• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Evunko spací pytle máme 2, ale od tý doby, co malej je hoooodně pohyblivej, tak v nich nechce být. Ve spánku po postýlce cestuje a převaluje se. Je rozcápnutej a má volnost a jakmile jsem ho šoupla do pytle, tak se budil a řval. Strašně moc se potí, je to až šílený. A to nemusí být ani nemocný, je prostě horkokrevnej.

Nejspíš půjdu zítra s malym k doktorce. Je pořádně zahleněnej a měl i teplotu. Sousedka mi včera říkala, že byla s malym taky u doktorky, protože se jí osypal. No a on má spálovou angínu. Dáda si s nim dost hraje a tak si myslim, že to taky chytil. Uvidíme ráno :frowning2:

Dneska jsem byla zavřená doma. To horko mě vůbec neláká. Když toužim po vzdoušku, tak zalezeme na balkonek a je to. A hlavně jsem nechtěla Dadynka ještě víc sušit na sluníčku
1. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - strašně moc ti držim palečky. Teď už se to sakra musí podařit :wink:
1. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Evunko jsem ráda, že je Adísek spokojenej, je fajn, že to funguje, nám to potom taky fungovalo, ale než nám bylo porazeno jak na to. Před tím to byly večery hrůzy :confounded: :confounded:
Pikus moc moc držíme palečky, drž se a hlavně klíííííd a úsměv!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bobísku my máme stejný problém s tím odkopáváním, pořád malou přikrejvám a za chvilku nohy nahoře, deka dolu, člověk by řekl, že chrupká a ona má v těch nožičkách asi nějaký protidekový radar nebo co? Začla jsem ji přikrývat slabší dekou, tak tu trošku snese, ta není tak těžká, tak ji asi tak hnedky necejtí. Když se mi pak Elenka v noci vzbudí je celá ledová jak spinkala odkopaná. No nevím, snad nic nechytne.
2. črc 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak koukám,že děti pěkně rostou :slight_smile:
evunko,tak ještě že jsi neposlechla doktory a vrhla jsi se na to přethaování dřív.
Jsem ráda,že to vím ,protože kdybych měla klučíka,tak vím,že asi raději začít dříve,že ?

Pikus, přeju ti hodně štěstíčka.
četla jsem to o tobě na jiné diskusi, začínáš s méně jednotkama, tak at je pěkná úroda a hlavně kvalitní :slight_smile:

Já jsme byl aminulý týdne na kontrole, tam jsem zjistila,že mimi je trošku větší,takže my posunuli termín proodu z 15.12. na 9.12. :slight_smile: tak aspon bych netrávila vánoce v porodnici :slight_smile:
byla jsem na těch triple testech,tak snad je vše v pořádku:slight_smile:

chtěla jsme se vás taky holky zeptat,jestli vás gynekolog poslal ve 20tt na genetický utz. Dr. Branžovská nemá nic takového napsaého v papírech, má tam jen ,že ve 20tt dělá utz.
já jen ,jestli je to nějak hodně důležitý,kdyžtak by jsme někam zajeli,jistota je jistota.
taky doufám,že už se při příští kontrole ukáže pohlaví, jdu 18.7. což je za chvlku a jde semnou poprvé manžílek, ten bude koukat :slight_smile:

jinak jsem od zítřka už doma, celý červenec budu vybírat dovolenou a pak mi napíše dr. PN až do mateřské.

taky mě Branžovská posílá o měsíc dříve na kontrolu cukru, už jdu tom 20tt,tak doufám,že to bude v pohodě.
Mějte se mooc hezky a dětičky at vám dělají jen samou radost a hezky rostou papa
2. črc 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, moc Ti budu držet pěstičky, aby se konečně zadařilo.

Valentynko, já jsem ve 20tt byla jen na obyč. UTZ, na žádném genetickém, tak nevím jestli je to nějak hodně důležitý.

Michalka je den ode dne šikovnější, ymslím, že zteče roku a bude brzo ťapkat.
Jinak jsme měli v plánu jet s manžou v srpnu na týden do Ostravy a podnikat výlety, ale máme smůlu. Včera nám přišel výpis za elektřinu a budeme doplácet, takže budeme sedět doma na zadku. :cry:
3. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem taky nebyla na genetickym UTZ. Jenom na tom 20 tt a pak ve 30tt a potom až před porodem. Takže fakt nevim.

Holky já se zítra jedu potetovat. Dávám si to jako dárek k narozeninám. Je to moje první kérka a strašně moc se těšim, ale i bojim.
Možná máte jinej názor, ale já si myslim, že pokud to není přehnaný, tak je to pěkný a celkem i slušivý.
Já semka pak lípnu fotku :grinning:
3. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
díky za odpovědi :slight_smile:
právě nevím,jestli si mám pak někam zajet, oni na otm genetickým utz zkontrolují orgány jestli fungují tak jak mají.

Bobísku,tak at to co nejméně bolí.
když je to decentní,tak se mi to taky líbí.

ségra má jizvu na rameni,jak se v dětství chodilo na to píchání,ted nevím jak se to jmenovalo. ale udělal se jí z té jizvy kilojd- prostě asi tak 100x větší jizva, je v průměru 3x2 cm a okolo toho si nechala udělat tetování takovou mušli, je to moc hezké a nejde jí ta jizva vidět, hrozně se za ní styděla. nechala si to dělat ale hnědou barvou.
pak má ještě jizvu na boku těla po operaci ledviny,takž ese jí t ajizva táhne přes celý bok a tam si taky nechala potetovat jakoby takovou pnoucí rostlinu ,taky moc hezký a spon se už nemusí stydět :slight_smile:
4. črc 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ještěrku na lýtku. Původně měla být malinkatá, ale když jsem si řekla, že když už, tak UŽ
4. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Bobísku taky se mi líbí tetování, ale ještě jsem se neodvážila a hlavně je to docela dost peněz a ty jsou teď potřeba jinde. A co bolelo to? :wink: :wink:
Valentýnko já o žádném genetickém utz ani neslyšela, mně veškšré vady kontroloval dr. normálním ultrazvukem, roštěp, šálu a já nevím co se to ještě kontroluje, ale je mi jasné, člověk chce mít klid a jistotu.
teda tvá ségra je docela chytrá, takhle dobře maskovat jizvy, to je super nápad. :sweat_smile: :sweat_smile:
My se dnes vrátili z Červené lhoty, byli jsme tam v pátek na svatbě. Byla to malá svatbička, jen nevěsta s ženichem a jejich dvě děti a já s manžou jakožto svědci a naše dvě děti. Ubytovaní jsme byli v hotelu hned u zámku s výhledem na něj, tam byla i taková malá komorní oslavička. Bylo tam moc krásně, no nádhera. Měla jsem strach z té dlouhé cesty, ale Elenka to super zvládla. Až bude čas, dám sem nějaké fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobísku ještěrka moc hezká, opravdu :sweat_smile: :sweat_smile:
5. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir - ta bolest se dala přežít. Někdy mi ta noha sama cukala, když dráždil nějaký nervy. Příjemný to není, ale úplně hrozný taky ne. To spíš dneska je to horor. Je to jako když si pořádně spálíš záda od sluníčka a nějakej dobrák tě po nich furt poplácává. Nesnesu ani dlouhou nohavici.
Ale nemám strupy, tak se to bude hojit rychle a dobře .... doufám :sweat_smile:
5. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady je tedy vážně velká návštěvnost. Se nedivim, že mamky od tud odpadávaj jako hrušky :grinning:
6. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky!
Bobísku ta bolest za to určitě stála, ještěrka je opravdu krásná. Tak pořádně maž, ať jsi bez stroupků a bude to fajn.
Že nevíte kde jsme dnes byli? V mé už dlouho vysněné návštěvě v ZOO v Liberci. Já tam tak dlouho nebyla a je to tam opravdu moc hezký, jen Elenka ještě z toho nemá rozum, ale pár zvířátek viděla. No doufám, že až to bude pořádně vnímat budeme jezdit častěji. :sweat_smile: :sweat_smile:
Bobísku koukám, že sem poslední dobou opravdu nikdo nechodí. :frowning2: :frowning2: jen my dvě.
6. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - já v ZOO v Lbc taky dlouho nebyla, snad od dětství - a to jsme tam s našima jezdili snad každý rok. Taky se tam letos o prázdninách chystáme, tak jsme zvědavá :slight_smile: Máš nějaké fotos?
Jéé já bych šla taky na svatbu, taky klidně malinkou :slight_smile: My s manžou svatby rádi :dizzy_face: Na Červené lhotě jsem ještě vůbec nebyla ...

Kája spí po delší době u babičky, manža jel busem, tak jsem ho šla vyprovodit a vyhodil mě u baráku, tak na něj budu do 23 h čekat. Tady začalo večer pršet.

Mám v albu nové fotky z výletu, ale bohužel mi je dnes promázly :unamused: protože tam byli i samotná zvířata, což podle pravidel být nesmí. Vše je ale zde http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=65550 tak můžete juknout :wink:

bobisek - malá tetování se mi taky líbí, ale já bych se asi bála té bolesti - a to nejsem žádný posera, už jsem myslím toho vydržela dost (jako třeba operace), ale tohle je jiné, tak asi néé :grinning:
6. črc 2008 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak mě se malé tetování taky líbí, ale já si ho určitě nedám-jsem posera(přiznávám). :grinning:

Tak se nám to v ostravě pomalu krátí, v sobotu ráno jedeme domů. My se chystáme s Míšou jezdit do ZOO až příští rok, letos z toho ještě nemá rozum.

Jinak jsem byla včera s mamčou nakupovat(Míšu hlídal děda). Tak jsem si koupila riflové 3/4 kalhoty a halenku, tak jsem móc spokojená.
7. črc 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak dnes jsem začala s injekcema a v pátek jedu do Prahy na kontrolní UTZ :slight_smile: tak snad to ted bude v pořádku :slight_smile:
7. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, budu držet pěstičky!!!!!!
7. črc 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prada,díky moc,budu podávat info,jak to vypadá :wink:
7. črc 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pikus, tka hodně štěstíčka a at folikuly pěkně rostou a v každém at je vajíčko !!!!
hodně štěstíčka :slight_smile:
8. črc 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, co je s Váma?

Nám se pobyt v Ostravě krátí, v sobotu ráno jedeme domů. Zítra dopoledne jedu ještě s Michalkou k mojí babičce a odpoledne budu balit.
Dneska po obědě jsem s Míšou vyrazila kočárkovat a šly jsme na srazík s holkama z Koníka. Bylo to moc fajn.
10. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus taky moc držíme palce ať už!!!!!!
Pradi uteklo to co? No jo u mamky je vždycky dobře. My se chystáme taky k babičce, do Liberce, na pár dní. Má teď prázdniny tak je doma. Tak se těším, že vyrazíme do Liberce na nákupy, Tesco prý má slevy, tak kouknem. :slight_smile:
Dneska tady byla pěkná bouřka a pořádný liják a prý se má ochladit, brrr!
:confounded: :confounded:
11. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, to je léto co? Zatím nic moc...včera pařád, v noci bouřky a dneska chlad. Je tam celkem příjemně, vydáme se asi na Bezděz odpoledne. Záleží taky na Peťulínovi. Prořízly se mu tři zuby nahoře najednou a ráno měl 37,8°C .. tak uvidíme. DOufám, že to bude v pohodě.
Jinak už si všude Péťa stoupá, za ručičky ťape, hejká, ječí ale povídat se mu moc nechce. Paci paci Jak je velikej ho totálně nezajímá...hned leze pryč něco hrabošit... začínám se bát, že bude po Petrovi :grinning:

Já stíhám vždy jen nakouknout..hlavně na Pikusku co je nového :wink: Tak vám to Petruš přeju :dizzy_face:
Já testovala včera, měla jsem nějaký divný pocit :grinning:, den na to jsem ráno blila jak amina a celý den proležela (nakonec se ale potvrdilo, že je to z Pepina) Druhý den ho zkusil i Petr a neblil ale bylo mu strašně. Asi blbá várka. On ho jí jinak běžně... No nejistota hlodala, tak jsem raději prubla...NAŠTĚSTÍ NIC :slight_smile: To je děs. Tak dlouho se člověk snaží o mimi a teď aby se bál :grinning:

Pradi taky to máte kus za mamčou viď. Ale jste tam docela často :slight_smile: Jsem taky u našich hrozně ráda. My jedeme do Stráže ve středu a oni v pátek přiletí z dovolený, tak se těším na vítání. Musím vymyslet, co jim uvařím za dobrotu :slight_smile:

Iren krásný fotky v albu a ze Zoo taky. My se tam chystáme příští týden. Snad bude počasí...

Marcelo, fotky pěkný :slight_smile: Taky rádi výletujeme. Na kozí farmu jsem taky koukala, ale na to je Peťulín ještě malý a pro asi nic extra.

Valentynko, krásně se kulatíš :dizzy_face:, moc ti to sluší. Nová fotečka s kytičkou je krásná! Za co byla? :wink:
Na cukru jsem byla taky dřív (jsem silnější) a na genet. utz jsem též nebyla. Tripple a NT jsem měla dobrý. Byli jsme jen na 4D utz v Praze ale to bylo jen pro podívání a památeční DVD, myslím, že se ta dá ale objednat taky na vyřetření. Dělá ti 4D doktor, jinak ho dělají jen jeho asistentky.

Bobísku, ještěrku v albu jsem nestihla, ale určitě je pěkná a za to cukání stála :grinning: Dodatečně všechno nejlepší :sunglasses:. Mě se decentní tetování líbí, ale nešla bych na něj...bolest au au.
S přetahováním jste dobré..já začínám uvolňovat a nejraději bych to nechala na Petrovi (má to v ruce, že? :grinning:) ale on nechce...takže já z toho mám děs ale nějak to sand zvládneme.

Evuno, Adámek krásně roste :dizzy_face: S prdíkama paráda. Taky jsem byla s kapkama moc spokojená...fenykl mi už až tak nechutnal, ale co bysme pro dítě neudělaly, že? :grinning: . Koukám, jak už Adámek nosí punčošky,ty já na malém mimi ještě nikdy neviděla...prďácký :grinning: A co babičky na vnoučka? :sunglasses:
12. črc 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přihodila jsem taky pár fotek a jinak větší množství jsou na webu.
Jdu za křiklounem, zase bojkotuje spaní :rolling_eyes:
12. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že to tady pěkně flákám.
Valentyn - já také na žádném gen. utz. nebyla :confused: A jak se vůbec cítíš?? Teď tě čeká utz. na dvacátém týdnu, viď?? To už je miminko nádherně vidět. My byli na 20tt s manželem.
Pikuš, tfuj, tfuj, tfuj, to ta dovča určitě zabrala? :dizzy_face:
Iren, koukám že jste si výlety hezky užili a měli jste supr počasí. To teď je zrovna počasí tak max. zalézt pod peřinu s knížkou.
Bobí, ta ještěrka je suprácká. Ta bolest je určitě nepříjemná, ale to by mi nevadilo, těšila bych se hrozně na ten výsledek a ten ve tvém případě fakt stojí za to :slight_smile:
Prada - teda vy jste cestovatelky. :slight_smile: Určitě bylo v Ostravě fajn, viď?? Kdy tam zase s Michalkou frčíte?
Perad - koukala jsem na fotky Péťi odmalinka jak se mu měnily očička a jak se měnil, má je jak korálky a moc krásně se směje. Je čím dál hezčí. Ty malé punčocháčky jsem dostala od tety po holkách, proto jsou červený, jinak jsem je taky nikde v obchodě nezblejskla. Moc mu slušej, je v nich komickej. No a babičky jsou unešený. Hlavně teda moje mamka. Ta kdyby mohla a nebylo jí to hloupý, tak je u nás každý den od rána do večera. Naštěstí do všeho obě mamky povídají jen trochu a když už to začínají přehánět, tak je člověk lehce típne. Ale takový fráze který začínají: Měla bys mu.., bylo by lepší kdybys mu.., v tom se krotí. Sice tam občas nějaká ulítne, ale jsem na to dost alergická, takže to hned poznají i když to určitě nemyslí špatně. Ale vědí, že všechno bude tak, jak řeknu já a ne jinak. Ale tohle znáte asi všechny, ne?? Jinak mamka pokaždý když přijede, přiveze plínky a tašku jídla co bych měla jíst: ryby, jogurty, ovoce a zeleninu,... Dost to přehání,ale pořád se s ní dohadovat fakt nemá cenu.
Tak hezký odpočinkový víkend všem.
12. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahopj holky,

Perad, jojo už se kulatím, už budu mít půlku za sebou ,tak jsme ráda,že mám vidět bříško :slight_smile:
Ta kytička byla od manžílka k narozkám 29 :slight_smile: jojo posledních dvacet a pak už jen třicet... :slight_smile:

Evu, jojo jdu ted na 20tt na utz, tak doufám,že se mimíske ukáže, jde semnou taky manžílek-poprvé,tak jsme na něj zvědavá. doted mu to asi tak nějak dochází na 50% a tím utz mu to snad dojde více :slight_smile:
nevím jak kvalitní má dr,branžovská utz, tak kdyby to nebylo poznat to pohlaív,tak byhc skočila do nemocnice na ten jejich 3D.
psali v té jejich diskusi,že když doktor nedělá fotky, nebo má méně kvalitní utz,tak že se může přijít do nemocncie a oni ho udělají.
na ten 3D půjdem taky,ale chtěla byhc jít v tom dalším měsíci,tak kolem toho 25tt, to je prý nejlepší:slight_smile:
evunko,koukám,že máš asi stejnou mamku jako já. ta mi furt taky kupuje ovoce a zeleninku,aby se mimi mělo dobře :slight_smile: ale to se s mamčou kvůli jídlu občas dohadujem :slight_smile:

holky mějte se a určo po tom pátečním utz písnu :slight_smile:
papa
13. črc 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvíře konečně usnulo :sunglasses:, poslední dny co máme celý posunutý...ty zuby. častěji spí ..včera se držela i ta teplota zvýšená, tak jsme nikam nejeli no a stejně bylo počasí naprd a i bude. Chjo to je hrůza.

Evi mě ani nedošlo že jsou červený - holčičí, jen že takový pidi punčošky jsem fakt neviděla :dizzy_face:. Péťovi dávám sem tam taky červené trika, mikiny, sluší mu ta barva. Jinak díky za pochvalu, je to zlatíčko a nezbeda v jednom. Zatím se tomu řechtáme..pak bude asi hůř :grinning:
Mamči jsou asi všechny stejné..taky nosila jídlo a nosí :sweat_smile:. Teď teda hlavně Peťulínovi.

Valentynko tak dodatečně gratuluju :slight_smile: Utz si moc užij, já se jich vždy nemohla dočkat. Obrázků mám fůru..chodila jsem častěji (díky bohu). říkala jsem sestřičce že bych brala utz doma nebo Dopplera.. :grinning:. Peťulín byl totiž často lenoch, takže jsem byla vyplašená jestli je OK. :grinning:
13. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No téééda holky, vy jste se rozepsali...koukám jak blázen :grinning:

Perad - náš Dáda prořezávání skoro pokaždý odmarodí. Vysoký horečky 39 , nejí a ječí .... je to lahoda :sweat_smile:

Celý týden jsem tu měla malý synovce 11 a 7 let a malej byl celej vedle. Hrál si s nima jako o život, jedl o 106 a chodil spát až v 11 večer. Já byla tak vyřízená, že jsem nestíhala žehlit, takže jsem o pršavym počasíčku žehlila a prala jako vzteklá. Ale v pohodě. Kluci fungovali, manža měl odpol, tak jsem na ně byla sama. Ale dali se zvládnout a celkem mi pomohli i s Davídkem. Zabavili ho a když zlobili, tak myli nádobí a nebo vytírali .... uměla jsem to vošéfovat :grinning:

Dneska jsme měli totálně proflákanej gaučákovej den. Fungovala jsem do 3 hodin (vaření a poklízení) a pak jsme zasedli do obýváku a váleli se a čuměli na bednu a váleli a jedli a jedli a jedli....

Holky já Dádovi dávám hodně červený trička. On je v nich krásnej a hlavně manžel je fanda od Ferrari a tak červenej máme i kočárek. Malej v něm doslova září a že je červená pro holky???? Kdo říkal???? :wink:
13. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus a co ty?
13. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - my koupili červený kočárek a nevěděli jsme pohlaví miminka - dnes už je to s barvama myslím jedno :wink: Já chtěla prostě červený a bylo mi jedno, co budem vozit, zda holku nebo kluka :slight_smile:
14. črc 2008 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak Mori a když jsem vybírala golfáč, tak mi paní prodavačka říkala, že hodně maminky kupujou červenou pro chlapečky. Oni v tom jsou opravdu parádní.

Dáda dneska objevil novou hračku. Už jsem nevěděla jak ho zabavit. Knížky a ani auta ho nebavili, tak jsem mu vytáhla starý pexeso a je od něj klídek. Sedí na koberci a kolem je samej obrázek a to je panečku něco :grinning:

Už je 10 a mě se dneska nechce vůbec vařit. Polívku jsem odflákla a maso mi furt leží na kredenci a nejsou lidi, který by ho spracovali :sweat_smile:
14. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek