• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
No koukám, že jste se konečně po čase objevili zase v hojném počtu. Počasí včera byl hnus, manža musel kolem baráčku jít dělat strouhy, aby nám ta voda nestoupla k baráku, ble. Ještě nemáme trávu, takže je to samé bahno, ještě, že dnes už neprší.Jasně červená barvička je na klukách hezká, Mišák nosí červená trička do dnes a jakej je fešák :sweat_smile: :sweat_smile: Elence zase sluší modrá, dnes už se na barvy nehraje, manža má zase růžovo bílou košily a fakt pěkná. Takže jak píšeš bobísku, kdo říkal, že červená je jen pro holky :wink: :wink: :grinning: :grinning:
Já se snažím, aby Elenka už jedla příkrmy a lžičkou, ale vůbec nechce, pořád jsme na mém mlíčku a máme ho naštěstí dost, jen na noc dávám trošku kaše, to se snažíme taky lžičkou, jé kdyby jste viděli jak to má všude. Potřebujeme k tomu vždycky nějakého asistenta, aby se na něj Elí křenila a otvírala pusu, no je to vždycky sranda. Ještě, že máme ty psy, že to okolo olížou, kaše je fakt všude. :sweat_smile: :sweat_smile:
Bobísku, mně se dneska taky nic nechtělo, váleli jsme se ráno v posteli do 10.00, ještě že Elí je taková pohodářka a baví jí válet. :sweat_smile: Doufám a věřím, že jí to ještě chvilku zůstane. :wink: :wink:
14. črc 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme dnes byla podruhé na cvičení v nemocnici. Byla tam jiná porodní asistentka a byla mooc příjemná a taková veselá. Hned jsme si říkala,že bych ji brala u porodu :slight_smile:
po skončení svíča jsme s ejína něco ptaly a hned řekla,že by nás klidně mohla dneska proévst po pordoním sále, tak jsme neváhaly hned jsme tři holyk šly :slight_smile:
tak aspon vidím,jak to tam vypadá a jak to probíhá.
s manžou i tak půjdme na předporodní kurz,aby i on viděl jak to vypadá a do čeho jde a uměl se orientovat :slight_smile:

jinak jsme se ptaly na ten 3D utz co koupila nemocnice.
takže s tímhle utz umí pouze jen jeden doktor,takže se s ním musí nějak dohodnout schůzka,aby on tam byla.
noo ale kámen úrazu je v tom,že on se to teprve učí,takže výsledek není zaručen.
takže asi brnku do Novýho Boru, tam je doktor Ulrich,který tohle dělá.

Mějte se papa
15. črc 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak já pořád píchám injekce,ted už mám 2 denně a už jsem dost unavená a zítra jedu zase na UTZ,byla jsem v pondělí a to vypadalo dobře.Zítra jsem 10 den stimulace a to mi to minule stopli,tak snad se ted dohrabeme aspoň k odběru vajíček.
Takže zase podám info po zítřejší kontrole.
15. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikusko vydrž, moc na tebe myslíme a držíme palečky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynko mrkla jsem jak ti už krásně roste bříško a máš tam moc hezkou deku s těma čmeláčkama, no úplně super. :dizzy_face: :dizzy_face: Budeš mít manžu u porodu?
15. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, jak dlouho se snažite o mimi?
15. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuš, dej určo vědět.
Valentýnko, co bys chtěla, holčičku nebo chlapečka??? Tipuju že budeš mít holčičku. Jinak ten 3D nebo 4D utz. mají v Ústí za 400,- včetně DVD a fotky. Sestřenka si tam zavolala a byla tam.
Jinak Áďa má i červenou mikinku a fakt to těm klukům sluší. Já na barvy taky nedám, až teda na růžovou, to asi nic kromě deky a asi jedněch ponožek nemá.
15. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Pikus, držím pěsti, at folíci pěkně rostou:slight_smile:
kdy ti tak odhadují transfer ? a jak už jsi měla ted velké folíky ?

Andilku, bříško roste a jsme moc ráda, aspon se s ním můžu chlubit .-)
Tu deku bych si ráda koupila,ale nidke jsme na ní nenarazila,tak uvidím.
Joo a manžu budu mít u proodu, vzhledem k jeho práci si bude muset vzít nějakou delší dovolenou,aby tam semnou mohl být, dělá strojvedoucího a těžko by se dopravil do nemocncie,kdžy bude někdě ve vlaku, takže doufám,že mi ten termín tak nějak řeknou a do pár dnů budu rodit :slight_smile:

Evunko, já byhc chtěla holčičku, manžovi to je jedno, protože už děti má a říká,že at je to holčička,když si to přeju :slight_smile: ale všichni mi říkají,že bude kluk, tak jsme opravdu zvědavá :slight_smile: hned vám napíšu,když budu vědět :slight_smile:

Tak to taky nemají drhaé v tom Ústí :slight_smile:
uvidím jak v tom Boru, jeslti s emusí objednávat nebo tak a kolik za to budou chtít.
ale viděla jsme 3D z 12tt a byla pěkná fotečka.
16. črc 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,takže vypadá to zatím pořád dobře,ještě ale stejně musím na UTZ v pátek.Teda já se ale najezdím-odběr bude v neděli nebo v pondělí,ale pondělí je pravděpodobnější.
Folíci mají asi 16 mm v průměru.
Andaro,snažíme se 3 roky a měsíc.................... :unamused:
16. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pikus, tak to je super,že je vše ok a folíci už mají pěknou velikost, do to neděle krásně naberou na 20mm :slight_smile:
tak hodně štěstí !
17. črc 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak dnes jsem byla na posledním UTZ a v pondělí jdu na odběr.Folíků je kolem 20ti,takže opět hodně,ale odběr bude :slight_smile: tak hurá,sem jsme došli,tak at jsou ještě kvalitní vajíčka a aspoň něco se nám oplodní :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, držim vám moc palce ať se to všechno povede :wink:
My se snažíme rok a zatím se mnou nikdo nic nedělá :unamused: Doktorka Branžovská akorát říkala, že když se to přes léto nepovede, tak pošle manžela na spermio, ale i o to sem jí musela říct, ani mi nedělala utz nic, prej to je normální pro zdravej pár rok snažení a že mám jíst hodně ovoce zeleniny a sportovat atd. To je všechno, co mi poradila jo a že si mám koupit ovu testy. :unamused:
Ale to čekáníí je hroznýý :frowning2:
18. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,ahojky,no mě kdysi nasadila utrogestan,hlavně na srovnání cyklu,ovu testy mi taky doporučila.
To čekání je síla,já vím,první rok jsem byla někdy skoro šílená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted vím,že problém je na obou stranách a bez dr.to nepůjde.A to jsem na OVU testech měla // krásný proužy----a trpím anovulací :frowning2: tak pak něčemu věř.
Tak si ted užijte léto,teda,stejně žádný není a pak šup na spermio :slight_smile: ale přeji,ti,aby na to nedošlo a přes léto se zadařilo.
19. črc 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Pikus,
tka na pondělí držím pěsti,at aspon v polovině folíků jsou vajíčka a pěkná a at se jich co nejvíce oplodní a tentokrát to vyjde :slight_smile:

Jinak holky,byla jsme v pátek na utz,byla smenou i manža a hádejte co čekáme ,
Čekáme chlapečka :slight_smile:
foto mám v albíčku :slight_smile:

ale prý má menší hrudníček a odpovídáme zase o týden méně,než minule. takže zase polde MS. Minuel mi týden přidali,že je mimi větší a ted zase týden ubrali :slight_smile:
ale posílá mě raději na utz do nemocncie,prý je tam lepší utz než má ona a prý špatně vodím, takže ta kontrola orgánů je pro ní zhoršená a vidlěa srdíčko,jak krásně tepe, dvě síně,ale komory nějak nemohla vidět,takže mě posílá tam. říkala,že to vidí,že je vše v pořádku,ale chce mít jistotu. Tak jí věřím a říkám si,že je určo vše v pořádku.
Mimísek se tam hýbal jak o život,že ho ani nemohla změřit, tak možná ten posun, kdo ví. viděli jsme i žaludek, páteř, žebírka, noo nádhera. Manža ten koukal :slight_smile:

tak po středě zase písnu.
mějte se hezky papa
19. črc 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikusko, tak to je super, že to takhle vychází, tak držíme pěstičky a myslíme na tebe ať se to podaří!!!! Určitě dej vědět jak to pokračuje.
Valentýnko moc gratulujeme k chlapákovi!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě je vše v pořádku, jen dr. občas chtějí mít jistotu a tak posílají od čerta k ďáblu a zase zpět, jen aby něco nezanedbali.
Jé, to už tak utíká, když jsem já takhle nadšeně nosila fotečky Elenky domu :sweat_smile: :sweat_smile:
Elenka už začíná líst, vystrkuje zadeček a hrozně se snaží, jenže jí to ještě moc nejde, tak se po chvíli začne rozčilovat. Je to docela sranda prďoch mrňavej, jak mu to rozčilování jde :grinning: :grinning:
Zítra odjíždíme k babičce do Lbc na pár dní, tak už se těším, i když nemá být zas tak hezky, ale snad to nebude vadit. Manžu s pejskama necháváme doma, snad tu nezvlčí. :astonished: :astonished:
19. črc 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak už mám pomalu nervíky ze zítřejšího dne :unamused:
Valentýnko,chlapáka?????Super,vše bude OK naboj,koukala jsem do albíčka,krásná fotečka :slight_smile: :slight_smile: a jak manža na UTZ????Byl štastný vid :wink:
20. črc 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, zítra Ti budu držet pěsti aby to bylo O.K. a vše dobře dopadlo.

Valentýnko, tak to je fajn že čekáte chlapečka :wink:
20. črc 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jojoj další chlapák do rodiny, jsme samé ženské,tak se to aspon vyrovná :slight_smile:
Manža byl štastný, oči mu zářily :slight_smile:

Andilku,tka si užijte s malou u babičky. Počasí je fakt hrozné, je to škoda,za chviolku bude podzim a teplo žádné :frowning2:

mějte se papa
20. črc 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Val - tak to bych se pěkně spletla. Blahopřeju k chlapečkovi. Já kdybych měla druhé, chtěla bych aby to byl zase chlapeček. Koukala jsem že máte i hezká jména, tak jsem zvědavá pro které se nakonec rozhodnete :slight_smile: Utz. je nádhera, jak to všechno krásně popisuješ, úplně jsem si vzpomněla na sebe jak jsem z toho byla taky tak nadšená. Je to krásný když už to konečně všechno vidíš, viď? :dizzy_face: A jak to prožívá manža, ten se určitě mooc těší.
Pikuš, jsem už celá nervózní jak ti to dneska dopadlo. Tfuj, tfuj, tfuj.
Iren, užijte si minidovču u babičky. Každej den prcek vymyslí něco nového, viď?? Já to na Adámkovi také vidím. Začal dávat nožičky k sobě a zvedat vzpřímeně nahoru do svíčky - nejvíc se mu to líbí když je rozbalenej a snažím se ho zrovna zabalit. :angry: to je přemlouvání.
Andar - doufám že se brzo zadaří. Jinak já koukala na ty ovu testy také když jsme se snažili, ale nějak se v tom nevyznám. Je to na mě už docela věda.
Mori - kde tě máme??? :slight_smile: Asi někde na dovče??? :confused:
21. črc 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valentynka - gratulka ke klučíkovi ! :dizzy_face: Koukám, že máš za sebou přesně polovinu těhu :astonished: To utíká co :grinning:

andara - to je pravda že rok snažení je normální. Nás taky poslala dr. na vyšetření po roce :wink: Tak nezoufej :dizzy_face: Manža šel na spermio - dopadlo OK, já na laparoskopii - tam mi prováděli jakési 3 zákroky, poté jsme si řekli, že ještě přes svatbu a léto vyčkáme (byla v plánu svatební cesta), tak jsem dostala Utrogestan a hle - ono se zadařilo samo :grinning: Otěhotněla jsem po roce a 3/4 snažení :slight_smile:

Tak jsem zvědavá na pikusu co v Práglu :slight_smile:

andilekir - jé vy jste v Liberci jo? My tam jedem zítra nakoupit, bo manža ve středu odjíždí na dýl pracovat do Tachova (u Plzně), tak ať tu máme co papkat s Kájou. Tak cournem po městě a snad něco nakoupíme (nemyslím tím jen jídlo :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
21. črc 2008 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - tu som :grinning: Dovča u nás zatím nehrozí - manža je moc pracovně vytížen :unamused: Snad v září někam na pár dní zajedem tady v Čechách. Většinou teď maká i o víkendech :confounded:

Jo a málem bych zapoměla - máme doštukovaný pokojík :sunglasses: Předevčírem nám ho manžův bratránek dodělal. tak až se manžel vrátí z toho tachova, tak budem malovat, přimontuje lustr, natře se topení a koupíme koberec. Se těším!!! Ale jsem ráda i za to vyštukování, že je už hotové :wink:
21. črc 2008 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Pikus, snad to v Praze dopadlo dobře.
Mori, to je fajn, že takhle pokračujete s pokojíkem.
Já bych do Liberce taky taky potřebovala zajet, chci si koupit kočárek nemůžu se rozhodnout mezi dvěma, tak bych je potřebovala v obchodě omrknout a vyzkoušet přímo s Míšou.
Nás dovolená teprve čeká, jedeme až 1.10., ale už se moc těším.

Andil, snad si to v Lbc užíváte, akorát to počasí by mohlo být lepší,co?
22. črc 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak dopadlo to dobře--docela.Vajíček bylo moc--23 ze 30ti folikulů.Oplodnili nám jich 22,19 se chytlo a 12 nám rovnou zamrazili a 7 se ještě množí,dnes jsem tam volala a vypadají velice dobře.
Jen ještě nevíme,jestli bude transfér,mě totiž nebylo moc dobře po tom zákroku a když bříško bude bolet,tak se odloží.Ale dnes už mi je lépe,musím zas hodně pít a jestli vyhraju nad bolením a nafouknutým břichem,v pátek by jsme si jeli pro embrijko.Ale jen jedno,2 by mohly ten stav zhoršit.
tak to se ještě uvidí...................
Díky,že jste na mě myslely :slight_smile:
23. črc 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - no to jsou skvělý zprávy!!! :slight_smile: Věřím, že ty bolesti překonáš, když už je ti lépe :wink: a v pátek pojedete embrijku naproti :grinning: Budeme na tebe (určitě tady všeeechny) myslet a by to došlo až do zdárného konce !!! :dizzy_face: Ale už teď mám radost, že je to aspoň na dobré cestě :slight_smile:

Včera jsme byli v tom Liberci. Mají všude výprodeje :grinning: Káje jsme v C&A koupili pyžamko s kraťáskama a manžovi konečně sedli pěkný rifle. A v Tescu jsem ještě Káje vybrala další 2 kraťáskový pyžamka a klobouček. Je to všechno ale větší - záměrně :wink: letos už by to neunosila - léto nic moc a i tak toho máme na letošek dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co myslíte, že jsem si koupila já - no niiic, že jo - nějak se mi pro sebe nic nelíbilo :confounded: Si to vynahradím zas příště :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nám dnes taťka odjel do toho Tachova, dřív jak prvního srpna nepřijede :frowning2: Se asi s Kájinkou ustejskáme.
No a já se dnes vrhla na uklízení toho všelijakého brodelu po budování. Takže už mám z toho nejhoršího zametený pokojík (zbytky štuku na zemi). Taky jsem vyhodila krabici starého oblečení, co už jako faaakt nebudem nosit ani na doma :grinning: hodím to pak k popelnici a ono se to třeba nějakému bezďákovi hodí :wink: Peru dnes už druhou pračku ... no mám toho až nad hlavu, než manža přijede.

Jo a příští týden přijede k mamce můj bratránek z Polska s rodinou, tak už se moooc na ně těšííím. Viděli jsme se naposledy na naší svatbě, což v červnu byli 2 roky :frowning2:

Holky netušíte náhodou některá, v jaké diskusi holky užívají Utrogestan? Mám tu ještě 2 platíčka (ještě nejsou prošlé), tak bych to některé nabídla, než to vyhodit. A do inzerátů se myslím léky dávat nesmějí. Třeba by se to někomu hodilo ... já jiné diskuse nečtu, jen "únorovky" tak netuším.
23. črc 2008 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,díky :slight_smile:
Utrogestan ted mám taky,musím až do transféru polykat a pak zavádět.
Ale zkusila bych www.neplodnost.cz,tam ´je spousta holek,co jsou už samoplátkyně a možná by jim to pomohlo.
23. črc 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus..já furt netrpělivě nakukovala a zprávička už je tuuu :slight_smile:
Mám obrovitanánskou radost že se to hnulo takhle kupředu. vajíček hafo tak stále ještě držím palce ať se dostanou k tobě, do pohodlíčka :dizzy_face:
Drž se!!!! :dizzy_face:
23. črc 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Pikus,tak to jsi měla mooc pěknou úrodičku a ještě 12mražáčků,to je mooc dobrý.
tka držím pěsti na pátek,aby jste si pro to embryjko zajeli. hodně pij až 3-4 l denně,at nemáš zase ten hyperstimulák, je to sajrajt:frowning2:

my jsme dnes dopaldi na kontrole dobře. Byla jsem v hlavní nemocnci a dr. Volek byl skvělý. všechno zkontrolovla,udělal kompletní kontrolu,takže veškeré orgány zkontroloval a i srdíčko máme v pořádku. A kluka nám potvrdil :slight_smile:
23. črc 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda včera jsem udělala takový práce a dnes mi to stojí :confounded: Dopo mě bolela furt hlava, počasí na prd, tak se mi nic nechce. No ale už jsem aspoň vytřela pokojík od toho štuku, aspoň z toho nejhoršího, aby se tolik neprášilo do bytu. Ještě tam přejedu trochu okno, také od prachu a celé zadělané, abych si mohla v bytě vše poumývat.

Musím jít ještě na poštu poslat balíček a pak se mám stavit u mamky pro houby, včera od někoho dostala, tak abych si mohla udělat smážu - mňam :grinning:
24. črc 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.dohromady bude mrazáčků 18 :astonished: když si zítra jedno embrijko vezmeme :wink: no co s tím budu dělat??? :slight_smile:
Jinak piju jako duha :wink:
Zítra ránko mám ještě volat a to se domluvíme,jestli vyrazíme,nebo to o měsíc odložíme,ale mě už je docela dobře,tak bych toho jednoho snad zvládla. :wink:
24. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikus, jéé tak to máš super úrodičku a mooc ti přeju,aby jsi ty mražáčky nějakýten rok nepotřebovala, že si pro mražáčka dojedete až budete chtí druhé mimi :slight_smile:

tak at to dopadne dobře a můžete si pro něj jet :slight_smile: Tak přeju úspěšný transfer !!! a nezapomen pít ještě před transferem,at je močák trošku plný,aby se jim to lépe zavádělo, i když ted mají i nějkaé lepší katetry za 1000,-.
papa
24. črc 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek