Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andilekir
14. črc 2008
Ahojky holky!
No koukám, že jste se konečně po čase objevili zase v hojném počtu. Počasí včera byl hnus, manža musel kolem baráčku jít dělat strouhy, aby nám ta voda nestoupla k baráku, ble. Ještě nemáme trávu, takže je to samé bahno, ještě, že dnes už neprší.Jasně červená barvička je na klukách hezká, Mišák nosí červená trička do dnes a jakej je fešák :-N :-N Elence zase sluší modrá, dnes už se na barvy nehraje, manža má zase růžovo bílou košily a fakt pěkná. Takže jak píšeš bobísku, kdo říkal, že červená je jen pro holky 😉 😉 😃 😃
Já se snažím, aby Elenka už jedla příkrmy a lžičkou, ale vůbec nechce, pořád jsme na mém mlíčku a máme ho naštěstí dost, jen na noc dávám trošku kaše, to se snažíme taky lžičkou, jé kdyby jste viděli jak to má všude. Potřebujeme k tomu vždycky nějakého asistenta, aby se na něj Elí křenila a otvírala pusu, no je to vždycky sranda. Ještě, že máme ty psy, že to okolo olížou, kaše je fakt všude. :-N :-N
Bobísku, mně se dneska taky nic nechtělo, váleli jsme se ráno v posteli do 10.00, ještě že Elí je taková pohodářka a baví jí válet. :-N Doufám a věřím, že jí to ještě chvilku zůstane. 😉 😉
valentynka
15. črc 2008
ahoj holky,
tak jsme dnes byla podruhé na cvičení v nemocnici. Byla tam jiná porodní asistentka a byla mooc příjemná a taková veselá. Hned jsme si říkala,že bych ji brala u porodu 🙂
po skončení svíča jsme s ejína něco ptaly a hned řekla,že by nás klidně mohla dneska proévst po pordoním sále, tak jsme neváhaly hned jsme tři holyk šly 🙂
tak aspon vidím,jak to tam vypadá a jak to probíhá.
s manžou i tak půjdme na předporodní kurz,aby i on viděl jak to vypadá a do čeho jde a uměl se orientovat 🙂

jinak jsme se ptaly na ten 3D utz co koupila nemocnice.
takže s tímhle utz umí pouze jen jeden doktor,takže se s ním musí nějak dohodnout schůzka,aby on tam byla.
noo ale kámen úrazu je v tom,že on se to teprve učí,takže výsledek není zaručen.
takže asi brnku do Novýho Boru, tam je doktor Ulrich,který tohle dělá.

Mějte se papa
pikusa
15. črc 2008
Ahojky holky,tak já pořád píchám injekce,ted už mám 2 denně a už jsem dost unavená a zítra jedu zase na UTZ,byla jsem v pondělí a to vypadalo dobře.Zítra jsem 10 den stimulace a to mi to minule stopli,tak snad se ted dohrabeme aspoň k odběru vajíček.
Takže zase podám info po zítřejší kontrole.
andilekir
15. črc 2008
Ahojky holky!
Pikusko vydrž, moc na tebe myslíme a držíme palečky!!!!! x-) x-) x-)
andilekir
15. črc 2008
Valentynko mrkla jsem jak ti už krásně roste bříško a máš tam moc hezkou deku s těma čmeláčkama, no úplně super. x-) x-) Budeš mít manžu u porodu?
andara
15. črc 2008
Pikusko, jak dlouho se snažite o mimi?
evunka
15. črc 2008
Pikuš, dej určo vědět.
Valentýnko, co bys chtěla, holčičku nebo chlapečka??? Tipuju že budeš mít holčičku. Jinak ten 3D nebo 4D utz. mají v Ústí za 400,- včetně DVD a fotky. Sestřenka si tam zavolala a byla tam.
Jinak Áďa má i červenou mikinku a fakt to těm klukům sluší. Já na barvy taky nedám, až teda na růžovou, to asi nic kromě deky a asi jedněch ponožek nemá.
valentynka
16. črc 2008
ahooj holky,

Pikus, držím pěsti, at folíci pěkně rostou🙂
kdy ti tak odhadují transfer ? a jak už jsi měla ted velké folíky ?

Andilku, bříško roste a jsme moc ráda, aspon se s ním můžu chlubit .-)
Tu deku bych si ráda koupila,ale nidke jsme na ní nenarazila,tak uvidím.
Joo a manžu budu mít u proodu, vzhledem k jeho práci si bude muset vzít nějakou delší dovolenou,aby tam semnou mohl být, dělá strojvedoucího a těžko by se dopravil do nemocncie,kdžy bude někdě ve vlaku, takže doufám,že mi ten termín tak nějak řeknou a do pár dnů budu rodit 🙂

Evunko, já byhc chtěla holčičku, manžovi to je jedno, protože už děti má a říká,že at je to holčička,když si to přeju 🙂 ale všichni mi říkají,že bude kluk, tak jsme opravdu zvědavá 🙂 hned vám napíšu,když budu vědět 🙂

Tak to taky nemají drhaé v tom Ústí 🙂
uvidím jak v tom Boru, jeslti s emusí objednávat nebo tak a kolik za to budou chtít.
ale viděla jsme 3D z 12tt a byla pěkná fotečka.
pikusa
16. črc 2008
Ahojky holky,takže vypadá to zatím pořád dobře,ještě ale stejně musím na UTZ v pátek.Teda já se ale najezdím-odběr bude v neděli nebo v pondělí,ale pondělí je pravděpodobnější.
Folíci mají asi 16 mm v průměru.
Andaro,snažíme se 3 roky a měsíc.................... :-|
valentynka
17. črc 2008
Ahoj holky,
Pikus, tak to je super,že je vše ok a folíci už mají pěknou velikost, do to neděle krásně naberou na 20mm 🙂
tak hodně štěstí !
pikusa
18. črc 2008
Ahoj,tak dnes jsem byla na posledním UTZ a v pondělí jdu na odběr.Folíků je kolem 20ti,takže opět hodně,ale odběr bude 🙂 tak hurá,sem jsme došli,tak at jsou ještě kvalitní vajíčka a aspoň něco se nám oplodní 🙂 🙂
andara
18. črc 2008
Pikusko, držim vám moc palce ať se to všechno povede 😉
My se snažíme rok a zatím se mnou nikdo nic nedělá :-| Doktorka Branžovská akorát říkala, že když se to přes léto nepovede, tak pošle manžela na spermio, ale i o to sem jí musela říct, ani mi nedělala utz nic, prej to je normální pro zdravej pár rok snažení a že mám jíst hodně ovoce zeleniny a sportovat atd. To je všechno, co mi poradila jo a že si mám koupit ovu testy. :-|
Ale to čekáníí je hroznýý 😞
pikusa
19. črc 2008
Andarko,ahojky,no mě kdysi nasadila utrogestan,hlavně na srovnání cyklu,ovu testy mi taky doporučila.
To čekání je síla,já vím,první rok jsem byla někdy skoro šílená :-p ted vím,že problém je na obou stranách a bez dr.to nepůjde.A to jsem na OVU testech měla // krásný proužy----a trpím anovulací 😞 tak pak něčemu věř.
Tak si ted užijte léto,teda,stejně žádný není a pak šup na spermio 🙂 ale přeji,ti,aby na to nedošlo a přes léto se zadařilo.
valentynka
19. črc 2008
ahooj Pikus,
tka na pondělí držím pěsti,at aspon v polovině folíků jsou vajíčka a pěkná a at se jich co nejvíce oplodní a tentokrát to vyjde 🙂

Jinak holky,byla jsme v pátek na utz,byla smenou i manža a hádejte co čekáme ,
Čekáme chlapečka 🙂
foto mám v albíčku 🙂

ale prý má menší hrudníček a odpovídáme zase o týden méně,než minule. takže zase polde MS. Minuel mi týden přidali,že je mimi větší a ted zase týden ubrali 🙂
ale posílá mě raději na utz do nemocncie,prý je tam lepší utz než má ona a prý špatně vodím, takže ta kontrola orgánů je pro ní zhoršená a vidlěa srdíčko,jak krásně tepe, dvě síně,ale komory nějak nemohla vidět,takže mě posílá tam. říkala,že to vidí,že je vše v pořádku,ale chce mít jistotu. Tak jí věřím a říkám si,že je určo vše v pořádku.
Mimísek se tam hýbal jak o život,že ho ani nemohla změřit, tak možná ten posun, kdo ví. viděli jsme i žaludek, páteř, žebírka, noo nádhera. Manža ten koukal 🙂

tak po středě zase písnu.
mějte se hezky papa
andilekir
19. črc 2008
Ahojky holky!
Pikusko, tak to je super, že to takhle vychází, tak držíme pěstičky a myslíme na tebe ať se to podaří!!!! Určitě dej vědět jak to pokračuje.
Valentýnko moc gratulujeme k chlapákovi!!!! x-) x-) x-) Určitě je vše v pořádku, jen dr. občas chtějí mít jistotu a tak posílají od čerta k ďáblu a zase zpět, jen aby něco nezanedbali.
Jé, to už tak utíká, když jsem já takhle nadšeně nosila fotečky Elenky domu :-N :-N
Elenka už začíná líst, vystrkuje zadeček a hrozně se snaží, jenže jí to ještě moc nejde, tak se po chvíli začne rozčilovat. Je to docela sranda prďoch mrňavej, jak mu to rozčilování jde 😃 😃
Zítra odjíždíme k babičce do Lbc na pár dní, tak už se těším, i když nemá být zas tak hezky, ale snad to nebude vadit. Manžu s pejskama necháváme doma, snad tu nezvlčí. :-o :-o
pikusa
20. črc 2008
Ahojky holky,tak už mám pomalu nervíky ze zítřejšího dne :-|
Valentýnko,chlapáka?????Super,vše bude OK naboj,koukala jsem do albíčka,krásná fotečka 🙂 🙂 a jak manža na UTZ????Byl štastný vid 😉
prada
20. črc 2008
Pikusko, zítra Ti budu držet pěsti aby to bylo O.K. a vše dobře dopadlo.

Valentýnko, tak to je fajn že čekáte chlapečka 😉
valentynka
20. črc 2008
ahoj holky,
jojoj další chlapák do rodiny, jsme samé ženské,tak se to aspon vyrovná 🙂
Manža byl štastný, oči mu zářily 🙂

Andilku,tka si užijte s malou u babičky. Počasí je fakt hrozné, je to škoda,za chviolku bude podzim a teplo žádné 😞

mějte se papa
evunka
21. črc 2008
ahojky,
Val - tak to bych se pěkně spletla. Blahopřeju k chlapečkovi. Já kdybych měla druhé, chtěla bych aby to byl zase chlapeček. Koukala jsem že máte i hezká jména, tak jsem zvědavá pro které se nakonec rozhodnete 🙂 Utz. je nádhera, jak to všechno krásně popisuješ, úplně jsem si vzpomněla na sebe jak jsem z toho byla taky tak nadšená. Je to krásný když už to konečně všechno vidíš, viď? x-) A jak to prožívá manža, ten se určitě mooc těší.
Pikuš, jsem už celá nervózní jak ti to dneska dopadlo. Tfuj, tfuj, tfuj.
Iren, užijte si minidovču u babičky. Každej den prcek vymyslí něco nového, viď?? Já to na Adámkovi také vidím. Začal dávat nožičky k sobě a zvedat vzpřímeně nahoru do svíčky - nejvíc se mu to líbí když je rozbalenej a snažím se ho zrovna zabalit. ]-( to je přemlouvání.
Andar - doufám že se brzo zadaří. Jinak já koukala na ty ovu testy také když jsme se snažili, ale nějak se v tom nevyznám. Je to na mě už docela věda.
Mori - kde tě máme??? 🙂 Asi někde na dovče??? =-)
moriautor
21. črc 2008
valentynka - gratulka ke klučíkovi ! x-) Koukám, že máš za sebou přesně polovinu těhu :-o To utíká co 😃

andara - to je pravda že rok snažení je normální. Nás taky poslala dr. na vyšetření po roce 😉 Tak nezoufej x-) Manža šel na spermio - dopadlo OK, já na laparoskopii - tam mi prováděli jakési 3 zákroky, poté jsme si řekli, že ještě přes svatbu a léto vyčkáme (byla v plánu svatební cesta), tak jsem dostala Utrogestan a hle - ono se zadařilo samo 😃 Otěhotněla jsem po roce a 3/4 snažení 🙂

Tak jsem zvědavá na pikusu co v Práglu 🙂

andilekir - jé vy jste v Liberci jo? My tam jedem zítra nakoupit, bo manža ve středu odjíždí na dýl pracovat do Tachova (u Plzně), tak ať tu máme co papkat s Kájou. Tak cournem po městě a snad něco nakoupíme (nemyslím tím jen jídlo 😉 :-p )
moriautor
21. črc 2008
evunka - tu som 😃 Dovča u nás zatím nehrozí - manža je moc pracovně vytížen :-| Snad v září někam na pár dní zajedem tady v Čechách. Většinou teď maká i o víkendech :-S

Jo a málem bych zapoměla - máme doštukovaný pokojík 😎 Předevčírem nám ho manžův bratránek dodělal. tak až se manžel vrátí z toho tachova, tak budem malovat, přimontuje lustr, natře se topení a koupíme koberec. Se těším!!! Ale jsem ráda i za to vyštukování, že je už hotové 😉
prada
22. črc 2008
ahojky!
Pikus, snad to v Praze dopadlo dobře.
Mori, to je fajn, že takhle pokračujete s pokojíkem.
Já bych do Liberce taky taky potřebovala zajet, chci si koupit kočárek nemůžu se rozhodnout mezi dvěma, tak bych je potřebovala v obchodě omrknout a vyzkoušet přímo s Míšou.
Nás dovolená teprve čeká, jedeme až 1.10., ale už se moc těším.

Andil, snad si to v Lbc užíváte, akorát to počasí by mohlo být lepší,co?
pikusa
23. črc 2008
Ahojky holky,tak dopadlo to dobře--docela.Vajíček bylo moc--23 ze 30ti folikulů.Oplodnili nám jich 22,19 se chytlo a 12 nám rovnou zamrazili a 7 se ještě množí,dnes jsem tam volala a vypadají velice dobře.
Jen ještě nevíme,jestli bude transfér,mě totiž nebylo moc dobře po tom zákroku a když bříško bude bolet,tak se odloží.Ale dnes už mi je lépe,musím zas hodně pít a jestli vyhraju nad bolením a nafouknutým břichem,v pátek by jsme si jeli pro embrijko.Ale jen jedno,2 by mohly ten stav zhoršit.
tak to se ještě uvidí...................
Díky,že jste na mě myslely 🙂
moriautor
23. črc 2008
pikusa - no to jsou skvělý zprávy!!! 🙂 Věřím, že ty bolesti překonáš, když už je ti lépe 😉 a v pátek pojedete embrijku naproti 😃 Budeme na tebe (určitě tady všeeechny) myslet a by to došlo až do zdárného konce !!! x-) Ale už teď mám radost, že je to aspoň na dobré cestě 🙂

Včera jsme byli v tom Liberci. Mají všude výprodeje 😃 Káje jsme v C&A koupili pyžamko s kraťáskama a manžovi konečně sedli pěkný rifle. A v Tescu jsem ještě Káje vybrala další 2 kraťáskový pyžamka a klobouček. Je to všechno ale větší - záměrně 😉 letos už by to neunosila - léto nic moc a i tak toho máme na letošek dost :-p A co myslíte, že jsem si koupila já - no niiic, že jo - nějak se mi pro sebe nic nelíbilo :-S Si to vynahradím zas příště 😉 :-p

Nám dnes taťka odjel do toho Tachova, dřív jak prvního srpna nepřijede 😞 Se asi s Kájinkou ustejskáme.
No a já se dnes vrhla na uklízení toho všelijakého brodelu po budování. Takže už mám z toho nejhoršího zametený pokojík (zbytky štuku na zemi). Taky jsem vyhodila krabici starého oblečení, co už jako faaakt nebudem nosit ani na doma 😃 hodím to pak k popelnici a ono se to třeba nějakému bezďákovi hodí 😉 Peru dnes už druhou pračku ... no mám toho až nad hlavu, než manža přijede.

Jo a příští týden přijede k mamce můj bratránek z Polska s rodinou, tak už se moooc na ně těšííím. Viděli jsme se naposledy na naší svatbě, což v červnu byli 2 roky 😞

Holky netušíte náhodou některá, v jaké diskusi holky užívají Utrogestan? Mám tu ještě 2 platíčka (ještě nejsou prošlé), tak bych to některé nabídla, než to vyhodit. A do inzerátů se myslím léky dávat nesmějí. Třeba by se to někomu hodilo ... já jiné diskuse nečtu, jen "únorovky" tak netuším.
pikusa
23. črc 2008
Mori,díky 🙂
Utrogestan ted mám taky,musím až do transféru polykat a pak zavádět.
Ale zkusila bych www.neplodnost.cz,tam ´je spousta holek,co jsou už samoplátkyně a možná by jim to pomohlo.
perada
23. črc 2008
Pikus..já furt netrpělivě nakukovala a zprávička už je tuuu 🙂
Mám obrovitanánskou radost že se to hnulo takhle kupředu. vajíček hafo tak stále ještě držím palce ať se dostanou k tobě, do pohodlíčka x-)
Drž se!!!! x-)
valentynka
23. črc 2008
ahoj holky,

Pikus,tak to jsi měla mooc pěknou úrodičku a ještě 12mražáčků,to je mooc dobrý.
tka držím pěsti na pátek,aby jste si pro to embryjko zajeli. hodně pij až 3-4 l denně,at nemáš zase ten hyperstimulák, je to sajrajt😞

my jsme dnes dopaldi na kontrole dobře. Byla jsem v hlavní nemocnci a dr. Volek byl skvělý. všechno zkontrolovla,udělal kompletní kontrolu,takže veškeré orgány zkontroloval a i srdíčko máme v pořádku. A kluka nám potvrdil 🙂
moriautor
24. črc 2008
Teda včera jsem udělala takový práce a dnes mi to stojí :-S Dopo mě bolela furt hlava, počasí na prd, tak se mi nic nechce. No ale už jsem aspoň vytřela pokojík od toho štuku, aspoň z toho nejhoršího, aby se tolik neprášilo do bytu. Ještě tam přejedu trochu okno, také od prachu a celé zadělané, abych si mohla v bytě vše poumývat.

Musím jít ještě na poštu poslat balíček a pak se mám stavit u mamky pro houby, včera od někoho dostala, tak abych si mohla udělat smážu - mňam 😃
pikusa
24. črc 2008
Val.dohromady bude mrazáčků 18 :-o když si zítra jedno embrijko vezmeme 😉 no co s tím budu dělat??? 🙂
Jinak piju jako duha 😉
Zítra ránko mám ještě volat a to se domluvíme,jestli vyrazíme,nebo to o měsíc odložíme,ale mě už je docela dobře,tak bych toho jednoho snad zvládla. 😉
valentynka
24. črc 2008
Ahoj Pikus, jéé tak to máš super úrodičku a mooc ti přeju,aby jsi ty mražáčky nějakýten rok nepotřebovala, že si pro mražáčka dojedete až budete chtí druhé mimi 🙂

tak at to dopadne dobře a můžete si pro něj jet 🙂 Tak přeju úspěšný transfer !!! a nezapomen pít ještě před transferem,at je močák trošku plný,aby se jim to lépe zavádělo, i když ted mají i nějkaé lepší katetry za 1000,-.
papa