 zavírají frýdlantskou porodnici, no ještě, že jsme to stihli :confused:
12. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to nedávno slyšela v televizi.... :cry: :cry: :cry:
12. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme včera dopo byly s Kájou na očkování, zvládla to perfektně, byla statečná - brekla jen, když jí sestra tu tekutinu vstřikovala do packy, pak jsem jí vzala do náruče a byl hned klid. Šikulka :dizzy_face:

andilekir - to jsem nerušila o té porodnici :confused: Nevíš proč? Vždyť byla vyhlášená ...

Tady dnes od rána leje :confounded: Co jako budem celý den dělat, to tedy nevím :unamused:
13. čer 2008 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To plavání nás stojí 900 za těch 10 lekcí. V bazénu s miminkama jste vždy 30 minut. Věřím, že jsou bazény i dražší, ale když si přičtu to cestování Z Lípy do Vanďáku, tak je to rachot. V Lípě to prý bude v novým bazénu taky, ale když se podíváte na to vstupný, který je na můj vkus dost drahý, tak si myslím, že nátáhnou cenu i u kurzů, aby se jim všechny náklady, který vložili do tý stavby, vrátili
13. čer 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem zase doma :slight_smile: no a odpočinek to určitě není :grinning: 40 detí a směna 24 hodin denně.No ale zvládli jsme to a všichni se vrátili v pořádku :slight_smile: to je hlavní.
Tak ve středu jedu a jsem zvědavá......................
15. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásnou neděli všem! My včera byli v Liberci na jarmarku. Bylo to fajn, po dlouhé době rodinný výlet, tak jsem si to užili. Počásko vyšlo super - žádné vedro a nepršelo - na výletování ideální. Moc se o tom nebudu rozepisovat, raději jukněte na fotky :slight_smile: je jich tam dost, pak to časem promáznu.

pikusa - jé to, uteklo a vy už jste zas zpátky. Koupali jste se tom bazénu vůbec? Asi né co, zrovna počasí na koupačku nebylo :confounded:

bobisek - nevíš, kde bych našla ceny atd. do toho nového bazénu v ČL ? Koukala jsem na Net, ale nic jsem nenašla :unamused:

Já se ptala kožní, když jsme byli tento týden na kontrole, zda můžem na to plavání. Prý nám to zakázat nemůže, ale jako atopikovi, nám to vůbec nedoporučuje. Prý se jí může zhorši, kůži už má tak dost suchou a po tom chlóru to bude horší, a můžou se jí dělat ještě nějaké vyrážky. Tak uvidíme jak se to bude vyvíjet přes prazdniny a pak se rozhodnu ...
15. čer 2008 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,pondělí a uterý bylo na koupačku jako dělaný,to si bazén užily děti až až :slight_smile: takže dobrý.
Pak sice byla zima ale jim to nevadí,hlavně že mužou řádit :slight_smile:
15. čer 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
no četla jsem v novinách, že Frýdlantská porodnice měla nejmíň porodů v kraji a že tam odcházeli doktroři, tak se jim to už nevyplatí. To je stejně divný, teď se rodí všude víc dětí porodnice nestíhají a oni jí stejně zavřou, ale asi je to o penězích. Mně se tam moc líbilo.
Bobísku ta cena v tom Vanďáku docela jde, v LBC to stojí 2.200,- taky deset lekcí, jen si ještě můžeš vybrat kam chceš jestli do bazénku, nebo výřivku nebo R-club. A od kdy budou ty kurzy tady v Lípě nevíte někdo? Ono potom jestli to bude dražší, když připočítáte ještě k ceně kurzu benzít, tak se možná pořád vyplatí ta Lípa. Tak to jsem zvědavá, to bych snad byla raděj pro tu Lípu.
mori oni byly v Lbc trhy? Jé to jsem ani nevěděla, hlavně že jsme v sobotu byli u mamky. Dopoledne jsem jeli totiž na Sychrov omrknou svatbu mé kamarádky a taky s Tomem zavzpomínat jaké to bylo skorem před rokem. :dizzy_face: :dizzy_face: Pikus dej hned vědět jak si dopadla!!!
15. čer 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Včera jsme si udělali výlet do Prahy do nákupního centra Letńany-bylo to úžasné(nechali jsme tam spoustu peněz) a jsme spokojeni.
16. čer 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - byli to ty historické slavnosti, co jsou každý rok :wink: Hezký to bylo :dizzy_face: To plavání v ČL bude od září.
16. čer 2008 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, pěkné fotečky. Obdivuju, jak karolínka usíná na zemi-to Míša nikdy takhle neusne.
16. čer 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,doufám,že nevadí,že mezi Vás tady tak vpadnu :slight_smile: Jsem z ěské Lípy a hledám kamarádky na popovídání,později až se nám narodí naše sluníčko i na vození kočárků...Mějte se krásně.
16. čer 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítám nového člena snezenka 123 :wink:

Holky kurzy v Lípě budou, ale ještě oni samy nevědí od kdy a za kolik. Furt to asi propočítávaj a zkoumaj :grinning:

Dneska jsem byla na návštěvě u ségry. Byla s rodinkou v Itálii u moře a všichni byli nabitý energií a vyprávěli zážitek jeden za druhým.

Mimochodem se mi taky stal zážitel a je to asi 2 hodinky. Nakrmila jsem malýho polívkou a vzala jsem ho i se psem ven. Dádu jsem si dala na koníka na ramena a dělala jsem voloviny a on se řechtal jako divej. A v jednom okamžiku mi na vlasy vyprázdnil všechen obsah žaludku. Teklo to všude ..... úúúžasné

Takže jsme dali společnou koupel a od 6 jsme v pyžamech a lítáme si po bytečku jako máča :grinning:
16. čer 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snezenka123 - jasně že to nevadí, jsme rády za každou novu maminku :slight_smile: Tak tě tu vítám a určo zajdi mezi nás častěji :wink: Všimla jsem si, že budete mít holčičku - jukla jsem na fotečky :slight_smile: Teda pupík pěkně roste co :grinning:
Abych se ti trošikčku představila :wink: jmenuju se Marcela, bydlím ve Stráži pod Ralskem a máme 16 měsíční holčičku Karolínku :slight_smile:

bobisek - to věřím, že museli přijet plní dojmů :slight_smile: jéé, taky bych někam jela :confused: Teda ale tvůj zážitek z dneška :grinning: uuuu, polilo tě teplo co :grinning:
16. čer 2008 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snezenko - koukala jsem na tvoje fotky a bříško ti moc sluší :wink: A jak se bude holčička jmenovat?
16. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek